121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #98354
    Túlhasználtad. Ennyi.
    Ez nálam sosem fordulhatott elő :D (bár az utolsó pró már két éves, és már nem is lesz másik)
  • Moby
    #98353
    De az access egyelőre nem költözik. Szal ha olcsón akarom megúszni a fallen ordert, akkor vagy ps4 és lemez, vagy pc és access premium.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.29. 16:05:59
  • Moby
    #98352
    Jól sikerült!
    Olyan japánosan! :D

    /Vagy polák sámánosan, kinek ahogy jobban tetszik.
  • TDC Geronimo
    #98351
    Nem tudom, de nekem az egész rendszerem tetű lassú már. Valamikor a kilépés is 10 másodperc egy játékból és sokszor share gomb megnyomására is várni kell fél perceket. Remélem PS5ig nem hal be -.-
  • Moby
    #98350
    De azt azért te is érzed ugye, hogy alapvetően nem az a videójáték ismérve, hogy te kényszeresen ilyen ostoboid csapkoldává tudod-e silányítani vagy sem? Ugye?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.29. 16:02:27
  • Evoluti0N
    #98349
    Én arra tippelnék, h talán patchek méretét csökkentették valahogy és talán bizonyos fájlok esetében nem tölti le az egészet. Tipp.
  • mucsácsó
    #98348
    biztos kellett valami kézzelfogható fícsör az improved stability mellé
  • mucsácsó
    #98347
    ha már Steam szóbajött:

    EAgames are returning to Steam along with the EA Access subscription service

    Star Wars Jedi: Fallen Order will be the first new EA game released on Steam since 2011

    remélem követik még páran, mert már a pöcsöm kivan hogy a launchert is launcherből indítod (ez mondjuk nem hiányzik a PC-n:D)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.29. 15:49:24
  • Moby
    #98346
    Tudom, hogy viszonylag régóta ilyen, de nem volt mindig ilyen, egyszer csak jött egy update-el.
    De minek?
  • TomStorm
    #98345
    Nov 8-9-10 és 15-16-17 mondjuk elintézve.
    DS és Jedi maratonok lesznek ezeken a napokon!!
  • TomStorm
    #98344
    Novemberre kellene valami Giga táppénz:DD
  • darkSectorxxx #98343
    ezzel egyetértek, nekem mostanában minden lassú még a letöltések is.
    Ilyen téren Stem párti vagyok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.29. 15:30:10
  • darkSectorxxx #98342
    Mindig ilyenek voltak ez nem gond, de soha nem is tekintettem játékoknak, vagyis nem azok közé felhype-olva. :)
  • TDC Geronimo
    #98341
  • mucsácsó
    #98340
    sztem páréve van már ez, már Overwatch előtt biztosan volt, mert arra kifejezetten emlékszem, hogy ott csinálta és szétbaszott az ideg, hogy nem tudtam játszani tőle - az meg már 3 éve:D

    ésjah, kurva idegesítő... főleg ha még régebbi HDD van bent, akkor pláne vége a dalnak :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.29. 14:36:56
  • n000rbi
    #98339
    Elég régóta ilyen (fingom nicns melyik update "hozadéka"), de ja, rohadt bosszantó tud lenni.
  • Voltan
    #98338
    Én. Alig várom, mert sokkal jobb lesz, mint PS4-en volt, az tuti. OK, nem akarom bántani, az a hardver ennyit tud, kész, tisztességes. De tuti, hogy pc-n magasan jobb verzát kapunk.
  • Moby
    #98337
    De ez korábban nem volt. Mi az istennek kellett ez?
  • TDC Geronimo
    #98336
    Ez a copying bullshit agyamra megy már PSnél. Most is jött BF meg cod patch. 5 perc alatt leszedi, 30+ perc copying...
  • TomStorm
    #98335
    Az Until Dawn nekem nagyon bejött!Egyszer végigtoltam aztán még 2x platina miatt:)
    Detroit megvan de még nem álltam neki.Meg is lesem..
  • mucsácsó
    #98334
    jó, de amúgy a QD játékok mindigis ilyenek voltak... :D valakinek ez az intereaktív cinema élmény bejön, valakinek abszolúte nem...

