121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #97794
    GP? 300 az első hónapra, utána 3 ezer vagy 10 dollár...
  • gregoryan
    #97793
    amúgy itt a pont :))
  • gregoryan
    #97792
    és milyen jó, hogy így van!!!!
  • Evoluti0N
    #97791
    "A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!"

    Ez nekem annak tűnik.
  • TDC Geronimo
    #97790
    Private Division
    @PrivateDivision
    The
    @OuterWorlds
    is enhanced for both Xbox One X and PS4 Pro. It includes 4K textures and resolution on Xbox One X and PC, and upsamples to 4K from 1440p on PS4 Pro. It looks great across all platforms and we’re excited for players to experience The Outer Worlds on October 25th.

    Előző hír kamu volt
  • Tinman #97789
    Magyarosítani? Paprika, hagyma, pálinka, asszony közben elverve.

    Amúgy az egész hsz-re mehet nyugodtan a del :-D
  • TDC Geronimo
    #97787
    :O

    én csak egy rövid spoilermentes impressiont szeretnék, de az még nincs
  • Seth
    #97786
    Már szivárognak a sztorirészletek. Kilövöm a netet a megjelenésig :D
  • TDC Geronimo
    #97785
  • TomStorm
    #97784
    Na ez TV!Hát igen.Ez feljebblépés az biztos.500-as áron venném
  • darkSectorxxx #97783
  • Moby
    #97782
    Mostanában ezt a 600/60nap-ot tolja az ms, de nem vagyok ebben naprakész, 2022 végég van ultimate-em, nem igazán követem :)
  • mucsácsó
    #97781
    jha, én nem is izgultam :P mondjuk nem tudom mennyire lesz rá időm/erőm, pláne hogy COD MW-t már megvettem előre, mert oda-vissza vagyok érte a multi beta óta :$ és asszem ez egynapon érkezik vele...

    de nemúgyvanamúgy hogy 300 HUF az első hónap, azt követve meg 1390 HUF?
  • Moby
    #97780
    Várjál C9 kiszórásra. Jelenleg az a killerdisplay mindent figyelembevéve.
  • Moby
    #97779
    Mondjuk neked sok izgulni valód nincs. 600-ért epercben is kibérelheted két hónapra a létező legjobb verzióját :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.16. 15:29:16
  • TomStorm
    #97778
    Ok köszi.Felejtős
  • darkSectorxxx #97777
    Death Stranding - November 8
    Jedi Fallen Order - November 15
  • Moby
    #97776
    Ezért írtam, hogy nem értem milyen indok szólna a ps4 verza vétele mellett. Nincs ott már semmilyen szándék vagy akarat ps4 irányba.
  • mucsácsó
    #97775
    jó mondjuk jah, így már érthető... gondolom jövőben ezek már Xbox (+PC) exek lesznek, dehát mégsem kaszálhatták el közben a PS4-es verzát - mondjuk belegondolni se merek, hogy milyen kókány "port" lesz megint ez PS4-en :D

    hasonlót gondolok akkor a Psychonauts 2-nél is majd, ha egyszer meg óhajtatik már végre jelenni :(((
  • Moby
    #97774
    Cigányság? 1 éve vette meg az MS az obsidiant. Az is kicsit wtf, hogy egyáltalán megjelenik ps4-re bárhogyan is. Meg ezek után nyilvánvaló voltmindenkinek mi a target platform. Akármi is van a kontraktusban, a játékot egy mára ms studio készítette.
  • Zóanagyvarázsló
    #97773
    Csak hallucináltad, hogy nem fogadtam el a választásodat. Mivel érdekesnek találtam azt, és éppen a minap értem a végére, leírtam, hogy belőlem más érzéseket váltott ki (te is gyakran megjegyzed valamiről, hogy de az neked mennyire nem jött be, de a jövőben nyilván nem "kontrázol" soha semmit).

    Itt néha esik játékokról szó, véleményezik azokat a hozzászólók (ahogy Gears esetében sem csak én tettem meg, kár csúsztatni). Ezen éppúgy nem muszáj megsértődni, nem áll támadás alatt az ízlésed vagy a véleményed.
  • Ulthanito
    #97772
    Figyelj, én leírtam, hogy számomra ez volt a legélvezetesebb idén. Ezzel két dolgot tehetsz: elfogadod, és lépsz tovább, vagy nem fogadod el, és akkor is lépsz tovább. Nem így tettél, hanem leírtad, hogy de bezzeg neked a legrosszabb volt.

    Nem kell leírni, hogy neked miért nem volt jó, mert egyrészt nem kérdeztem, másrészt attól, mert a tény, hogy nekem a legélvezetesebb akkor se lesz kisebb létjogosultságú, ha fél világ írja le, hogy de ő meg azt utálja.

