121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tinman #97553
    A PS4 ugye nem rendelkezik wireless controllerrel, hiszen a kezdetektől fogva a konnektoron lógok. Azt a pár órát, amit nélküle töltök durva túlzás lenne vezeték nélkülinek hívni. X360 esetében a wireless controllerrel jellemzően 20-25 órát szoktam tolni. Ezzel a szarral DS4-el meg 7-8-at. Vicc.
  • mucsácsó
    #97552
    öööö mármint mit értesz wireless alatt? :D USB-C csatis lesz, de nyilván nem kell hozzá kábel.. vagy a wireless töltésre gondolsz? mert azt kétlem :)

    @gero: így már értem... :D igen, sajnos eljárt felette az idő, nagyon proli cucc lett mára már szegényem - főleg az utóbbi 1-2 év fosportjaival és kuka framekkel -, dehát ~6-7 év után mit várjon az ember... :\
    sajna ebben ennyi volt, még egy Last of Us 2, és ennyi - de gondolom páran azt is megvárják már PS5-re inkább, akik türelmesek :D

    igazából már ennyit se terveztek szerintem ennek a gennek, csak jött a Pro/X, és így tovább húzódott... amúgy ha ezek nincsenek, akkor szerintem már 1-2 éve bőven PS5-öt nyomkorásszuk..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.09. 10:43:39
  • TDC Geronimo
    #97551
    igen
  • Tinman #97550
    Lesz végre wireless controller is?
  • mucsácsó
    #97549
    mobilfost? :D mármint a PS4 hardware-re gondolsz, vagy? :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.09. 10:24:52
  • TDC Geronimo
    #97548
    PS5 system seller az lesz, hogy végre le lehet cserélni ezt a mobilfost :P
  • mucsácsó
    #97547
    Mivel a PS5 topic átmenetileg zárásra kerül, átmásolom ide akkor a linkeket, ami PS5-ös hírrel kapcsolatos:

    Hivatalos SONY blog post:
    PlayStation 5 launches holiday 2020


    Wired cikk:
    Exclusive: A Deeper Look at the PlayStation 5

    rövidítve a cikk:

    General Info

    - The official name is PlayStation 5.
    - Releasing Holidays 2020.
    - Ray tracing support is hardware-based.
    - New SSD will help boot times, loading times and streaming.
    - The controller now has adaptive triggers, haptic feedback, new speakers, USB Type-C.
    - Physical games for the console will use 100 GB optical disks.
    - Optical drive also acts as a 4k Blu-ray player.

    Additional Info

    - The dev kits (which were leaked) are actually real and developers have access to them.
    - A new modular approach to storing data. Finer grain access to data, as opposed to big blocks. Ex: Users might have the ability to install only Multiplayer components of the game.
    - Completely revamped UI.
    - The new controller will have a larger battery capacity and will be a bit heavier than Dualshock 4.
    - Haptic feedback for PS4 Pro's Dual Shock 4 could have been implemented, but was decided against.
    - Bluepoint studios (folks behind the Shadow of the Colossus remaster) are working on a "big" PS5 title.
    - The GPU has been used to power Machine learning.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.09. 10:01:08
  • mucsácsó
    #97546


    ezt meg csak úgy itthagyom........ :D édesjóistenem, és erre valaki pénzt ad :(
  • mucsácsó
    #97545
    Tipik gameszar, lapozzunk... :D sikerült lefordítaniuk a Wired cikket, és akkor már egyből clickbait bulvárfos hírt firkantanak egy sorból... :D istenem.... szavak nincsenek erre már.. :D

    amúgy egy system seller sztem egy GOW2 lenne (amivel lesz is, csak ugye kizárt, hogy 2020-ban, hanem sztem egy 2022/23 inkább sajna) - viszont, HZD2 engem annyira nagyon nem hatna már meg személy szerint, max ha valami értelmes harcot raknak bele.. :D

    de BB2-ért rohannék a boltba - bár ígyis tuti day1 veszem a konzolt szerintem, csak tényleg legyen legalább 1 értelmes cím... :D

    remélem nem az lesz, hogy éveket kell várni itt is, hanem lesz 1-2 nagyobb studió címe is már akár launchként, vagy első félévben rilíz után :)
  • j0nNyKa
    #97544
    ebbe szoljatok bele legyszi minel tobben
  • Ulthanito
    #97543
    Szerintem a Horizon ZD 2 nem elég ütős cím, igaz, a BB2-nek meg csak mi örülnénk itt. :-D

