121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #97353
    Kanos ifjúság? Csupa öreg jött House helyére is :) Laydent is valszeg Jim Ryan váltja, legalábbis ő következik a láncban, mint csúcsvezető.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.01. 14:12:46
  • darkSectorxxx #97352
    Régiózárasak is meg profilhoz is vannak kötve....
    Régiózár akkor gond ha nem itteni régis lemezzel akarsz pl folytatni egy játékot, mert éppen egy más régiós lemez van bent pl.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.01. 13:44:00
  • CptFlint
    #97351
    Mert a mentések profilhoz vannak kötve. Nem lehet másolgatni őket egyik profilról a másikra.
  • mucsácsó
    #97350
    jhah, ezt sajna már most is tapasztaltam - néha nem úgy/sehogy se akar megkapaszkodni elsőre, se másodikra, ez lehet kicsit bugos még, vagy nemtom... :D nyilván nem Dying Light féle parkourt várok (dejó is lenne *.*), de eddig jóféle :)
  • ppista
    #97349
    A nagy Playstation "öregek", Tretton, House, Layden, Hirai, lelépnek, és átadják a helyüket a kanos ifjúságnak. Csak ne forrófejűek legyenek, és akkor nem lesz baj.
  • JaSoN HuNTeR #97348
    sziasztok a Last of us remastered mentéseit akarom átmásolni egy gépen belül egyik profilról a másikra, felrakom pendrivera az egyik profilról de amikor átjelentkezek a másik profilba nem látja a mentéseimet... Miért?
  • TBTPumpa
    #97347
    Már csak Phil maradt:
  • darkSectorxxx #97346
    Imádtam ezt a kis hörcsögöt!!!! :(
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.01. 10:07:28
  • n000rbi
    #97345
    Shawn Layden lelép. 1987 óta dolgozott a Sony-nál.
  • Myselor
    #97344
    miért mibaj vele?teljesen jó.van pár hely ahol geci felmászni de amúgy fasza haladós dolog.hiányzott az előzőekből nagyon is
  • sanya200
    #97343
    Hát ez a mászás dolog jól el lett cseszve, inkább idegörlő mint hasznos.
  • mucsácsó
    #97342
    lehet én is meg fogok tőle gyorsan, de egyelőre nem ereszt :D pedig kb eddig szinte csak side missionöket csináltam, de annyi minden érdekesség van, meg néha annyira lehetetlen helyen van pár láda, hogy mászni kell, és tökjó:D
  • TDC Geronimo
    #97341
    Pihentesd, 2 hét és jön új content úgyis :D
  • AntiHero
    #97340
    Grat :)

    Na én a story utàn kicsit becsömöltem a jàtéktól.

    Lvl 50 + 36 Guardian rank van eddig.

    Mindezt soloba..multit ki se probàltam csak a trialokba mentem pàrszor màsokkal.


  • TDC Geronimo
    #97339
    Az szép... BL3ba én is csinálok mindent. Coopot még nem is toltam, de amint letoltam storyt elkezdem azt is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.09.30. 19:13:04
  • Seth
    #97338
    Grat! Van időd :D
  • TDC Geronimo
    #97337
    kontrollerrel tolod? Ha nem próbáld ki mindenképp. Marha jó a rezgés benne, nagyon sokat hozzáad a gunplayhez
  • Tatyla
    #97336

  • Moby
    #97335
    Azért van még mindig a listámon, mert ps3-on nem csúszott le a prezi :( Várom azóta is, mert rohadtul tetszett az eleje alapján, mára meg már switchre is van. Illetve már elkezdtem egyszer pécén, Zó kariját mindenestre már summonoltam!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.30. 18:05:05
  • sanya200
    #97334
    Nincs meg valakinek a Destiny The collection? Nekem csak az alsó van, szívesen végigtolnám a dlc-ket is de még mindig 18000 Ft :( annyit meg nem ér
  • ppista
    #97333
    Örülök, hogy nem egyedül vagyok mazochista. :)
    Nekem a Sziget simán benne van életem legnagyobb játékélményei között, még ha szinpadiasan hangzik is. Az a gond inkább vele, hogy mellette az alapjáték sajnos gyengébbnek hat, így én amint tudtam, húztam is vissza.
  • Zóanagyvarázsló
    #97332
    Nálam 250+ óra ment bele a borzalmas PS3-as verzióba, majd még 100 PC-n.

    Tény, hogy a világa és a sztorija nem világverő, és vannak benne gagyi jelentek, de harc, az érdekes karakterfejlesztés és a soulsos Bitterblack Island nagyon különlegessé tette.
  • mucsácsó
    #97331
    elgyengültem a tegnap este, és végül csak berántottam a Borderlands 3-at (PC-re)... ami tényleg nagyon jópofa meg kuravjó is néz ki, úgyhogy szerintem október 25-ig elnyomkorászom bőven, sőt,... :D legutóbb még a Handsome Collection-ből a Pre-sequelt toltam, de az ég és föld ahhoz képest a BL3 javára, hálaégnek...
  • mucsácsó
    #97330
    nekem ennyi se kellett hozzá, hogy rájöjjek, hogy sajnos ez egy hígfos... :( :D base PS4-en retek frame, néha brutálmerev animációk, esetlen mozgás...ajh :( pedig az első 2 részt imádtam, főleg a 2.-at... bár igaz, ahogy Moby is írta, kurvahosszú lett, de engem nagyjából lekötött..

    próbáltam szeretni a DS3-at, és úgy álltam hozzá, hogy annyira csak nem lehet vészes, meg biztos csak túl kritikusak voltak vele - de nem... egyre inkább úgy érzem, hogy hiába egyre könyörtelenebbek a kritikusok a játékokkal szemben, általában nem véletlen... :D
    ...Days Gone számomra ugyanez (jöhetnek a kövek! :D)

    áldom az eget, hogy nem vettem meg, és Plusba berakták, különben azóta is siratnám a pénzem..


