121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tinman #97914
    Van itt valakinek Q70-80-90-es tv-je? Lenne 1-2 apró kérdésem, mert ezek itt remek, hogy fényerővel akarnak megoldani mindent, de csutka kontraszton is csak köszönhet a Sony W8 FHD tv-mnek. Erősen. Alulról. Biztos beállítás. Biztos. De qrvára irritál. Pl. az is, hogy a kimeneti dinamikatartomány (PC) korlátozott... alapból 30 Hz-re tette magát, ezt se értem.
  • gregoryan
    #97913
    szerintem is..
    vagy a cim nem jó vagy valamit nagyon benéztél!!!!!

    Elmondhatatlanul, baromi jó, k nagy, istenkirály game...
  • sanya200
    #97912
    Hát az valami nagyon budget, még full HD-hoz is.Ha nem megy egybe akkor részletre vmi normálisat. 200 alatt nem találsz olyan 4k-t ami érne valamit.Még az enyém is kb 230 volt és csak 49",hdr10+os.És ez még a nagyon alap, a agyon olcsó nem jó játékra, hiába a felbontást, a válaszidő tuti fos, úgy fog utánhúzni mint a huzaz
  • TomStorm
    #97911
    Köszi
  • TDC Geronimo
    #97910
    Itt visszalapozva találsz spoiler mentes véleményeket.
  • TomStorm
    #97909
    Abba beleolvasnék kicsit:)
    Hol keressem?
  • TDC Geronimo
    #97908
    Már jött 2-3 embertől kis beszámoló, aki tolja.
  • TomStorm
    #97907
    Nem hinném.Lesz motor benne.
    Szűken látjuk/képzeljük még el.
    Más lesz ez..
  • mucsácsó
    #97906
    más:
    ma teljesen random toltuk haverral coopban a Left 4 Dead 2-t, és még mindig hatalmas fun :) bár nem kicsit járt el felette a kor - főleg játékmechanikát tekintve - de fasza :) most lehet bepróbáljuk majd ezt a World War Z-t is, ami hasonló szisztémának tűnik, csak TPS-ben..

    de amúgy megkomolyan, mé nincs L4D3 ?!?!?! nagyon kellene :(

    ....jaizé jó tudom, amiért HL3 és Portal 3 sincs... :\
  • mucsácsó
    #97905
    jéjjjzus...hát én egy pillanatra se gondoltam volna, hogy ez jó lenne - de ez még pörgetve is sírvahányás volt :( ha nem is PS2 szint, de egyes PS3-as játékok bőven különbül néztek ki fixen...

    gondolom ez ilyen 1-2 délután alatt összeokádott garázsprojekt :D gyász...ez 2019 végén, akkójóvanakkó :D

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.20. 21:45:52
  • TDC Geronimo
    #97904
    Amúgy az előzetes benyomások alapján DS pontosan az, aminek látszik. Walking simulator. Aki nem szereti az ilyen stílust az meg se vegye, mert csalódni fog. Én tudom mire számítsak és biztos élvezni fogom, de sokan nem lesznek ezzel így.
  • TomStorm
    #97903
    Én meg azt néztem,hogy 10ezer az Ultimate verza.Meg is vettem:)
    98GB:O
  • n000rbi
    #97902
  • Moby
    #97901
    Ezek a nyomorultak mobiljátékokat fejlesztenek. És most sem tettek mást.
  • Kandurex
    #97900
    Ez kb. PS2 -es szint.
  • Moby
    #97899
    >meg hát idővel mindenki fejlődik

    Ez meredek volt annak ismeretében, hogy pl. közben olvasod ezt a topikot is
  • darkSectorxxx #97898
    Pontosan.
  • davidka003
    #97897
    Belepörgetgettem. Ez ilyen guggolós szimulátor? Mert hogy tűzharcot nem láttunk.
  • Kandurex
    #97896
    Megvezetős volt a bemutató videó....meg hát idővel mindenki fejlődik,...ezek nem.
  • Moby
    #97895
    >Azt hittem lesz egy normális terminátor játék...

    Érthető, és egyben sajnálom :( Pedig én is azt hittem, hogy a Teyon neve garancia egy odabaszós Terminator játékra.


