121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #97713
    Nekem se tetszik a DS, Kojima-ba kezdek kételkedni, hogy bármi köze is volt a MGS-hoz azon kívűl hogy a nevét adta hozzá.
  • TDC Geronimo
    #97712
    :DD kb

    Engem ami nagyon érdekel az a világa. Nagyon érdekesnek tűnik, meg persze a kojima átvezetők, amiből úgy néz ki most lesz bőven, nem úgy, mint MGSVnél
  • gregoryan
    #97711
    hát ezek jó kilátások :))))
  • Moby
    #97710
    Vicc, de én is. És persze közben tudom, hogy nem fogom érteni, ami majd felbasz, és a végére utálni fogom, mint a szart. Szal olyan lesz, mint eddig bármelyik játéka :D
  • TDC Geronimo
    #97709
    Én nagyon rá vagyok DSre csavarodva. Szerencsére sokat már nem kell várni
  • Moby
    #97708
    Jim Ryan.
    Kojimáról töbször leírtam a véleményem. A játékai, a közönsége, minden ami ő, szélsőséges. Ő egy igazi roksztár a szememben. Ízig-vérig. Nem kedvelem a zenéjét különösebben, de a különlegességét látom, azt is, hogy tettentő igényes a pali arra, amit csinál. Ilyen jelenségekre szükség van. És vitathatatlanul jól csinálja.
  • gregoryan
    #97707
    Faszkalap= Kojima?? mert már kezd nekem tőle Herótom lenni.. istenitik, pedig azért egy Metal Gear szeria sem volt olyan egetverő.. jó volt, de rétegjáték.. a Phantom Pain meg olyan unalomba ment át a közepe felé, hogy lefordultam a székről..
  • Moby
    #97706
    +1
    Rá vagyok csavarodva, szerintem màr elő is van töltve (az ikonja már kint van az asztalon)
  • TDC Geronimo
    #97705
    Ezt viszont egyre jobban várom. Ezzel kitartok DSig

  • Moby
    #97704
    Nincs aggódás, csak ha már visszatekingetés van, dobtam egy gyors realitychecket, hogy mivel telt 2019 a sonynál, és máshol :)
    A kincstári optimizmusom még nálam van, de azt is látom, hogy ennek a faszkalapnak a kavargatása olyan jót nem tesz a sonynak. Azon spec tényleg aggódom.
  • mucsácsó
    #97703
    Persze, mert ez a gen ennyi volt :D ezt már két éve is tudták, sőt, szerintem még az se volt 110% sokáig, hogy 2020 végén lesz a genváltás (voltak "insider" pletykák ugye 2020 márciusról is, meg 2019 holidayről is), úgyhogy szvsz. így tudták szétteríteni ebben a 2 évben a SONY-exeket.

    2020 februárban TLOU2, aztán sztem legkésőbb ősszel Csucsima (szeptembert tippelnék, mint ahogy a Póki is jött anno), és jöhet tiszta lappal a PS5 éra. :)

