121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #97593
    Áh 9-10-el nem mernének kiállni a mai világban, az kurva kevés, a Xbox X most 6tf.
  • Kandurex
    #97592
    Lesz benne sok giga csillió ddr6 ram meg zupá ssd, meg olyan kontroller meg bluray...vicces elvárni 500 dolcsiért bármit is
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.10.10. 21:49:54
  • Tinman #97591
    Amióta csak lehetséges X360 controllert használok PC-hez. Sose volt semmi kínom, imádom, kiváló experience.
  • Tinman #97590
    179.000 Ft

    Flagged.
  • Kandurex
    #97589
    Ez meg 8-at ér.
  • Kandurex
    #97588
    TF csk egy elérhető max szám, de lehet vele kalkulálni. Amúgy 180-ért kb. 10 kapsz, vagy 9-et.
  • darkSectorxxx #97587
    Igen pontosan, amúgy 3 -3.5x lesz erősebb kb a Pro-tol, vagyis 12-14TF
  • TDC Geronimo
    #97586
    500 euro körül lesz TFről fogalmam sincs, de konzol jóval többről szól, mint TF
  • darkSectorxxx #97585
    Ez így hülyén hangzik a kérdés, bocs.

    Én mire számítok? #ps5ár
    180k / 14 teraflops

    de nem egységáron mérve...
  • Kandurex
    #97584
    Csak úgy kíváncsiságból. Ki milyen árat gondol a PS5-re és ehhez milyen teljesítményt vár el? (dolcsi/teraflop)
  • mucsácsó
    #97583
    egyetértek természetesen, ezt lehagytam a mondanivalómból, mert csak a sav jött :D

    AC Origins tényleg böcsületes és szép munka lett, én is nagyon élveztem - bár azért ahogy végére értem, instant vettem ki a lemezt és delete :D de igen, AC2-t imádtam, és sokáig azt szajkóztam, hogy az az etalon AC - de mostmár én is az Originset mondanám simán :)

    Odyssey-el nem volt dolgom viszont, mert eléggé durván Origins reskin szagú volt, és halogattam csak emiatt - de valszeg az ki is marad, mert hát MIKOR... :D

    Syndicate-tel ha max fél-1 órát, ha bírtam...
  • darkSectorxxx #97582
    3x végigvittem a játékot, ebből 2x 100%-ig a DLC-vel együtt kipucoltam, + Az összes arany fegyvert kinyitottam Heka Chest-ben kivéve asszem 2 darabot (mentésvisszatöltéssel!), ha a hekachest-hez nem használok mentést akkor 6000 óra lenne
  • Rage47
    #97581
    mit tudtál abban 600 órát csinálni? :D
  • darkSectorxxx #97580
    Origins nekem a legjobb, Még a kedvencem az AC2 után is, ~600 órám van benne.
  • Kongy
    #97579
    Assassin's Creed esetében amúgy tanultak valamennyire a hibákból, mert a csúfos Unity és a dögunalmas és fárasztő Syndicate után (kajak el kellett gondolkoznom rajta, hogy mi a címe XD) az Origins és az Odyssey abszolút korrekt játékok lettek. Origins szvsz büszkén odatehető az AC2 mellé minőségben.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.10.10. 15:00:56
  • TDC Geronimo
    #97578
    Nem lesz abból semmi.
  • mucsácsó
    #97577
    pfff én is hasonlókat remélek tiszta szívből, nagyon rájuk férne már egy észheztérítő pofon...Ubisoft már elég régóta csak max önmaga árnyéka sajnos :( hol vannak már a Prince of Persiák... :(

    eljutottunk már bőven oda manapság, hogy egy F2P játék 1000x igényesebb rommá mikrotranzakciózva, mint egy ilyen "AAA"-nak hazudott szarrakás (ami szintén tele mikro trx-el, mert hát mitől ne lenne egy ubi játékban :)))

