121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #98474
    ó hát dehogyisnem, csak tudod, mindig az kell, ami nincsen :D aztán utána meg már annyira nem is érdekes...
    COD MW-vel most elleszek egy jódarabig szerintem...aztán jön a Fallen Order - ott van még a Metro Exodus is, meg Borderlands 3-at is be kéne fejezzem, de nem fűlik hozzá a fogam valahogy perpill..

    mikortól tudsz majd megint játszani?
  • Moby
    #98473
    Nincs otthol elég nyomkorásznivaló? :) Bárcsak nyomkodhatnám bármelyiket :D
  • Moby
    #98472
    Nagyon, már-már kényeszeresen akartam szeretni az első részét, de nem ment :( Van néhány olyan játék, amihez nincs kulcsom, pedig nagyon ki akartam nyitni az ajtaját. A life is strange a másik tipikus ilyen. És mindkettőt iszonyúan sajnálom.
  • mucsácsó
    #98471
    ajjj má eddig nem akartam annyira a switchet, de most megint rámhoztad hogy kurvára nyomkorásznám:D
  • Moby
    #98470
    Az a durva, hogy idén itt volt a Link's Awakening. Nincs még vége az évnek, nem merem ráakasztani az évjátéka plecsnit, de nagyon esélyes rá. Én nem ismerem sajnos az eredetit, de ha a remake hűen hozta azt, akkor hyakorlatilag a nintendo 26 éve legyártotta az egyik tökéletes játékprototípust. Ami nem hatalmas térkép, nem végtelen látómező, de gyak muszáj jegyzetelned, ha ki akarod csontozni, mert rohadtul semmiben nem fogja a kezed (ilyen fromszerűen), és egy idő után elveszel abban, hogy mit hol nem oldottál meg, merre kéne továbbmenni, stb. Zseniális.
  • TBTPumpa
    #98469
    Hivatalos Twitter csatiról:
    "Steady your blade and defy death. Nioh 2 comes to PS4 on March 13, 2020."


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.10.30. 18:11:07
  • Tinman #98468
    Nemtom' mennyire tudod überelni az eredeti C64-es R-Type kazim, de hátha... de van Voodoo 2-öm is, meg 33.6-os modemem, ha időutazásra vágysz, aminek ebben a topikban amúgy semmi keresnivalója.
  • mucsácsó
    #98467
    erről a Vice City jutott eszembe, ott nyomtattuk ki a térképet és szedegettük a kis szobor hidden package-eket :') good ol' times... :)
  • Tinman #98466
    "hol van mar az, hogy neked kell a jatek terkepere jegyzetelned, hogy kesobb megtalalj dolgokat? :)"

    Ha nem is pont így, de a DaS 3 maxolgatás esetében cirka 10 oldalnyi kinyomtatott anyaggal a kezemben játszottam és keresgettem az NG+ és NG++-os gyűrűket, meg, hogy melyik questline-nak mi lesz a következménye, etc, még jegyzeteltem is.
  • Tinman #98465
    Szerintem az van, hogy ideológiát akartál gyártani a PS4 gaming mellett, mondván, be sem kapcsolod a PC-t jó ideje, mivel a PS4 a tuti. Bátorkodtam rávilágítani, hogy az aláírásodban szereplő konfiggal embert lehet ölni, így evidens, hogy azt a PS4 szárazon megrakja. Az én konfigom meg a Pro-val teszi ugyan ezt és ha a 4k kijelzőt nem számolom bele a buliba (ami amúgy a PS4-hez is jó), akkor meglepően keveset költök arra, hogy high-end közeli gépem legyen folyamatosan.

    A PS4 ideológiája nem az, amit írtál, hanem az, hogy tele van minőségi exclusive címmel és a világ legolcsóbb VR élményét képes volt elvinni a nappalikba és ez utóbbiért k. nagy respect jár a Sony-nak. De az semmiképpen sem valid ideológia mellett, hogy egy 15 éves rom helyett választjuk és hirdetjük, hogy milyen jó.

    SQJ? Dehogy halt meg 10 éve... 4.5 éve nincs köztünk. Béke poraira.
  • mucsácsó
    #98464
    megnéztem... hát nem tom, úgy ültem végig mint aki valami analfabéta, mert ebből tényleg semmit nem értek, hogy mivan :DDD
    engem már csak azért érdekelne max, hogy ugyan megértem-e vajh ezt a katyvaszt - viszont mint játék, abszolúte nem vonz valahogy...
  • AntiHero
    #98463
    Nioh + Outlast 2 November PS+
  • darkSectorxxx #98462
    Minden friss a videóban.
    Sokkal több karakter van, sok átvezető.
    Gameplay viszont új jelenetek, de ugyanannyira spoiler mint a másik többi.
    Szinte ugyanolyan szituációk vannak, csak más szögböl más tevékenység.

    De ugyanaz a kb 3 dolog. Séta. Menekülés aa katonák elől, menekülés az árnyékok elől.

