121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tinman #98274
    :-D

    Hát de... naná, hogy bevárom a PC-s verzát és nem egy elavult, maholnap a saját gyártója által is nyugdíjba küldött vason tolom kényszerből, mert csak arra van és túsz.

    Ideje volt, az ilyen kaliberű címek szépen lassan átszivárogjanak PC-re is. Heavy Rain, Beyond, Journey, Crash Trilogy, Spyro Trilogy pl. amik idén jöttek és akkor biztos van amit még kihagyok.

    Van egy csomó játék ami iszonyat nagyot ment a neten + fórumokon, és spoileres vele kapcsolatban csomó minden, de egy kis odafigyeléssel ezek elkerülhetők. Mondjuk eleve ezért KELL minden játéknak külön topik és nem itt beszélni róla 34 oldalon keresztül.
  • TDC Geronimo
    #98273
    Bejelentéskor mondták, hogy jön, de azóta egy szót nem szóltak róla. PC onlysok örülhetnek. Akinek van PSe meg úgyse várja meg, addigra tele lesz net spoilerekkel
  • mucsácsó
    #98272
    Death Stranding coming to PC

    Moby kiakadsz :D
  • Kongy
    #98271
    Én azért óvatos vagyok az ilyen "Lesz-e még?" jellegű kérdésekkel, mert ugyanezt tettem fel a Force Awakens után a moziból kifele jövet, mert ki voltam éhezve 10 kihagyás év után az új filmekre. Aztán jöttek is sorra a Star Wars filmek, de bár ne tették volna... Talán a Solo volt a mélypont, vagy a The Last Jedi, nehéz eldönteni.
  • Rage47
    #98270
    Sztem megnézik ez hogy fog elkelni :D Aztán jönnek a folytatások évente.
  • TomStorm
    #98269
    Amúgy nem tudunk ezen kívül mást:)
  • TomStorm
    #98268
    Minek?Egy nem elég egyelőre?
  • Kandurex
    #98267
    Köszi, ezt nem is sejtettem, hogy jön (ezer éve preorderben)

    Esetleg ezen kívül?
  • TomStorm
    #98266
    Fallen Order az lesz
  • Kandurex
    #98265
    Arról van hír, hogy lesz még single SW játék? Vagy megen’ várhatunk 10 évet?
  • TDC Geronimo
    #98264
    Jön majd ugye batlepass is meg elvileg ingyenes mapok. Mondjuk tuti nem lesz annyi map, mint amikor fizetős volt.
  • mucsácsó
    #98263
    Dettó, én is mindig instant nyomok rá hogy taggeljem, és gránátot baszok oda helyette de majd megszokjuk :D
    Amúgy jah, nekem is vannak kurvaszar köreim, pedig betaban aláztam szinte vegig 2-3.0 közötti KD-vel, itt meg most szarrálőnek...tuti, hogy valamit mókoltak az M4A1en, meg a TTK-n is...de azért adom :)

    És kurvajók a mapok! Kíváncsi leszek, hogy jövőben milyen content gyün majd :)
  • Rage47
    #98262
    Hát nálam még mindig az Apex a legjobb multis fps mostanában. Próbáltam a CODot is, de idegesítő egy idő után. Meg jelezgetni akarok a társaimnak most már minden játékban, mint az Apexben. :D
  • darkSectorxxx #98261
    Mondjuk élőben biztos szép a játék, de neten videókba ez kicsit sem jön át a gameplay-eket nézve.
  • darkSectorxxx #98260
    Ja az kemény.
  • TDC Geronimo
    #98259
    Annyira rá vagyok kattanva hogy nemigaz. Vannak iszonyat szar köreim, de vannak nagyon jók is. Graf, gunplay, hangok, animok. Minden eszméletlen jó.
  • Moby
    #98258
    Na ez így oké.
    Hetek kérdése, és veszem, jövök, lövök :D
  • TDC Geronimo
    #98257
    periféria lock van. Ha kontrollerrel kerestél meccset nem válthatsz egér billre meccs közben, mert nem megy. Okosan oldották ezt meg
  • darkSectorxxx #98256
    Hogyne lőnének, azokis emberek. :D

    Én ezért nem multizok mert a keresztfiam a 10 évével bedarál. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.27. 14:55:23
  • darkSectorxxx #98255
    Akkor egyazegyben Fortnite megoldás.
  • mucsácsó
    #98254
    De egyébként meglepő módon simán szitáválőnek a controlleresek is PC-n, szal működik a dolog :)
  • mucsácsó
    #98253
    Kapcsolható a crossplay - és amúgy a lobbyban látod, hogy ki milyen platformon van, és milyen perifériával :)
  • darkSectorxxx #98252
    Nemár, az iszonyatdurva.
    Azt hittem az ilyen senkinemjátsza másodrangu fos cimeknél van csak, + a Fortnite.

