121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #97433
    Nem értem amit írsz. Mi köze a crossmultinak a wasdegértámogaáshoz? Ehhez nem kell pc, most sem tudod, hogy ki tolja wasdegérrel, és ki nem. Crossmulti meg lehet wasdegértámogtás nélkül is. Ez a kettő téma nem ér össze.
  • darkSectorxxx #97432
    Azt sem gondoltuk, hogy minden X ex lesz pc-n, meg hogy a Sony kienged pc-re egy Quantic-ot, stb. Insomniac átkerül a Sony-hoz stb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.03. 10:13:19
  • darkSectorxxx #97431
    Ha mindenhol ez lenen, beengednék pc, csalás.

    Akkor értelmetlen az előfizu, akkor miért fizetsz? hiszen ezt azért fizeted mert a multi jobb minőséget képvisel, ha szanaszét hekkelhetnék, ahogy írtad is, minek a karbantartás?
  • Moby
    #97430
    Standard meg soha nem lesz konzolon szvsz.
  • Moby
    #97429
    Mármint mi valósulna meg? Ez valóság. Fortnite, overwatch, war thunder, ESO, hogy a legnagyobbakat említsem, most is tolható wasdegérrel.
  • darkSectorxxx #97428
    mondjuk az is igaz hogy ha ez megvalósulna és standard lenne, a Xbox live és PS+ -t feldughatnák a seggükbe.
  • Moby
    #97427
    Nem volt semmilyen akadály. A fejlesztők nem építették bele. Vagyis csak kevesen.
  • darkSectorxxx #97426
    Igen? Sony-nál is?
    De akkor végképp nem vágom mi volt eddig az akadály.

    Hiszen ez kapásból több multis user-t jelenetene.

    Hiszen sokan ez miatt pl nem tol bizonyos játékokat akár.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.03. 10:00:35
  • Moby
    #97425
    Egérbill támogatás most is van, bármelyik fejlesztő beépítheti.
  • darkSectorxxx #97424
    Úgylegyen, bár nekem full mindegy, amíg lesznek konzolok real time működéssel, addig azt választom értelemszerűen. :)
  • Moby
    #97423
    Ez nem a rafináltság miatt van, hanem a sony megvásárolt, mára elaggott fos tenója miatt van :D Talán az xcloud kihúzza őket a mocsárból.
  • darkSectorxxx #97422
    Meg a Cross multi!!!!
    (hogy a sony lépett ezügyben)

    Dögöljek meg, szerintem a NEXTGENNY konzolok alapon támogatnak majd bill+egeret.

    Vagyis a Xbox tuti az ő stratégiája egyértelműen kiált egy supportért, de szerintem a Sony is ezért nyit az Exclusive-ok mellett ebbe az irányba:

    Cross multi + bill és egér támogatás
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.03. 09:56:15
  • darkSectorxxx #97421
    Holy Shit az, hogy tökmindegy milyen felbontáson, de most konkrétan PC-n játszhatsz 2 nagy klasszikkal, amit nem gondolt sneki sem eddig szerintem, hogy akár csak 1 percre is megenged a Sony.
    Igaz rafináltan, mert közesincs a PS Pro real time minőséghez, de baszki.....
  • darkSectorxxx #97420
    Igen, Xbox Game Pass nem cloud gaming.

    És a PS4 ahogy szeretné ezt a letöltősdit, úgy a Xbox megy a letöltősdiből bőviti a Cloud-ját, ami majd most lesz elérhető pár helyen.

    Csak Sony-nak nehéz mert ő nem tud letöltősdit játzsnai PC-n, amit maúgy sok ember nem fog fel, nem érti meg, mert ezek nem pc-s portok amikkel pc-n cloud-ba játszanak.

    Minap erre írta egy haverom, hogy Nvidia Now.
    GoW?

    Miaz hogy 1080p 30fps-el streamel neki kb a rendszer, elvárná hogy ha van egy bivaly pc-je akkor minimum a 60 fps legyen meg.

