121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Voltan
    #98552
    Engem érdekelni fog majd, mindenképpen, csak valszeg nem most, el vagyok látva jó időre. Mire aktuális lenne majd, addigra pedig a pc-s megjelenés se lesz messze, szóval lehet, hogy PS4-re ki is hagyom, de még meglátjuk.
  • Voltan
    #98551
    Nem védem én, mert ez mind szubjektív. Én ezt a mértékű és sűrűségű fosdobálást nem értem, amit művelsz. Neked nem jött be, kész. Ez van. Amúgy pedig az, hogy "a játék egy fos", az nem különösebben információdús megnyilvánulás. Ennyi.

    Védi a fene, nem szorul rá.
  • n000rbi
    #98550
    Nem tudom miről beszéltek. Megnéztem a lenti spoilermentes reviewt és az alapján olyan megoldások vannak a játékban, amiket eddig sehol senki nem alkalmazott és várom, hogy átélhessem. Inkább az óvakodjon, akinek eddig bármelyik Kojima játék kiverte a biztosítékot valamilyen formában, mert ez elvieg azokon is túltesz ("Peak-Kojima"-ként emlegeti a srác, hallod, Moby? )
  • Kandurex
    #98549
    Én azt nem írtam, hogy lassú, meg vontatott (ami egyébként igaz), én csak annyit írtam rá, hogy egy kisebb taligányi fos kupaccal ekvivalens.

    Nagyon durva ami defense force veszi körül a R* játékait, egy másik fórumba véleményezek és követnek ide is.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.11.01. 10:43:07
  • Kandurex
    #98548
    Gondolom azaz alaptétel, hogy lassú, komótos a játékmenet. És, hogy ebben hasonlítanak, ezért biztos ez se lesz jó. Azt, h miért nekem van címezve, gondolom azért van, mert nekem nem jön be az RDR2.

    ...oké, egy kicsit tényleg zavaros a párhuzam
  • Voltan
    #98547
    Kandurex írogatja folyton, hogy mennyire szar volt a RDR2, meg lassú, meg vontatott, meg stb.
    Na, ez még inkább az, a review-k szerint. Akinek a RDR2-vel az volt a baja, hogy lassú, az ettől egyenesen felvágja majd az ereit. :)
  • Moby
    #98546
    Én utáltam az rdr2-t, mint a szart. De nem tudom ennek mi köze ehhez a játékhoz.
  • Voltan
    #98545
    Ja, ha annnnnnyira szeretted a RDR2-t, ezt egyenesen imádni fogod!
  • mucsácsó
    #98544
    Szerintem egy csekkolást mindenképpen megér majd - viszont ahogy sejtettem, ez RDR2 szindróma (lesz); állítólag az első 20 óra az bevezetés/tutorial jellegű (a 60-ból)....
    Ezt manapság kevés ember fogja kibírni :D
  • Kandurex
    #98543
    Szerintem ezekből a pontokból nyugodtan el lehet venni 15-20 pontot és ott szokott lenni a valóság.

    Nekem a játékmenet videók nem jöttek be, de a körítés,,...na az 10* pontos, és csak emiatt érdekel.

    *(de most komolyan, negyedóránként meghaló csávó, mekkora ötlet már? )
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.11.01. 09:40:13
  • TDC Geronimo
    #98542
    84 nekem nem megosztó. Pontosan az lett amire számítani lehetett. Nekem tetszett TGS gameplay is és tudom, hogy a teljes is fog. Ja és tele van hosszú atvezetokkel, ami nekem plusz pont
  • BenedekFeco
    #98541
  • Tikal #98540
    A küldetések jellege:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The vast majority of its 70 main story missions are structured in the same way as the optional side missions we’ve all run in countless other open-world games. With the exception of certain tutorial missions which introduce the basics of the combat system, boss fights, and a handful of other combat-oriented diversions, advancing the plot in Death Stranding amounts to taking item X from location A to location B, over and over again. Sounds pretty repetitive, right? Well, the good news is that there are also side missions in Death Stranding. The bad news is that these side missions are also fetch quests, undertaken mainly to unlock additional items or customisation options.

    IGN
  • Kandurex
    #98539
    Asszondják elég lassú a játék, ill. a világa üres..:( a többi megállja,...