    tegnap linkeltem a vidit: #97546

    nyilván ez csak töredéke a sok szarnak, de még csak viccből se szabadna ilyen technikai szemétdombnak lennie egy játéknak 2019 végén...
    ettől függetlenül sugárzik róla már a kezdektől fogva, hogy egy ötlettelen szar, de valamire rá kellett nyomni a Ghost Recon plecsnit...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.10. 14:44:37
  • Ulthanito
    #97576
    Remélem, hogy emiatt az Ubisoft oltári nagyot fog bukni, és hatalmas cirkusz lesz belőle. Rosszabb, mint a Battlefronton vagy a Unityn anno. 
    Szarszemét banda. Meg is érdemli a 2.8-as user score-t az, aki egy ilyen grindelős, free-to-play játékot 60 dollárért veszteget. 
    VG247 kettő (2). azaz kettő pontot adott neki a 10-ből a review-ban. AAA-játékkal ilyen talán még sosem fordult elő. 
  • Zóanagyvarázsló
    #97575
    Meg ha már merült állásában, akkor az is gond. Mostanában, de ritkán beesik egy játékosnap, erre korábban is alkalmatlan volt, manapság nem használom. Korábban PS3-hoz és PC-hez használtam, de zavaró volt a gyors lemerülése, pedig volt másik kontroller (DS3*).

    Megoldható probléma, nem érint mindenki ugyanúgy, de nálam is hangsúlyos helyet foglal el azon a listán, mely azt taglalja, miért inferior a DS4 az Xbox-One-kontrollerhez képest, melyet immár PC-n használok helyette. A jobb akksi mindenképp üdvözlendő lenne részemről.

    *Mondjuk olyan DS3-am is van (hivatalos Sony-termék), mely 2-3 óránál többet teljesen feltöltve sem bírt egy hónap után, az egyik analóg is addig bírta, ahhoz képest jó. (Más hozta el, a számlát elkavarta, így garanciával sem tudtam próbálkozni, de az akksija és az egész színvonala annak a revíziónak gyárilag olyan az internet szerint.)
  • darkSectorxxx #97574
    Mostanság ez van a Sony szeret hirtelen előrukkolni mindennel. :D
    Tuti még za első félévben jönni fog és csudijó lesz. :) És magyar
  • mucsácsó
    #97573
    Nem is erről van szó, csak fura, hogy semmi hír nem volt róla nagyon az utóbbi időkben :D bár DS meg TLOUP2 hírek is kvázi hirtelen jöttek... szóval simán lehet bármi itt :)
  • darkSectorxxx #97572
    Már csak azért sem mert el lett mondva a régi E3-on, hogy minden bemutatott játék erre a generációra tuti ki fog jönni, miért hazudtak volna? Mikor a többiben meg tartották a szavukat? :)
  • Tinman #97571
    Egy szuszra én sem... közben kaja, wc, telefonálás, zuhany, etc. Ez nem Apple termék amit minden nap tölteni kéne, ez nem normális. Nekem kb. mindenem (az okosórám is... izé sportórám), olyan amivel 5-6 napot kényelmesen elvagyok töltés nélkül. Teljesen röhejes, ha valamit minden nap tölteni kell.

    A DS4-nél tipikus tapasztalatom: Feltöltve leülök egy új cím elé szombat reggel 8:00-kor. 13:00-kor ebédelek, ekkor már bőven töltőre kéne tenni, de nem teszem, mert 10 perc és folytatni akarom a gaminget. 15:00-ra szinte biztos, hogy így már lemerül, dughatom konnektorba és tolhatom wired módban és nem 1 óra alatt tölti fel, rohadt kényelmetlen még toldva is.
  • Tinman #97570
    Nekem a dim light totál a minimumon van kezdetek óta és mégis egy szombati tisztességes gaming etapot nem hidal át, ráadásul a gyári kábele vállalhatatlanul rövid, de legalább k. sokáig tölt mire feltölti teljesen.
  • Evoluti0N
    #97569
    Nem tudom, h a Nintendonál milyen varázslatot használnak, de a Switch Pro kontrollerem kibír valami 40 órát. A PS4 kontroller jó ha 7-8-at. Megtaníthatnák ezt a varázslatot a Sonynak.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2019.10.09. 23:49:45
  • Kandurex
    #97568
    Jól jönne már valami infó a csucsiról...
  • mucsácsó
    #97567
    While there’s much more to share about PlayStation 5 in the year ahead, we have plenty of blockbuster experiences coming your way on PS4, including Death Stranding, The Last of Us Part II, and Ghost of Tsushima.

