121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #98194
    Hát ez a cod egy audióvizális orgazmus. HDR is nagyon jó és a hangok... besírok. Gunplay meg szerintem a legjobb, amit fpsbe tapasztaltam. 3 órát toltam kampányt most megyek kis multi és holnap befejezem storyt. Nehezen vettem rá magam, hogy kilépjek
  • Zóanagyvarázsló
    #98193
    A betűkön látni egy kis szőrt, de szerintem is teljesen jó a 27" 1080p-re. Sőt, nekem nagyobb felbontásra kicsi lenne, akárhogy szemüvegelek.

    De ez egyénfüggő, a legjobb, ha te megnézed magadnak.
  • mucsácsó
    #98192
    Sztem odabasz, tényleg elég durva stresszes atmoszféràt teremt :) bár csak első 3 missont toltam le, de főleg a Londonos durva volt :D bár nem értem, hogy hol a picsába van az a gore, amit annyire beharangoztak... :/ Aszittem nagy csonkolások lesznek, de lófasz, pedig be van kapcsolva... nem értem :D
    De amúgy COD sosem volt ennyire szép :)
  • TDC Geronimo
    #98191
    Na mindjárt nekiugrok a cod kampánynak, amint felmásolja ez a hulladék a patchet. 1 perc patch letöltés, 25 perc másolás...
  • Moby
    #98190
    Főleg az eleje durva, ahol azt mutatja, hogy azonos órajeleken hogyan gyilkolja le az RDNA a polarist.
  • Moby
    #98189
    És akkor el lehet képzelni a digitalfoundry elemzése alapján(amiben a currgent mérik össze a nextgennel a jelenleg ismert/ismerni vélt órajelek, és architektek alapján) mennyire könnyen lehet majd meg a nextgenben a 60. Persze highendpc killer az sem lesz, de nagyon durva ugrásra lehet számítani.
  • Tinman #98188
    Talán már az enyém sem garos, szerintem jövő héten szétszedem, mert ez így nagyon kemény.

    Amúgy tény, hogy döbbenet milyen látvány kijön ebből a gépből, de azé' a 60 frémes 4k DaS 3 után ez a 30, gyakran annyi se + brutál süvöltés a gépből azért elég illúzióromboló, de igen, nem vagyok elmebeteg, tudom, hogy ez egy bruttó 120k-s hw-ból jön ki és úgy nézve: WOW!!!
  • Moby
    #98187
    Hát ugye nem véletlenül van hülyére hűtésmoddolva az enyém (és döbbenet mennyire csendes így), és egyébként pont a HZD 4K@HDR volt az, ahol végleg betelt a pohár(ill az volt a tesztalany a moddingnál).
  • j0nNyKa
    #98186
    oké, nekem megy normálisan, városban ledropol 70-80ra, egyébként 160
  • Moby
    #98185
    grebber elmebeteg hülyeségeit itt is ignorálom, a prohardveren sem fogok másképp tenni :D
  • Tinman #98184
    Na gyerekek, tényleg állok elébe bármilyen tesztnek ezzel a bruttó 3250 Ft-os kábellel!

    Horizon Zero Dawn indításkor szólt, hogy ő akkor HDR-ezne... legyen. 2x is átnéztem minden beállítást, az info szerint a video outputnál ott a 4k felbontás 10 bit HDR. 30 percet toltam nem a kábel miatt megy szarul, mert semmi artifactolás, semmi kép bug. Egyszerűen a hardver rettenetesen kevés ehhez... a Pro konkrétan felszállt, kirepült az ablakon, hozott még 2 turbinát és azt mondta ő ezt így képzeli el játék közben. Gondolkodom rajta, hogy a kutyaházba teszem a Pro-t, mert iszonyatosan szenved!

    Aztán Hellblade következett, de az PC-n!!! HDR on, mindent maxra feltoltam, megy ezerrel ezzel a kábellel, de a minden max egy kicsit erős volt, pedig Ci7-el + 2080S-el tolom, de láttam én ott 54 FPS-et, szóval abszolút nem fix, majd 1-2 beállítást a very high-ról lejjebb kell vennem.