    Fene tudja mi legyen...
  • Tikal #98538
    Desktop Mode
  • zzeN
    #98537
    Death Stranding 84-en áll Metacritic-en, várható volt, hogy megosztó lesz.
  • mucsácsó
    #98536
    ööiizé, @jonnyka errőljuteszembe - azt nem lehet valahogy implementálni, hogy mobilról is menjen a szerkesztés/törlés gomb?
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.31. 23:34:38
  • TomStorm
    #98535
    Sry,fantasztikus SG motor dolgozik rendesen:DD
  • TomStorm
    #98534
    És tökéletes időzítés!:)
    Gondolom HDR garantált.Kár hogy True Hd vagy MA hangot nem tudják megoldani:(
  • TomStorm
    #98534
    És tökéletes időzítés!:)
    Gondolom HDR garantált.Kár hogy True Hd vagy MA hangot nem tudják megoldani:(
  • TomStorm
    #98534
    És tökéletes időzítés!:)
    Gondolom HDR garantált.Kár hogy True Hd vagy MA hangot nem tudják megoldani:(
  • TDC Geronimo
    #98533
    új witcher trailer. Dec 20

    Azt kell mondjam ez bizony brutál jól néz ki

  • TomStorm
    #98532
    Ok kipróbálom!
  • TDC Geronimo
    #98531
    WOW ez az új BF dlc. 2 map eszméletlen szép és breakthrough modeba igazi partraszállós BF fíling.
  • AntiHero
    #98530
    Magyar feliratos trailer
  • darkSectorxxx #98529
    Annyira nem mert az uj spoilr ez nem kicsi ami benne van. :D
  • j0nNyKa
    #98528
    koszonom
  • Mike at home
    #98527
    oks, majd privátban
  • gregoryan
    #98526
    Azért a vagyonelosztást még beszéljétek meg....
  • Mike at home
    #98525
    vegyél egy springfieldet, és igyál potent miracle vagy health tonicot amikor jönnek
  • Mike at home
    #98524
    én annyit írtam, egy éve nem kapcsoltam be az asztalit. te jöttél azzal, hogy ezt a szar konfigot nem is kell. úgyhogy nem én személyeskedtem először.
    ennyi
    már unom a veled való évődést, meg szóltak is, úgyhogy ezt a témát, én itt veled befejeztem.
  • Zóanagyvarázsló
    #98523
    Tematikus müfajokhoz néha nem ártanak tematikus oldalak. RPG-khez pl. az RPG Codex. Mondjuk eléggé fullba nyomják ott az RPG-knek és még minden szaros szarnak is leáldozott szintet (föleg a kommentek, de szervesebb részei is az egésznek), de informatív és szórakoztató tud lenni. Nagy populáris oldalakat nem tudom komolyan venni, bár a fösodratkedvelöknek elegek azok.

    Bennem a BW és a Bethesda sok mindent kiégetett, ahogy a hájpsajtó is.
  • Rage47
    #98522
    Ahogy néztem lesz benne még sok ilyen kisebb-nagyobb szörny, szóval tök mind1 :D
    A sztoriból nem tudni semmit, csak hangualtosan összevágott eddig is látott dolgokat. Persze valakik teóriákat szülnek ezekből is, de azok nem spoilerek mert kitalált dolgok :D
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2019.10.31. 08:42:32
  • Kongy
    #98521
    Skyrim nem adja könnyen magát, kell hozzá 3-4 óra, hogy ráérezz az ízére. Nekem harmadik nekifutásra sikerült végigtolnom, ironikus módon Switch-en, mert utazásnál volt tengernyi időm.. :D
  • TomStorm
    #98520
    Olyan gamebraking szarok vannak benne hogy nemigaz
  • TomStorm
    #98519
    De ez a Red Dead már kezd kínozni.
    Lehet feladom én ezt már.
    Most éppen amerre megyek,bármerre,egy lovaskocsi ugrik ki az erdőből úgy 8 idegennel.
    Nem O'discroll nem.Tököm se tudja kik,se wanted semmi nincs rajtam de ők úgy gondolják én rossz vagyok.Pedig nem mert átkozottul 80%-on van a Honor!!OMG
  • darkSectorxxx #98518
    :)
  • TomStorm
    #98517
    Én is jobban várom.Jó lenne Cyberpunk-al egy időben.Na jó,kicsit elötte még:)
    Tavasz meg is lenne..
  • darkSectorxxx #98516
    Jah lehet nem de transform van a hajával stb meg ami a körítés, attól kifolyik a szemem sokszor. :)
  • darkSectorxxx #98515
    Jajj ne is mond Tsushimát jobban várom mint a TLOU II-őt... remélem fasza harcrendszer lesz.

    Ha nem akarod lelőni magadnak a Sekiro egyik általam legkedveltebb boss-át ne nézd meg. Ha nem érdekel hogy látod akkor ez a boss a videóban eddig nekem az elmúlt sokév legélvezetesebb bossfight-ja volt.... Imádom...

    Geni bossfight...