121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #98114
    Na pff. Minek mondták dátumot ha 3 hétre rá halasszák? Na mindegy...

    Jason Schreier/Kotaku: The Last of Us Part II Delayed to Spring
  • Moby
    #98113
    Áh. Ezek segghülyék a játékokhoz. Halvány elképzelésük sincs a játékosok valódi igényeikről. Egy túlhízott nyomorék szervezet, amiben az egyes csoportok a sáját sikerüket igyekeznek túlkommunikálni. A konfjaikat fizetett tapsolómajmokkal töltik meg, az egész egy ilyen végtelen pénzel gazdálkodó bolondokháza. Nem véletlenül nincsenek számok évek óta. Saját maguk előtt is hazudniuk kell belül, miközben senkinek nem tűnik fel, hogy lassan ingyen adják a játékokat. Döbbenet, ami ott folyik. Onnan játék ki nem fog jönni, mert nincsenek is ezzel foglalkozó emberek. Vagy ha igen, ők komédiát csinálnak az egészből/elkurvulnak stb.
  • mucsácsó
    #98112
    ezt nem vágtam, de akkor ebben mondjuk sikerült odatenniük magukat MS-éknek :)
    talán kövi genre sikerül is valami épkézláb exxel előállniuk, bár kétlem :DD
  • darkSectorxxx #98111
    Mármint a kezem teszem a tetejére és alig érzem melegnek, pro hátulja meg majd elolvad nálam.
    Régebben már írtam Horizon és Days Gone-nál hogy szerintem az én ps4-em kuva melegszik és ezért lehetsok grafikai hiba meg néha belassulsáok.

    Xbox-ot igazából nem nagyon hallani mikor bekapcsolom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.24. 14:47:31
  • Moby
    #98110
    A onex kurvasok hőt ad le. Erősebb,mint a pro, hogy a bánatba ne adna le sok hőt?
    A one x attól csendes, mert a hűtése minőségi alkatrészekből áll, de elsősorban és mindenekfelett azért, mert az összes, jelentős mennyiségű hőt disszipáló alkatrészt egyszerre hűti aktívan. Szemben a ps4-el.
  • darkSectorxxx #98109
    Negatív kópiák?
  • gregoryan
    #98108
    egerek... befőtt.... kis vaj, amit lehet nyalogatni.. felakasztva szalonKA
    mi más van egy " kamrában"

    esetleg ha Chamber akkor lövedék lehet...
    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.10.24. 14:04:24
  • darkSectorxxx #98107
    Hát ennyit hallottam, valami kamrás megoldás, hogy abba bent mi van azt nem néztem. :)
  • gregoryan
    #98106
    ezek ok, csak a "leugatás" a kollága részéről volt figyelemreméltó :) de ez ki lett tárgyalva tegnap :))
    Ne mondom, hogy beterveztem a következő 5 éves budget-embe az Xbox vásárlást, szóval annyira nem volt releváns :) de thx az infót..
  • darkSectorxxx #98105
    Áh Xbox X alig ad le hőt és szinte nem is hallom. Naon durva.
  • mucsácsó
    #98104
    csöndesnek csöndes, az biztos - legalábbis a sima XONE, de gondolom XONE X se üvölt bazárifos módra, mint amire némelyik PS4 (Pro) képes, pláne nyári időkben... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.24. 13:17:13
  • darkSectorxxx #98103
    Valamilyen hűttés van benne, hibrid, de hogy miből áll nem tudom.
  • mucsácsó
    #98102
    azt azért nemhiszem, legalábbis egy jó 5-10 évig még biztosan nem :D

    max kövi utáni genre baszhatna oda nekik, de ennek a streamelős gamingnek még nagyon el kell terjednie :D és amúgy minden áldott hírnél azt olvasom, hogy nagyon sokan nem értik az üzleti modellt, meg csak sírás-rívás megy, hogy ez így drága és semmivel se jobb, és hogy amúgyis csak bérled a játékot - és ugyan nem vagyok közgazdász meg semmi hasonló - de ezt sztem is momentán elég szarul kommunikálja a Google..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.24. 11:11:33
  • gregoryan
    #98101
    nem én leszek a Stadia népességduzzasztó az biztos...
  • j0nNyKa
    #98100
    a google jol tonkrevagja a sonyt is, tolem hallottatok eloszor
  • mucsácsó
    #98099
    hát, ezt látod nemvágom...

    most utánanéztem, hogy kik a fejlesztők (Airship Syndicate), nem volt eddig túl sok projektjük - szal még akár azt se tartom kizártnak, hogy valamelyik port munkálatai nem úgy haladnak, ahogy elvárták, aztán inkább rátoltak egyet, mielőtt még (az amúgy sokszor hígfos) SONY-s QA-n se megy át.. :D

    de itt lehet csak egyszerűen annyi a story, hogy "Stadia-exkluzív" legyen ennyi ideig..
  • j0nNyKa
    #98098
    ez miert van amugy, hogy sokkal kesobb dobjak ki konzolra? mostansag mintha lattam volna tobb ilyet is
  • mucsácsó
    #98097
    jhah...
    nekem skip sajnos, legalábbis tolódik - de holnap COD MW!!!

