121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • gregoryan
    #97994
    igen de így biztos True Black van am már HDR-szerű... :D nincs fény, nicns mi elrontsa az összhatást.
  • gregoryan
    #97993
    LG 55B7V here...

    nekem nagyot üt a Tűz, meg az ilyen effektek.. Pl Kratos baltájában a kövek, mikor van benne egy fehér meg egy piros kő, és bemész egy sötét helyszínre, na az ott van a szeren.
    Mondjuk szoporckodtam vele rengeteget, mire 1, kijött javított firmware hozzá, 2, megtaláltam a megfelelő beállítást. De kb majdhogynem egy jó HDR egy játék újrajátszását tartogatja számomra.

    Amúgy meg..
    " ennél többet nem tudok elmondani.. KÉREM KAPCSOLJA KI"...

    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.10.22. 07:30:25
  • Kandurex
    #97992
    Mindegy, h mi csak változzon mer’ 4. -re ugyan az már elég unalmas. És tulajdonképpen a 3. még elég jól is néz ki, nem tudom mi lenne a fejlődés.
  • TDC Geronimo
    #97991
    Ahh jöjjön már DS
  • TomStorm
    #97990
    Én a Necro pakkot megveszem és végigtolom még1x
  • mucsácsó
    #97989
    nemvágtam :O mondjuk nem nagyon nyomom a D3-at már jóideje, de bakker ne is emlegessük mert tényleg ha most még azt is elkezdem újból (kb 125x-re), akkor már tényleg levegőt venni nem lesz időm :D

    nade viszont Black & White 3 - az MENNYIRE fasza lenne már!!!! :O
  • TomStorm
    #97988
    Ja közben rájöttem erre.
    Spidernél meg GoW-nál egész jó lett.
    Többinél még mindig fostos:)
  • TomStorm
    #97987
    Refundoltam Div2-t.Felesleges volt megvennem.Meg úgy kiváncsi vagyok hogy működik refund.
    De nem rossz game,nem azért csak most jön 2 game ami jobban fog érdekelni
  • TDC Geronimo
    #97986
    Áh. Jövőre jönni fog már. Ezer éve csinálják
  • j0nNyKa
    #97985
    mondjuk annyiban lehet reménykedni amit Kandurex írt, hogy csak nem akarnak ilyen 30 szezonig elmenni a d3mal, mielőtt kidobják a négyet... az nagyon.... csúnya lenne
    also there is no cow level! amúgy meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van a d3ban egy ideje, azt tudod ugye? mármint rendes cow level, nem a zunikornisos
  • j0nNyKa
    #97984
    de, kellene frissítés. és továbbra sem kell mindenből tpst csinálni. a diablo 1nek is kellett frissítés, a diablo 2nek is kellett frissítés. attól nem kellett stílust váltani

    a starcraftból nem szeretnél mondjuk egy űrszimulátort? a warcraft meg lehetne középkori sims!
    szerintem a god of war lehetne a black & white új része, ha már istenek
    meg... ilyenek
  • TomStorm
    #97983
    Francnak kell emlegetni Diablot.Mindjárt letöltöm:D
    Amúgy tuti ilyen 2021-22 lesz:(
  • mucsácsó
    #97982
    jézusom, NEM!
    ez nagyon remélem, hogy meg sem fordult a blizz fejében :D
    már csak azért se, mert kb nem létezik normális ARPG manapság a piacon, és gyanítom nem is nagyon fog még egy jódarabig lenni... :(
    Darksiders Genesis az eléggé egy középszar cucc lesz, akárhogy is nézzük... esetleg majd a Torchlight Frontiers, de valahogy azt sem tudom komolyan venni.. :D

    én valami D2-höz hasonló nagyon dark cuccot várnék, valami nagyon durva fizikával és valami fasza belezős gore-systemmel :D meg rúnaszavakat, és a D2-höz hasonló skilltreet, nem pedig a D3-féle lófaszrunázást :D
    éééés