    Amúgy simán lehet a HZD, ennél jobb tippem nekem sincs.
  • darkSectorxxx #97542
    :)

    Szerintem a seller cím a Horizon 2 lesz.

    Valamiért a Guerilla Games mindig nyitásra van ott a porondon. :D
    Mert ők adtak ki a legkésőbb játékot!
    A többi stúdió ennyi idő alatt nem kapja magát össze szerintem, hacsak nem Bloodborne 2 azért nem jött eddig mert le van zsírozva!
  • Ulthanito
    #97541
    Lamentálgatok, hogy vajon mi lesz a platform seller címe a Sonynak.

    TLOU2 tuti nem, mert februárban a fél világ letolja, azzal már nem fogják tudni eladni a PS5-t. Cusima talán lehetne, de az meg nagyon rétegjáték. nem hiszem, hogy arra olyan nagyon sokan kíváncsiak. Áncsártid a fasorba sincs, gadavó se, még sokan most játsszák, új exkluzív IP-vel aligha állnak elő, mert jól bejáratott cucc kell a megjelenéshez.



    Úgyhogy arra jutottam, hogy a Bloodborne 2 lesz az.

    Szerintem se kell PS5 topik, csak át kell nevezni ezt. Bár Darky egymaga teleírná az egészet. :)


    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.09. 08:07:36
  • Tinman #97540
    Készül az ICO remake.
    Készül a Gravity Rush 2 remake.
    Készül a bármi remake, nem tudjuk, hogy mi.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.10.09. 06:44:36
  • darkSectorxxx #97539
    Baszki imádom ezt a játékot!

    Concrete Genie:

    2 kép a játékból:



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.09. 03:11:48
  • sanya200
    #97538
    demon-s souls remake
  • sanya200
    #97537
    A termék honlapját nézd meg. Én direkt úgy vettem tv-t hogy itt is kikértem pár ember véleményét, mert kifejezetten játékra meg néha filmre akartam.Így esett a választás a Samsung Q6FN-re. 2018-as modell igaz csak 49" de a hdr nagyon szép rajta még quantum dot-os.. Stb
  • Rdinho10
    #97536
    Vagy csak az uj szofterfrissites zavart be,mert most mar lett a ps en egy hdr beallitas funkcio is..fenyero stb
  • Rdinho10
    #97535
    Koszonom a hdr rel a segitseget,elvileg tudja a hdr10 a tvm,most viszont kiirta a horizon inditasa elott,ez az alkalmazas nem tamogatja,eddig ilyet nem irt ki.Mi lehet?
  • sanya200
    #97534
    :( pedig vártam már
  • sanya200
    #97533
    Hol lehetne újrapasztáztatni a gépet hogy a gari is megmaradjon?
  • TDC Geronimo
    #97532
    Én örülök a doom halasztásnak. Így is tele leszek játékkal év végén
  • darkSectorxxx #97531
    Concrete Genie kizárólag PS VR most nézem? Mert ott van a PS VR logo a játékon. :O
  • darkSectorxxx #97530
    :)
  • TDC Geronimo
    #97529
    Remélem a ghost of tsushima szeptemberi cím lesz és akkor azt már tutira megvárom PS5re
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.10.08. 20:11:36
  • Seth
    #97528
    Hát elég drága így akciósan is :)
  • darkSectorxxx #97527
    Napi drága ps játékok:

  • TDC Geronimo
    #97526
    "To that end, there are two key innovations with PlayStation 5’s new controller. First, we’re adopting haptic feedback to replace the “rumble” technology found in controllers since the 5th generation of consoles. With haptics, you truly feel a broader range of feedback, so crashing into a wall in a race car feels much different than making a tackle on the football field. You can even get a sense for a variety of textures when running through fields of grass or plodding through mud.

