121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #98314
    Én mondjuk lehet megnézem majd valamikor, ha esetleg el tudok szabadulni a COD-tól
    csak belegondolok a sok lovaglásba meg az 10-15 órás bevezetőbe és mehh....pedig hatalmas game, csakhát......

    de Saint Denis-t viszont nagyon megnézném iccaka, hogy milyen max grafon :)
  • darkSectorxxx #98313
    Mondjuk ez nem ps4-eseknek szól azért legyünk ferek ezzel szemben, van ennek értelme, értelemszerűen nem nekünk szól ez. :P
  • mucsácsó
    #98312
    Nekem az lesz jövőre :P vagy lehet nem tuti OLED, de egy XF90 vagy hasonló legalább azért illene a PS5 mellé :D
  • Evoluti0N
    #98311
    Mi váltotta ki belőled ezt a PC utálatot? :D
  • TomStorm
    #98310
    Ps5+Oled kombó kell:O
  • TomStorm
    #98309
    Én nagy Pc őrült voltam.Nagyon sok éven át.Iszonyat pénz mennyiséget toltam bele.
    Közben volt konzolom is.Meg nem is.
    Sok idő kellett még rájöjjek vagyis megbecsüljem a konzolt.
    De most itt van ez a Pro(sokadik) és oda jutottam hogy bizony ez Ps5-ig innen nem távozik!
    És egy büdös pc alkatrészt nem akarok a lakásomban meglátni,egyet sem.
    Hányingerem van tőle:)

  • TomStorm
    #98308
    Mi már csak nevetni fogunk ezen a Pc-s DS-en mint jelen esetben RDR2-n.
    Most komolyan ki kívánkozik közülünk vissza hogy pc-n tolja RDR2-t??
    Bár mindegy is,senki..
  • darkSectorxxx #98307
    Akkor mind3 Unreal 4 mert pont a Crash-nél mondták hogy Unreal 4, meg a wiki is Unrela 4-ben erősít meg.... arra konkrétan emlékeztem.
  • mucsácsó
    #98306
    Spyro és Medievil = Unreal 4

    Crash: a fejlesztők saját belsős engineje, valami Alchemy Engine :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.28. 20:32:19
  • darkSectorxxx #98305
    Spyro & Crash

    Activision, Unreal 4.

    ez meg a sony egy gondolom belsős engine-ére hányt fosli.
    De nem is gond a tech, arra pont aranyos amennyi potenciál van a játékban.
  • mucsácsó
    #98304
    sztem fosnak már bele...nyárra a kutyát nem fog érdekelni, hidd el...

    pláne hogy még benne van az is- persze ne így legyen! -, hogy nem is fog olyan jól muzsikálni a kasszáknál, merhogy walking simulator meg túl mindfuck, stb-stb és fújfúj.. aztán megy majd a fika..

    így aztán arra jó lesz még hogy pár százezret/millót(?) még behúzzanak a mászterrésztől is, pláne hogy ezt biztosan nem fogják tudni törni se, annyira online only lesz gondolom az egész..

    szerintem már ők is nagyon a nextgenre készülnek, aztán PS4 majd szépen lassan-lassan szorul a háttérbe, főleg amint a Csucsima is kipörgött - persze csak szép lassan, mert azért 100 millió PS4 júzert csak nem köpnek szemen :) dehát mindennek eljön az ideje..

    gondolom majd jönnek a direkt szarul futó és/vagy hanyag portok valami huszadrangú bandáktól, aztán szép lassan átszivárog a nép nagy része PS5-re..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.28. 19:28:08
  • mucsácsó
    #98303
    Crash-t imádtam (mondjuk azt PS1-en is anno, főleg az 1. és 3. részt) - remaszti is kurvajó lett, csak mondjuk itt-ott kissé idegtépő volt :)
    Sypro nekem kuka, engem rohadtul nem kötött le - de tudom, hogy jó és böcsületes "port" lett, csak nekem valahogy nemgyerebe..

    ellenben a Medievil viszont _SAJNOS_ szvsz tényleg kuka, a demó és reviewk alapján... :(
  • darkSectorxxx #98302
    Megértem, ahány ember annyi féle izlés, nekem nagyrészt azért közrejátszik a szerethető külső is, a karakterek, a Crash a Spyro karaktere, a figurák benne, stb, ari, meseszép, gyönyörű, imádom.

