121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • sanya200
    #98394
    Szóval ha veszek egy ilyet pl
    Akkor az tulajdonképpen a kontrollert emulálja és játszható vele minden ps4-en?
    hori tactical assault commander pro
    Fps-hez kéne jobban pl Borderlands 3.
  • Tinman #98393
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1 magos 1 szálas 15 éves rettenet. Pont ezt mondom... 40 rugó volt, a mai értéke szó szerint nulla. Ahogy a konfigod többi része is pontosan ennyit ér.
  • Tinman #98392
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert rosszul csináltad.
  • Tinman #98391
    Hát nem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Semmilyen áfát nem tudok visszaigényelni, sőt ha veszek valamit a melóhelyen keresztül, annak az áfáját a főnököm teszi el nyilván.

    Az egész, a piac gyakori figyeléséből áll, minden komponenset illetően. A saját alkatrészeid átlag életkora nem nagyon lehet több soha 1-2 évnél, az eladhatóság és a garancia miatt. Mindenre feltétlenül 3 év gar kell, hogy eladáskor versenyképes legyen. Szinte mindenen bukni fogsz, csak nem mindegy mennyit. Pl. veszel a piacon egy használt i7-es procit, mindenével 90.000 Ft-ért, még 2 év garral. Ezt hajtod 1 évig. Erősen esélyes, hogy 1 év múlva 85.000 Ft-ért röhögve eladhatod és még mindig garos, így vonzóbb, az procid meg esélyesen 95.000 Ft lesz, ergo 10k különbséggel megint előre léptél és folyamatosan a víz felszínén evezel, maximálisan "versenyképes" konfiggal.

    Nagyjából a C64 + 1541/II óta ezt csinálom és működik. Viszont most, hogy a csúcs felé járok (8700k + OC-s 2080S, 2x16 3200, 500 nvme), így már JÓVAL kisebb az esetleges vevők köre és jóval esélyesebb a nagyobb bukó, itt nyilván a GPU-ra gondolok. Éppen a héten futott át az agyamon, hogy a 8700k akár mehetne is lassan és 9700k-ra válthatnék cirka 0 Ft-ból, de ráér, még a procimra is van bőven gar, meg nem indokolja egyelőre semmi a sietséget. Nekem ebben a konfigban szó szerint ott a Sega Megadrive ára is a C64 mellett és most fel nem sorolom, hogy még mennyi mindené...
  • Mike at home
    #98390
    aha, csináltam ezt a 90es években. szerintem nem volt olyan 486os proci ami nekem ne lett volna. 3 havonta cserélgettem. minden pénzemet elnyelte
  • Mike at home
    #98389
    :DD

    az A64 40 rugó volt

    mitől lenne az veszélyes hulladék?
    szerintem még a pentiumos alaplapom is elindulna
    sőt a 80 megás conner vinyóm is
    Utoljára szerkesztette: Mike at home, 2019.10.30. 02:16:49
  • Mike at home
    #98388
    nézd a csillagaimat! nekem van igazam :)
  • TDC Geronimo
    #98387
    Persze, mivel 2 évente jöttek és jövőre lesz 2 éves a BFV
  • TomStorm
    #98386
    Számítani lehetett egy új BF-re új konzollal?
    Hát ez lenne az utolsó amire gondolnék Ps5-re:)
  • darkSectorxxx #98385
  • TDC Geronimo
    #98384
    EA confirmed the next Battlefield game will ship in Fiscal Year 2022, this is the year starting April 2021 and ending March 2022.

    Na végre EA ad elég időt DICEnak egy normális BFre. Tehát jövőre nem jön az új konzolokkal, ahogy arra számítani lehetett.
  • darkSectorxxx #98383
    Srácok, LÉTEZIK bárhol egy kontroller ami Xbox-hoz jó és az analóg karok úgy vannak mint a PS4-en?

    Ha igen, dobjatok homlokon egy linkkel thx!
  • TDC Geronimo
    #98382
    outer worlds 1440pbe fut, HDR nincs
  • darkSectorxxx #98381
    Egy kaptafa?

    Ez a platform elsődlegesen kontrollerrle megy minden téren, amit lehet venni az megy mindenhol hiszen kontrollerként kezeli a ps.

