121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mozes
    #97472
    Köszönöm szépen a válaszokat!!! :)
  • TomStorm
    #97471
    Ezért vettem Ps-t pár hete na jó meg DS-ért de na,bakker:DD
  • Kandurex
    #97470
    Szóval a PC se marad ki a szemétből.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.10.04. 17:50:43
  • mucsácsó
    #97469
    RED DEAD REDEMPTION 2 COMING TO PC NOVEMBER 5TH

    csak funfact, hátha valakit érdekel... bár lehet megnézem majd, hogy mit ad :)
  • darkSectorxxx #97468
    The Last of Us Remastered-nek, EU (Magyar, Német, Angol, stb) pl: CUSA00556
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.04. 07:56:17
  • darkSectorxxx #97467
    3 fajta sorozatszám van a játékoknál vagy ID.
    Japán, US és EU, ezekből amelyik területről veszel lemezen, vagy digitálisan az kezeli egymás mentéseit.
  • darkSectorxxx #97466
    Szia. CD konzolban max zenehallgatásra.

  • darkSectorxxx #97465
    +1
  • Ulthanito
    #97464
    A "két" játékban kompatibilis lesz egymással a mentési fájlod, amennyiben egy régióból származnak. Azaz, vedd ki a lemezt nyugodtan, és told a játékot.

  • TDC Geronimo
    #97463
    CD?



    simán letörlöd a mostanit és leszeded a digitálisat. Mentés megmarad gépen, de PS+ miatt felhőben is.
  • Mozes
    #97462
    Sziasztok!
    Megvan a Last of Us Remasterd "CD"-n és fel van telepítve. Most ingyenes a digitális változat. Ha tudom azt is rakni, hogy ne kelljen a "CD"-t berakosgatni, ha játszani akarok és úgy hogy a CD-s változat mentése ne vesszen el?

    Nagyon köszi!

    M
  • TBTPumpa
    #97461
    Végre valami, ami nem egyértelmű!
  • Tikal #97460
    kicsit olyan mint egy johan johansson soundtrack
  • TDC Geronimo
    #97459
    Hallgatok régebbi DS számokat. Egyre jobban várom. Ha más nem is, de hangulatban nagyon ott lesz.
  • TDC Geronimo
    #97458
    Az a zene...

  • TDC Geronimo
    #97457
    Apex új szezont nagyon élvezem megint. Jó a ranked grind meg az új map.
  • darkSectorxxx #97456
    Ja még annyit, hogy PS4-en a PS4 játékok játszhatóak local-ból.... vagyis csak pc-n kell megküzdeni a streaming minőséggel. :D
  • darkSectorxxx #97455
    Nézd meg a tesztcsarnokban a játékot pl, mikor nagy a mozgás...kifolyik a szemed a látványtól.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.03. 16:16:06
  • darkSectorxxx #97454
    Jah nem, Dehogyis.
    Azok máig brutálisan néznek ki, vedd elő a pro-t, ne a NOW-on szedd le a Killzone, vagy Infamous-t és a füled kettéáll.

    720p-s felvétel bameg, mutass manapsáág ehhez hasonlót, kb 3-4 nagy cím lenne amit ismételgetni lehetne.

    És akkor nem beszélve a leszállópályáról....
    (sajnos nincs már meg a leszállópályás videóm.)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.03. 16:12:14
  • mucsácsó
    #97453
    hát sajna ez ilyen...eljár az idő a játékok felett gyorsan, nem sok olyan cím van, ami tényleg évek távlatában is kifejezetten jól néz ki...
    nekem hosszú idők után először a Control volt most olyan (jöhetnek a kövek), ahol aszontam, hogy na ez igen, ez már így tényleg kacsintgatás a next-gen felé - pláne a fizikát tekintve.. :)

    Gears 5 meg szép-szép, fasza, jó, de szvsz csont ultrán se annyira egetrengető látvány... valahogy kurvasteril nekem akkor is, de sztem ez az UE4 "hibája" - előző genvégére is már hányinger kerülgetett az UE3-as cuccoktól.. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.03. 13:39:15
  • Ulthanito
    #97452
    Nem Darky. Nem azt mondom, Azt mondom, hogy kurva szarul nézett ki az egykor egekig magasztalt játék.
  • darkSectorxxx #97451
    Haverom nem néz filemt már Redux alatt, én meg simán megnézem 360p-ben a Rambo V-öt mert lekakilom hogy nem hd. :)
  • darkSectorxxx #97450
    Mármint azt mondod, hoyg a psnow laapján mérted fel a Killzone tech részét? Ez komoly? :)

    De nem azt mondtuk hogy ez azt váltja ki amikor 4k HDR tv-vel meg PS4 pro-val rendelkezik valaki, hanem PC-n sok meber csücsül a fél millás vasán, és várja hogy egy 50-60k-s gépet ne kelljen megvenni és ugyanannyiért eladni, inkább jöjjön ingyen vagy emulátorral baszakodni.

