121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #98514
    Ja azért várok akciót rá majd egyszer.
    Ez így jó lesz.Egyik ingyen másik olcsón.
    Amiért teljes árat fizetek majd:Tsushima!
  • darkSectorxxx #98513
    Sekiro mérföldekkel élvezetesebb így utólag, csak sajnos rövid.
  • TomStorm
    #98512
    Következő Sekiro de ha azt beteszik akcióba arra lecsapok
  • TomStorm
    #98511
    Nioh végre!Csak kivártam:)
  • darkSectorxxx #98510
    Ni-oH-val úgy vagyok, az első oké, de most a másodiknál amit látok, már nekem túl sok.
    Ez amikor Csillámgecivé átalakulva bohóckodik a karakter ez túlzás, a Bayonetta volt hasonló.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.31. 00:41:28
  • Evoluti0N
    #98509
    Előferdül az ilyen. Én a Skyrimet kezdtem el 3x és mind3x abbahagytam. Pedig mindenki oda és vissza van érte. A másik ilyen meg a Dragon's Dogma volt.
  • darkSectorxxx #98508
    És érdekes hogy 2 eltérő játék ha azt vesszük. :)
  • TDC Geronimo
    #98507
    skill upos csávó, aki 10/10et adott GoWra és egész jó reviewt rittyentett össze hintelget már twitteren. Itt lesz a következő 10/10 tőle szinte biztos vagyok
  • darkSectorxxx #98506
    Hát majd tesze lehet probát, de csak kíváncsiságképpen, full a teljeset szerintem nem fogom játszani majd ticscen megnézem valakinél. :)
  • TDC Geronimo
    #98505
    A kopár vidék része a narratívának és ahogy hallottam olyan hangok vannak benne főleg estefelé, hogy sose érzed magad egyedül :D
  • darkSectorxxx #98504
    Ja nem, akció az van benne bőven de ilyen kicsit passzívan, menekülés, védekezés, ilyenek. :) Nincs ezzel baj, cska a sok gyaloglástól félek. :P

    Egyedi, ez nem is vitás, csak riaszt a nagy kopár vidék kicsit.

    Viszont annak felettébb örülök hogy nekem van magyar felirat legalább benne, egy ilyen volumenű játékban ahol a story az elsődleges inkáb.
    Vagyis nem elsődleges, csak nem elég konyhanyelven érteni az angolt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.30. 22:52:49
  • TDC Geronimo
    #98503
    Nekem tetszik a gameplay. Nem kell mindig akció :)

    Nekem egyedinek tűnik és a világa meg a története marha érdekes számomra. Szerintem lesz itt mélysége a gameplaynek
  • Zóanagyvarázsló
    #98502
    Kösz, de van itthon vagy négy tévé is, amit vennék, az nyilván a szintlépés miatt kéne (4K HDR), és ezt más még nem igényli igazán, sőt eddig az én PC-mhez se lett volna értelme, csak PS4-hez. Most is úgy érzem, hogy csak a PS5 érdemelne meg mindenáron egy méltóbb kijelzőt, PC-hez vagy filmekhez lehet, hogy még nem lenne indokolt bővítés esetén sem annyira. (Meg ugye ez a játéksarok, a nappali az másik tévé.)

    Egyébként 2010-ig nem volt lapostévém (pedig CRT készüléket még PC-re is kötöttem), annak hiány visszatartó erő volt a PS3-nál is, de elsősorban a "BC"-re (magyar PSN retrókínálattal+remasterek) vártam. Manapság viszont már egyáltalán nem használom játékra a PC-t monitorral, az is tévés bulivá vált.

    Régen ez kevésbé volt szempont, NES, C64, sőt Mega Drive is ment monitorként használt fekete-fehér Junoszty csodával (is).

    De nem az a lényeg, hogy a konzol drága, mert tévét kell hozzá venni, de tényleg fejvakarósak a kompromisszumok a konkrét helyzetemben. A szemkímélős részen volt az igazi hangsúly, egy 60"-os pöpec e-inkes kijelző jobban jönne, mint egy OLED-isten.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2019.10.30. 22:34:51
  • darkSectorxxx #98501
    Hali amúgy ha kiveszem a játékból a sok értelmetlen, unalmas játékmenetet amit láttma, a story, átvezetők, meg minden az nagyon fasza... kár hogy közben játszani kell vele, ami megtöri az élményt majd. Ez egy szuper film lehetne inkább.

    meg azért durva ahogy kinéz a játék.
  • TDC Geronimo
    #98500
    Szerintem meg tökéletesen illik.
  • Kandurex
    #98499
    Mondjuk egy TV-n nem csak játszani szoktak...szóval az egy platform független befektetés. Nem érv semmi mellett, se konzolnál se PC-n.
  • darkSectorxxx #98498
    Ez jó dallam? Annyira nem is illik szerintem a játékhoz így hallásra.
  • Zóanagyvarázsló
    #98497
    És van mindenféle egyéb kompromisszum is. Akár a játékkínálat vagy a beviteli eszközök terén. Nálam a konzolok Achilles-sarka mindig is a BC hiánya/felemássága volt, de ha nem cseszik el, ennek vége. Amilyen jó érv ez a PS4 kihagyására (nekem), annyira jó érv lesz a PS5-re. Még lehet, hogy egy darabig PC helyett is, hiszen melóra és retróra jó darabig elég lesz a mostani. Korábban szinte mindig ajánlott volt már váltanom játékon kívüli okok miatt is (nyilván nem VGA-t, hanem CPU-t és RAM-ot).