    De a kábel? Az kérem pöpec. Bruttó 3250 Ft-ért, 3 méter. Konzekvenciát mindenki vonja le maga és ne fizessen feleslegesen ;-)
  • Ulthanito
    #98183
    Neki mondd.
  • Moby
    #98182
    Van ott még néhány beállítás, ami nagyon nem mindegy hogy áll. Csak felbontással nem lehet hivatkozni semmire. Vagy van olyan ökör, aki elhiszi, hogy ami megy 30-al egy százezres konzolnak, az nem megy 60-al egy csúcsgépnek? :D
  • Ulthanito
    #98181
    X1X, prohardveren most írta valaki, hogy a 380 ezres videokártyájával (valami XXXXTi) sem hozza folyamatosan a 60 fps-t 4K mellett...
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.25. 16:26:07
  • Moby
    #98180
    Ma hadd legyek én a nótidog: nem, sajnos nem leszek ott launchkor. Nem lesz autóskép sem, sorry. Talán pár hét késéssel fogok tudni hozzákezdeni, és nagyon nehéz lesz majd döntenem, hogy elöbb TOW vagy előbb DS.
  • Moby
    #98179
    A pro rohadt háklis a kábelre. Ha azzal jó, akkor jó. Viszont előjöhet olyan, hogy valami inkompatibilitás a pro és jellemzően samsung tévék között (de előfordult sony tévével is). Nálam is jelentkezik. Tisztázatlan az ok. 4K@HDR-el semmi baj. De ha régi, pro előtti fhd sdr játék megy, időnként elmegy a kép 1mp-re akkor is, ha a hdcp ki van kapcsolva. Ez nem kábelhiba, ez ilyen nemtudjukmi. Van. Van akinél előjön, van akinél nem. A sony máig nem ismerte el a hiba létezését a számtalan feedback elllenére. Engem nem zavar, mert ritkán megy a ps4, és már csak a gyerkőcök nyomják ilyen régi legokkal, ahol előjön.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.25. 14:47:47
  • Tinman #98178
    Nem is oktatónak szántam, inkább a MM-os eladók szarvát szerettem volna tördelni, akik rezzenéstelen arccal megideologizálják a 30 ezres kábel létjogosultságát.

    Amúgy megjött a "8k 60Hz HDR-nek" írt kábel. Eddig minden oké vele, nem megy el a kép, nincs semmi gyanús pici piros/kék/zöld akármilyen színű pixel, ugyanis a PS4 Pro kábelén kívül eddig MINDEGYIKKEL volt! (Vagy néha elment a kép, vagy pl. játék közben láttam fura színű pixelt jönni-menni.)

    Most mondjatok nekem pls. teszteket amivel le tudom tesztelni, hogy nem vertek-e át, és akár más fórumozó társunk zsebében is súlyos összegeket hagyjunk.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.10.25. 14:41:55
  • Moby
    #98177
    Jut eszembe az alzánál láttam ilyen egyszerűen csomagolt, de amúgy komolyabbnak kinéző, 18gbps-t igérő hdmi kábelt párezerért. Én azzal is mernék próbálkozni.

    megisvan.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.25. 14:40:00
  • TomStorm
    #98176
    Na most ezt nekem megmagyarázni nem szükséges,ezen már túlvagyok!:)
    Nem bóvli cuccokat kábeleztem újra hangban,képben a moziszobámban!
    Az új Tech-hez megfelelő kábelek kellenek,alap..
  • Tinman #98175
    Köszi, az értékes választ!

    Már, hogy Moby-nak kösz.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.10.25. 14:17:48
  • Moby
    #98174
    Ez ennyire nem egyszerű. Nincs benne hibajavítás, és ha hdcp sincs akkor nagyon sokszor nem elmenő kép a jelveszteség tünete, hanem változó számú villogó vagy helytelen színű pixelhalmaz. Ami elsőre talán fel sem tűnik. Ez erősen függ a jel típusától is.
    Én nem azt mondom, hogy feltétlenül drága kábelt kell venni, mert a drága sem mindig jó, de érdemes jó kábelt venni.
  • mucsácsó
    #98173
    jhah hát igen, én 23"-on vagyok már 5 éve, ezért is gondolnám, hogy ugrani kéne 27"-re, mert a 24"-nál az a +1 coll (se, mert 0.8" igazából ugye) az totál észrevehetetlen - viszont 50-60 centiről nézem, és oda már lehet tényleg szőrösek lennének a betűk - bár elsősorban gamingre lenne, ezért is lenne a 144Hz :) szal ahh nemtom. bár új monitort se vennék egy pár évig aztán megint, úgyhogy lehet ideálisabb lenne a 1440p, csak akkor meg vasat is kell igazítani rövid időn belül... ajj nemtom :(
  • yesname #98172
    Egyesek és nullák mennek az igaz, de azt tudod-e hogyan? Nézz utána.
  • Tinman #98171
    Nekem van egy FHD 27" Dell monitorom és eléggé csípem. Ha nekiülős FPS akkor tök jó előtte gamelni. Eleve nem görnyedve nézem a monitort, hanem hátradőlve így nem 40 centiről, hanem bőven 1 méterről szemlélem és abszolút jó. Bár a cégben is ilyen lenne és nem a 24"-os, amit gyakran kicsinek érzek.
  • Tinman #98170
    Az a gond, hogy a HDMI nem analóg. A HDMI full digitális. Egyesek és nullák mennek rajta. Nagyon cuki, hogy van 40.000 Ft-ért is 24 karátos arannyal behintett, szűzlányok nünükéjén burkolt HDMI kábel, de azon is egyesek meg nullák mennek. Az nyilván világos, hogy van ami nagyobb sebességre képes, van ami meg csak kisebbre, de nem igazán van értelmes indok a 10 ezres HDMI kábelekre, így a 3000 Ft-os ha tudja a sávszélt, akkor az éppen olyan jó kell legyen, mint a 40 ezres. Persze lehet itt még olyanokkal jönni, hogy korrodálódhat idővel, de azért ez egy normál lakásban nem annyira jellemző.

