121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #97633
    NDtől a last of us 2 után egy jó darabig nem fogsz látni semmit. Remélem valami új scifi IPt csinálnak majd PS5re
  • darkSectorxxx #97632
    Ja ilyen értelemben lehet vele várni, engem maga a masina érdekel ezért veszem 0 day, persze nyitásra max 1-2 cím lesz saját gyártású és új.
    Rohadtul esélyes a Guerilla Games, mert ők ugye a Horizon óta csak csendben vannak... :)
    Rájuk tippelnék elsőre hogy kihoznak valamit, meg a Naughty Dog, aki megintcsak az U4 és DLC óta csendben vannak, a mostani nagy címektől semmire nem számítok egyelőre. :)
  • Tinman #97631
    Pontosan.

    A PS4-be is akkor szálltam be, amikor már 15 must play cím volt volt... le is ment az ára addigra elég kellemesre, ráadásul nem az 1. gent vettem, hanem már a Pro-ból is egy értelmesebb verzát.
  • darkSectorxxx #97630
    Ha valamit alkotnék bannerként így előre, amiben majd később ki lehetne cserélni a konzolt meg kontrollert a végleges dizájnnal, akkor érdekelne valakit, kitenni itt a topikba?
  • darkSectorxxx #97629
    Én látatlanba mondom neked hogy a PS5 az ütni fog és igenis nagy változás lesz.
    Ha a PS5 amit eddig tudunk nem elég meggyőző, akkor nem tudom milyen tech lesz az. :)

    Még nagyobb eltérés lesz mint a ps3 - Ps4 között, azt is leváltottad gondolom... max anyi hogy nem 0day.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.11. 15:17:31
  • darkSectorxxx #97628
    Minimum ennyi, de majd kiderül.
  • Myselor
    #97627
    én nekem pár évig biztosan nem kell ps5.legalábbis most így látatlanban ezt mondom, mivel fogalmam sincs milyen ex gamek jönnek majd! nekem 2 éve van ps4em is előtte nem láttam értelmét csomó remaster csomó ps4 port game ami másra is jött és pc-n is tudtam játszani.manapság is csak azokat veszem ps-re ami ex cím vagy a pc-m nem bírja.de különösebben nem is maradtam le semmiről és kíváncsian várom a ps5 meg tud e győzni vagy elég lesz majd itt is pár év múlva mert semmi olyan nem jön rá ami miatt egyből kellene:)
  • Ulthanito
    #97626
    Én anno 164,990 Ft-ot mondtam, és tartom is magam hozzá, az X1X-et pont ennyiért vettem. Szerintem ez is lesz ennyi.
  • Ulthanito
    #97625
    Akkor nem sokan vennének PS5-öt, ha 340 ezer forintba kerülne. És nem azért, mert ne tudnám kifizetni, hanem azért, mert a lófasznak is van vége!
  • darkSectorxxx #97624
    Hogyne, listaáron senki nem tudná ezt megfizetni.
    Xbox X 4k 30fps.... Az pc-n maga a VGA került akkor kb annyiba mint az egész konzol, ami tud pc-n 4k 30-at....
  • darkSectorxxx #97623
    Biztos hogy lesz alternativ konzol, de nem egyszerre jönnek, 2-3 évet biztos várnak vele, most lauch-ra felesleges lenne.
  • darkSectorxxx #97622
    Én is pont ezt mondom.
    Van egy felhasználói határ, amit még hajlandó kifizetni a user, de soha nem listaáron.

    Ha listaáron lenne a konzol akkor építenék én is egy PC-t.

    De nem lesz most 130k, az ezer százalék... Minimum annyi lesz mint az Xbox One X, írták twitteren, hogy ez most prémium gép lesz, hogy tovább bírja, cserébe egy picit drágább lesz a szokásostól.