    én ismerek olyat, aki 3x is végigtolta, annyira imádta - én jómagam még mindig nem jutottam a végére, mert lelőtték Connort és nem volt szívem így folytatni

    ha úgy nézzük Until Dawn-ban sem túl sok játék volt, de mégis milyen faszavótmá :)
  • mucsácsó
    #98333
    no ezt látod én magam sem értem, hogy miért maradt ki - de nem bántam meg abszolúte a PC-t (.......eddig....... :D)

    egyszerűen halogattam halogattam a Prőt, de mindig közbejött valami, aztán már rámrohadt ez a szerencsétlen base modell... de annyira nem bánom. ha lett volna Prom akkor most még mindig nem lenne PC-m valszeg - ahogy írtad is, ez a génvégi hánykolódás áthidalásra jó...
    meg letoltam/tolok pár dolgot, ami kimaradt - akár PS4-ről is, csak jobb minőségben.

    meg még talán egy darabig, jó lesz - valszeg maradok a csöves FHD-nál QHD helyett, és akkó még tovább jó lesz
    de amúgy meg jövő évvégétől úgyis PS5 lesz majd a main platform nálam - PC-t meg majd néha cserélgetem vagy fasztudja..

    viszont kövi genben egészen biztos, hogy nem fogom kihagyni, ha lesz ilyen, hogy PS5 Pro, akkor biztos hogy day1 váltok kb. rá, én biztos nem fogok szopni többet base modellekkel egy árva percig sem, ezt megtanultam.
    vagy ha már launchkor lesz 2 fajta modell (kétlem), akkor is biztos, hogy nem szabad megvenni az olcsóbbat :D

    BF1/BF5-ben és APEX-ben is olyan framedroppok vannak base PS4-en, hogy totálisan játszhatatalan kategória, rendesen volt nemkevésszer, hogy amiatt lőttek le..

    szal értem én, hogy nem kell izgulni a konzolokon, hogy fut-e majd az adott game - mert oké, futni fog, csak hogyan... :D dehát a genvége az ilyen volt mindigis...

    ...jaésigen, Switchet se felejtettem el, kéne majd az is
    akkor meg majd biztosan háttérbeszorul a pécé.. meg valszeg minden más is az életben :'D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.29. 13:06:13
  • darkSectorxxx #98332
    Nem a Detroit szar, hanem a Detroit hype-ja kammer.
    Az nem játék hanem film.
    Hellblade sem van tele mindennel, de a Detroit-hoz viszonyítva több a gameplay.

    De szubjektív melyik kinek jó.
    Ellenben az hogy valami egy interaktív film vagy nem az más.

    A filmek is jók, de nem hype-olom fel játéknak.
    Mert a Detroitból sokszor a grafikát kivéve MÉRFÖLDEKKEL jobbak vannak tucatjával. Csak nem szépek, de sokszor még mélyebb a story meg a mondanivaló.
    Ez meg hype-olva van.
  • darkSectorxxx #98331
    Nem a harc hiányzik hanem a játékba Detroit-ból.
  • mucsácsó
    #98330
    jhah elsősorban nem is a pontosságra gondoltam, az valszeg marad ilyen amilyen (bár hozzáteszem azért a PS2 és PS3 óta is sokat javult a DS4) - csak élményre állítólag nagyon jó :)
  • Moby
    #98329
    Az eu meg usák sztórban alig van japó buziság. Ha valaki arra kiváncsi milyen mély a kút, csináljon japán accountot. Az az igazi dimenziókapu... :D
  • Ulthanito
    #98328
    Egyetértek abban, hogy Darky Detroit-ról alkotott véleménye az övé, ettől függetlenül az egy remek játék. Egy játékot nem az minősít, hogy hány gombot kell benne megnyomni, ha sokat, akkor jó játék, ha keveset, akkor szar. Ezzel az erővel a Hellblade is egy fos lenne, mert faék egyszerűségű irányítással és minimális interakcióval bír, mégis egy kiváló játék.

