121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #97393
    Lesz szerintem kapcsoló, main platform, vagy cross-platfrom, ahogy xboxon.

    De inkább legyen csiter itt-ott, mintsem azért vegyek mondjuk ps4 pro-ra egy játékot és fizesske a multiért mert ott vannak ismerőseim...xbox-ról nekem sokszor okozott coppban gondot, oda venném, de ps4-pc ismerőseim vannak....
  • Moby
    #97392
    Persze, hogy igaz. Oda van írva.
    Miért jó nekik? Az akciók miért jók? :)
    Beetetés?
  • Moby
    #97391
    Jó döntés volt. Ezzel megkapják a konzolosok az összes pc-s cheatert a nyakukba! :D
  • darkSectorxxx #97390
    "Kilépett a bétából a PS4 cross-play-funkciója

    Már bármely fejlesztő engedélyezheti, hogy játékát a különböző platformok játékosai együtt játsszák.

    A Sony sokáig tartotta magát ahhoz, hogy hallani sem akar a közösködésről a többi platformtulajdonossal, azonban a felhasználók és a konkurensek nyomására végül felolvadt a jég, és a PS4-tulajok is csatlakozhattak először a Fortnite, majd a Rocket League kollektív közösségéhez is.

    A sort hamarosan újabb játékok folytathatják majd, ugyanis ahogyan a Wired egyik cikkéből kiderült (furcsa módon nem a Sony jelentette be külön, hivatalosan), a cross-play kilépett a bétateszt fázisából és már elérhető a fejlesztők számára, hogy szabadon beépíthessék a projektjeikbe. Az első cím, amely ezt használni fogja, az az október 25-én PC-re, PlaysStation 4-re és Xbox One-ra megjelenő Call of Duty: Modern Warfare lesz. "
  • darkSectorxxx #97389
    Medievil + Concrete Genie
  • darkSectorxxx #97388
    hali, most itt beszélgetünk erről a dologról.

    Jól mondják nekem, hogy ezek, a GOW, Uncharted, Infamous, CSAK 3 hónapig lesznek elérhetők és utána törlik őket?

    Ez ha igaz miért jó nekik?
  • mucsácsó
    #97387
    jhahhh, és nem beszélve arról, hogy a tegnapi Destiny 2 Shadowkeep-en is elgondolkoztam - de könyörgöm, M I K O R :D
    bár megfogadtam, hogy soha többet nem nyúlok Destinyhez, de....ajhhh :(
  • Moby
    #97386
    LM3 :)
  • TDC Geronimo
    #97385
    következő másfél hónap kemény lesz. outer world, death stranding, star wars, doom
  • TDC Geronimo
    #97384
    CTRhez is új content...

  • mucsácsó
    #97383
    na ezaz... ez a baj :D hogy időt/energiát nem adnak a játékok mellé :'D

    én is most leszedném újra PC-re (korábban PS4-en toltam még a S1 idején, meg előtte) - mert tényleg nagyon hangulatosnak tűnik így videók alapján az új map, csak nem tudom, hogy kezdjek-e el megint játszani vele.... tényleg brutál sok játék van és lesz is bőven szarásig a következő 2 hónapban.. :D

    Battlefield 5-ben is csütörtökön jön asszem a metrós map, az is brutál jónak tűnik...

    viszont október 25-től meg COD MW, addig már annyira nem akarok beszopódni más multiba... :\
  • TDC Geronimo
    #97382
    “What’s happening behind the scenes is that [Ellie] has a heart rate that is oscillating up and down,” Newman said. “It goes up when you sprint, it goes up when you melee, it goes up when you take damage, and goes up into the presence of enemies. And that modulates the bucket of breathing sounds that she’s able to use.”

    But she’s not alone. Every character in The Last of Us Part 2 is driven by the same tech, including human enemies and, yes, even the infected.
    “It’s been incredible because I found myself able to play cat and mouse with Clickers better than ever before because I can kind of understand them by the noises that they’re making,” said Newman. “And the humans will do the same thing with breathing and sprinting and stuff.”

    ND...
  • TDC Geronimo
    #97381
    Apex új patch is jó lett. Új map nagyon jó. Annyi játék van, hogy minimum 48 órából kellene hogy álljon egy nap
  • Myselor
    #97380
    azzal nekem nem volt gond kb 10es szintől azért pár szinteken keresztül midnig esett legendary a végéig szóval van bőven kis karinál nagynál .alig használtam még epicet is megmondom őszintén inkább csak legendaryt :d olyanok estek ki amik 10+ szintig op-k maradtak szóval nekem ilyen gond nem volt.mondjuk farmoltam is ^^
  • darkSectorxxx #97379
    Haver most játszott a God of War-al pc-n....


    Már aktív!!!!!!