    Most ehhez szólj hozzá.
  • Moby
    #97419
    Jönnek helyettük újak, szintén időszakos elérhetőséggel.
  • darkSectorxxx #97418
    Ez nem arra van hogy PC-n tólj PS4 játékokat. Akkor minek a nextgen?
    Cloud gameind, soha sem adja vissza azt amit egy hardver real time.

    Pont annyiba kerül a 800 játék amilyen.

    De aki eddig annyira lusta volt, hogy használtan vegyen egy keci 50k-s ps4-et ezek a szupi címek miatt, annak ez pont jó, mert a fél millás gémer pc-jén most EMULÁLHATJA ezeket, mert sokan pl ezt várják, hogy lesz egy emulátor....:P

    Mit számít hogy én végigvittem őket?
    Nem nekem kell a PS NOW, hanem pár pc-s haverom még ennek is örül, mert lehet te 4k HDR alá nem adod, de nekem meg másnak még 1080p 30fps-el is gyönyörűek a játékok és nem hat PS3 látványként a játék. ;9

    Másokra is kell gondolni, nem csak magunkra!

    Lbandi tegnap nyomott Das3+NioH. :)
  • Ulthanito
    #97417
    Ha valaki behúz egy féléves előfizetést, de 2 hónap múlva kikerülnek ezek a címek, akkor bizony még 4 hónapig a nyakán marad, akárhogy is lemondja.

    Pláne, ha nagy lendülettel befizet az évesre, mert hát úgy a legolcsóbb.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.03. 09:45:52
  • darkSectorxxx #97416
    Nem marad a nyakadon, ha utána azonnal nem felejted el lemondani.
  • Moby
    #97415
    Pontosan. Valszeg a gamepass kénszerítette árcsökkentésre a sonyt.
  • Ulthanito
    #97414
    Úgy valóban jó deal, bár az összes címet nem lehet letölteni, de ezeket valóban.

    Alapvetően nekem pont ez a bajom ezekkel a szolgáltatásokkal, hogy nem kurrens címek kerülnek bele, és jellemzően tele vannak értéktelen kacattal (ld. GamePass). Igazából mindegyikből csak egyet-egyet tudsz szemezgetni, és 3-4 ilyen előfizetést meg nem igazán rentábilis fenntartani, annyi ideje úgy sincs az embernek.

    Adott genbe későn belépőknek ez tényleg jó deal (egy hónapra), aztán annyi.

    De nekünk, akik ipari méretekben toljuk itt mindannyian, nem.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.03. 09:41:12
  • mucsácsó
    #97413
    De gondolom ez a letöltősdi csak PS4-en opció, vagy..? Mármint akkor ez olyan, mintha egy kiherélt Gamepass lenne gyakorlatilag?
  • Moby
    #97412
    Nade nem muszáj streamelni, letöltheted a játékot a gépedre. 10 dodóból egy friss ps4 tulaj letolhatja most ezeket. Az jó deal
  • Ulthanito
    #97411
    Darky, mindegyiket letoltad már, el is felejtetted, mit holy shitezel?!

    Tegnap kipróbáltam kíváncsiságból az UC4-et, és hát...mehhh...HDR és 4K nélkül esküszöm olyan érzetem volt, mint amikor az Uncharted Collectionben vagy közel két éve elkezdtem a Drake's Fortune-nal játszani.

    Szóval jó ez a PS Now, jó ez...valaki másnak.
  • Ulthanito
    #97410
    Azért, hogy utána a nyakadon maradjon az előfizetés, meg a sok kacat, ami a vaultban van. Valamivel rá kell venni a usert, hogy rányomjon a subscribe gombra, erre jók ezek a címek.
  • Ulthanito
    #97409
    A kettő jól kiegészíti egymást. Én már így tolom vagy 2 éve. Azóta el is felejtettem a virágboltot.
  • TomStorm
    #97408
    DS,Jedi még nekem RDR2 mellé amit hetek óta tolok és tényleg PC-m csak porfogó lesz:O
    Vagyis már az..:/
  • TomStorm
    #97407
    Fülembe ültettétek anno ezt a Netflixet meg HBO GO-t és áhh kegyetlen(előfizettem mind2-re).
    Gero végképp hibás abban hogy nem alszok éjszakánként:D
  • darkSectorxxx #97406
    Mármint arra értem amit eddig mondtak, kell játékot venni plusz maga a szolgáltatás.
  • Moby
    #97405
    Most még senkinek, mert most még nem áll sehogy, mert még el sem indult. Novemberben indul(abban a 14 országban, ahol indul).
  • darkSectorxxx #97404
    Kinyithatós szép, de megint olyan amit megtetszenék és amikor meglenne xarnék bele, most ezt a sony-t is telefonálásra használom meg alap 1-2 chat dolog, vagy sg. :D
  • darkSectorxxx #97403
    Stadiat én sem értem még...