    Nem az volt a kérdés, hogy kinek milyen játék nem jött be, hanem az, hogy számára úgymond mi volt a GOTY. Én leírtam, más is leírta, senki nem kezdte kontrázni a másikét. Neked se kellett volna, de szerintem már látod te is.
  • mucsácsó
    #97771
    hát meg azért ezektől a "Pro patchek"-től sosem kellett hanyatt esni, annyival többet úgysem adott szerintem egyik játéknál sem (persze hozzáteszem, leginkább összehasonlító videók alapján vagyon ezen a véleményen, illetve párat láttam élőben Pron... :D)

    persze az megint más kérdést vet fel, hogy mekkora cigányságnak számít grafikai beállításokat platform exkluzívvá tenni :DDD
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.16. 12:50:37
  • Zóanagyvarázsló
    #97770
    Én nem játszottam más idei játékkal (ami nem kiegészítő vagy port vagy remasterizé), tehát így számomra végül is a legjobb is ;) De én a repetitív bullet sponge-os fedezékdaráját nem szeretem a Gearseknek (vs Uncharted), tehát számomra (erről volt szó, nem valamiféle beképzelt objektivitásról) az egész széria nem nagy eresztés mechanikailag.

    A grafika jó, de törölte fel velem a padlót, maga a látványvilág nem hatott meg.

    Amúgy nem rossz, csak nem nekem való, és semmi olyannal nem játszottam (évjárattól függetlenül), ami ne lett volna érdekesebb. Azért került csak terítékre, mert kooperatív mókának jó. Leszámítva, hogy úgy egy bughalom volt. Messze problémásabb volt bármilyen más csőjátéknál, amivel valaha játszottam, nagyon igénytelen állapotban jelent meg.

    Tőlem lehet neked a kedvenced is, de remélem, nem várod el ugyanezt másoktól.
  • Moby
    #97769
    Szvsz ezért őrültség kihagyni a játékot. Eleve nem tudom milyen indok szólna a ps4 verza mellett azon az egyen kívül, hogy valakinek nincs más gépe. Az is csoda, hogy megjelenik még rá.
  • gregoryan
    #97768
    milyen Jedi??
    Ha a fallen order, akkor ezt hogy számoltad ki 20 napnak??
  • mucsácsó
    #97767
    jah-jah, ez nekem is beugrott, amikor írtam... gondolom annyira nagyon fényesen azzal se állnak, de azán kitudja...
    hát nemtom. mondjuk anno még az volt a duma, hogy biztosan nem lesz BB2 - mostanra már eljutottunk oda, hogy "nemrajtammúlik" :D szóval végülis ez már akár kecsegtető is lehet.. :D
  • Moby
    #97766
    A reményeket azért erősen árnyalja, hogy az elden ring sincs sehol még. Oké, tudom, hogy két team van, párhuzamosan dolgoznak két dolgon is. De ez mindkettő elég jelentős cím (lenne)
  • Moby
    #97765
    Nem a plecsniket kell nézni, hanem rtingst, de ezt tudod nélkülem is (samsungban viszont az usák-eu számozáskülönbségekre figyelni kell)
  • Moby
    #97764
    Mert ha jelfeldolgozásban képes rá, akkor compliant. A HDR-nél semmilyen valós mérési jegyzőkönyvek nem kellenek, az ipari lcd szargyártásban ez nem is lenne kivitelezhető. Bemérnének egy ilyen filléres vackot, jövőhéten már más a panel benne. Más régióban eleve más a panel benne, stbstb.
  • darkSectorxxx #97763
    Ja ez a Sony dolga lenne?
  • Ulthanito
    #97762
    Én ezt beveretem akkor X-re.
  • Ulthanito
    #97761
    A próféta szóljon belőled.

    Myazaki szerintem szeretné, pláne, ha a kedvence. A Sony itt a ludas, ő fogja a féket. Még egy évig. :)
  • Tinman #97760
    De a gyártó ezt miért hazudja akkor az adatlapján? Komolyan nem értem.

    Akkor a Q70R-em se true HDR10+? Mert azt még Rtings oldalán is látom, hogy Yes szerepel náluk is.
  • Moby
    #97759
    Csak nem tudom miért neked lett a válasz...mindegy, Tom érteni fogja.
  • Moby
    #97758
    De, 8bit+frc. Nyilván az. Ez egy entry level izé.
  • Tinman #97757
    Gyártó oldaláról: HDR 10+ Igen
  • Seth
    #97756
    Ez a fejlesztőkön múlik, nem a Sony-n
  • TomStorm
    #97755
    Hamarosan New Gen.Nem foglalkozik már mindennel Sony.
  • darkSectorxxx #97754
    What a fuck?

    Mi? ez vicc?
    Már a minőség is exclusive, banyek.