121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #97513
    Reméltem, hogy a Demon's Souls 10. évfordulóján (ami a napokban volt) bejelentik, de sajnos ezt a ziccert kihagyták.

    szerk.: október 6. - amcsi megjelenés
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.10.08. 14:54:05
  • n000rbi
    #97512
    Egyetértek, így is alig vagyunk páran, nem kell külön topik.
  • TDC Geronimo
    #97511
    Szerintem PS5 téma nyugodtan mehetne ide is, ahogy anno 360 topik lett a oneos. Ezt a maradék embert kár szétbontani
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.10.08. 14:49:39
  • TDC Geronimo
    #97510
    Mindenki tudta, de jó tudni hivatalosan is. Kontroller nagyon faszán hangzik meg az is, hogy bluepoint PS5re készíti a remastert, ami valószínű demon souls lesz és lehet jön launchra
  • mucsácsó
    #97509
    af*szom, gyorsabb voltál :D
    nyitottam is néki egy topicot legott!
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.08. 14:35:07
  • n000rbi
    #97508
    PS5 launches holiday 2020, new controller will have haptic feedback instead of rumble and adaptive triggers
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.10.08. 14:29:21
  • sanya200
    #97507
    Abban tudtok segíteni hogy milyen appal tudom csatlakoztatni a kontrollert a telefonhoz. Egy-két játéknál jól jönne
  • sanya200
    #97506
    Ja oké ezt nem tudtam hogy a chellange pontok hova lettek. Igen a gardian ránk már nyitott. De ez a mayhem mód egyedül
  • Kandurex
    #97505
    Így jegyeztem meg anno, de nem vitatom, hogy igazad van.
  • TDC Geronimo
    #97504
    Bementem mayhem 3 coop proving groundba. Micsoda clusterfuck volt :D

    De esett rakat loot. Tetszik a mayhem mód
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.10.07. 18:37:18
  • TDC Geronimo
    #97503
    Igen
  • Seth
    #97502
    Challengek után eridiumot kapsz csak. A Galaxy térképen L3(?) gombra meg lehet nézni őket
    A Guardian rank működik most úgy, mint a 2. részben a badass rank, hogy random választhatsz egy + szintet valamiből.
    Ehhez előbb végig kell vinni a sztorit, és utána ugyanúgy xp-vel fejlődik az is ,mint a sima szinted
  • mucsácsó
    #97501
    hmm, nálam 28 óra van és asszem lvl 24 vagyok, de lehet sokat pöcsörésztem :D
    PS4-en toljátok?
  • sanya200
    #97500
    Ja nekem is kb 44-es szint lett mire végigviszem. Szinte az összes mellékküldetés kész de akad még pár azért. Amúgy a kapott pontokat hol lehet elkölteni? Mármint ami a chellengek után jár. Az előző én ugye olyanokra lehetett hogy, reload speed.. Stb de az most a gardian rank-ba van nem?
    Jó játék de egy idő után repetitive lett nálam. Már kb vártam a végét mert kezdett ellaisodni, de lehet csak én változtam. A 2 nagyon tetszett sokat játszottam vele, de ehhez valahogy nincs kedvem mégegyszer. A, loot pocsék 3/4 része csak pisztolyt dob mindegy hogy vault vagy boss vagy épp ha megvan az összes audio egy mapon és kinyithatod a ládát. Lilith ládájába is kapásból 4 pisztoly volt.
    És ahogy nézem mayhem módban tényleg nehéz, főleg a bossok.
  • TDC Geronimo
    #97499
    Na pörög BL3 credits. 40 óra 44es szint elsőre. Most jön még a java meg a coop :D

    Credits songot tökéletesen eltalálták :)