    ...a singletől valahogy esküszöm nem várok sokat, pedig az szinte az összes COD-ban jó volt, és itt valahogy nagyon azt ígérték, hogy mégjobb lesz
  • Ulthanito
    #98096
    Beleolvastam pár review-ba, viccesnek találja a többség, bár az Eurogamer nem úgy gondolja.
  • Ulthanito
    #98095
    Én meg már sehogy se, egyszer pont elég volt végigrágni magam rajta.
  • gregoryan
    #98094
    persze rúgjál még belém.....

    mondjuk ha észrevetted VOLNA, már ki lett tárgyalva, hogy az én Freud-i elszólásom volt a vízzel hűtés.. Úgy emlékeztem még mikor bemutatták, hogy verták a mellüket. de mint SZINTÉN megírtam, ennyire érdekel az XBOX.. hogy mg az infókat is rosszul tudom róla mert értelmetlen követni..
    Elképzelésem nincs mi a stratégia, és ki venne Xboxot, ha van PS4 és egy jó PC otthon.. mivel minden Windows platform a Micro-tól.

    de én kérek elnézést, hogy ekkora világrengető dolgot elvétettem.. remélem attól még felkel a nap ma..
    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.10.24. 07:51:04
  • darkSectorxxx #98093
    Iszonyat nagy eltérés van sajna RDR2nél az Xbox javára, most képzeld el azt, PC-n hogy fog kinézni így bő 1 évvel késöbb vagy mennyi telt el.

    RDR2 PS5 hardverre nézném meg.
  • TomStorm
    #98092
    EPIC profil:DD
  • TomStorm
    #98091
    Ha eljutunk oda hogy te minősítesz itt bárkit is,én akkor kiléptem:D
  • Zóanagyvarázsló
    #98090
    És azóta küldték már a számlát is?
  • Ulthanito
    #98089
    Nekem is bejon, mar le is toltottem GP-ban, penteken kezdem.
  • Ulthanito
    #98088
    Egyetlen kommentjere reagaltam, azt is talan ma.

    Erdekes, a prohardver nem halt ki, sot. Ott nem valtozott a vilag? A kerdes tenyleg csak koltoi.

    Kulfoldon is szamos forum van, ami porog, pedig ott is van feszbuk meg okostelefon.

    No mindegy, en elengedtem a temat, az alkoholista is csak ugy tud meggyogyulni, ha bevallja, hogy alkoholista. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.10.23. 21:07:19
  • TDC Geronimo
    #98087
    Ahogy hallottam már kileakelődött az egész úgyhogy mindegy :D
  • j0nNyKa
    #98086
    https://twitter.com/KojiProNetwork/status/1187035626958458887
  • TDC Geronimo
    #98085
    Nézek outer world gameplayt. Hát ez bizony marha jó. Miért jön ez is most egy időben MWvel...
  • Prof William
    #98084
    Nocsak végre lehetünk a másik féllel is? Ilyet se láttam még hasonló játékokban. Amúgy - bár a játék igyekszik kissé kiegynelíteni - itt is nagyon látszik, hogy mekkora különbség volt a japán és amcsi felszereltségben. A japán katonák majdhogynem első világháborús szinten voltak ellátva.
  • davidka003
    #98083
    Kb igen. :D
  • Moby
    #98082
    >Gyönyörű a graf is. Fantasztikus játék csak számomra valami hiányzik belőle.

    Ez a két mondat helyesen így hangzik: "Gyönyörű a graf is. Valami fantasztikus, csak számomra hiányzik belőle a játék."

    Szívesen :D
  • Kandurex
    #98081
    “ csak számomra valami hiányzik belőle.”

    A játék.
  • davidka003
    #98080
    Én PS4-en nyomom most az RDR 2-t. Kb 2 hónapja vettem. Most járok a Chapter 4-nél ami a játék kb 50%-a és kb 30 órám lehet benne.
    Tetszik de egyszerűen nem tudok vele órákat játszani, mert nem köt le hosszabban. De néha néha 2 órát tolni vele tök jó. Gyönyörű a graf is. Fantasztikus játék csak számomra valami hiányzik belőle.
  • n000rbi
    #98079
    Nem tudok mást reagálni az ilyesmire, kikívánkozik.

    szerk.: a GMG már csak tudja mi volt a kedvenced tavaly :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.10.23. 18:25:53
  • Moby
    #98078
    Egyébként történt ma ettől is viccesebb(bár nehéz elképzelni): A GMG emailt küldött, hogy rendeljem elő az RDR2-t!
  • Moby
    #98077
    NE!HÁNYJÁL!MÁR!
    Nemjóaz! :)
  • n000rbi
    #98076
    Hányok.
  • Moby
    #98075
    Pffffffff...ezek nem normálisak :O