    Ha valamit még azóta jelentettek volna be, akkor az már PS5-re jött volna szvsz, arra meg valami oknál fogva direkt semmi nincs még hivatalosan is belengetve, legalábbis ami a SONY-exeket illeti :)
  • TDC Geronimo
    #97702
    Nem fognak most bejelenteni olyan címet, ami PS5re jön ez egyértelmű. Majd jövőre lesz bőven bejelenteni való nem kell aggódni
  • darkSectorxxx #97701
    +1
  • Moby
    #97700
    Astrobot szerintem ennek a platformnak(psvr) nagyon magasan legjobb játéka. Példaértékű. Annak kéne lennie.
  • CptFlint
    #97699
    Szerintem ebben a generációban ki volt nyalva a seggünk bő nyállal. Volt tartalom dögivel. Szerintem egy nagyon jó generáción vagyunk lassan túl, aminek remek lezárása lesz majd a Last of Us 2. Én fényesen látom a jövőt sony fanboyként is, meg úgy amúgy is.
  • ppista
    #97698
    Astro Bot, a generáció egyik legjobbja nálam is. Miatta szoktattam magam ahhoz a retek VR-hez.
  • Evoluti0N
    #97697
    Ha már GOTY, akkor nekem tavaly az Astro Bot Rescue Mission, idén meg Fire Emblem Three Houses.
  • Moby
    #97696
    Ez az egész engem sony fanboyként zavar kizárólag. Átlagjátékosként 2019 több címet dob, mint amennyire időm van.
  • CptFlint
    #97695
    Nem került semmi hátra. 2019 messze nem fos. Februárban majd bemutatják a ps5-öt, a júniusi e3-on meg majd bemutatják rá a játékokat. 7. éve megy a ps4, igen tényleg korán mutatták be jó pár játékukat. Ezek ennyi ideig készülnek. Biztos tudnának már most mutogatni játékokat, amik majd 2021-ben jönnek ps5-re, de ők is belátták, hogy nagyon korai fázisban bemutatták korábban a játékaikat és ezen változtattak. Türelem.
  • ppista
    #97694
    Ezek a Nintendo "nagyágyúk" picit megmosolyogtatóak, viszont tény, hogy a Sony nem nagyon erölteti magát meg.
  • Moby
    #97693
    Amúgy jó a lista: sony 2019 = Medievil.
    Találó.
  • Moby
    #97692
    Kettő éve nincs bejelentve új AAA+ sony ex. És most sincs.
    Amikor láttuk, hogy 2019 egy fos lesz a sonynál nagyjátékokban, amikor lemondták az e3-at, amikor hónapokig kuss volt, akkor mindenki abban reménykedett, hogy valamik nagyon gőzölögnek a sony konyháiban. Ami lehet, hogy így is van, csak valahogy már nem fontos annyira mutogatni, mint eddig. Vagy nem gőzölög semmi. Bármi lehet, a fanservice mindenesetre tapinthatóan valahova kurvára hátra került a prioritáslistán.
  • CptFlint
    #97691
    Mit kéne csinálniuk? Days Gone, Concrete Genie, MediEvil, Death Stranding, Judgement, Erica, Catherine: Full Body, Blood & Truth, Dreams.
    Minden évben nem lesz 5-6 AAA. Azt kár várni. Idén leteszik az asztalra a Death Strandinget és Days Gonet, valamint kisebb címekkel színesítették a palettát ezek mellet. És ne felejtsük el, hogy itt az összes AAA multiplat is elérhető, itt nincs ráhagyatkozva a user az only exekre. Jövőre meg jön Ghost Of Tsushima, Final Fantasy VII Remake, The Last of Us: Part II, mellette az összes atom AAA multi, mint Cyberpunk, és normális új hardver még be nem jelentett új exekkel. Szóval mit is kéne még csinálniuk?
  • Moby
    #97690
    Az idei évre még vannak címek, igen: LM3 mainly, Fallen Order, The Outer Worlds.
    Nem a Days Gone-al van gondom, hanem azzal, hogy a sony idei csúcsdobása az, hogy bejelenti a játékát jövőre, ami eddig is nyilvánvaló volt.
    Ennyi.
    Hogy a belső hatalmi harcok blokkolnak ennyire mindent én nem tudom, de egyelőre a ps5-ről is annyit tudunk, hogy tök jó hardver lesz...
    Van még egye darab címük amiről szintén évek óta tudunk(Csucsima), és aztán a hosszú bágyadt kínos csend.
  • gregoryan
    #97689
    Igen, ez a Days-gone ez ig karcsú 1 évre. tavaly meg előte azért nem ez vlt a jellemző.
    Death strnding, meg eléggé rétegjáték, nem nagyon visz rá a lélek, hogy rá ugorjak, pedig ennek kellene a sokásosSony őszi gamenek lennie,de.. Ehh.. ha mellé be dobtak volna bármit,(Last of Us2, vagy Tsutschima..) akkor szerintem nálam egyértelmű lenne, melyiket vegye.
    Még, jó, hogy jön ey Fallen Order, meg a Red dead PC. mert igy hurka lenne ez az évvége..
  • Moby
    #97688
    Ennek=exnek
    Minta=Ninty