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    COW LEVELT!!! :D


    ...csak az a cida, hogyha be is jelentik most, sztem 2021-22ig esélytelen, hogy játszuk.. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.21. 22:13:49
  • Kandurex
    #97981
    És kell még egy ilyen valami, amiből most kezdődik a 18. szezon? Nem kellene már a frissítés?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.10.21. 21:18:11
  • TDC Geronimo
    #97980
    Fényerőt levetted? HDR lényege a brutális fényerő + kontraszt
  • TomStorm
    #97979
    Tervbe se legyen ilyen!
  • Mephike
    #97978
    Jó móka lesz, telefon legyen nálatok! :)
  • Seth
    #97977
    Szerintem az idei BlizzCon nem a játékokról fog szólni
    Már alig várom, hogy kezdődjön a mulatság
  • j0nNyKa
    #97976
    nem kéne elkurvítani a diablot, van elég tps játék a piacon
  • szebag79
    #97975
    Most direkt megnéztem megint, nincs egybefüggő játékmenet, multi sza@ok vannak meg a trailerekből összevagdosott képek vannak eladva hogy nesze itt a singlemód. Értem én hogy alpból már ez egy multis akármi de akkor mit reklámozzák meg erőltetik a singlet ha meg sem merik mutatni milyen. Vedd meg azt megtudod...
  • TDC Geronimo
    #97974
    Nem bánnám, ha átváltanának TPSre, mint GOW, de dionál a hatalmas mob tömegek miatt nem nagyon tudom, hogy lehetséges-e
  • Kandurex
    #97973
    Blizzcon-on lehet bemutatkozik az új Diablo,....szerintetek is itt az idő az izometrikus nézet elhagyására?
  • Tikal #97972
    Mutattak már jó párat, tulajdonképpen azzal kezdték a kampányt :)
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2019.10.21. 19:31:04
  • szebag79
    #97971
    Pár nap és jön az új COD, de a single kampányból egy büdös képkockát nem mutattak még vagy csak én maradtam le róla, Nem vagyok nagy Cod rajongó de érdekelt volna ha lesz benne single hogyan néz ki. A trailerek amiket kiadtak eddig egy sem játékmenet, cgi meg átvezető hegyek. ilyet lehet???
  • TomStorm
    #97970
    ..addig még nem lesz meg az Oled persze!
  • TomStorm
    #97969
    Csakazért is csináltam egy jó HDR beállítást.Fényerőt levettem kicsit ne mossa el képet(ez volt a ludas) és most 40%-os fényerőhöz lőttem be képet.
    Aztán a többi opció már nem volt nehéz.
    Így már simán vállalható a HDR!
  • j0nNyKa
    #97968
    van egy pár
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.10.21. 17:46:55
  • darkSectorxxx #97967
    Valaki tudna egy oldalt ahol spoilerezik a Death Stranding-et? nem akarom játszani, csak érdekel mi van benne. meg milyen a játék.
  • Moby
    #97966
    Ja ez amúgy csomó korábbi nagygépben is ilyen: vagy jó inputlagod van, vagy fasza HDR-ed :) Nem véletlenül egyre erősebb prockók kerülnek a tévékbe.
  • TDC Geronimo
    #97965
    Előző LG tvm nekem is olyen volt HDRbe. Az új persze ég és föld
  • Moby
    #97964
    A kis puzie már tízeli a launch trailert :)
    Lesznek benne sok döglött bálnákok!

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.21. 16:23:10
  • Seth
    #97963
    Ja hát nem volt egy drága cucc, tavaly vettem még valami black friday keretében németben 400 juróért, nem is vártam csodát. De tud baromi szép képe lenni, hdr is szembeötlő különbség, de csak ha standard módban tolom, mert game módban úgy eltompítja a színeket, fényerőt, egy rakás szar. De standard-ban meg használhatatlan az input lag miatt. Sehogy sem tudom game módban ugyanazt a látványt előcsalogatni.
    Majd jövőre, de legkésőbb mire lesz PS5-öm, beújítok mindenképp valami újra és komolyabbra
  • Moby
    #97962
    Az a tévé semmilyen paraméterében nem tud HDR-t, nagyon nincs is értelme próbálkozni vele, mert az eredmény csak annyi lesz, hogy a procija széttolja a gamutot, aminek a panel csak egy szeletét tudja megjeleníteni, szal viszonylag természetes, hogy szarabb a kép HDR-ben, mint SDR-ben.

    /amúgy ez is RGBW ahogy nézem :( Ne vegyetek olcsó LG-ket 4k-ra, mert azt sem kapjátok meg sajnos. Pláne HDR-t nem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.21. 16:13:56
  • Seth
    #97961
    Ha már tűz. Nekem HDR-ben azok mindig olyan furcsák, és az istennek sem tudom beállítani, hogy jó legyen. Ilyen kicsit bíbor és narancs színű és kb olyan mint egy kisfelbontású gif, nagyon pocsékul mutat. GOW-ban és Horizonban is ugyanolyan. Emiatt inkább nem is használom a HDR-t. LG 43UJ635V a típusa
  • TDC Geronimo
    #97960
    Amúgy azoknak még durvább lesz gen ugrás, akik akkor váltanak 4k HDRre. Elképesztően tudnak kinézni még az 1440ps natív cuccok is, nemhogy az 1800 és 2160ps vagy checkerboardos játékok.
  • n000rbi
    #97959
    A Sony is nagy márkanév, mégsincs natív HBOGO app a tévéiken, csak mókolással. Engem nem érint, mert külső eszközről nézek minden streamet, de azért bosszantó lehet.
  • Moby
    #97958
    Hát kellett rendesen marketingelni, hogy a L ucky G oldstar-ból mára LG legyen :) (najó ez így nem igaz, mert a Goldstarból és a Lucky Chemicalsból lett, de így sokkal meseszerűbb) :)
  • j0nNyKa
    #97957
    de olyan 15-20 eve nem volt az, tehat.... ooo
    ja
    :D
  • TDC Geronimo
    #97956
    Miért kéne. LG nagy márkanév ne viccelj már.
  • Ulthanito
    #97955
    De megy normálisan, nem kell mókolni meg minden? Azt hittem, az a Samsung-tévék sajátja, hogy ilyen jól ellátottak appokkal.

    (a tudatlanság hatalom :) )
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.21. 14:32:14