    The second innovation is something we call adaptive triggers, which have been incorporated into the trigger buttons (L2/R2). Developers can program the resistance of the triggers so that you feel the tactile sensation of drawing a bow and arrow or accelerating an off-road vehicle through rocky terrain. In combination with the haptics, this can produce a powerful experience that better simulates various actions."
  • TDC Geronimo
    #97525
    Kontrollert olvastátok amúgy? Marha érdekesnek tűnik az adaptive trigger.
  • TDC Geronimo
    #97524
    HZDbe iszonyat jó a story főleg később.
  • n000rbi
    #97523
    A HZD talán az egyetlen ps-ex, aminek kb. 5x nekifutottam (sajnos digitálisan van meg) és néhány óra után mindig lepattantam róla. :( Az eleje tökre tetszik, hangulatos, de mikor bejönnek ezek a bugyuta küldetések a robot módjára viselkedő npc-ktől, elfog a hányinger. Emlékszem valami fa tetején óbégató kiscsajra, aki akkor is kiabált, amikor ott álltam alatta. Itt ki is léptem. Pedig biztos jó a főszál, de félek ezt legfeljebb youtube-on nézem meg.
  • Kandurex
    #97522
    Gondoltam előrendelem. De nem lehet még :/

    Ha valami konzolbolt dolgozó erre nézelődik, csak szólok, hogy rendelnék.
  • mucsácsó
    #97521
    A PICSÁBA!!! :(
    kb. az év legjobban várt címe volt nálam... :( ehhh, sztem nem jó az ott márciusban, dehát mostmá mindegy :(((((
  • Seth
    #97520
    Doom Eternal eltolva , 2020 március 20 :( bár annyira nem is bánom, elég cucc lesz nekem az év végére így is

  • mucsácsó
    #97519
    Concrete Genie - 77.38% - Score based on 21 reviews

    Site Date Type Rating
    Worthplaying 10/08/19 - 7.5 out of 10
    Gameplanet 10/08/19 - 8 out of 10
    Metro GameCentral 10/08/19 - 5 out of 10
    Twinfinite 10/08/19 - 4 out of 5
    Shacknews 10/08/19 - 7 out of 10
    Push Square 10/08/19 - 7 out of 10
    Playstation Universe 10/08/19 - 9.5 out of 10
    PlayStation LifeStyle 10/08/19 - 9 out of 10
    New Game Network 10/08/19 - 77 out of 100
    IGN 10/08/19 - 8 out of 10

    so-so.. :D mondjuk rohadtul nem lenne idő se rá, szal majd talán eccé'
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.08. 16:20:46
  • TBTPumpa
    #97518
    Huhh... Így is húzós lesz anyagilag 2020 első fele, de így már a vége is.
  • Evoluti0N
    #97517
    HZD 2, mint nyitócím. De jó is lenne.
  • TBTPumpa
    #97516
    "A Guerilla Games gőzerővel toboroz új embereket, méghozzá a jelek szerint egy nyílt világú, RPG elemekkel bíró játékhoz, ami 2020 ünnepi időszakában, a PS5 megjelenésekor már a boltok polcain lehet."

    Horizon (Zero Dawn) 2 te vagy az?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.10.08. 15:56:01
  • j0nNyKa
    #97515
    max át lehet nevezni valamire, vagy még épp az se muszáj
  • mucsácsó
    #97514
    igazatok lehet, akár maradhatunk itt is, vagy majd a jövőben eldől :) de tény, hogy itt se vagyunk túl sokan.. :D