    Nem a 3 ezre határ a lényeg, hanem a felesleges lehúzás nem tetszik, miközben összevissza írogatnak mindent a webshopok is, gyak. elkövetve rendre a fogyasztó félrevezetése szabálysértést.
  • NEOreg3
    #98169
    amíg nem volt összehasonlítási alapom jó volt a fullHD 27 colra, miután újítottam 1440p-re, majd később visszaültem a fullHd-s elé, már rohadtul zavart :D
  • mucsácsó
    #98168
    gyanítom hirtelen így PS4 Pro, ha már PS4 topik és négyká, de csak tipp :D

    ---

    ...más, kissé PC-fele hajló kérdés, de hátha itt van tapasztalata valakinek, szóval ezt most nézzétek el nékem :D -:

    27"-on tényleg nagyon ratyi az FHD? tervezek egy monitort beújítani, ami 144Hz-es, viszont sokak szerint a 24" az FHD teteje... amit nem csodálnék, viszont QHD-ra (1440p) meg nemtom merjek-e benevezni, az már high-ultra beállításokon is sztem leszopatná a konfigomat bő 1 éven belül..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.25. 13:18:28
  • TomStorm
    #98167
    Ráadásul egy olyan Tv ami neked van simán megérdemelné;-)
  • TomStorm
    #98166
    Ha ennyire tartani akarod a 3ezres határt akkor igen,ez jó választás lehet.
    Én mióta átkábeleztem mindent 2.0b-s hdmi kábelekkel(pc,ps,projektor) azóta pöpec.
    Szerintem ne sajnáld erre a pénzt:Link
  • j0nNyKa
    #98165
    milyen platformon tolod? mer nálam pcn hozza a 160 fpst folyamatosan, és kb szerelmes vagyok az egészbe, megyek is vissza
  • Ulthanito
    #98164
    The Outer Worlds - haaaaat, nem lett nedves a bugyim. 4K ide vagy oda, a jatek ronda.
    Minek van relatíve részletes karakter generáló, ha a karakteremet soha nem látom??!! Hanem helyette egy kurva pisztolyt. A másik, hogy néma. Kispórolni a szinkront 2019-Ben egy főhős szájából, az meglehetősen alávaló.

    A jatek röccen időnként, szerintem a 30 FPS sincs meg mindig. Ilyen látvánnyal a 60 FPS ide kötelező lett volna.
  • Tinman #98163
    Ilyen volt, meg is vetettem volna, de 1.5m, az nekem nagyon nagyon rövid :-(

    Ez 3m és Hama és Premium. Szerinted ez jó?
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.10.25. 10:41:55
  • TomStorm
    #98162
    Azt nem hiszem el hogy amire rá van írva "Premium high speed" kábel az nem jó!
    Ez a tyúkbél se lesz az amit rendeltél..

    Én erre gondoltam MM-ból:
    Link
  • Tinman #98161
    :-DDD

    Nyissunk egy webshopot, ahol megtévesztő infókkal ellátva túladunk rajtuk. Végül is Hungarisztánban vagyunk, simán passzolunk a portfólióba.
  • Moby
    #98160
    Ha ez megnyugtat, nekem egy szemetes zsáknyi van otthon :D
  • Tinman #98159
    Simán lehet, hogy csak betoltak oda egy random fotót egy HDMI kábelről, ahogy sok egyéb webshopban is láttam. Mindenesetre HDMI kábelem már most annyi van, hogy nyugodtan felköthetem magam vele az ország legmagasabb fájára és túlélem.
  • Moby
    #98158
    Majd a teszt megmondja. Nyilvánvalóan teljesen hülyeség a termékleírás, hisz a fotón látszik a high speed felirat. Jó is lehet, meg nem is. Inkább prémiumot vennék, ha ilyen rendelgetős meg gyorsba kell.
  • Tinman #98157
    Ahol melózom ott van kb. 15-féle HDMI kábel, nagykerektől. Elmondom neked egyik se jó! Pedig olyanok is rá vannak írva, amit te írtál.

    A közeli MM-al dettó az volt a bajom, hogy a nejem beküldtem, keresett egy eladót. Kérdezték, hogy miért kell neki, közölte, hogy HDMI kábel ügyben. Hülyének nézték. De azért kerítettek. Átadta a telefont. Elmondtam a vágyam: 4k, 60 Hz, HDR képes HDMI kábel kellene. Erre egy SIMA high speed HDMI kábelt akartak neki eladni 5k körül.

    Ez egy őrület.
  • Tinman #98156
    Eskü rá van írva és mégsem jó.

    Meg most felejtsük el, hogy a gamerek legalább nagyjából tudják mit akarnak, de nézzük az egyszeri vásárlót. Totál megtévesztés.

    Ma hozza a futár, 2 db.-ot. Szerinted ezzel is ráfaragok?
    https://kabelvilag.hu/Value-HDMI-2-0-8K-60HZ-kabel-3m-11-99-5903-10
  • TomStorm
    #98155
    Leírtam melyiket vegyed sőt egy darab prémium kábel van MM-ba ami az is:)
    Csak a 7e.ft-os árnál szerintem átugrottad hozzászólásom:)