121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #97753
    Amúgy a franc ebbe a név változtatásba.Jól elcsesztem mind2 accountom:D
    Eredetit meg nem engedi visszahozni 1 hónapig..
  • TomStorm
    #97752
    Felesleges is.
    20 nap múlva úgyis DS+Jedi!
    Addig csak kibírod:)
  • TomStorm
    #97751
    Ha fennt van falon és mozihangal 3.5 méterről akkor abszolúte nem nagy!
    De szerintem is kamu bár 1-2 oldalon tényleg Hdr10+nak írják.

    Lehet 65" Oled lesz ebből!
    Max várok még kicsit
  • TDC Geronimo
    #97750
    The Outer Worlds is only Xbox One X Enhanced, 'no enhancements' for PlayStation 4 Pro

    WOW

    Na ez skip. Thx MS
  • TDC Geronimo
    #97749
    Ekkora tv annyiért biztos nem rendes HDR
  • TDC Geronimo
    #97748
    75 wow. Nem overkill az egy kicsit? :D
  • TomStorm
    #97747
    Szerintetek elképzelhető hogy a Samsung UE75RU7102 Tv HDR10-es?Sőt Hdr10+ és nem 8bit+frc.
    Mert akkor lecserélném fos Hdr-es 65" tévém erre.
  • darkSectorxxx #97746
    Tiszta vicc. :D
  • mucsácsó
    #97745
    azé mondom, az még az installernek is a preloadja sztem :DDD eljutottunk idáig, hogy az installer installerét is előtölteni lehet :D
  • darkSectorxxx #97744
    Annyi az egész játék szerintem Gondolom webm-be tömöritették a játékot. :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.15. 22:18:56
  • sanya200
    #97743
    10mb-ot szed le a The Outer World, szóval nem tudom mikor lehetne előtölteni
  • darkSectorxxx #97742
    Elég borsós áruk van azoknak a ps-eknek amiken még le van töltve a PT demo, lehet az enyimen is az van? :D
  • Moby
    #97741
    Bármi lehet, két hete nem vagyok otthon/gép előtt.
  • mucsácsó
    #97740
    Maybe in a Bloodborne 2?

    (Laughs) Bloodborne 2... Unfortunately, it's not up to me.


    valszeg inkább akkor a SONY-n is főleg - viszont nekik ha van eszük, akkor akkora launch(közeli) címet kalapáltatnak belőle, mint állat :D
  • Ulthanito
    #97739
    Myazakinak is a Bloodborne a kedvenc játéka:

    Of all the games you've worked on, which one is your favorite?

    This is a very hard question, and, comparatively, it's like you had three or four children and someone asked "which one is prettier?". I'm gonna answer all of them (laughs).

    But if I were to say which one stayed in my heart the most, it's Bloodborne. It's the one that marked me the most. I believe I did it my way, the way I wanted.


  • mucsácsó
    #97738
    jah, akkor valamit benéztem lehet, vagy nemtom.
    vagy akkor ők néztek be, és fals, hogy bent van, de perpill bentvan - igaz, csak preload, legalábbis az installerjének preloadja :D

    Included with Xbox Game Pass for PC (Beta)

    8. oldal, uccsó elem
  • Moby
    #97737
    Igen. Valójában hetek óta elérhető. Nem része még az XPG-nek, de a sztórbaj rákereseve berántható, előtölthető, megjelenéskor nyílik.
  • mucsácsó
    #97736
    hmm, erre majd azért ránézek én is szerintem. :) PC-s Game Passban (is?) egyből lesz megjelenéskor :)

    egészen biztosan javult a gunplay, mert előző videókban üvöltött róla a Fallout 3-féle vízipisztollyal papírbábúkra feeling, de itt vhogy jobbnak tűnik :)
  • TDC Geronimo
    #97735
    Megnézted amúgy a videót? Sokkal polírozottabb a játék, mint a korábi videókban. Gunplay is egész jól néz ki. Falloutokba sose volt ilyen :D
  • TDC Geronimo
    #97734
    Szerintem DSbe lesznek horror elemek átemelve PTből
  • Moby
    #97733
    Egy kultikussá vált játékteaser, ami már nem elérhető, viszont egész jó pénzeket fizetnek az olyan gépekért, amin rajtavan :)
  • mucsácsó
    #97732
    P.T. (playable teaser)

    Silent Hills "demója" volt, amit Kojima kalapált :)
  • Ulthanito
    #97731
    Nem, azért, mert nem volt még idén olyan játék, amit ennyire élveztem volna. A sutasága ellenére. Az már csak hab a tortán, hogy a best looking game ever (so far).

    Nálam is lehetett volna a Sekiro, ha a replay value értelmezhető lenne benne.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.15. 14:24:41
  • mucsácsó
    #97730
    jah, ez tényleg rohadt para...ahogy a "játék" is az volt maga :D fú... én sztem nem mernék végigmenni rajta ma már újra :D ahogy telik az idő és öregszem, egyre jobban félek ezektől, eskü :D Condemned-et is imádtam anno, pedig mocskosul para játék volt az is, főleg a végefelé :D

    PT-t toltam én is, és huzatosra is fostam magamat tőle rendesen :D de brutál jól meg volt csinálva, és akkoriban az a grafika is megelőzte a korát - kár, hogy el lett kaszálva a cigány Konami miatt, pedig szerintem Resi 7et megette volna ebédre az egész ... :(
  • Ulthanito
    #97729
    Mi a vihar az a PT?

    Megnéztem, hát én ettől halomra fostam volna magam.