    Mármint így ahogy most áll a dolog kinek jo.
  • Moby
    #97402
    Amúgy az eszköz tetszik, de ez már nagyon nem idevaló :)
  • Moby
    #97401
    Ha ezt egy időutazó 6-7 éve megmutatja a világnak, kiröhögték volna, és hülyét csináltak volna belőle az interneten. Pedig...
    Na nem mondom, még az eltelt idő ismeretében is mókás végeredményben. És hát benne van a pakliban, hogy a google ugyanígy fogja porig égetni, felperzselni ezeket az xcloudos álmokat ms-estől, sonystól, szőrőstől-bőrőstől. Csak nem tudni mennyire gondolják ők ezt a Stadiás izét olyan komolyan, mert nagyon komoly szándékot egyelőre nem látni (nem vásárolták fel a fél világot hozzá. stb). És ők is híresek arról, hogy bárminek tolnak egy fékcsikorgós hátraarcot, ha úgy hozza kedvük (akárcsak az ms).


  • darkSectorxxx #97400
    Képminőségre gondolok, az egy másik dolog, hogy még most a Nvidia 2.0-ban még kevesebb fícsőr van, nem is értem, már a klienseket se tudom megnézni és nincs a játékkategóriák, csak allul egy népszerűségi lista kb 15 játékkal meg egy nyamvadt kereső. :D
  • Moby
    #97399
    >Nvidia körbehugyozza.

    Minőségben, de az nvidia nem is létező szolgáltatása egy vicc. Infrastruki sincs mögötte, szal így a Stadia árnyékában már beindítani sincs értelme, mert az tényleg körbehugyozza a mindent is. Meghát ismerve a google agresszivitását, felesleges illúziói lehetnek bárkinek, az ms fog tudni mellettük még nagypályázni ha akar, de az ms sem nagyon megy neki a google-nek, inkább ereszkednek térdre, és nyomnak le nekik egy laza szaxit ha teknóról van szó. Bing vs Google, IE vs Chrome, Winphone vs Android.
    Vicces volt ma az MS Surface eventen a Surface Duo MS skinnelt androiddal :DD
  • darkSectorxxx #97398
    Igen a Sony-nak ez a baja, jo lenne a PS Now, csak gyenge.
    Nvidia körbehugyozza.

    Én egyelőre örülnék coopnak, de majd meglátjuk.

    Mondjuk amikben pc-n játszottam mostanság hébehoba nem tűnt fel sok scalás.
  • Moby
    #97397
    Azt még értem, a világ egyik legjobbja az ms felhőrendszere. A sonynak ilyenje önerőből aligha lesz bármikor is. A google is a tökére akar lépni mindenkinek. Nade ez más. Ez nem technológiáról szól. Igazából nem is tudom miről szól, mert jóval több problémát fog szülni, mint amennyi igényt kielégít.
  • darkSectorxxx #97396
    Hát fura most ez az egész, meg a Microsoft-al való összeborulás cluod ügyben.
  • Moby
    #97395
    >Lesz szerintem kapcsoló, main platform, vagy cross-platfrom, ahogy xboxon.

    Ez lesz az első dolog, amit hülyére fognak csítelni :D Hogy a pécés cucc is konzolnak látszódjon a szerver felé. Ettől nagyobb balfaszságot nem csinálhatott volna a sony. Minek? Nincs elég nagy saját userbase-e?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.02. 21:51:03
  • darkSectorxxx #97394
    :(