121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • j0nNyKa
    #98712
    jajaja agreed
    nekem a képernyőbökőből a Lost Lands sorozat jött be, meg a készítő többi játéka, érdemes ránézned, az bőven jó egykézzel is
    elég tartalmasak, 1-1 részben simán van egy 6-8 óra, plusz tökre szép, van egy ..... sztorijuk, és a free verziók totál nem pofátlanok
  • Moby
    #98711
    Simán lehet, de nem ez bajom vele, ez a része igazából mindegy.
    Nem lehet kompetitív multit tolni a precíz irányítás ilyenfokú hiánya mellett. Vagyis biztos lehet, én nem tudom. Se komolyan venni. Ahogy írtam elmókázni oké. Bár szerintem elmókázni is jobbak az ilyen képernyőböködő játékok. Sokkal inkább valóak erre a tapitapira.
    A nagygépes codban meg nyilván minden lukamon fognak megcsinálni, amíg össze nem szedek pálya/fegyó/mindenismeretet. Deaz mindig ilyen :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.02. 21:18:54
  • j0nNyKa
    #98710
    Moby: ne legyen igazam, meg nem akarlak elkeseríteni, de ezekről a játékokról eddig mindegyikről kiderült, hogy nagyon sokáig botok ellen tolod, pont azért hogy berántson a sikerélmény, és elkezdjél költeni
    nem mondom hogy a codban is ez történik, nem akarom elvenni tőled hogy brutál alázó józsi vagy benne, de eddig az összes "nagyobb" névről kiderült a fenti
    és igen, hivatalosan azt állítja az adott játék hogy a tutorial / első pálya / első próbálkozás van botokkal, de valójában nem
  • Tikal #98709
  • Kandurex
    #98708
    Nem lenne jobb ötlet egyszerűen Playstation nevet adni a topiknak?
  • Moby
    #98707
    My body iz ready!
  • mucsácsó
    #98706
    sztem kövi részre papírforma, hogy marad a modern hadviselés - vagy Bad Company 3 (én mondjuk annyira nem akarnám, hanem inkább a BF3/4 vonalát).

    mobilgéming meg mehh... nem lehet komolyan venni ezt :D vannak nyilván "fullos" portok, pl. GTA Chinatown Wars, vagy GTA VC/SA, és társai, de ezeknél meg a fostos irányítás jön ki... lehet persze erőlködni ilyen mindenféle huszadparty kiegészítőkkel meg controllerekkel, de akkor se lesz az igazi, egységes platform...
  • TDC Geronimo
    #98705
    2021, PS5ön :)
  • Moby
    #98704
    Nekem a bfv már kimaradt, és nem is pótolom. Majd szóljanak, ha visszatértek a 3-4 vonalhoz.
  • Moby
    #98703
    Szal itt jön ki, hogy mobilja mindenkinek van. Ezért a mobiljátékok piaci potenciálja jóval nagyobb, mint a konzoloké.
    Aztán itt véget is ér minden, mert minden másban szarabb.
    Hiába itt ez a teló, jó hatdver, super amoled, apámfasza...az egész egy ilyen kurvarossz vicc egy switchez képest. És akkor innen nem értem, akik drágálják a switchet, vagy bármelyik konzolt. Egy ilyen szar telefon vagy 140k. Ha leveszem, hogyamit használok az milyen telefonon menne el akkor marad 120k. De mire is? Játékra? Na ez nem az. Ez annak egy rohadtgyenge pótléka. Szal ha valaki játszani is akar, csilliárdszor jobban jár egy konzollal.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.02. 19:50:27
  • TDC Geronimo
    #98702
    BFVbe amúgy az új pacific DLC brutál jó lett. Akkora fíling breakthrough modeba, hogy nemigaz. 2 legszebb és legjobb map játékban
  • Moby
    #98701
    Mert akik ezt nyomják, azoknak nagyrészt semmilyen nagygépes multis tapasztalata nincs. Elvétve 1-2, de azokkal nem fogsz összetalálkozni. Ehhez képest egy nagygépes multi day1 is oroszlánbarlang. Ott mindenkinek(nekünk is) sokezer órányi multistspasztalat, csak én negyven felett a lassuló reakcióiidőmmel már agyaggalamb vagyok a huszonéveseknek. Vagyis így kéne lennie, deazé a kontrolleresek között még mindig halálosan jó tudok lenni. Az egeresek már megcsinálgatnak, ott jobban kijön a biológia.
  • bardocz
    #98700
    Én azért gondolom, mert FPS-ben mindig is balfasz voltam, és nem akarom elhinni, hogy ennyi lámával hozott össze :D Konkrétan a legelső körömben kifogytam a lőszerből, pisztolyom nem volt, és végigkéseltem az ellenséget, de mintha most bemennék egy oviba, és végigverném a kiscsoportot, kb annyira egyszerűen
  • TDC Geronimo
    #98699
    Kíváncsi leszek, hogy friend listen lévő játékosokat jobban preferálja-e a játék, ha az online részről van szó
  • TDC Geronimo
    #98698
    6 nap már csak és DS
  • TDC Geronimo
    #98697
    Igen én is próbáltam. Maga a játék egész jó, tök jól néz ki stb, de a menü rémes mobilos fos és az irányítás szörnyű. Amúgy én is mvp voltam mindig :D
  • Moby
    #98696
    Amúgy ha ez a mobilos cod a mobilgéming csúcsa, akkor visszautasítom, hogy a switch mobilgéming szint. Ez valami olyan szánalmasan trógerul fest, hogy ezt élve zabálja fel, és pisál a sírjára bármelyik ninty ex.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.02. 19:07:27
  • Moby
    #98695
    Az csak a tutorialban van.
  • Moby
    #98694
    Viszont a room 2 kurvajó. Mármint ott talán még jobb is a tapitapi mint a kontroller.
  • bardocz
    #98693
    Szerintem az első körökben bot-ok ellen játszik az ember, én is végig MVP voltam az elején és szétkéseltem mindenkit, aztán hirtelen nehezebb lett a játék.
  • mucsácsó
    #98692
    elején én is így voltam :D aztán amúgy majd később lesz pár arc, aki elkeni a szádat, ne aggódj :D ilyen 3asával léptem a szinteket minden meccs végén, meg 2-3x annyi pontom volt mindig, mint a 2. helyezettnek :D aszittem vmi über tehetség vagyok, aztán kaptam a valagamra... :D

