121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #97874
    Egy ilyen RGBW tévé kiváló vétel.
    Nagymamának. ATV-t nézni.
  • darkSectorxxx #97873
    Pont ezt néztem, de nálam 50 colos tv van 86-ért....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.20. 09:30:17
  • bardocz
    #97872
    LG 55UK63.

    T-mobilos előfizetéshez adták ennyiért, és valami ilyesmire jött ki az ára.
  • Moby
    #97871
    >TV vásárlás előtt ... Aztán végül hozzájutottunk kb 80k-ért egy 55-ös LG-hez

    És mi lett végül a tévé vásárlással? Feladtad?
  • Tinman #97870
    80k és 55"? Az milyen típus pontosan? ^^
  • bardocz
    #97869
    TV vásárlás előtt én még kerestem TCL tv-ket az ajánlottak közül, de egyet sem találtam hazai boltokban. Aztán végül hozzájutottunk kb 80k-ért egy 55-ös LG-hez, biztos fikázná itt mindenki, de játék módban használva nekem teljesen jó.
  • Moby
    #97868
    A TCL tévék egy mocskok. Idehaza főleg Thomson márkenevet nyomja a TCL, na ami TCL név alatt fut az uigyanaz a mocsokszar. Igen, van nekik R6 széria, eu-ba be sem hozzák. Amit itt vesztek meg az a kínai lcd ipar szemete. Normális tévét vegyetek, ne hulladékot.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.20. 08:30:36
  • TDC Geronimo
    #97867
    Amúgy most nézem idehaza is kaphatóak már a TCL tvk. Az a legjobb ár/érték arányos HDR 4K tv. A 6os szériás 65 colos tvt szaros 160kért adják és az, főleg azért az árért bitang jó tv
  • Kandurex
    #97866
    Azért néha höröghetett volna :/
  • TDC Geronimo
    #97865
    Death stranding hype teljesen elkapott és még 3 hét :S

    Na nembaj addig lesz MW hamarosan meg outer worlds
  • TDC Geronimo
    #97864
    Néztem division 2 free hétvége van, mondom lekapom meglesem, mert legutoljára konzolon még régi TVn láttam, meg a fos textúrákkal. Hát Ezen az új TVn HDRbe így hogy javították textúrákat eléggé odabaszott :D

    De mint játék már egyáltalán nem érdekel.
  • Moby
    #97863
    Abból az agyatlan hörgő Kratosból ennyi pont elég volt. A kettő között volt még egy kurvaszar ascension, ahol ez az egész már durván visszaköszönt: elfogyott az a vonal. A durvángecijó csodálatos harmadik rész elmondott mindent, amit még el lehetett mondani hörögve, már csak ugyanazt lehetne elhörögni másként. Kratossal a legjobb dolog történt, a legjobb utat járta be, amit csak egy videojáték karakter bejárhat: egy agyatlan pusztulat antihősből valódi hőssé vált úgy, hogy közben a hitelessége megmaradt.
    Millió az egyből, hogy ez összejöjjön.
  • Kandurex
    #97862
    Oké, de ez volt a névjegye a sorozatnak. Bejött a 4. rész, a generáció legjobbja, csak nem vitte a jegyet.
  • Kongy
    #97861
    Na jó, de pont ez volt a lényeg, hogy fel akart hagyni a régi, bosszú által fűtött életével. Ami valamelyest sikerült is, hiszen a GoW-ban már nem kifejezetten élvezi az ölést, csak megteszi amit tennie kell, nem kegyetlenkedik pluszban, mint a régi God of War-okban.
  • TDC Geronimo
    #97860
    Reviewer's Are Forbidden To Talk About The Third Chapter & Above In Death Stranding Even After The Embargo Lifts.

    Na lehet dodgeolni majd internetet :D
  • Kandurex
    #97859
    Hát igen, csak ebből nem sok jött át a 4.-be, az egyik gyengeségének tartom, hogy Kratos nem adja igazán önmagát...bár aki csak az utolsó részt ismeri...
  • Kongy
    #97858
    Hát igen, de azért valljuk be, Zeusz szó szerinti péppé verését nehéz überelni :D
  • Kandurex
    #97857
    És Kratos is sokkal brutálisabb! Best of a 3!
  • mucsácsó
    #97856
    +1, agreed :D
    igazából még a PS3-as verza is szerintem totál vállalható, bőven szebb mint 1-2 némelyik elhanyagoltabb PS4-es cucc az elmúlt pár évből.. :D
    nagyon megelőzte a korát, de igazából a PS4-es GoW is szerintem szép marad még egy jóideig :D Santa Monicáék nem viccelnek...
  • Kongy
    #97855
    nanana, a 3 ahhoz képest, hogy lassan 10 éves még mindig nem igazán panaszkodhat. persze, látszik azért a generációs különbség, de ellensúlyozza az a mérhetetlen epic faktor, ami jelen van szinte elejétől a végéig
  • mucsácsó
    #97854
    szerintem is adj neki még egy esélyt (vagy inkább akkor már kettőt), enélkül nem szabad meghalni, pláne úgy, hogy van PS4-ed :D de komolyan... hidd el, hálás leszel érte ha végig érsz, hogy basztattunk :D