    A legnagyobb akadály már rég a kijelzőmizéria nálam. Egyrészt egy jó tévé mocsokdrága, kétszer annyiba fáj, mint a legdrágább PC-s konfigom. Másrészt ha meló és minden miatt kijelzőt kell néznem, akkor nem kellemes játszanom így már. Akkor pörgött igazán a gaming, amikor egyébként más miatt nem kellett monitort bújni, így viszont a kedvem is kevesebb bármihez, és egészségtudatosabbnak tűnik lemenni a kocsmába leinnom magam, mint sugározni az agyamat. Sajnos nagy és gyors e-inkes monitort nincs még a piacon, pedig ha azon letudná az ember a kötelezettségeit, frissebben lehetne menni játszani.
  • TDC Geronimo
    #98496
    Soundtrack eszméletlen lesz. Ez a BB theme

    A többi megtalálható youtuben.
  • darkSectorxxx #98495
    Nincs valami kis trükk, hogy már ma elkezdhessem a NioH 2 demo-t? :)
  • darkSectorxxx #98494
    Ezzel egyetértek, aki fogékony a spoilerekre inkább ne.
  • darkSectorxxx #98493
    AZ EDDIGIEKHEZ képest van! egy szörnyet én pl még nem láttam eddig! azzal vigyázzanak azért.
  • TDC Geronimo
    #98492
    Hát én mindenhol azt olvasom és azok is, akik a reviewket írják mondják twitteren, hogy ne nézze meg aki játszani akar vele. Inkább kihagyom
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.10.30. 21:47:49
  • Tinman #98491
    Mi az, hogy beleélem magam? :-D Beleélem magam pl. a Bloodbornba, vagy egy Witcherbe, vagy a Mátrixba, de ebbe elég nehéz.

    Ha nem ez a konfigod, akkor mi az értelme az aláírásodban szerepeltetni? Tablet, telefon, noti... őrület mennyi mindened van a vezetékes víz és a gáz mellé. Talán ez azért, mert egy alapvetően IT fórumon ezek itt alapok mindenkinél.

    91-ben már 5 éve volt kb. C64-em. Sokat segíteni az ügyön, ha nem magadból indulnál ki, mert pl. nekem soha nem volt csattogós lepkém, ellenben Videoton Pong gépem pl. igen, méghozzá 86 előtt.

    Tényleg tőlem kérdezed, hogy ismerem-e az Aureal szarjait? Ismerem, nekem is ment tönkre tőlük egy, alig a gar időn túl. Az egyetlen eltévelyedésem volt a Sound Blaster vonalról, hamar vissza is tértem hozzájuk. Anno a 486-osba Awe32 ISA cicergett, szóval ja tudom

    "rajtad kívül még egy akkora hülye nincs aki egy őskori konfigon rugózik"

    A témát te hoztad ide, ne lepődj meg, ha reagálnak a mondandódra. A személyeskedő stílus az meg pont az, ami nem hiányzik senkinek az SG-ről, 2000-es évek ide, 3000-es évek oda...
  • Rage47
    #98490
    Nincs benne semmi spoiler, nyugodtan nézzétek meg.
  • Tinman #98489
    Amikor először megláttam belőle az első teasert, kb. leolvadtam tőle... éppen Switch-eket nézegetek, de kibírom a 2.0-ig, muszáj.
  • darkSectorxxx #98488
    Nem bántás, csak finoman jellemeztem. :)
    Van egy szint mait kezelek én is, de ez nekem már túl bu.is. :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.30. 20:43:27
  • TBTPumpa
    #98487
    Miért bántod őket? Szerintem aranyosak, főleg a japán csajok. Az sem zavar, ha agybeteg cuccot gyártanak, csak adjanak belőle nekem is.
  • darkSectorxxx #98486
    Hát rohadtul nem értem a hype-ot körülötte, meg szerintem az hogy milyen durva szép, az is túlzás.
  • Tatyla
    #98485
    Metro Exodus egy szar szerintem skippelheted :)
  • darkSectorxxx #98484
    Nem is fogjuk érteni, japán buziság. :)
  • Mike at home
    #98483
    oks. én is gondoltam erre, hogy nem ezért vagyok itt
  • j0nNyKa
    #98482
    na egyébként viccet félretéve elég lesz. szóltam.
  • Mike at home
    #98481
    :DD
  • Mike at home
    #98480
    kb annyira van helye mint a te kostolgatásodnak
    rajtad kívül még egy akkora hülye nincs aki egy őskori konfigon rugózik
    mivel használnám a 2 giga rammal? win98?
    erre irtam, hogy van működő conner vinyóm,ha gondolod beleírom az aláirásomba :)
    Utoljára szerkesztette: Mike at home, 2019.10.30. 19:37:42
  • j0nNyKa
    #98479
  • Mike at home
    #98478
    akkor 4.5
    annyira nem követem itt az eseményeket
  • Mike at home
    #98477
    nincs szükségem ideológia gyártására, ugyanis senkinek nem kell megfeleljek
    tavaly augusztusban vettem a ps-t, azóta nem játszottam az asztalin. nem ezen a konfigon, bármennyire is beleélted magad
    egyébként van notim is, azon dolgozom
    tabletem, ezen írok most
    meg telefonom
    azon is tudok ide írni
    vannak lehetőségeim :)
    91 óta van pcm, tudod, amikor a csattogós lepkét tologattad
    tudod mi az az mx300?
  • mucsácsó
    #98476
    ejj, bakker...nem baj, gyorsan itt lesz az, ez az év (is) olyan kikúrt gyorsan elment, hogy valami embertelen... még szinte az előbb volt szilveszter... :|
  • Moby
    #98475
    Már csak jósolgatok, ami minden nap borul: most a november vége tűnik reálisnak.