    WAIT!
  • Kandurex
    #97894


    Azt hittem lesz egy normális terminátor játék, de nem,....nem lesz

  • TDC Geronimo
    #97893
    Ja, redditet kerülni kell messzire
  • Moby
    #97892
    Állítólag kint van már az egész sztori, szóval en már nem olvasok el inkább semmit.
  • TDC Geronimo
    #97891
    Úgy néz ki DSbe visszatérnek a hosszú cutscenek. Hála égnek, nekem MGSVből nagyon hiányoztak
  • yesname #97890
    Annyi pénzért nagyon jó vétel az a TV. Használd élménnyel!
  • Tinman #97889
    Igen, a game mode az alapvetés, ha gamingelünk :-)

    Mások nagyon az emberek igényei, elképzelései. Ez a 80k-s ár ez pont olyan, hogy az emberek többsége örömmel tenné a nappalijába ilyen mindenes kijelzőnek és a márka se ciki, de még az Rting-féle teszt se ciki róla. Szerintem ilyen összegért k. jó vételt csináltál vele. Hovatovább, ha ezt előbb tudom szüleimnek, nejemnek simán vettem volna ennyiért, mert amiket most néznek régi szar FHD-k, amik akkor korrektek voltak, most meg mindenki kukázná már őket.
  • Tinman #97888
    Tökre értem a nézőpontod, azért hozza a futár a Q70R-t holnap.

    De van a másik nézőpont is, amikor az embereknek nem telik rá, részletet se akarnak, keresik a kompromisszumos vételt. Ekkora méretben, ilyen tulajdonságokkal, 80.000 Ft-ért, amiben benne az áfa, meg a kisker, nagyker, gyártó haszna, ez best buy és az a vicc, hogy gamingre is egész jó ennyi pénzért.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.10.20. 12:00:30
  • bardocz
    #97887
    Legelőször a pc-t kötöttem rá, hogy kipróbáljam, és megijedtem az input lagtól, alap beállításokkal nagyon rossz, de játék módba kapcsolva már abszolút élvezhető. A másik hozzászólásodban írt motion blur pl az előző tv-nél jelen volt, és kifejezetten zavart, itt nem tapasztalom.
  • Moby
    #97886
    Eléggé rá vagyok csavarodva, és sajnos úgy fest nem fogok tudni vele játszani a megjelenéskor, sem az azt követő hetekben, szal írjatok róla majd bőven ha lehet. De spoilermentesen ám!
  • Moby
    #97885
    Nem, a családi tévé, amin egész nap a nick junior megy ha a gyerekek itthon vannak, nálam is egy szar(nagymamának ATV-t nézni ekviv.). Nem is vennék erre jót. De ezt én nem nézem, és egy ps4 topikban ilyen nem nagyon merül fel, csak olyan, amire azért ps4-et kötözgetünk. Ha meg valós felhasználás, akkor ne ilyet.
  • Tinman #97884
    Szerintem túl szigorú vagy.

    Leteszi a user 4 méterre a fejétől, betolja a 4k-s letorrentezett filmjét rá és tök jól elvan... vagy tol rajta valami PS4 címet. Nyócvané', 55"... őrület, hogy ennyiért egyáltalán bekapcsol baz :-D

    "7.9/10 Video Games

    Good TV for video games, mainly due to the excellent low input lag when game mode is used. The TV has a good response time, so there is very little motion blur. It has decent picture quality, but some games suffer from the low contrast ratio."

    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.10.20. 10:05:02
  • Moby
    #97883
    Mótvá?
  • Tinman #97882
    Ahhoz képest amennyiért vetted, ez tényleg nem rossz ^^

    https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/uk6300
  • Moby
    #97881
    Nincs meg a pixelszám. Olvass egyszer az életben utána annak amiről irkálsz, rohadtul rád fog férni. A kereső kifejezés az RGBW.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.20. 09:59:03
  • Moby
    #97880
    Adott pénzért az elérhető legjobbat kell venni. Ezeket a tévéket azoknak készítik, akiknél a tévé vásárlás egyetlen és kizárólagos szempontja, hogy nagy legyen. Ennyi pénzért lehet venni használható tévét, nem ekkora méretben. Ez(és a hasonszőrű) a tévé az összes a képmegjelenítés szempontjából releváns szempontból egy hulladék. Nem azért, mert nem 500e-be kerül, hanem azért, mert ingyen ebéd nincs, ilyenekbe a bolondok hisznek.
  • darkSectorxxx #97879
    Ha nem natík 4k, az hogy lehet?
    Hiszen pixelszám megvan....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.20. 09:55:47
  • Moby
    #97878
    Az a tévé semmilyen módon nem tud natív 4k-t megjeleníteni, szóval ilyen felbontásösszehasonlításra nem igazán ilyeneket kellene használni.
  • darkSectorxxx #97877
    Ja szerintem ez volt az, simán 87.
    Asszem hűséggel 78 talán.
  • darkSectorxxx #97876
    De nem is drága.
    Értelszerűen nem várható el egy 500k-s minőség, de arra sincs mindenkinek pénze.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.20. 09:53:05
  • bardocz
    #97875
    Lehet ez is annyi volt, pontos összeget nem tudom, barátnőm intézte, szerződéshosszabbítás, meg csomagváltáshoz ajánlották fel.
    Az előző tv-hez képest mindenképp előrelépés. Mondjuk a 4K-nak pont semmi értelme, 2-2,5 méterről nézve pont semmi különbség sincsen egy 1080p meg 4K felvétel között, nem tudnám megmondani melyik melyik.