    nagyon jó a story is - a harc pedig még annál is, nem viccből próbálják meg azóta is koppintgatni ezt a stílót :D

    grafikától meg majd le fogod tenni hajadat, olyan helyszínekre kalauzol el a játék...

  • Kandurex
    #97853
    Kezdésnek nálam a Jedi Master lesz.

    Link
  • darkSectorxxx #97852
    A látvány ugyanaz lesz. :)
    Amúgy a teljes képhez fel kéne oldani a sok extra mozdulatot meg képességet, meg egy bazinagy spoiler van a fanoknak a játékban, szóval. Ha van időd, adj neki egy kis időt. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.19. 13:15:48
  • TomStorm
    #97851
    Majd holnap kipihenve újra nekikezdek!
    Nem kellett volna még éjjel nekiállnom szerintem..
  • darkSectorxxx #97850
    Én is arra gondoltam, de eszembe jutott, hogy a remasterednek is olyan a látvány mint a mai játékoknak a 80%-a se. :)

    A többi egy dolog, de látvány az nagyon durva
  • darkSectorxxx #97849
    Aha, vagy puszta kézzel.... annyi hogy pl a Pyro-nak ki kell venni a kardot is a kezéből hogy puszta kézzel tudjon.
  • TDC Geronimo
    #97848
    béna harc? grafika? Nem a 3 remastert vetted meg véletlen?
  • Seth
    #97847
    Ha csak simán védekezel pajzzsal?
  • darkSectorxxx #97846
    Mennyit játszotál te a Dark Souls játékokkal? :D
    Konkrétan a háttal álva is lehet parry-zni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.19. 12:14:19
  • Seth
    #97845
    De Dark Soulsban is megkúrnak, ha háttal véded ki az ütéseket, nem fog a karakter hirtelen 180 fokot piruettezni :D
  • darkSectorxxx #97844
    Hát neked biztos az. Amikor a legnehezebb fokon játszod a játékot és ez a faszság miatt nem tudsz normálisan játszani az nekem nem értelmetlen.
  • Kandurex
    #97843
    Teljesen értelmetlen amit írsz.
  • darkSectorxxx #97842
    Hát játékmechanikai okokból kifolyólag kicsit faszság utánaforogni, pláne mikor 4-en mennek neked egyszerre, plusz lőnek messziről. Sokkal élvezetesebb ha neked az időzítésekre kell figyelned, legnehezebb fokon csak ez miatt nem állok neki a játéknak mert agyrák.

    Olyan kellene mint Dark Souls-ban mikor parry-zel.
  • Tinman #97841
    Milyen kézben tartható pajzs az, ami hátulról is véd?
  • Kandurex
    #97840
    A ő másik oldal, a normál értékek tükre, a Last Jedi jó film hivője stb. stb.

    Vagy nem szereti a tps fight cuccokat, van ilyen. (vagy ha szereti akkor inkább előbbi)
  • darkSectorxxx #97839
    Nem veszi senki a fejedet, csak fura hogy a GoW-nál valaki a grafikára panaszkodik, de tiszteletben tartom mert szubjektív. :)

    Harc nekem tetszett kivéve a pajzs, hogy egy ilyen H&S-ben a pajzs csak előről véd, ez egy vicc.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.19. 10:21:37
  • Kandurex
    #97838
    Egyébként szokni kell a harc dolgait, mert elsőre nehéznek és furának tűnt, pedig elég nagy TPS fighter (vagy soulslike) majom vagyok. Majd az idegennel való harc után megváltozik kb. minden.
  • Kandurex
    #97837
    Milyen bêna harc? Hol?
  • TomStorm
    #97836
    Igen,az.Bár azt is tudom itt fejemet veszik ezért:)
    Úgyhogy inkább hagyjuk is.Delete azt kész.
  • darkSectorxxx #97835
    A god of War? biztos jó címet írtál? :)