    Az szerintem 2019 oktober 2 akart lenni.
  • darkSectorxxx #97378
    Jaaa.
  • davidka003
    #97377
    Szerintem Uncharted 4 ugyis jön majd havi játéknak pár hónapon belül.
  • mucsácsó
    #97376
    hát én még az elején vagyok, de eddig valami picsaratyi a loot, még a nagyobb mobok is csak max zöld cuccokat dobáltak :(
    bár ahogy eddig olvastam, ez eléggé globális "probléma" :D

    legjobb (lila) cuccom is vending machineból van :'D
  • Myselor
    #97375
    lehetséges.mindenesetre ugyanolyan gyakoriságú a legendary szóval :d
  • mucsácsó
    #97374
    persze, mert gyanítom valszeg szerver-oldali update az egész :D
    de amúgy nálam se volt lokál update, vagy legalábbis nem tűnt fel.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.02. 14:58:24
  • Droughert
    #97373
    Október 1 és 2020 Jan 2 között fognak ezek a címek bekerülni.
  • darkSectorxxx #97372
    PLAYSTATION NOW-ba belekerült pár új cím, többek között:

    God of War, a Grand Theft Auto V, az InFamous: Second Son és az Uncharted 4: A Thief's End

    Holy shit!
  • Myselor
    #97371
    nekem semmi patch nem jelezte előre ezt és nem lehet semmit letölteni ami aktiválná.nincs nagyobb loot esés :D főleg nem olyan amivel reklámozták ma!
  • Tatyla
    #97370
    Nem is fog majd csak akkor ha aktuális lesz
  • n000rbi
    #97369
    Nem tudom mi van, de nekem egyelőre nem nagyon akar válaszolni a srác, pedig nem először vásárolnék tőle.
  • Myselor
    #97368
    hát nálam volt pályábol kirepülés azóta meg 1-2 bugos cutscene de amúgy minden rendben.
  • sanya200
    #97367
    Nálatok nem csinál problémát a BL3 az update-el. Mert ha jól rémlik egy jött hozzá, de random kiírkálja hogy update elérhető menjek ki a főmenübe de nem csinál semmit, ha a frissítést nézem nincs hozzá új. De ha elindítok mégis jelzi bizonyos időközönként.
    Meg az audio is megvan halva, most meg rá sincs kötve a füles mégis arra állítja be magát.Holott be van pipálva hogy automatikusan váltson át. Néha a soundbarral tolom (LG sj4), este vagy kora, reggel meg füles hogy mást ne zavarjon.
  • sanya200
    #97366
  • TBTPumpa
    #97365
    CHVRCHES + Kojima = Death Stranding
  • sanya200
    #97364
    Öhm engem azt hiszem enged játszani a batmennel pl amit most húztam be új profillal 14 napos ps plusszal.A főprofilomba enged vele játszani úgy hogy azon nincs ps plus de holnap megnézem
  • TBTPumpa
    #97363
    Az a komment:
    "Dad: You won't be getting this game.
    Me: You can't stop this."


  • TDC Geronimo
    #97362
    CTRhez jön még legalább 3 GP

  • Prof William
    #97361
    Code Veint próbálta már valaki? Vélemény?
  • Evoluti0N
    #97360
    Itt meg technikai analízis a Digital Foundrytól a PS4 Pro verzióról az eddig látottak alapján.
    TLDW: 1440p felbontás, 30 FPS, ami eddig látottak alapján stabilan tart mindenhol. Szép természetes fények, szép mesterséges fények, szép textúra kidolgozottság, részletes fizikai szimuláció (kitér rá, h a videó elején a folyó szélén levő jég darabokra törik, amikor Dina lova átszáguld rajta). Szal mondanám, h a szokásos Naughty Dog minőség, de asszem mind emlékszünk rá (és a videóban is kitér rá), h az első rész a PS3-on sokszor a 20 FPS-t súrolta. Remélhetőleg, h itt megkapjuk a stabil 30-at. Habár, ha a két jelenlegi generációs Unchartednél nem volt gond, akkor itt se kéne.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2019.10.01. 19:55:46
  • darkSectorxxx #97359
    Sajnos ez egyrész jó, másrészt meg iszonúan rossz is.

    Jó mert nem tudsz csalni elvielg (vagyis más mentését használni) .... sima mentés buhera az viszont van.
    Másrészt rossz ha valakinek akarsz segíteni akkor a mentésébe akkor tudsz segíteni ha megadja a profilt is hozzá.
  • TDC Geronimo
    #97358



    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.10.01. 18:47:27
  • szebag79
    #97357
    Death Stranding végedal, most már tényleg összezavarodtam:D
  • ppista
    #97356
    Az ifjúságot elfelejtettem idézőjelbe rakni. :)
  • JaSoN HuNTeR #97355
    értem köszönöm.
  • Evoluti0N
    #97354
    Olyan pletykák keringenek, h közte és Layden között levő hatalmi harcok miatt mondott le Layden. Most, h ebből mennyi igaz, azt nem tudom.