    Na végre egy értelmes cím amihez lehet használni, akkor viszont no problem, ha ez igaz!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.27. 14:27:03
  • darkSectorxxx #98251
    Jah kapcsolható a crossplay....
    Hát lehet, én csak annyit tudok hogy lehet crossplay, hogy válogat-e nem tudom, de nem nehéz egy kontrollert rátenni aztán bent meg lrakni a kontrollert és bill+egérrel játszani tovább gondolom én. :)
  • TDC Geronimo
    #98250
    Ez mobynak ment
  • TDC Geronimo
    #98249
    De megy natívan... Simán rádugod egér billt PSre és támogatja
  • TDC Geronimo
    #98248
    Nekem be van kapcsolva crossplay de eddig csak PS meg xboxos embereket rakott be, meg 1-2 PCst, de azt is kontrollerrel.

    Amúgy kikapcsolható crossplay, de mondom nem igen rak be egeres játékost, én még nem láttam
  • darkSectorxxx #98247
    Natív-an nem megy egérrel tudtommal, cska azzal a 20k-s eszközzel, de igen lehet crossplay pc-sekkel, ahogy Xbox-os játékoknáél.
    Sőtt azt olvastam hogy ez ezekután egyre gyakrabban is lesz.
  • Moby
    #98246
    Codról: most akkor ez megy egérrel konzolon? És összeereszti a kontrolleresekkel? Mert biztos multiznék, de biztos nem egérrel, és nem egeresek között.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.27. 13:47:38
  • Moby
    #98245
    Eszembe sincs. Otthon figyel már a gépen letöltve, és vár engem.
  • Ulthanito
    #98244
    Eddig egy Coddal toltam ebben a genben, az Infinity Warfare azt hiszem, de most elég jókat hallok róla ahhoz, hogy behúzzam majd a karácsonyi akcióban.
  • Ulthanito
    #98243
    Kár lenne kidobnia az év legjobb címét!
  • Ulthanito
    #98242
    The Outer Worlds - nálam azt hiszem ez lesz az év legjobb címe.

    Túllépve a sutaságain, például az elavult látványvilágot, a játék rendkívül szórakoztató. Az első három órában nagyokat nyeltem csak, neezen vette be a gyomrom, de most már nagyon kedvelem. Egy Fallout-tal se játszottam, sőt, soha nem is tetszett a világuk, de ez a játék most nagyon bejön.

    Pláne GamePAss-ban :)

    Ajánlom majd, ha lemegy elfogadható szintre az ára. Bár vélhetően a látvány még szarabb lesz Prón, mert ugye X1X enhanced a játék, és azért ott sem remeg meg tőle a lábam.

  • Moby
    #98241
    Előbb kukáznám a codot jóval. Mondjuk eltolni azt eltudom, megvan ingyen, bármikor tolhatom.
  • mucsácsó
    #98240
    Elsőt kukázd max ;D de jah, nemtom :(
    Pláne hogy gyanús, hogy DS nem rövid lesz :D
  • Moby
    #98239
    Oké. Mire beszerezhetném, itt a:
    Outta Worlds
    Death Stranding
    Luigi's Mansion 3
    Fallen Order


    Mikó?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.27. 13:22:53
  • mucsácsó
    #98238
    Jah, brutál. Végre egy normális engine és más látványvilág - és szvsz most az egyszer jobban néz ki a COD, mint a BF ;P
    Gunplayben meg pláne megeszi reggelire, de mondjuk az összes létező FPS-t perpill :D
    Nagyon eltalálták, hogy lövéskor beremeg a kamera, és a robbanások is gecibrutálisak :)
    Sztem szerezd be, nem lehet vele téveszteni :)
  • Moby
    #98237
    Nézem a df elemzést, elképesztő mit hoztak össze. Ha most otthon lennék megvenném, de mire hazajutok már annyi minden lesz a csőben, hogy ez esélytelen.
  • kutyakiki81
    #98236
    Egyetértek!
  • mucsácsó
    #98235
    ööö, de milyen "content"?! :D

    nyilván hardverfüggő, különben nem lenne az, hogy Pro-n van szebb/performance mód, sima PS4-en meg nyoma se ilyennek, és még sokszor szarul is fut (sub 25-30 FPS..).

    random példa a Control erre, dehát ott még a betonstabil 30 frém is nagy szó - base PS4-en meg ne is álmodjunk ilyenekről.. :D

    más kérdés persze, hogy Nótiéknak miért sikerül ami sikerül, vagy mondjuk Santa Monicáék miért tudtak a GoW-ból 60 FPS-t kisajtolni.. :D