    Viszont nagy spoiler hogy bizonyos lényeket megmutat a videó, ami eddig nem volt.
  • darkSectorxxx #98461
    Nekem az a jó jàték, amikor nincs időm az órát nézni, hogy mennyi van még vissza a jâtékból... :)
  • darkSectorxxx #98460
    Hát lehet, de az kuvakevés.
  • mucsácsó
    #98459
    jah ezt sajnos átérzem, amúgy lehet hogy egyre több játék jön, de egyre kevesebb az, ami úgy istenigazából le is köt, huzamosabb ideig... (úgymond "beszippant" ... )
    nyilván sok olyan game is van, amivel utólag már egy percet nem tudnék játszani, holott pár évvel ezelőtt még imádtam :D
  • darkSectorxxx #98458
    Amig otthagynak, addig nehéz, valamivel el kell lennem.

    Most nyáron is összeköltöztem volna valakivel de átcseszte a fejem sajnos.
    Pedig pláne most a mai játékok mellett ha arról lenne szó, akár egyik napról a másikra is letenném a kontrollert.
    Mostanság unaloműzésnek játszom.

    Zenehallgatás amit nem hagynék fel meg pár filmet.
    De a játékok töredéke is csak kicsit köt le. :)
  • Seth
    #98457
    Ezt a hátralévő hetet már kibírom én is :)
  • TDC Geronimo
    #98456
    Azt mondják tele van új jelenetekkel meg minden. Ember a végére így se ért semmit, de sok az új cucc nagyon. Ezért inkább kihagyom bármennyire is istenítik
  • mucsácsó
    #98455
    Ők biztosan taliznak és taliztak is, mert a többség pesti volt, csak 1-2 ember volt vidékről:) hát, más világ volt akkor...

    azóta már lehet, hogy iroda is van (sanszos szvsz) - de akkoriban még biztosan nem volt így erre kifejezetten szeparált hely - legalábbis én nem tudok róla :)

    Nem tudom mi lehet velük, de ahogy nézem fojesz már GK főszerkesztő, meg HSWS.hu-nál vmi project manager:)

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.10.30. 15:31:38
  • Ulthanito
    #98454
    Ami állítólag 3 órás (?)
  • darkSectorxxx #98453
    Mindjrárt nézem é s irok :)
  • darkSectorxxx #98452
    Mert rohadtjó, meg haverok játszák. Én meg néztem. Sokkal jobbak a Modern Warfare részek mint a másik 2 széria. És rohadtjo a kampány...
  • Moby
    #98451
    Én nem tudom, nekem olyan kevés jött le az eddigiekből, hogyha most megnézném, nem tudnám, hogy spoilert látok.
  • Moby
    #98450
    Hát akkor neked tényleg ilyen+géming az életed :)
  • darkSectorxxx #98449
    Ja nem.
    Nekem változó. Van hogy nappal, van hogy este melózok.
    Van hogy 8 van amikor 12 órát, random.
    Korházban beteghordás. :)
  • darkSectorxxx #98448
    Nincs családom, ennyi szempontból könnyebben vagyok. Csak a dolgaimat csinálom meg meg rokonoknak amit kérnek.
  • Moby
    #98447
    Dé, amúgy bejársz valahova melózni 8-10 órában, h-p?
  • TDC Geronimo
    #98446
    Darky nézd meg trailer azt mond el milyen volt :D
  • Moby
    #98445
    Ên azt sem tudom ma milyen nap van (ill. ebből igen) . Meg nekem vasárnap sincs 8 órám játékra 8 órám vagy 20 éve, de ez ilyen egyéni szocprob.
  • darkSectorxxx #98444
    Nem mindennap és nincs időm.
    Szimplán kevesebbet alszok este mint egy átlag ember :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.30. 15:17:05
  • darkSectorxxx #98443
    19:00-03:00 áig kb... Az nem munkaidő... :)
  • Moby
    #98442
    Én már zsigerből nem kattintok. Mire hozzájutok mondjuk úgy is szarrá lesz spoilerezve mindenhol :((
  • Ulthanito
    #98441
    Az vasárnap volt.
  • Ulthanito
    #98440
    Honnan tudod? :)
  • Moby
    #98439
    Kész van a pali teljesen :D aszondja ő aztán nem venne ki szabit egy játékért, de 8-10 órákat gémel :D
    Ha lenne bármire 8-10 órám naponta, én sem vennék ki szabit. Soha. :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.10.30. 15:12:15
  • n000rbi
    #98438
    Még időben olvastam, pedig már épp rá akartam klikkelni :)
  • n000rbi
    #98437
  • TDC Geronimo
    #98436
    Azt mondják legjobb trailer eddig, de a legspoileresebb is. Meg akartam nézni, de akkor kimarad :(
  • Moby
    #98435
    Ne basszál már fel dark :D 3 nappal ezelőttről van egy NYOLC órás twitch közvetítésed. Azt hogy? Munkába menet csináltad a buszon, de Tiranában melózol? :D