121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #98154
    Ez bizony így van cula. Ebbe én is beleszaladtam.
  • Moby
    #98153
    A HDMI kábelben nincs a hdmi szabvány szerinti jelölés, bár néha feltüntetik (főleg helytelenül). Azaz hdmi 2.0 kábel nincs. Olyan van, hogy standard, high speed, premium high speed, meg ultra high speed, meg ezek ethernetes variánsai. Na ilyen 4k hdr témában a premium high speed kábeleket érdemes nézegetni(ez amúgy még eszközfüggő is, nem csak kábel, de ezekkel már nagy öngólt nem lehet rúgni).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.25. 09:13:13
  • Tinman #98152
    Hátha más is beleszalad. HDMI 2.0 kábel téma + gaming.

    A PS4 Pro kábelével nincs gond. Na de nem használhatom mindenhová azt nyilván. Így szépen fogtam, elhoztam egyet próbaképpen.

    Zacskón: HDMI 2.0 High Speed Cable with Ethernet

    Eredmény: Néha egyszerűen elmegy a kép, a tv néha elveszti a forrás jelét, de nem ám csak gaming közben, de egy nyomorult 1080p Youtube videó közben is!!! Konkrétan a gyerekem pöttyös kisbékáinál mondta azt a tv, hogy tedd ezt a kábelt az alfeledbe user és totál elvesztette a jelet. A PS4 Pro kábellel soha nem történt ilyen.

    Ergo az szarházi, aki nektek a boltba azt mondja, hogy HDMI 2.0-ás kábel, az könnyen lehet, hogy hazudik és amúgy mosónő és fogalma sincs semmiről... aki meg azt mondja, hogy jó ez, csak kicsit lassabban megy át rajta a jel, azt meg ki kell onnan rúgatni, de minél előbb.
  • Evoluti0N
    #98151


    Pedig az április 1-ig kihasználható, semmire se betervezett 3 megmaradt szabadnapomat már kinéztem rá.
    Legalább így lesz időm az Orit végigjátszani.
    A Cyberpunk halasztásra inkább számítottam. Habár még az is könnyen megtörténhet.
  • TomStorm
    #98150
    Az a 80 kamerás arc digitalizálás te jó ég
  • TomStorm
    #98149
    Conan,Hideo-nál:DD
    Link
  • TomStorm
    #98148
    Nekem is!!
  • TDC Geronimo
    #98147
    Én nekem DS éjféli kezdés
  • AntiHero
    #98146
    Ott hagytam abba a jàtékot. Azóta nem léptem be. Ne kérdezd miért. Nincs kedvem vele játszani, pedig amúgy addig tetszett.
  • Moby
    #98145
    Lesz autós kép is játékkal, minden ahogy kell :D
    (bár egy hónapja nem ültem benne, lehet be sem indul, bár a képhez nem is feltétlenül kell működjön :D )
  • n000rbi
    #98144
  • Moby
    #98143
    >Sőt God of Warban se tudom mi van a jàték utolsó harmadàban.

    Hű ez most ilyen awkward moment.
    Osztmé? Vagy hogy?
    Mé?:)
  • Moby
    #98142
    BÁRMI van, DS megjelenéskor otthon vagyok. Megígértem magamnak. Ha 1-2 napot is, de DS launch nélkülem márpedig nem lesz! :D
  • AntiHero
    #98141
    Sima ügy. Filmeknél is eltudom kerülni a spoilereket. Végjàték, starwars mai napig nem tudom mi volt benne. Sorozatoknàl ugyan ez van. Sőt God of Warban se tudom mi van a jàték utolsó harmadàban.
  • n000rbi
    #98140
    A picsába, azt hittem "csak" a DS megjelenést fekszed végig. Kitartás, a játékok megvárnak.
  • Moby
    #98139
    No Man's Sky is tökre nyomnám már, de elbaszódott valami a motionsickness pajzsomban amióta ilyen nyavajákok kínoznak. Alig bírok pár percet, azt is vissza kell még növesztenem :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.24. 21:17:23
  • Moby
    #98138
    Töfi! Egyfolytában :( Az outer worlds is emiatt csúszik, pedig otthon integet már az ssd-n
  • n000rbi
    #98137
    Már megint bent? Jobbulást!
  • TDC Geronimo
    #98136
    Jókat mondanak cod kampányról. Holnap este nekiesem
  • Moby
    #98135
    Hétvégén eskü megnézem (ha hazaeresztenek) :D
  • LBandi77
    #98134
    Nem a parkolóban van az obi mellett, elvileg.
  • Moby
    #98133
    De az auchan gondolom. Más már nem igazán van a savoyában, ahol tévét árulnak.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.24. 21:02:03
  • LBandi77
    #98132
    Az hagyján de a savoya újságban 2019 okt 15-21 között ott van ez a tv 550-ért.
  • Moby
    #98131
    Nyugi, ő sem fogja :)
  • Moby
    #98130
    Az hagyján, de élek a gyanúperrel, hogy ebből a tévéből éppen nulla darabbal rendelkeznek bárhol is.
  • LBandi77
    #98129
    Akkor szar a honlapjuk.
  • Moby
    #98128
    A savoya parkban kb 1 éve nincs már euronics :)
  • LBandi77
    #98127
    https://euronics.hu/termekek/lg-oled65b8pla-65-4k-ultra-hd-smart-tv-wi-fi-fekete-szurke-oled-tv/p/222446
    Itt van jó áron, és elvileg a savoya parkban van nem kiállított darab.
  • TDC Geronimo
    #98126
    Nem lepődnék meg, ha cyberpunk is csúszna pár hónapot :(
  • Kandurex
    #98125
    Kicsit sajnálom, h rosszul mérték fel...azért ez egy laza negyedév csússzantás :( tél helyett nyár :/
  • TDC Geronimo
    #98124
    lol nincs az az isten hogy én megvárjam. Sok sikert a spoilerek kerülgetéséhez fél éven át :D
  • AntiHero
    #98123
    Akkor nàlam ez màr ps5re lesz.
  • TDC Geronimo
    #98122
    Engem csak az zavar, hogy 1 hónapja 2 év hallgatás után benyögik a dátumot, erre most meg 3 hónap halasztás. Ha először mondják ezt nincs vele semmi bajom. Mondjuk dolgozzanak rajta ameddig akarnak, lesz elég játék. Csak legyen nóti minőség
  • n000rbi
    #98121
    Nem bánom, sőt örülök neki. Így lehet haladni szép nyugodt tempóban minden mással.

    Egyébként ma láttam gameplayt a teljes Medievilből... lehet mégiscsak adok neki egy esélyt
  • TDC Geronimo
    #98120
    Május 29 az új dátum
  • ppista
    #98119
    Amikor bejelentették a dátumot a FF7. elé pár nappal, egyből tudtam, hogy ez nem valós. Plusz még a NiOh 2. is akkor lesz aktuális. Nyár lesz ebből. Engem nem zavar a csúszás, csak legyen olyan minőség mint a Gow.
  • Moby
    #98118
    Sőt mondok mégdurvábbat: addig fogják halasztgatni, amíg kész nem lesz :)
  • TDC Geronimo
    #98117
    Úgy néz ki egészen júniusig halasztva...
  • Moby
    #98116
    Nem hivtalos, de mind tudjuk, hogy lesz halasztás. Dátum meg azért kellett, mert kell a népnek A DÁTUM, meg kurvára nincs mit bejelenteni, de erről már írtam, és nincs kedvem esszéket olvasgatni megint arról, hogy mennyire nincs ezzel baj :)
  • TDC Geronimo
    #98115
    Mondtak*