    season passt is tuti megveszem
  • j0nNyKa
    #97498
    kepzelj oda vesszoket kb 4-5 szavankent, nekem ugy menni szokott
  • ppista
    #97497
    A kommented felénél elvesztem. Újrakezdtem, megint így jártam. Sosem tudom meg mi a vége. :)
  • Myselor
    #97496
    most értem a Code vein végére és hát szerintem jó kis játék lett!eleinte engem sem győzött meg majd miután le demoztam megtetszett.volt vele probléma itt ott nem is kicsi, olvastam sok helyen ps4en pc-n rengeteg crash van mindenkinek sokaknak el sem indul pc-n és játszhatatlan is.nálam szerencsére 2 ponton volt csak crash de ott állandó,egy boss előtti cutscene crashelt szerencsére skip megoldotta rögtön,nos a második már nem volt ilyen egyszerű :d egy boss fight közben olyan sok van olyan fajta spellt raktak néhol hogy nem csak beszaggatott a játék rögtön ki crashelt hol első pár ütés után hol 1 percet is kibírt mondanom sem kell így elég érdekes volt a fight kapkodva sietve kellett mert csomószor volt hogy már majdnem megvoltak a gecik dupla boss ugye xd de aztán crash és előröl... xd volt benne vagy 5 órám de sikerült :D a játék továbbri része simán ment kellemes volt nem volt különösebben könyebb mint a souls szériák főleg soloban. a story nagyon kellemes anime stílusú,a harcok nagyon jók a combat élvezhető nekem megérte.szerintem lesz benne még legalább egy ng+ végigjátszás.csak ajánlani tudom:)
  • mucsácsó
    #97495
    GameSpot's Ghost Recon Breakpoint Review: 4/10

    helyes, a jól megszokott tipik Ubi-féle fostenger.. :( mondjuk egy pillanatra se érdekelt, pláne hogy a "főszereplő" tag az egyik legellenszenvesebb és legirritálóbb színész evör... :D

    kellenek az ilyen lehúzások, és hogy terjedjen, hogy mekkora gané, mert különben soha nem térnek ezek észhez, hogy ezekre nincs így ebben a formában nincs igény... bár szerintem így se : (
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.07. 10:27:44
  • mucsácsó
    #97494
    az tiszta persze, hogy más a játék, mert Destiny az online-only cucc, ez meg ugye közelében sincs..

    jaja, játszottam az első kettővel (igaz, azok virágbóti verzák voltak annom szal semmi online) - de ahogy végigértem, dobtam is félre, legalábbis az elsőt :D a másodikból is csak annyira emlékszem, hogy rohadtul nem tetszettek azok a robot ellenfelek :(
  • Seth
    #97493
    Tudom.
  • Moby
    #97492
    Nem, ez nem így van. SDR-re az RGB jobb, hiszen nem tömörített meta, szemben a yuv420-al. HDR-re is jobb lenne, de ahhoz a HDMI2.0 sávszélességet nem elegendő 4K-ban, ezért csak yuv420-ban oldható meg. Ez egy technikai limitáció. Természetesen RGB-ben is átvihető 10 bit, meg bármennyi, legyen hozzá elég sávszélesség (a minősége mindig jobb lesz, mint a yuv420-nak azonos feltételek mellett). Ettől mélyebben nem mennék bele: RGB-ben egy pixel, és a szomszédos pixelei bármilyen egymástól eltérő szín és fényesség értéket felvehetnek, yuv420-ban nem. Ha auto-n hagyod mindaddig RGB-ben tartja a rendszer, amíg bírja sávszéllel, és amikor belöki a játék a 4K@HDR-t, lekapcsol yuv420-ra.
  • Ulthanito
    #97491
    Engem egy ilyen egy percig nem kötne le. :(
  • sanya200
    #97490
    Remélem utánanéztél és nem ilyen 100.000-es 4k-t vettél hdr-el. Nagyon nem mindegy pl a hdr miatt se
  • Kandurex
    #97489
    Az RGB 8bites a másik 10, értelemszerűen a 420 jobb, csak tudja valóban a TV-d.

    (amúgy tedd auto-ra és ne foglalkozz vele)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.10.07. 06:18:45
  • Rdinho10
    #97488
    Udv Urak, egy amator kerdes:) most vettem egy 4k tvt,viszont a ps en mire allitsam? rgb vagy yuv 420?koszonom
  • TDC Geronimo
    #97487
    Ez nem igazán olyan looter shooter mint a destiny pl. Nem tudom korábbi részekkel játszottál-e.