    szal biztos nem PS5 (only) cím lesz a csucsima :)
  • mucsácsó
    #97566
    köszi! ráérsz vele még 2020 ~nov. végéig :'D

    @seth: szerintem csak ilyen poén szinten max néha lehet, de úgymond "hivatalosan" nem hinném :D
  • j0nNyKa
    #97565
    holnap átcsinálom arra :)
  • Seth
    #97564
    Play5tation. Vajon meglépik? :D
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.10.09. 16:24:14
  • TDC Geronimo
    #97563
    Death Stranding embargo november elsején jár le. 1 Héttel megjelenés előtt
  • mucsácsó
    #97562


    inkább így :P :D
  • mucsácsó
    #97561
    bakker, akkor nekem mákom volt a controllerem akksijával, vagy én nemtom....nekem egy 8 órát alsóhangon kibírt...
    amikor jelzett, hogy merülőben, és villogott már az ikonja, akkor is onnan még 1 órát simán bírt általában...
    "dim"-re van állítva az a szaros led rajta amúgy? mert az gyilkolja eléggé az akksit :(

    persze nem egyszer és nem is kétszer volt olyan, hogy a lehető legrosszabb időpontban merült le és állítottam majdnem emiatt a TV-be - de ahogy írták is, 2 controllerrel már lehet ezt kiköszübölni, vagy cigánymódszer, de esetleg powerbank... :D ...vaaagy esetleg nagyobb utángyárott akksi ebayről/aliról + opcionálisan a ledkábelt lehúzni a controllerben, ha nem VR-ozol.

    btw, fasza a topic cím váltás!!! :) (bár ez az "5"-ösről nekem inkább egy "S" ugrik be, dehát fődet rá! :P
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.09. 13:59:37
  • darkSectorxxx #97560
    maximum 5PS-t :)
  • AntiHero
    #97559
    2 kontroller alap szerintem is.

    Mindig cserélgetem. Amíg az egyikel jàtszom addig a màsik töltődik.

    Engem egyedül a Sony vezetéknélküli fülesem akaszt ki...na az tényleg nem bír ki sokat.
  • j0nNyKa
    #97558
    kettőt
  • Prof William
    #97557
    Szintén. Ha 3 órát játszok egy huzamban az már nagy szó. Általában 1 maximum 2 órát töltök a PS4 előtt. Ha meg már nagyon alacsony, akkor kikapcsolás helyett pihenő üzemmódban állítom le és bedugom tölteni.
  • Ulthanito
    #97556
    A 100 ezredik téma hozzászóló ingyen PS5-öt kap az SG-től? :)
  • Ulthanito
    #97555
    Én szinte soha nem játszom vele egy ültő helyemben 7-8 órát, így nekem ez nem probléma.

    Játék után, ha a három csík lement kettőre, akkor én már ráteszem. Amúgy meg villámgyorsan tölt, pikk-pakk visszatölti.

    Szóval nem értem, ez miért gond. Ha meg valakinek ez kritikus, mert nonstop nyomja, az ne sajnáljon 14 ezer forintot egy második kontrollerre.
  • mucsácsó
    #97554
    Hát nemtom, nekem egészen jól bírta az 5 éve alatt (most szart be az akksija teljesen nemrég) - viszont ha a controller fény kábelt ha lehúzod, akkor állítólag +3-5 óra nyerhető vele :DDD