    /Csak találjam meg azt a kurva autocorrectet...
  • Moby
    #97687
    És akkor itt tenném fel a kérdést: kedves Sony. Ti mégis mi a retkes gecit csináltok?
    Volt idén egy Days Gone, ami nagyon szeretem játék volt, de Sony ennek vicc (technoszar egy multiplat motorra).
    A minta az idén eddig dobott egy Fire Emblem: Three Houses-t, dobott egy Astral Chaint, dobott egy Zeldát, és dob egy LM3-at, hogy csak a nagyágyúkat említsem.
    Szóval kedves Sony, még több, mint egy év a genváltás, kapjátok össze magatokat, mert ez így nagyon sovány lófasz, és már egyre kevésbé vicces az Xbox topikban azt olvasni, hogy oda nem jön exkluzív.
  • Zóanagyvarázsló
    #97686
    Nálam is az év játéka. A legrosszabbja.
  • Moby
    #97685
    Egyébként az éveglepetésjátéka szvsz a Remnant: From the Ashes volt. Régóta követtem a játékot a megjelenésig, de a minőség engem is meglepett. A PS4 launch bénázás sajnos nálam örökre otthagyta a nyomát, de friss címként az év egyik legjelentősebb játéka lett. Akármennyire vén rókák a GunfireGames-esek, ez még tőlük is csodás teljesítmény volt.
  • Moby
    #97684
    Év játéka nekem eddig Zelda: Link's Awakening.

    Messze még az év vége, de eddig elég stabil helyen csücsül.
  • Moby
    #97683
    Te lettél Darksector magyar hangja? :)
    Move-ot lehet venni sokszor 10-ért is, csak akarni kell, még résen kell lenni (én ugyanígy vettem, PS3 totyikból, PS3 kamerával)
  • Ulthanito
    #97682
    Bármilyen furcsa, nálam eddig az év játéka a Gears 5.
  • Ulthanito
    #97681

    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.15. 10:46:10
  • Moby
    #97680
    VR-ban tolod?
  • darkSectorxxx #97679
    Most vagyok kb a Concrete Genie felénél.

    Ha létezik játék ami engem gameplay ügyben meglepett, az ez az a játék, mint derült égből a villámcsapás, mindenkinek ajánlom ezt a játékot, a játék eleje nem MINDEN!
  • darkSectorxxx #97678
    :)
  • Myselor
    #97677
    értelek:) a sekiroban meg egyetértünk kevés a content végigvittem vagy 4-5x de elég is volt kár hogy nem jött dlc meg ilyenek.és én is nagyon kevés játékkal nyomtam idén válogatós vagyok :) bár szerencsére mostanában sok az ízlésemnek való game jött és jön is úgyhogy most örülök :) nekem talán a borderlands 3 a goty eddig!
  • Zóanagyvarázsló
    #97676
    Éppen arról volt szó, hogy van felár, és az a 17k. De szerintem sincs ezzel gond.
  • darkSectorxxx #97675
    Hát Serkiro lenen ha lenne benne elég Content, de így nem. :)

    Igaz nekem a látóterem jóval szűkebb is mint másnak. :)
    Sok játék alapon nem is tetszik.

    GOTY játékot kizárólag szubjektíven lehet választani, vagy egyéni szubjektív vélemények többségével amikor megszavazzák.... vagyis a többség izlése szerint.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.15. 08:53:27
  • Myselor
    #97674
    sok jobb játék volt idén days gone helyett nincs más ami jobban megmaradt idén?:) csak kérdezem