    Ps3 árat jósolok 180k, mint akkor a cell technologia.
  • sanya200
    #97621
    Mondjuk jó lenne egy komolyabb cucc, vagy adhatnának licencet egy-két gyártónak. Akkor lehetne vízhűtéses ps5 vagy valami más extra. Jelenleg az a gond hogy ugrik a gari már akkor is szerintem ha újrapasztázza valaki. Mondjuk legalább ssd-t lehet benne cserélni a gari elvesztése nélkül is. Örülnék ha kicsit elmennék abba az irányba hogy egyedi BÉT rendelj, pl lehetne több variáció xy festéssel vagy gravírozott borítással pl
  • Kandurex
    #97620
    Azon gondolkodom, hogy tényleg lehetne értelme a két konzolnak.

    Lenne egy, az úgynevezett beugró szint ~9-11TF körül (ami szinte borítékolható lesz) , mondjuk max. 5-600 $ árcédulával és belőve az 1080P/30/medium (ahogy most is) és lenne egy nagyobb modell, ami kifejezetten 4k/60/High -> 800-1000$. Ugyanazok a játékok, csak más minőségben.

    Én elégedett lennék, mert megkapnám a minőséget és Darky is, mert vehetné a fostos cuccát.

    Mindenki boldog.

    Pipa.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.10.11. 12:43:48
  • sanya200
    #97619
    A Sony eddig is veszteségesen árulta a konzolt. Jóval olcsóbban mint amennyibe fájt nekik de a szolgáltatás ok, saját játékok... Stb miatt mégis nyereséges nem kicsit. Adhatnák drágán is, de kevesebben vennék meg, az kevesebb psn felhasználót, ps plus felhasználót eredményezne. A ps4-nél bejött hogy olcsóbb volt a konzol, akkor valószínűleg az újal se lesz másképp.
  • sanya200
    #97618
    Hát ez jó cucc lehet
  • Ulthanito
    #97617
    Ha ez így van (lenne), akkor legyen inkább 300! Sőt, legyen 100! Nem, nem is. Fizessenek ők a usernek, hogy vegye meg a konzolt!
  • Ulthanito
    #97616
    Darky, most nem megyek bele, hogy mi az a határhaszon, jelenérték meg jövőérték és társai, de hidd el, ez nem úgy dől el, hogy a japó a hasára üt, hogy oké, legyen 600, oszt jó napot!
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.11. 10:26:55
  • Tikal #97615
    nem a hardver a lényeg, hanem a ps plus/psn, a pénz majd abból lesz, szóval simán tarthatják 500-on
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2019.10.11. 09:00:54
  • darkSectorxxx #97614
    Miért lenne komplexebb, ezt a Sony embere nyilatkozta asszem Twitteren.
  • Ulthanito
    #97613
    Egy termék árazása ennél azért komplexebb dolog, Darky. Pláne azé, aminek 100 milliós piaca van.
  • darkSectorxxx #97612
    Egy konzol soha sem a csóróknak van szánva, mondták, hogy drágább lesz, de a 130k-s PS4hez képest. :)
  • darkSectorxxx #97611
    1100%, hogy nem lesz 200 felett.
  • Ulthanito
    #97610
    Én 549,99 EUR-ra tippelek

    Drágább lesz, mint az előző, de nem éri majd el a 600 eurót. Ha így lenne, nálunk ez a konzol 199,999 HUF lenne, annyiért egy csomó ember nem venné meg.
  • Kandurex
    #97609
    500; Az 30% körül a 680 -hoz.

    Ha hozzáadunk az én 800 dolcsimhoz 30%-ot, kijön az 1100~ ami ugye egy 300e körüli PC és akkor lennénk az én szeretném 14tf-nél.
  • darkSectorxxx #97608
    500 dollár volt.
  • Zóanagyvarázsló
    #97607
    A D-pad miatt nekem az mindig felejtős volt, de a currentgenre ezt is javították. Bár szoftveresen lennének ezen a szinten!
  • TDC Geronimo
    #97606
    499 volt az X
  • Kandurex
    #97605
    Ja, láttam, 2017-es árakkal számoltak és 680 dolcsira jött ki,...ha jól emlékszem 600 volt a konzol akkor? Belinkelem neked.
  • darkSectorxxx #97604
    Nekem főpaltform soha nem lesz egy streamelt szar, még ha 0 késés is lesz, mert netfüggő.
  • darkSectorxxx #97603
    " Most még gyerekcipőben jár a dolog, mert PC only ficsőr, de amint támogatják a konzolok is, sokkal opzimalizáltabb és elterjedtebb dolog lesz"

    Pontosan!