    Na azoknake egy alternatíva, hogy nem teljes pompájában de végigmenhetnek, emrt amugy sohaabüdöséletbe nem játszanának ezzel. :)
  • Ulthanito
    #97449
    Nem tudom konkrétan mi, csak utána úgy éreztem, most mennem kell kicsit. :)

    Nézd, embere válogatja, de tegnap kíváncsiságból kipróbáltam pár PS Now-címet. Kezdtem a Resistence-szel, nekem anno ez totál kimaradt. Húúú, amit ott láttam, sokkolt. Aztán jöttek a kurrensebb játékok, KZ: Shadow Fall, emlékszem anno még moby mondta, hogy ez az non plus ultra techno PS4-en, és mennyire mindent maga mögé utasít. Csak azóta eltelt 6 év. 5 perc után kiléptem.

    A vége az lett, hogy akkor megnézem az UC4-et, erőltetnem kellett, hogy már a hajós üldözésnél ne lépjek ki az elején, de 10 perc múlva mégis megtettem. És nem tetszett, amit láttam, nagyon nem.

    Szóval, lehet, hogy nem csak 4k és HDR a géming, viszont ami alatta van, az nálam már nehezen csúszik le, nagyon kevés kivétellel.
  • darkSectorxxx #97448
    Jah akkor egy egész topik érthette félre mert ezt bizonygatták nekem páran OFF topikban évekkel ezelőtt.

    Hogy volt az a Dead Trigger, és az szebb mint bármelyik X360-as játék, pl. pffff

    Akkor feleslegesen vitáztunk, gut.
  • Moby
    #97447
    Szerintem nincs olyan kutyaegyszerű téma, szöveg, szó, vagy szótöredék, amit ne lennél képes(szándékosan) félreérteni.
    Szal maradjunk annyiban, hogy amiről akkor cikkeztek, az valósággá vált. Ezzel szemben létezik a Dark alternatív valósága, amiben soha semmi nem az ami, ellenben minden olyan és az, ahogy Dark kívánja. E két valóság szembeállítását én nem tudom feloldani.
  • darkSectorxxx #97446
    Akkor miben nyomta le? az amit én néztem, abban a látványról beszéltek, tech téren....
    Az nem volt félreértehő, mert amúgyis ez ment topikban hogy a grafika, meg mondtak játékokat amik szerinteük szebbek voltak, hogyne, papirtexturák.

    Semmi köze nem volt annak semmihez, technika volt:

    A tehcnika gyors fejlődése, aminiatürizáltság, ezt eredményezi majd, mondták ezt, mert azt állították, a telok számitási kapacitás simán túlllépi majd a konzolokét, akkor volt vége kb az X360 érának asszem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.03. 11:39:53
  • j0nNyKa
    #97445
    epp 1 honapja jelent meg errol cikk

    lenyeg ez a kep:
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.10.03. 10:59:43
  • Moby
    #97444
    Le is nyomta már rég, csak te ebből már akkor is azt vizionáltad (tévesen), hogy a ez a hagyományos géming végét is jelenti. Pedig ilyenről szó sem volt. Ezzel együtt a mobiljátékok sokszorosan több pénzt hoznak. Mára a klasszikus nagygépes játékok legnagyobb befektetője az a tencent, aki mobiljátékokon lett a világ egyik meghatározó konglomerátuma.
  • darkSectorxxx #97443
    Na mi fárasztott le ennyire? :)

    Nehéz azt elképzelni hogy valaki ne csak 4k hrd-el élvezzen egy játékot? vagy arra gondolsz hogy szerintem mi lesz? ez egy szerintem vélemény.

    Mások meg okos emberek azt jósolták hogy a mobiltelefonok a játékok terén lenyomják az X360-at 2 éven bellül, monták ezt kb 8 éve.
    Benne vana pakliban hogy mint nem szakember tévedek, ezért van hogy én így tippelem. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.03. 10:49:08
  • Moby
    #97442
    Kicsit már én is fáradok, pedig fekszem :)
  • Ulthanito
    #97441
    Átrágtam magam a sok hozzászóláson, megyek pihenni.
  • Moby
    #97440
    Nem tolták vona sokan ez egy rétegigény, és nem igazán kompatibilis a couchgaminggel, amiről a konzol alapvetően szól.
  • darkSectorxxx #97439
    Ha meg igaz amit írsz, a fejlesztők szabadon tehettek volna bill+egér szupportot eddig is a játékokba konzolon, akkor agyrák, hogy miért nem tették eddig bele, fps multikat egyértelműen sokan úgy nyomták volna manapság....
  • darkSectorxxx #97438
    Szimplán csak szerintem lesz így, de majd kiderül. :)
  • Moby
    #97437
    Ettől még nem értem, amit írsz. Mindegy.
  • darkSectorxxx #97436
    Na látod ezért nem fizetem és nem multizok inkáb, mert buziság.
  • Moby
    #97435
    Fizetni meg azért fizetsz, mert a sony kötelez rá, nem azért, mert bármi jobb lesz. Bár ugye eleve a f2p játékokhoz előfizetés sem kell.
  • darkSectorxxx #97434
    Bármi megtörténhet, ha az érdek úgy kívánja, Sony se sokáig marad meg burokban, Bármilyen szuper az exclusive, szerintem nyitni fog, nem gyengén.
  • Moby
    #97433
    Nem értem amit írsz. Mi köze a crossmultinak a wasdegértámogaáshoz? Ehhez nem kell pc, most sem tudod, hogy ki tolja wasdegérrel, és ki nem. Crossmulti meg lehet wasdegértámogtás nélkül is. Ez a kettő téma nem ér össze.