    de amúgy jah, nekem is olyan érzetem volt néha hogy bazdmeg ezek vagy valami kisgyerekek, vagy valami atombéna botok :D
  • Moby
    #98691
    Nyomtam egy kis mobilos codot. Nincs olyan kör, amiben ne én lennék az mvp. A második meccsemen 12 killt csináltam késsel :DDD ezt nyomorékok jatszák. De frankón.

    De bárhogyan is, ez a tapicskoás szörnyű. A játék amúgy jó, és tényleg jó ki van találva, de ez a néulznemkellhogymirenyomok ez kb nullázza az élvezeti faktort. Főleg mikor késeltem, ahhoz spec 3 újj kell. Na, szal bohóckodni jópofa, de inkább majd a codmw.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.02. 18:56:20
  • bardocz
    #98690
    Van még a rusty lake meg cube escape sorozat, egy alkotó mind, és egy kézzel is játszható. Utána kell nézni milyen sorrendben játszod, de elég sok időt el lehet vele lenni, ilyen szabadulószobás felépítése van.
  • Moby
    #98689
    Egyelőre nem tudom használni mindkét kezem (ez sokszor látszik az irásomon, bocs érte), de amint ez változik, kipróbálom. Már letöltöttem. Meg vettem egy the room 2-t, meg egy sanitariumot.
    A nap, amikor "fejest ugrottam" a mobilgémingbe :D
  • mucsácsó
    #98688
    jaja, egyet kell értsek! :D mondjuk ezt a mobilos tapicskolást soha a büdös életben nem fogom tudni komolyan venni, ahogy a mobil géminget sem... egyszerűen alig van olyan játék, ahol ne lenne széttolva a micro trx vagy valami paywall vagy reklám ne lenne - persze érthető, mert ebből van a bevétel, de akkor is hányás, és sosem lesz a szememben rendes platform... szóval hiába is, azért sosem fog felnőni a mobil a handheldekhez :D jobban mondva a Switch-hez, mert az az egyetlen currgen handheld konzol..

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    más, fun:

    egy kisebb sor van a londoni Kojima találkozóhoz:

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.02. 17:33:43
  • Kongy
    #98687
    Csatlakozok az előttem szólókhoz, maximálisan szkeptikusan álltam a mobilos CoD-hoz, aztán azt vettem észre, hogy lenyomtam 4-5 kört egy lélegzetvételre. :D Visszahozza a régi feelinget, pont a régi nagy kedvenc map-jeim vannak benne a játékban, irányítást meg lehet szokni, van sikerélmény bőven iPhone XS Max-on.. :D Volt nem egy kör, amikor MVP voltam, pedig azért valljuk be a reakcióidőm az irányítás miatt pc-heu/konzolhoz képest siralmas. Szóval érdemes kipróbálni, és nincs teleb.szva mikrotranzakcióval sem... annyira.
  • bardocz
    #98686
    Nem is arra gondoltam, a hüvelykujjakat úgy használod kb, mint ha kontrollerrel játszanál, ha nem kisebb méretű a telefonod, nem is zavar az a rész, amit kitakarsz az ujjaiddal, munkatársam pl egy iPhone 4-en játszik vele, és még azon is simán jó. Én azt mondom egy próbát mindenképpen megér.
  • mucsácsó
    #98685
    Amúgy énis úgy álltam a mobilos COD-hoz, hogy miez a fos, de egyik haverom addig istenítette, hogy kipróbáltam - és bakker, tényleg fasza! :D igaz, fura elsőre hogy magától lő, de egész ügyesen megoldották... az irányítás persze néha suta, és nem éppen 100%-ig az történik amit várnál, de én pár órát belekarcoltam, amikor tényleg ráértem :D