    pl egy Ratchet, vagy Jack nem tetszett, nem volt szimpi annyira, ahogy sok másik sem...
  • Moby
    #98301
    Ezt a crash meg a spyrot behúztam most nemrég, gyerekeim nyomják, engem 1 perce nem kötnek le. Annyi ötletesebb platformer van ma már ezeknél, hogy nemigaz. Jó, szép rimékek, de nekem játéknak ez már akkor is kevesek, ha amúgy van bennük kihívás bőven.
  • darkSectorxxx #98300
    Viszont a Carsh meg Spyro-val rég játszottam már ennyire jót mint ezekkel, mikor az utolsó percig kiálveztem minden pillanatot és nem az órám lestem mikor érek már a végére, pl mint a RDR2 vagy God of War-nál.
  • darkSectorxxx #98299
    Ilyen kaliberű, nem rosszindulattal de ne lengjük túl a Detroitot, 8-10 orás film, meg a sétaszimulátort, ilyen statikus mapokon mászkálós unalmas fostenger az azért nem nagyágyú, a Pókember körbehugyozza a maga 12-15-20 órájával ezt a végletekig felfedezős Kojima agymenést.
    Detroit megint mi? egy film.

    Értelmes 2 dolog volt, a Spyro + Crash.

    Szép lenne ha nem kéne nekem se venni 3 platformot játékokra, de a Detroit pl rohadtul nem egy nagy dolog, a Hellblade töbebt ér szerintem mint az a fos Detroit.
    Ez a DS meg meh, japán buziság. A DS egy nagy dolog van az a médiahekk, a k. nagy hype ami eladja ezt a fost, ha nem Kojima neve alatt futna keresztbe hányná mindenki, a FF 15-ben több interakció van mint ebben.

    Félre ne értsd, ez a személyes vélemény nem rád vonatkozott, szimplán úgy vedd ezt a nyers szubjektív véleményemet, hogy a Detroit meg DS egy fostenger szerintem, aminek olyan hype van amit szerintem rohadtul nem érdemlne meg, azt látva hogy milyen más játékok jönnek mellettük.

    De persze támogatom hogy jöjjön sok játék pc-re mert szeretem magyar nyelven játszani ami van pc-n.
    De a hátam közepére nem kell a Detroit sem ez a Létrás postaszim.
  • Moby
    #98298
    Ettől ez még okos húzás nem lesz a sonytól :) Ilyen balfasságokat az ms szokott csinálni :)

    Mi lesz a következő? 100 játék bérlése havi 1 dollárért? :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.28. 16:35:01
  • TDC Geronimo
    #98297
    Kezdetektől fogva az volt, hogy jön PCre is. Sonyval eleve így egyeztek meg Kojimáék.
  • Moby
    #98296
    Azt sem feltétlenül gondolnám, hogy az 505 tesz bele a pénzét.
    Végülis mindegy. Kojima keményen tolta, a sony meg szerintem egy idióta volt. A nextgén évében elengedni az egyik exkluját iszonyú balfaszság volt, dehát ők tudják.
  • TomStorm
    #98295
    Teljesen egyetértek!!
  • Seth
    #98294
    Hát hogy nem a Sony finanszírozza
  • Moby
    #98293
    És az 505 gamesnek nem volt (timed) epic exklu játéka? Vagy ez mire érv? :)
  • Moby
    #98292
    Bár nyomorultul hangzik, egy csomó felmerülő kérdésre adna frappáns választ. Hülye egy világot, én is tudom.
  • Seth
    #98291
    Az 505 Games lesz a kiadó :)
  • Zóanagyvarázsló
    #98290
    Az egy év sem számítana, de az már durva lenne, ha az Epic teljesen maga rendelkezne mondjuk egy UE4 port felett.
  • Moby
    #98289
    Ez most sem annyira jogilag meglepő. Egyet nem tudok elképzelni most sem: hogy a sony finanszírozná a pc portot. Ami nem lesz olcsó. Szal inkább az indokot nem értem.
    Hacsak nem bekúrják, hogy epic exkluzív lesz, és máris minden világos :)
  • Zóanagyvarázsló
    #98288
    Vagyok Fb-n, de még soha játékos vagy filmes téma nem jött szembe.

    És ja, a DLC-k elrontották már pár day1-es vásárlásomat (BioWare), de itt ettöl kevésbé tartanék.
  • Zóanagyvarázsló
    #98287
    Pedig már az elején azt írta Kodzsima, hogy lehet róla szó, tehát azt tudtuk, hogy nincs jogilag durván a Sonyhoz kötve. A Decima jó deception volt.
  • Moby
    #98286
    Ja. Egy lyukas garast nem tettem volna rá.


    / Mondjuk meglepődnöm sem volna szabad. Hónapok óta másról sem szól az életem, csak olyan dolgokról, amire nulla esély volt, és mégis megtörténtek. Hát most egyel több ilyen lett, de ezzel tőlem véget is érhetnek akár a meglepetések. Szal az én magabiztosságom már rég nincs seholsem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.28. 15:55:33
  • Ulthanito
    #98285
    Moby: Hát a fene nagy magabiztosságod most megbicsaklott. :) Nincs Decima engine PC-re, nem jön, meglepne, kizárt, olyan nem lesz. De.