    PS VR????
  • darkSectorxxx #97602
    400-tól egyértelműen drágább lesz, hiszen nyilatkozta a Sony, hogy sorry de most a mi érdekünkben egy picit drágább lesz a konzol mert egy premium konzolt szeretnének kiadni, ne legyen az mint a ps4 esetében, Xbox X ára minimum lesz 165k
  • darkSectorxxx #97601
    Pedig az Xbox X-et is lemérték, és ~1000 dolláros PC-nek felelt meg a teljesítménye, huh.
  • TDC Geronimo
    #97600
    Hagyjuk már ezt a TF témát. Mondom ez sokkal többről szól. Eleve az hogy custom SSD lesz benne már megnyit egy csomó mindent játékfejlesztés szempontjából, mert a devek fejleszthetnek úgy ficsőröket, hogy tudják minden gépben már SSD lesz. A spidermanes videó jó példa volt erre. Ott lesz a HW raytracing is. Most még gyerekcipőben jár a dolog, mert PC only ficsőr, de amint támogatják a konzolok is, sokkal opzimalizáltabb és elterjedtebb dolog lesz. Mindig a konzolok diktálták a játékfejlesztést.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.10.10. 22:03:29
  • Seth
    #97599
    Nem kell ide PS5, a Stadia mindent lever, mert az input lagja már mínuszba megy , olyan szoftvert rittyentettek alá, ami időutazásra is képes :D
  • Kandurex
    #97598
    És amiket írtok, nem lesz itt nagy ugrás...nincs rá igény.

    Én 800/14 -et szeretnék.

    A rideg valóság 9/550 körül lehet lesz.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.10.10. 21:59:28
  • TDC Geronimo
    #97597
    Hát tudom sokkal többet ér, de sony nem hiszem, hogy meignt megkockáztatna egy 600 dolláros árat. Mondjuk vicces amikor a fórumokon hallom a sírást már most, hogy "jajj csak ne legyen drága" meg 400 dollár lesz szerinte hát LOL

    Aztán lefogadom évente veszi az 1000 dolláros telefonokat... Ne vicceljünk már, hogy azok alapján amiket tudunk, bárki is elvárna egy 400 dolláros árat, amikor olyan világban élünk, ahol egy telefon már a duplája.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.10.10. 21:58:15
  • Kandurex
    #97596
    Nem divat már bukni, bár abba is kételkedem, h valaha buktak.

    Egyszerűen összehasonlítok. És amivel tudok azaz aktuális hw árak, amik alapján egy 14tf gép és +a nyalánkságok alulról nyalnák a 300-et...
  • Kongy
    #97595
    Eleinte nekem is Origins reskinnek tűnt az Odyssey, és valóban nem áll annyira messze tőle, viszont ami tetszett az az, hogy sokkal jobban elmentek RPG-irányba, skillfa és gear-managelés terén. Szóval sikerült beletenni egy fasza inventory rendszert. Mindemellé a világa is fantasztikus azoknak, akik odavannak az ókorért. A rengeteg bejárható sziget, monumentális építmények, szobrok gyönyörűen kidolgozva mind mind remek. Egyedüli problémám az volt a játékkal, hogy nagyon érződik rajta, hogy a szintezés direkt el van nyújtva mesterségesen, hogy timesavert vásárolj valós pénzért. Ez az Origins-ben más volt picit, gyorsabban lehetett fejlődni valamivel. De ezzel együtt is fasza játék.
  • darkSectorxxx #97594
    Konzol nem listaáron veszed soha.... így nem kalkulálhatsz, 180-ért a gép felét kapnád kb reálisan.