121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tinman #97954
    Rászánom a mai napot feltétlenül :-)

    Kábel tipped lenne Mediamarkt felhozatalból? Én már kezdem ledobni a láncot :-(
  • TDC Geronimo
    #97953
    Hogyne lenne
  • Tinman #97952
    Köszi! :-)

    Azon leszek, de előbb be kéne szereznem egy normális kábelt, mert ahogy olvasom ezen a téren is a Moby-féle pokol van. Gyakran az eladó se tudja mit árul. MM-ot is nézegetem, abszolút nem evidens, hogy most HDMI 2.0, 2.0A vagy 2.0B kábelt látok -.-
  • Ulthanito
    #97951
    Jövőre lesz a KS7000-em négyéves, tervezem én is, hogy (beszállok az internetbe) veszek egy 65-ös OLED-et. Egy félelmem van az LG-től, hogy vajon van-e normális Netflix-, valamint HBO Go appja.
  • TDC Geronimo
    #97950
    Én se fogok többet szarabb tvt venni, mint ami most van. És ezeknek bizony borsos az ára, de nagyon megéri
  • Ulthanito
    #97949
    Már ott gyanúsnak kellett volna lenni, hogy 65 collt nem veszel 250 ezerért. Vagyis veszel, olyat, ami neked van. Ahol a 65 coll 600 ezer körül jár, na, abba bátran be lehet szállni.

    Tudom, hogy 6 kiló sok egy tévéért, sokaknak vállalhatatlanul, de sajnos a minőségi cuccok ilyen áron vannak. Akinek ez hobbija, az spóroljon rá, ha nem teheti meg.

    Ha meg még úgysem teheti meg, hááát, én se járok Ferrarival.

  • gregoryan
    #97948
    Digital foundry-nak a HDR game videóbemutatói érdemes megnézni pl God of war vagy Horizon Zero Dawn,.. HDR kijelzón

    Nagyon oda teszi magát.. kezdve már a Digital Foundry logoval amin a tűz végigfut és HDR ben megvkulsz :)
  • TDC Geronimo
    #97947
    RDR2 HDR már jobb, beraktak egy game HDRt ami jóval jobb, mint a régi, de még mindig nem az igazi.
  • Moby
    #97946
    RDR2-nek a konzolverióiban el van baszva a HDR. Csodálkoznék, ha pont a win alatt futó (ami még mindi gyerekcipőben jár HDR terén) lenne jó. Viszont HZD-t, főleg a kieget csapathatod. Az betonkemény HDR-ben. Meg az infamous. Meg sok mindent :)
  • TomStorm
    #97945
    Jó nektek.Nekem itt egy negyed millás 65" tv fos HDR-el.Simán Qledet kellett volna vennem elsőre:(
  • TDC Geronimo
    #97944
    Na üdv a 4K HDR világában. Érdemes megnézni pár régebbi HDR címet újra, ha le akarod fosni a bokád :D
  • Tinman #97943
    Azt én többet el nem indítom. Kiplatináztam + a DLC is maxolva, de az egy techno rémálom FHD-n is.
  • TomStorm
    #97942
    Én ott vettem ezt:HAMA Premium High Speed HDMI kábel, 1,5m
    Tökéletes bár igaz hogy 7e.ft de mást nem mertem megvenni ott..
  • gregoryan
    #97941
    Aberrált, vagy degenerált.....?? egy game az?
  • gregoryan
    #97940
    ok, hát . azt tudtad, hogy a föld Lapos????
  • Ulthanito
    #97939
    Nyugodj meg, a Bloodborne az új tévéden is kromatikusan aberrált lesz!
  • Tinman #97938
    Tudtommal az is jó kell, hogy legyen, de biztosra akartam már menni, így most a PS4 kábelét használom, amíg a nejem nem hoz másikat a MM-ból. (A család előnye, egyik a megye egyik felében, a másik a másikban :-D)
  • TomStorm
    #97937
    Ja de az jó csak pc-t írtál,azthittem ahoz külön kábeled van
  • n000rbi
    #97936
    Akkor nem értetted, amit írtam, mindegy is.
  • partizan182
    #97935
    Internalizálta a drága salesman a "High Speed Cable" plecsnit. Ami nem high speed az nyilván lassabb, logikus :)

    Mentségére legyen mondva, olyan, hogy HDMI 2.0-ás kábel tényleg nincs, csak ezek a High Speed variánsok (ti spec Premium High Speed kábelt kerestetek a 4k/60-ra).
  • Tinman #97934
    Vannak akik a mai napig állítják: Az emberi szem nem képes már különbséget tenni ilyen távolságból (3.5-4m) az 1080p és a 4k felbontás között. Fuldoklok a röhögéstől. A DaS 3-ban olyan részleteket látok mindenhol, amiket a sok 100 órám alatt eddig soha!

    (Ráadásul a korlátozott és teljes színtartomány között is akkora difit látok, hogy látható a korábbi hsz-ből, hogy idejöttem sírni.)

    És akkor mi lesz az RDR 2-nél
  • Ulthanito
    #97933
    Egyféleképp tudod butamódban tolni, ha bután tolod. De az nem a tévé hibája,hanem a buta useré.