    Natív bill + egér support csak néhány játtékhoz van, ott is megoszlanak a vélemények, ki szereti ki nem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.29. 20:46:47
  • sanya200
    #98380
    Nekem mindkettő van. PC meg ps4 is. A PC-t meguntam egy ideje főleg az egy kaptafára készülő játékok miatt, másrészt meg az a tonnányi baszakodás, most ezért nem indul most azért, most szaggat most ledobál asztalra.. Stb
    Ps4-re találtam jó játékokat mint a god of war, horizon zero dawn, megvettem rá a Borderlands 3-at is meg még sorolhatnám. Egy problémám van vele, hogy sok játék nem akar menni egér/bill kombóval. Pedig gondoltam rá hogy veszek Ps4-re, lehet venni külön rá de nem tudom menne-e a Borderlands 3 vagy más. Ja még egy gond hogy paszta csere kéne de csesztek visszaírni a konzolvilágból..

    Amúgy ez az Outer Worlds támogatja a hdr-t meg a 4k-t?Mert akkor lehet inkább Ps4-re venném
  • darkSectorxxx #98379
    Jaja. hát igazából boss-tól boss-ig és 1 bossnál 2x haltam aszem a másik 2 boss-nál 1x 1x asszem... 4 halál volt.
  • Moby
    #98378
    Ez akkor igaz, ha az áfát vissza tudod igényelni, és nagykerben veszed. Mert azt elbukod avásárlás pillanatában. Bruttó áron akkor sem veszi meg senki, ha le se húztad a fóliát a dobozról, és a legjobb helyre szóló gari van rá. Merthogy teli van a hardverapró meg minden ilyen áfázos, nagytételben kereskedő dealerrel.
    Ezzel viszont kevesen tudnak élni. A többségnek marad a cserebere gigabukóval.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.29. 20:13:04
  • Tinman #98377
    A PC-re 1x kell költeni sokat. Az első gépnél. Nekem ez egy 486 DX2 66 volt, de már abban is benne volt a C64-em ára. Utána csak időben kell tudni kiszállni a hardverekből és nem hagyni, hogy pl. a 300 ezres VGA nálad menjen le 10 év alatt a duplanullába. Persze ez idő, macera, posta, etc.
  • Tinman #98376
    NG+ nagyon egyszerű. Ha nem voltál holt tufa és a karid tisztességgel fejlesztetted NG-ben, akkor elég ütős tud az lenni NG+-ra, főleg ha már a DLC-k is mögötted vannak. Nekem is elképesztően gyorsan ment le az NG+, hogy aztán az NG++ még kevesebb idő alatt pörögjön lefelé. Mondjuk én ennyire nem siettem. Fogalmam sincs mennyi idő lett volna, ha sietek, mert így NG+ nekem 4-5 óra volt, NG++ meg 4 se.
  • Tinman #98375
    Brutál sokat segített nekem ezen (is) az SSD... 500-ast elvileg kapsz már 20-22k körül korrektet.
  • Tinman #98374
    Azt a konfigot ami az aláírásodban van nem, hogy bekapcsolni nem szabad, de veszélyes hulladékként illene már leadni valahová. Magyarul a PS4 nyilván milliószor, szebb, jobb, vonzóbb élményt tud nyújtani ahhoz képest, csak nem igazán az az átlag PC gamer konfig. Ergo az, hogy nem kapcsolod be azt a PC-t, hanem a PS4-en tolod az eléggé evidens. A fordítottja lenne durván furcsa.
  • Moby
    #98373
    Mindenkinek az lesz legjobb, ha a felesleges részeket átugorva kezdésnek elítéled magad, majd azonnali hatállyal végrehajtod az ítéletet. Ha igazán jó fej akarsz lenni, az első lépést is átugrod!
  • NEOreg3
    #98372
    jó...jó... csak még annyit mondj meg kérlek, hogy a véleményrendőrségnek szóltál már, vagy adjam fel magam? :)
  • Mike at home
    #98371
    töröld az értesítéseket. ha az nem segít akkor vinyó
  • Mike at home
    #98370
    a barátaim szemellenzősök
    tőlem szidhatja bárhol, csak ne a ps4 topikban
    mert leírod, de minek? senki nem fogja emiatt eladni
    de legalább jól az orruk alá dörgölted
  • NEOreg3
    #98369
    értem, aki nem akar PS4-et venni, mert "csakapécé" az szemellenzős

    aki meg vesz, de nem igazán van elhalva tőle, az meg maradjon csöndben, oké :)
  • darkSectorxxx #98368
    Ha már csapkodás.............