    mondjuk ez még a MW megjelenés előtt volt, mostmár lehet hánynék :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.02. 15:11:34
  • j0nNyKa
    #98684
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet nálam azért halt meg, mert végig ő volt a társam? szal lehet hogy egy ponton inkább maradt velem bunyózni minthogy csajozzon?
  • Moby
    #98683
    Ezt erősen kétlem. Mármint én sosem játszottam úgy konzolon, hogy közben tenyérrel paskolom a tévét :D
  • Ulthanito
    #98682
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fogalmam sincs. Parvati nálam nagyon jól van, elvitte a Groundbreakerre a csaj magához, és örökre együtt maradtak (ez is volt az epilógusban). Sőt, valami nagy hős lett a hajón a tettei miatt.
  • j0nNyKa
    #98681
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Parvatit hogy az istenbe sikerült úgy? énis összeboronáltam őket, de nekem az lett a végén így se szó se beszéd, hogy "Parvati meghalt"
  • bardocz
    #98680
    Nem hittem a mobilos cod-ban, de szerintem érdemes kipróbálni, elég jól sikerült, az irányítása is, egészen "konzolos".
  • Ulthanito
    #98679
    Ez bármit is jelenthet.
  • Ulthanito
    #98678
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tehát, a doki életben maradt, Halcyon megmenekült, minden csapattárs életben maradt, Parvati bebuzolt a Groundbreakeres csajjal, én lettem a szuperhíró, a Board megbukott és kinyírtam a Kormányzót.



    Lehet, hogy nem ez a good ending, de én ennél jobbat el sem tudtam volna képzelni. Nekem ez a good végkifejlet.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.02. 14:40:47
  • darkSectorxxx #98677
  • j0nNyKa
    #98676
    spoilerbe leírod mi volt a good ending? meg hogy hol vált szét hogy mi lesz az ending? nekem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kiszabadítottam a dokit, egy darab lövés volt a csajszi aki fogva tartotta, és... kb ennyi
  • Ulthanito
    #98675
    Na, befejeztem az Outer Worlds-t. 19 óra 34 perc volt, lvl 24-en fejeztem be, az összes mellékküldetést megcsináltam. 

    Összességében szerintem nagyon jó kis játék volt, nem olyan, ami földbe állít, de mindenképpen tartalmas szórakozást nyújtott. A kezdetben fanyalogva fogadott látványvilág későbbre pozitívba fordult át, nagyon ütős art és látványos helyszínek voltak, a végére meg már kifejezetten tetszett, amit látok.

    A gunplay elég árkádos lett, valamint az item menedzsment rendszer szerintem el lett rontva. Tele van a játék egy csomó collectible-lel, én az egész játék alatt írd és mondd egyetlen itemet sem használtam az inventory-ból. Egy RPG-nél azt gondolom, hogy valami nem oké, ha itemek nélkül simán végigvihető.

    A végjátékban eléggé túltolták a nehézséget, a good endinggel fejeztem be a játékot. 

    Szép volt, jó volt, a hibái és hiányosságai ellenére nagyon élvezetes volt, viszont a 30 másodperces töltő képernyőket a viharba kívánom. 
  • Moby
    #98674
    Ezt az immortalt kipróbálnám, ha már elérhető lenne, de a ránézésre a mobilnet keretem elmenne a letöltésére. :)
  • Moby
    #98673
    Jah, hát teljesítményben a mobilok már nagyon ottvannak, csak két alapvető probléma azért továbbra is fennáll: az alapvető irányítási mód, meg a letöltési méret.
    Most vettem egy 9T Pro-t, ami játszani állítólag már elég jó (nem játszani vettem) de egy értelmes olyan játékot nem találtam, amivel konzolosként én szívesen csapatnám. Még talán a mobilos codot talán kipróbálnám, ha lenne mivel irányítani, meg letöltöttem ezt az eterniumot, dehát ez is olyan...olyan na.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.02. 14:24:59