    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.21. 13:04:07
  • gregoryan
    #97932
    még 1 HDR-t dobnának rá és kész..
    bár nem is tudo, nincs e abban azóta h megjelent. de ott aztán lennének szinek néha
  • Tinman #97931
    4k, minden maxon, odaszögelt 60 frém, Dark Souls 3. Besírtam a gyönyörtől.
  • Tinman #97930
    Azt mondja az Euronics-es eladó apámnak:
    "- Egyfajta HDMI kábel létezik... persze van aranyozott, meg nem aranyozott is, az utóbbi a jobb, szebb a kép. Melyiket kéri?"
    "- De nekünk 4k HDR képes 2.0-ás HDMI kábel kell."
    "- Értem, de mindegyik jó, csak van amelyik kicsit lassabban viszi át a jelet, de az nem probléma, észre se lehet venni."

    Mondtam apámnak, hogy sürgősen távozzon onnan, mihelyst elkap valami agyrákot
  • n000rbi
    #97929
    Egyetértek, pont ezért nem ugrok bele. Az nekem meg nem pálya, hogy veszek valami brutál tv-t és butamódban tolom, mert idegesítene, hogy nem használom ki maximálisan a tudását. A gyártók pedig nem könnyítik meg az egész folyamatot.
  • Tinman #97928
    Ezer hála! Ez az!!! Megjöttek a színek! Az volt a baj, hogy a nejem/gyerkőc miatt magyarra tettem alapból a menüt és teljesen átsiklottam felette... ill. azt gondoltam az a Sony-féle input klónozásnak felel meg.

    Ezer hála, újra látok!

    Amúgy PC-n az nVidia ctrl panelben a kimeneti színformátum mi kellene, hogy legyen? Mert RGB-n tudok állítani Teljes dinamikatartományt is végre és szemre úgy látom, hogy ez már eléri ex-Sony-m szintjét.

    Még csak annyit, hogy a betűk, szövegek olyan szinten pixelpontosak, mint még soha egyetlen tv-men sem, továbbá a hangja abszolút 2 kategóriával ütősebb, mint a Sony-é volt, szóval ezen a téren csodás a cucc.

    HDR tartalmat még nem néztem, Horizon Zero Dawn jó kezdésnek?
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.10.21. 12:28:55
  • Moby
    #97927
    A konzol és tévé gyártók egymás karjában olyan poklot szabadítotak a vásárlókra ezzel az egész 4k@hdr-el ami agyrém. Olyan háttértudást igényel a téma az eszközök kiválasztásától a helyes csatlakoztatáson át a megfelelő megállításokig, ami totálisan nonszensz. És ha valaki azt gondolja, hogy a tudás megszerzése elegendő, nos nem. Az ismeretek növekedésével csak a csalódottság növekszik lineárisan az emberben, mire rájön, hogy nagyon sok pénzért csak a szar különböző halmazállapotaiban turkálhat. Pokol. Ha megjelenítésről van szó, csak a tudatlanság boldogít :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.21. 12:23:36
  • darkSectorxxx #97926
    Nem kötelező semmi :)
  • n000rbi
    #97925
    Kivárom. PS5-nél már kötelező lesz 4k HDR-re váltanom, de egyelőre jól megvagyok a baszakodás nélkül is.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.10.21. 12:17:22
  • Moby
    #97924
    Itt inkább az a baj, hogy a usernek kell basztatnia mindent. Az igéretek szerint a hdmi2.1 már sokkal plug&play-ebb lesz. Meglássuk.
  • n000rbi
    #97923
    Olyan jó ez, hogy mindennek szabványos neve van. WAIT.
  • Moby
    #97922
    Akkor Input Signal Plus-nak hívják nálad :)

    /közben már partizan írta
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.21. 12:09:59
  • partizan182
    #97921
    "For HDR to work from external devices, Input Signal Plus usually has to be enabled from the External Device Manager menu for the input you are using"

    SDR-ben simán elhiszem, hogy a Sony jobb volt, panelvariancia is benne van, de óriásinak nem kellene lennie a különbségnek. Próbáld meg limited RGB-vel etetni, hátha az a baj.
  • Tinman #97920
    Köszi a segítséget amúgy mindenkinek!

    A Sony W8-am meg a full hd kijelzők közül a középkategória alja volt, de úgy elveri ezt a tv-t kontraszt témában, hogy azt értelmezni se tudom. Most intézek gyorsan egy másik HDMI kábelt, mert már nem tudok mire gondolni.

    Az Rtings tesztet én is néztem, de nekem ez PC-n + konzolon lóg, és mivel PC-n lóg, így egyszerűen vannak beállítások, melyek nem is aktívak.
  • Tinman #97919
    Hát egész eddig kerestem, de ebbe ilyen opció nincs.
  • partizan182
    #97918
    Rtings

    Így beállítod, akkor kapod, amit a gép tud natívan. Q7 egy középkategóriás cucc (jobbak közül), komoly csodát nem érdemes várni tőle.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2019.10.21. 11:51:03
  • Moby
    #97917
    Persze, hogy jó. A tévéden a HDMI bemeneteknél az UHD color engédélyezve van?
  • Tinman #97916
    PS4 Pro-hoz adott ezek szerint nem jó? Amúgy fel nem foghatom, hogy ilyen készülékhez nem képesek egy nyomorult HDMI kábelt csomagolni. Bezzeg a Sony-hoz volt. Vicc.
  • TomStorm
    #97915
    4K 60hz-es Hdmi kábeled van?Ami tudja is 60hz-et?