    Egy dolog van játékokban/filmekben, amitől hülyére félek: a szellemes dolgoktól. Felőlem lehet trancsírozás, terror, kínzás, bármi, leszarom, de amiben szellemek vannak, én attól atomra fosom magam.

    Egy ilyen játék VR-ban meg, na neeeeeeeeeeem, soha.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.15. 14:28:03
  • Evoluti0N
    #97728
    Szóval azért év játéka, mert szép a grafikája?
  • Moby
    #97727
    Kojima: azt kell érteni, hogy a csávó folyamatosan kisérletezget. Olyanokkal, ami normális embernek eszébe nem jutna.
    Ott a P.T. Fogalma sincs senkinek, vajon hat e ránk egy videójátéban olyan, amit nem látunk. Én még jàtszottam vele, annyit mondhatok kibaszottul nyomasztó volt.
    5 év után derült ki, hogy Lisa folyamatosan ott van a játékos mögött... sosem látod, soem láthatod, de már a felfedezés is a szart fagyasztja az emberbe.
    Kojima...
  • Ulthanito
    #97726
    Az lehet, nem mondtam, hogy korszakalkotó. De hogy ennél szebb játék jelenleg konzolokon nincs, és még nem is volt soha, az teljesen világos.
  • mucsácsó
    #97725
    Szvsz semmi extra nem volt látványra :D pedig csont ultrán toltam PC-n én is.

    mondjuk jó, csak az első 2 Act-ot láttam, de semmi egetrengető..szép és jó is persze - de végigjátszani már nem bírtam :D

    nálam látványra meg fizikára a Control a legdurvább cím manapság :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.15. 14:15:01
  • TDC Geronimo
    #97724
    Hát én megnéztem PCn max grafon és bár jól nézett ki nem voltam elájulva tőle. A gameplay meg 10 évvel le van maradva
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.10.15. 14:12:58
  • Ulthanito
    #97723
    Vagy olyan semmilyensem lesz.

    Új műfajt, hát persze. Az az új műfaj neki, hogy ha valaki a játékban meghal, az valóban nem hal meg, hanem egy alternatív világba kerül, ahonnan ki kell jutnia, és akkor megint a való világban lesz.

    Ez aztán az új műfaj!
  • Ulthanito
    #97722
    Igen, ez jogos. Látványvilágban olyat nyújt, mint még egy játék soha sem, még az überfaszasajátmagunkatfelszopjuksonyexek egyike sem, de azért a legrosszabb játék. Tényleg. TOPLEL!
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.15. 14:11:57
  • Moby
    #97721
    Kojima soha nem akart széles tömegeket megszólítani, nem ez volt az első rendű prioritás. A többieknél ez elvárás. A narrativa-driven játékok akkor működnek jól, ha gyors és mély az immerzió. Ehhez tiszta, világos emociók, motivációk, kapcsolatok kellen.
    Csupa olyan, amit Kojima maximum egy lobotómia után lenne képes alkotni :D
  • mucsácsó
    #97720
    Nem, dehogy gyöngyszem, félreértesz - legalábbis számomra nem.. ! :D annyi, hogy így van esély arra, hogy megveszem - amúgy meg teljesen elmennék mellette :D

    Igazából nagyon azt pusholja Kojima, hogy ezzel műfajt fog teremteni, mint anno ahogy az MGS-sel berobbantak a lopakodós játékok ... hát nemtom. Meglátjuk :)
    vagy nagyot fog durranni, vagy nagyot hasalni.. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.15. 14:08:12
  • gregoryan
    #97719
    nevezhetjük bárminek.. béna az egész...

    lásd egy Godof war vagy egy Horizon Zero dawn....
    tiszta volt az egész a gameplyek után.. pedig a Horizon azért nem volt könnyen emésthető... de tiszta sor volt, hogy egy meseszép, érdekes, akciódús k jó gamet kapunk egy story-vl amit ki kll hámozni (ai engem ráadásul meg is hökkentett)... ez a DS meg egy katyvasz.. egy takargatás, ami full bizonytalan, hogy a semmit takargatják, vagy esetleg bármi ki is sül belől..
  • Moby
    #97718
    Fel van hypeolva??? :)
    Egyelőre netszerte a legelvalkutabb HK rajongók is csak idegesen forgatják a szemüket a látottak alapján :D
    Ha valamit nem látni az a hype. Mindenkinek ideges kérdései vannak, Kojima a roksztárok módján fullba nyomja a kretént a kommunikációban, aminek megannyi visszavont poszt és magyarázkodás a vége. Nincs itt hype, csak a szokásos, ami ezzel jár :)
  • Moby
    #97717
    Kinőttem már abból a tinilány korszakomból, amikor roksztároktól akarnék BridgeBabyket :D
  • gregoryan
    #97716
    és így, hogy benne van máris gyöngyszem?
    ugyanaz a szar.... csak úgy fel lett hajpolva, hogy már a játékot nem is nézi senki, csak, hogy Kojimaaa juj meg h ott áll, és magyaráz és játszik..
  • Moby
    #97715
    A világa számomra nagyon hívogató. A gameplayen szerettem bele. De nincsenek illúzióim :D
  • mucsácsó
    #97714
    Én már előre látom, hogy hemzsegni fog a használtpiac / fészbúkcsoportok az ilyen 1-2 napos DS-ektől, mert hogy "nemjöttbe/nemeztvártam/nemazénvilágom/unalmas" - a lá RDR2 pl... :D figyeljétek meg...

    (btw, engem vhogy hidegen hagy az egész - ha Mads Mikkelsen nem lenne benne, akkor egyenesen szarnék is az egész játékra :D)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.15. 13:39:32