    Igen, a Sony japán, és való igaz, hogy a Store tele van az okádék játékaival. Több száz olyan ócska kacattal, aminek semmi keresnivalója nincs ott, de tényleg. El lehet mondani, hogy a Storeban van 800+ játék, ha abból 760 ratyadék szar.
  • Moby
    #98327
    Mindig kötsz kompromisszumot. A 144Hz-esek igénytelenzik a 60 fps-eseseket, akik igénytelenezik a konzolosak. A HDR-es az SDR-est, a 4K-s a fullhd-st. Nincs plafon.
    És amikor azthitted elérted, akkor jön egy elbaszott program és...
    Pont írtam a minap a másik topikban. Megvettem mindenből a legjobbat. 7700K, mert akkor az volt a legjobb. Delideltettem, szarrá volt tuningolva. 1080Ti mert akkor jelent meg. 1 tera ssd. Vagy 800k-t toltam a gépbe. Nagyon keménynek éreztem magam. Jött a hellblade, betoltam, és úgy szaggatott, mint a k.isten :D
    Mindig mindenhol kompromisszumok vannak. Hogy hol, meg mennyi, azt mindenki eldönti a pénztárcája/igényei/rálátása által. Alapvetően mindez csak a játékokról, meg a játékélményről szól. Ami nálam kb úgy néz ki, hogy a kezembe veszem azt a csoffadt, lóhúgy hardveres switchet, és fülig ér a szám. Ezt ma semmi más nem adja, mert bármi mást indítok el, 10 percen belül csak az ideget bassza belém valamivel. Frém ide, felbontás oda, hdrsdr. Lószar.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.29. 12:15:37
  • Ulthanito
    #98326
    Spyro, Crash, Ratchet és társai már egy percre nem kötnek le, nagyjából vagy 15 éve.
  • Moby
    #98325
    Én nem szeretek billegérrel játszani. Amit lehet pécén is kontrollerrel tolok.
    Amúgy ezt máig nem értem, hogy a prot miért hagytad ki. A pécéd árából vehettél volna olyan tévét próval, hogy beszarsz. Oké performance téren soha nem kaptad volna azt, amit pécétől, viszont képminőségben ezen a konfigon, fullhd-ban sdr-el bezekintésed sem lesz abba a képminőségbe, amit kaptál volna.
    PS5-el meg valszeg többször megkapjuk a performance módot, mint eddig. Bárhogy is, nálam a pécé már csak itt a genvégi bénázás kivédésére van, de ha jön a ps5, megy a kukába az egész. Ezért is downgradeltem már mindent benne, valahogy elkaristoljon fhd-ban még egy évet, aztán megy a szeméttelepre. A tökömnek se kell ennyi platform, pláne ez a hardverár-pénztemető, meg a switch amúgy is többet megy, mint bármi :D
  • NEOreg3
    #98324
    Pár hónapja vettem egy viszonylag erős PC mellé PS4 Pro-t. Kb. 1 hónap alatt végigjátszottam rajta az engem érdeklő exkluzívokat és azóta csak porosodik.

    Ami jön PC-re eszemben sem lenne PS-en játszani, nem vagyok mazochista. Irritál a kontrolleres célzás, a 30 fps, a lassú letöltés, a folyton lemerülő kontroller, meg hogy fizetni kellene a multiért (ha érdekelne az a része),

    Valószínűleg PS5-öm / PS5 Próm is csak 5-6 évvel a megjelenése után lesz, hogy újabb 1 hónap alatt kivégezzem az arra érdemes játékokat.
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2019.10.29. 11:55:28
  • gregoryan
    #98323
    ez a lista viszont így teljes!!!