    Ha végigtolod el lehet kezdeni nehezebb true vault hunter modeba a játékot. Felvinni karaktert 50es szintre. Maradni alap végigjátszásban és aktiválni mayhem módot amiből 3 nehézség van és farmolni a bossokat lootért. Ott a circle of slaughter meg a proving ground is. Meg ugye a guardian rankok

    Novemberben elvileg jön egy új map új bossal majd
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.10.06. 22:56:31
  • mucsácsó
    #97486
    az, ilyen 4v1 asszimetrikus PvP, üvöltvehányás...
    az a baj, hogy ehhez még a SONY is kevés (és nem is értem, hogy miért adja ilyen köpedékhez a nevét), hogy ezt eladja.. :(
  • mucsácsó
    #97485
    szerintem meg egy hét se, mert olyan picsarossz review-kat kap majd :D borzadály... előbb el fog halni, mint az Evolve vagy Battleborn :'D

    én is pörgettem ma (is) a Borderlands 3-at, szerintem brutál jó tényleg :) nagyon elkapott, és valamiért nem ereszt...
    mondjuk ennek ellenére nem igazán tudom elképzelni, hogy én ezt még1x végigjátszam, az fix - de gondolom van/lesz majd valami endgame valami dungeon-ökkel vagy valami hasonló, nem? totál semmit nem tudok róla, nem is néztem utána :)

    tök jó lenne, ha lennének "strike"-ok vagy raidek, vagy valami hasonló dolgok, mint a Destinyben... vagy ne is álmodozzak ilyesmikről?

    A vault boss fight

    nagyon nagyon durva volt, szerintem abból a hosszú fightból 1-2 percnyit fogalmam se volt, hogy mit lövök, annyi effekt volt a képen megállás nélkül...odabaszós! :D

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.06. 22:15:53
  • Kandurex
    #97484
    Egy multiszar?
  • Seth
    #97483
    Atyaúristen ez egy annyira generic semminek tűnik. Szerintem 1 hónap se kell majd neki és elhal
  • TBTPumpa
    #97482
    2020-ban érkezik egy ilyen is:
  • sanya200
    #97481
    Ma én is a végére értem
  • Tatyla
    #97480
    Videó lett volna csak a valamiért nem akarta megjeleníteni igy töröltem
  • mucsácsó
    #97479
    Tatyla mi volt ez a Borderlands 3 Graveward Mayhem 3? :D(#97478)
    valami videó, vagy..? fura, egyik böngésző mutatta a hsz-t, másik meg nem :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.06. 10:01:44
  • mucsácsó
    #97477
    wow, szép :) elég jó platformernek tűnik amúgy, ahogy így utánanéztem...

    én most a Celeste-be kezdtem bele, de "sajnos" kurvajó az is :D nem igazán hagyott szabadulni, mégha néha agyfasz közeli állapotot is idézett elő :D
  • Seth
    #97476
    Megjött! :D

  • Moby
    #97475
    A Csokiban én is sűrűn előfordultam a másolgatós korszakban (nyolcvanas évek második fele).
  • mucsácsó
    #97474
    szerintem ez a "CD" szó ez már manapság csak ilyen (rosszul használt) gyűjtőszó a lemezekre, ez olyan kb, minthogy minden mogyorókrémet (még ami max kamionról látott mogyorót, azt is) Nutellának hívnak, pedig semmi köze nincs az eredeti Nutellához... :D

    amúgy lemezes dolgokat én is sokkal jobban preferálom, de ahogy néztem, manapság PC-re már ki se adnak kvázi semmit "lemezen", mert sztem egyrészt a többségnek nincs is optikai meghajtó a gépben/géphez - vagy ha meg kódos verza, akkor meg egy papírfecnit a nem érdemes egy műanyag dobozba beledobni, amit még szállítatni is kell/rohanálni érte a boltba, ha instant meg tudod kapni otthon, neten keresztüli fizetéssel..

    gondolom a PS5 lesz az uccsó, amiben lesz optikai meghajtó, utána kuka az egész - már ha egyáltalán lesz PS6, de végülis mitől ne lenne... már PS4-re is mondogatták, hogy uccsó gen lesz, aztán nagyonnem.. :D
  • Mozes
    #97473
    Igazad van, de én már ilyen maradi fasz vagyok, gyerekkoromba még eredeti játékokat sem lehetett itthon kapni vagy pénzen nem volt rá, csak a Csokonay-ba másoltunk, akkor arról álmondtam, hogy majd egyszer lesznek szép dobozos játékaim....azóta is így vagyok vele, "jó érzés", hogy ott a polcon a sok doboz így a AAA címeket mindig dobozban veszem meg:)