    Ha valakit érzékenyen érint, reklámnak veszi törölheti.

    Das 3-at elővettem mostanság.
    Próbáltam NG+-ban egy 111-es karival mennyi lenne nekem végigrohanni a fő story-t.

    ~2:33:00 lett az eredmény. :) és 4 halál.

  • darkSectorxxx #98367
    El is várom hogy vedd a bátorságot, de ahogy képletesen értettem tudom te is, de érted na, egy ilyen izé még egy point & click-el se ér fel gameplay-ben, vagy lopakodos fps-el.
    Igaz ilyenekkel ritkán játszom, de objektív szemlélettle nem csak az általam kedvelt játékoknaka stílusát vettem alapul, hanem amiket ismerek. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.29. 17:10:40
  • Moby
    #98366
    Ez igaz, de ha ilyen szélsőségesen fogalmazol a játékokkal kapcsolatban, akkor én is veszem magamnak a bátorságot ugyanerre e kérdésben :)
  • Moby
    #98365
    Abszolút adom. Mindenki ossza csak meg bátran amit gondol. Ez a fórum lényege. A ps4 totyik meg amúgy is nyitott volt mindig mindféle témákra, ami szerintem rohadtjó.
  • Moby
    #98364
    Örülök, hogy tetszett :) bevallom rám is rámfér némi vidámság :)
  • Evoluti0N
    #98363
    Ostoboid csapkolda. :D Ezen röhögök 1 perce. Megvan az új kedvenc kifejezésem.
  • darkSectorxxx #98362
    Úgy is játszom, de nem CSAK úgy!
  • ppista
    #98361
    Miért ne oszthatná meg? Engem például érdekelt, még ha fényévekre vagyok az ő szokásaitól, már ami a pc-t illeti. Nekem lassan tíz éve nincs saját pc-m, mert nincs rá semmi szükségem. Persze van két Amiga-m, főleg nosztalgiázni, amiket imádok is.
  • Moby
    #98360
    Pc vagy konzol? :D
  • Moby
    #98359
    Egy játék valóban nem redukálódik le csapkorászássá, addig a pontig, amíg hozzád nem kerül. Onnantól az van, hogyha lehet ökörmódon csapkorászni benne akkor neked játék (akkor is, ha a csapkorászás mellékes), ha nem lehet akkor nem játék.
    Szal légyszi, ne kérdezzél vissza.

    Tevagy az egyetlen játékos, aki ilyen hellbladeeket úgy visz végig, hogy a sztoriról nem tud elmondani semmit, de 5x tolja végig ultrahardinsane-en azt az iszonytató alibivagdalkozást benne.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.29. 16:39:23
  • TDC Geronimo
    #98358
    Holnap 14:45kor jön DS launch trailer
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.10.29. 16:37:55
  • darkSectorxxx #98357
    Nem. Nem redukálódik le csapkodássá egy játék, léteznek más dolgok is, amit te irányítasz és nem csak nézel.

    Vagy szerinted nincs semmi a csapkodás között meg a filmek közt?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.29. 16:28:02
  • Mike at home
    #98356
    csak minek osztod meg ezt velünk itt, a ps topikban? hol érdekel, hogy nem használod. én meg amióta megvan a ps nem kapcsoltam be az asztalit. 1 hónap meg kb semelyik játékra nem elég, ha tényleg beleásod magad.
  • mucsácsó
    #98355
    hátjah, meg valszeg vinyó is gatya már...
    én beleraktam 1-2 éve egy új 2TB-s Seagate Firecudát (SSHD), friss OS installal - érezhető volt abszolút utána a javulás :)

    érdemes amúgy a nagy rebuild datebaset letolni, vagy esetleg clean OS installt - de igen, utána szar mindent leszedni, bár beállításokat+mentéseket+galériát legalább lehet backupolni, csak a game file-okat nem...

    sajna ez bennevan, de amúgy updatek is lassították sztem idővel az összes gép rendszerét, ahogy ez telóknál is jelen van, meg minden egyéb eszköznél... :D jönnek a "nagy" fícsörök, de a rendszer egyre kevésbé fluid...