    én is ezt vallom, és hiába magyarázom egy PConly embernek.. sosem érti meg
  • gregoryan
    #98322
    Szerintem nem fogja megreformálni..

    attól még nem fogsz jobban lőni, hogy feszül a ravasz. a joy-al célozni PONTOSAN ugyanolyan szar lesz mint eddig volt.
    Sajnos....
  • Mike at home
    #98321
    a pláne, hogy nem dobtam ki a pc-t. és fps-t illetve stratégiát nem is játszok konzolon
    a 30 fps baromira nem zavar
    a modok... azért van amikor jók, pl. skyrimet elképzelni nem tudom nélkülük.
    de a ps mégis sokkal kényelmesebb
    és olyan játékok vannak rá, amiről pc-n csak álmodoztam
    plusz nem kell állandóan fejleszteni, azon izgulni, el fog-e indulni a hardveren
    és ezt szerintem azok, akik meg sem próbálják sohasem fogják megérteni a szemellenzősségük miatt
  • mucsácsó
    #98320
    hátnemtom... ez ugye örökös vita volt és marad is szerintem, sajnos :D nekem is voltak nagy anti-PC korszakaim, de aztán most hogy nemrég összeraktam egyet, így be se kapcsolom a PS4-et (base modellem van, nekem Pro az kimaradt /sajnos/ ), mert MINEK... :D

    nyilván megvannak az előnyei meg hátrányai is mindkét platformnak - PC-nek főleg, hogy gecidrága, ellenben ég és föld grafikai minőség és depláne performance a PS4-es gamekhez képest _MANAPSÁG_ (hangsúlyozom, a base PS4-ről van most szó az esetemben).

    én sosem voltam 60 FPS buzi, viszont mostanra már kb. hányok a (sub) 30 FPS-től - de valszeg megoldódik ez a "probléma" is kövi genre.
    Persze mindig ott a duma, hogy "háde úgyis messze ülsz a tévétől, minek legyen éles a kép", de na nemár....

    és igen, sokszor prolinak érzi az ember a billentyűzet + egér kombót, meg a PC-s kókányolást (modok és társai, config-file buherálások - okádnom kell tőlük nekem is) - de egyik sem kötelező, és lehet Xbox/PS4 controllerket is használni gond nélkül :)

    Plusz a bill+egér azért mégiscsak jobb FPS játékoknál, bárki bármit is állít - legalábbis multiban fixen - ... ezt max majd a PS5 controller fogja megreformálni a haptic feedbackes befeszülős+rezgős ravasszal :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.29. 11:00:05
  • Mike at home
    #98319
    valaki szeret mászkálgatni, nézelődni, felfedezni, beszélgetni. ne szóljon minden játék arról, hogy három lépésenként valakivel harcolni kell.

    meg talán nem kellene mindent befikázni ami neked nem tetszik
    japán buziság? eltévesztetted a platformot, apa
    a box való neked
    tudod, hogy a Sony japán, és van rá egy tonna japán buziság?
    boxon fele ennyi sincs
  • Mike at home
    #98318
    hát igen. ott vannak az ex pc-s haverjaim. mindegyik köpködött az rdr2-re, hogy neki ló szimulátor nem kell. most bezzeg odáig vannak tőle
    persze egy sem bírt konzolt venni 1 év alatt, én meg nem fogok miattuk pc-s verziót venni
    azért arra majd kíváncsi leszek, hogyan fognak lőni egy lövetű puskával mozgó lóról madarat egérrel, miközben billentyűvel irányítják a lovat :)
    valamiért egyébként én is rühellem a pc-t és a pc-s állatfajt (nem tudok rá logikus magyarázatot adni) pedig régen de ki voltam akadva az itteni pc-s játékoknak leáldozott topikon
  • TomStorm
    #98317
    Meg ez a DS-ra várakozás teljesen kikészít:)
  • TomStorm
    #98316
    A franc tudja.Lehet buli után nem szabadna fórumoznom éjjel:D
  • TomStorm
    #98315
    Bevezető hát igen pár óra az biztos.
    Lovaglás is az elején fárasztó csak,mert utána lehet venni olyan lovat ami vágtáz gyorsan A-ból B-be és bírja a stamina.

    Én még mindig nagyon elvagyok vele.
    Ennél jobb grafikára nem vagyok kiváncsi!