  • Moby
    #98284
    Elég kemény feltételeket szabhatott kojima amúgy, ha a sony ebbe belement. Kíváncsi vagyok vajon megéri-e majd nekik. Ha nem, akkor kojimának ez lesz az utolsó játéka, mert több kiadó nem lesz, aki leül vele egy asztalhoz. A nagyokból legalábbis
  • Moby
    #98283
    Én annak szurkolok, hogy legyen egy jó port. Mindenki megérdemli, hogy különleges játékokkal játszon. Ha én ezt jobb minőségben akarnám nyomni, megvárnám a ps5-öt. 2020-ban pécére én már nem veszek semmit. De nem akarok várni. Boldog leszek, ha végre nyomhatom ps4-en, még ha nem is day1 lesz.
  • Moby
    #98282
    Azok remakek. Ez nem remake lesz, hanem egy port. Én ezt olyannak akarom látni, amilyennek kojima megfaragta, nem olyannak, amit majd a port éppen megenged.
  • Tinman #98281
    Ezt most úgy mondod, mintha a Crash, Spyro, Heavy, Beyond, Nioh, Journey összeszögelt pótlékok lennének PC-n. Nem azok. Nagyon nem. Sőt!
  • Tinman #98280
    FB nálam nem gond, kamu accal tolom millió éve, sose érdekelt az egész. Azért kell csak a kamu acc is, hogy ha valakire rá kell keresnem valamiért, akkor legyen rá opcióm. YT megint nem gond, mert nem nézek olyan témában direkt soha semmit előre, amit tolni akarok és spoileres lehet. Nekem a fórum és hírportálok az egyetlen gyenge pontom, ahol a legrandomabb topikban is kiderülhet, hogy Luke anyja Ackbar admirális.

    "én is inkább az a típus vagyok, akinek azonnal kell minden, mert semmiből se akarok lemaradni :D "

    És ennek súlyos ára van! Többnyire rögtön az, hogy Day1 magas az ár, de ez legyen legkisebb gond... a nagyobb gond, a Day1 előforduló bugok halmaza, majd a nem sokkal később bejelentett sztori DLC.

    Mind a Dark Souls 2-öt, mind a DaS 3-at azért kellett újra tolnom a nulláról, mert a DLC-ket is le akartam tolni, de a Day1 kapkodásom miatt mire ezek kijöttek, már elfelejtettem a fél játékot, kijöttem a gyakorlatból és a DLC content mindig nehezebb szokott lenni, így erősen nem árt, ha az ember "bejáratódva" találkozik velük.
  • Moby
    #98279
    Nem akadtam ki, csak rohadtul meglepődtem. Kíváncsi leszek ki portolja, milyen motorra, stb. Engem különösebben nem izgat, én ps4-en fogom nyomni, a decima vizualitásban a mestereinek a kezében megbasz mindent. Nekem nem kell
    valami portolt, összeszögelt pótlêk.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.28. 15:09:57
  • Tinman #98278
    Ha megnézem PS4-en a Hellblade-et azt mondom baromi jól néz ki. Végigtolom rajta és fúúúváó a látvány. Aztán leülök PC élé és lefosom a bokám. Szóval, ha LEHET és van rá mód, akkor szvsz törekedni kell a superior verzió letolására. Nekem a PS4 100%-ban az excluk miatt van. Ha nem lennének excluk nem lenne, ingyen se kéne. U.e. a Switch, amit jövőre berántok, ha lesz végre belőle 2.0/Pro verza.
  • mucsácsó
    #98277
    Kellene, de szinte sosevót szeparát topik :'D csak ritkán...

    amúgy szerintem ez szerencse kérdése, hogy miből hogyan tudod elkerülni a spoilereket... nyilván annyira nem kell fosni tőle, de FB vagy Youtube is simán az arcodbanyomja a spoileres tartalmat - vagy csak simán egy étteremben ülve hallasz random spoilert valamiről (megtörtént eset :D)
    én is inkább az a típus vagyok, akinek azonnal kell minden, mert semmiből se akarok lemaradni :D
  • TDC Geronimo
    #98276
    Hát amit eddig láttunk belőle a pros graf azért nem panaszkodhat...
  • Zóanagyvarázsló
    #98275
    Volt PS3-am Last of Us-megjelenéskor, gyakorlatilag föplatformként, de máig nem került sorra, és semmit nem tudok a cselekményröl.

    Tudom, hogy a topikban sok az elörendelö, és én sem vagyok éppen átlagos, de azért a játékostársadalom nem csak hájplovagokból áll. A 100+ milliós GTA V-eladás sem néhány hónap alatt jött össze.