    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.30. 15:24:39
  • Myselor
    #97329
    hehe xd na igen a karakterek se semmik de az a jelenet hatalmas.
  • Ulthanito
    #97328
    Én akkor ijedtem meg, amikor a csajt legeneráltam, és utána felkeltem az ágyból a játék elején.

    Hallod, az a sárkányos jelenet übergagyi volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a szívkitépés!!!
  • Myselor
    #97327
    az a sárkányos jelenet az agyamba égett az elején xd fu de ocsmány volt ott midnen te jóég!
  • Ulthanito
    #97326
    Te még itt vagy? :) Vagyis újra itt vagy?
  • Amiga
    #97325
    Halihó!
    Nem tudom, tolja-e valaki a FIFA 20-at. A gondom az, hogy a Volta League-ben az ellenfeleim állandóan letámadnak. Olyan, mintha az AI az ő oldalukon sokkal fejlettebb lenne, mint nálam. Van erre valami beállítás?
  • Ulthanito
    #97324
    Én ugyanígy voltam vele, akartam szeretne, beletoltam néhány órát, de nem vitt rá a lélek, hogy folytassam.

    Ratyadékul is néz ki.
  • Ulthanito
    #97323
    De. Láttam. Pont három órányit, ami pont elég volt ahhoz, hogy eldöntsem, hogy ez egy nagy mehhh.
  • Ulthanito
    #97322
    Amikor beülök, minden reggel felmerül a gondolat, hogy elindítsam, de nem visz rá a lélek.
  • Myselor
    #97321
    hehe.nem is merem elképzelni :d nem mintha mai napig nem játszanék psx játékokkal vagy bármi régi cuccal,de ez nekem annyira taszító volt hogy csak na :d örülök azért hogy van akinek ennyire tetszik,nekem is más játékok amihez más bottal se nyúlna xd
  • ppista
    #97320
    Láttad volna PS3-on hogy nézett ki és hogy futott, simán más hobbi után néztél volna. Félóránként pihentetni kellett a szememet, annyira zsizsikes volt a kép, főleg nappal az árnyékok. Amennyire perverz vagyok, mégis beleraktam vagy 150 órát, annyira lenyűgözött a hangulata. A sziget meg egyszerűen elképesztő.
  • Myselor
    #97319
    én sajnos már a pc portal próbálkoztam és megdöbbentett a játék gusztustalan grafikája :d ezután pedig a számomra unalmas világa és harca.sajnos hiába hallottam mennyire jó játék nembírtam vele 1-2 óránál többet nyomni nem fogott meg semmi benne :I
  • Myselor
    #97318
    nekem is tetszett a maga hibáival együtt.minden rész teljesen más a harc meg lényegében majdnem minden. a 3 rész kissé soulslike nem tökéletes de én 2 x is végigvittem mindent átfésülve.sajnos a dlc-k viszont nagyon gyalázatosak ezért nem is érdekel.
  • Tatyla
    #97317
    Három óra játék után igazából még semmit sem láttál,és ez alapján lebeszélni másokat egy játékról egy kissé egoista, szerintem egy teljesen jó és szerethető játék csak szerintem kissé rövid, lehet akcióban a season passt behúzom majd
  • ppista
    #97316
    Megvettem most PS4-re a Dragon's Dogmat és újra behúzott. Szerintem a PS3 korszak egyik legjobb játéka, főleg a Bitterblack Island(kb. 50 órám van ebben) kiegészítőjével, ami simán elmehetne egy önálló játéknak.
    Tiszta szivemből utálom a túltolt "open world" játékokat (lásd pl: Dragon Age Inquisition) ezért minden feklesztőnek odaadnám a DD-t, hogy így kell jól csinálni. Tökéletesen eltalált benne a világ nagysága. A hangulata, az meg most is köröket ver mindegyik próbálkozásra. Az éjszakai barangolás a vaksötétben még mindig zabszemeffektussal jár, főleg az alatta szóló zenékkel. Pazar az egész, még ha technóban már sántít.
  • ppista
    #97315
    Így van. Ezért volt teljesen értelmetlen a fejlesztés benne. "Szerencsére" átalakították a rendszert, és úgy már élvezhető lett. Persze azt is elbaszták azzal, hogy a dlc-be pakoltak be olyan harci mechanikát, ami az alapjátékban nem volt. Rengeteg esze lehetett annak aki ezt aláírta.
    De a legfontosabb, hogy nem volt senki aki szólt volna a fejlesztőknek a játék elképesztő könnyűsége miatt? Miért csak hónapokkal később jutott eszükbe, amikor már szinte mindenki leírta a Ni No 2-t, teljesen jogosan. Amit csináltak, az halottnak a csók, és kb. ezer embert érdekelt már a cucc.
  • Moby
    #97314
    Én a másodikat megjelenéskor játszottam, gyakorlatilag nem volt benne értelmezhető kihívás.