121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #98672


    istenemmmmmm :DDDD imádom :D
  • mucsácsó
    #98671


    most mittomén, mobilra szerintem egészen pofásan néz ki :D bár ez kb Dio3 1:1-ben, de unalmasabb percekben biztos el lehetne majd nyomkorászni :D mondom ezt úgy, hogy sosem játszok telón :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.02. 12:46:08
  • mucsácsó
    #98670
    hát én még ezzal az alfabétagamma kezdetleges verzióval is bőven ellennék hosszú órákon át, amit a Blizzconon játszhatnak éppen :D
    de nyilván kell neki pár év majd, persze. Dio2 is a LOD-dal lett az igazi elvileg:)

    viszont a panelon elhangzott: “It’s not coming soon, not even ‘Blizzard soon’ ". - úgyhogy sztem még a 2021 is necces... :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.02. 12:38:23
  • CptFlint
    #98669
    Ez a diablo 4 ígéretesnek néz ki. De annyiféleképen el tudják még ezt rontani, hogy egyenlőre nem ülök fel a hype vonatra. D3-at is vagy 2-3 évig tartott nekik kikupálni, hogy egy oké játék legyen belőle. Meg ez a Blizzard már messze nem az, mint régen. Ettől függetlenül remélem jó lesz, de nincsen sok bizodalmam bennük. Amúgy sincs megjelenési dátuma és kétlem, hogy 2021 előtt megjelenne. Aztán még legalább 1-2 év megjelenés után mire gatyába rázzák, szóval ebből talán 2023-ra lesz valami fogyasztható is.
  • Moby
    #98668
    Naja, valszeg ezért is vásárolja be a stúdiókat a sony. Kell az ammo a ps5-be. Persze mi csak nyerünk ezen az egészen. Csak jönnemá :D

    /Mondjuk most egy ps4-nek is rohadtul tudnék örülni :D
  • mucsácsó
    #98667
    ez igaz lehet, nem lesz tutira egyszerű dolguk, pláne hogy amit írtál is, azt a 130+M PS4 tulaj ne érezze szembeköpve magát - ezt a "tranzíciót" szerintem főleg majd valami überdurva PS5-exekkel (ami PS4-re már nem jön) lehet indítani, aztán majd valahogy szép lassan kopottasak lesznek a PS4-es címek (szóval hogy mittomén, PS4 alatt marad egy régi engine -> csúnyább lesz, mint a PS5-ös változata), kimaradoznak funkciók vagy akár teljes játékelemek (álá Shadow of Mordor - bár ott másik fejlesztő is volt a PS3-as verzának, vállalhatatlan is lett:D)

    Mert önmagában az szerintem kevés lesz nagyon sokak szemében (főleg aki nemrégiben vett/vesz PS4-et), hogy PS5-ön szebb a grafika, azért most minek vegyen új konzolt.. Pro-ra is sokan emiatt nem váltottak, mondván "annyival úccse szebb" - de nyilván azért itt sokkal-sokkal radikálisabb lesz a változás :)
    ...CSAK JÖJJÖNMÁ!
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.02. 11:56:20
  • Moby
    #98666
    Én erről nem vagyok meggyőződve. Mármint 2021 elején lesz vagy 130millió ps4 tulaj kontra 10m ps5 tulaj? Nem lesz még sokáig elhanyagolva ez a gen, sőt, szvsz piacilag még sokáig ez lesz a húzóerő, amit a nagyok azért majd nyilván igyekeznek kiszolgálni. Sok múlik majd a ps5 árazásán is. Nem lesz könnyű helyzetben a sony egy ilyen sikeres generációból átterelni egy újabba a népet. Egyszermár ugyanebbe bele is tört kissé a bicskájuk.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.02. 11:53:04
  • mucsácsó
    #98665
    elvileg erre nagyon rámennek majd, mármint hogy mégjobb kompatibilitás legyen a PS4-PS5 között, ezzel méginkább transzparenssé téve a gen-átmenetet - akár multiban is - úgyhogy szerintem kvázi 100%, hogy lesz a két verza között majd crossplay. ahogy Overwatch 1 és Overwatch 2-nél is megoldják; a PVP contentből minden lesz OW1-ben is (új hősök, pályák, etc), csak nyilván más grafikával (bár én eskü nem látok szinte semmi upgrade-et az OW2-ben:D)

    PC-konzol crossplatform szintén lesz majd szvsz :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.02. 11:38:58
  • mucsácsó
    #98664
    jhah, én is így gondolom :)
    mert amúgy páran felvetették, hogy háde PS5-re/nextgenre nincs bejelentve - de szerintem direkt nem szellőztették ezt meg, úgymond legrosszabb esetben is majd max kap egy felturbózott kiadást azokra, vagy egyből egyszerre jelentik meg az összes platformra - mert hát szerintem is 2021 előtt totál felejtős ez így :(

    és igen, szerintem is bőven jönnek még játékok majd 2021-ben is - akkor már lastgennek számító gépekre - más kérdés, hogy egyre elhanyagoltabb minőséget képviselve, mint ahogy azt anno PS3/PS4 genváltáskor is láttuk :)

    egyébként meg értem az újításra való éhségeteket - szvsz ha lépnek is egy ilyet majd a távoli jövőben, akkor az a Diablo 5-tel lesz majd, vagy csak simán Diablonak hívják, és reboot :)

    említetted Moby az Ubi-gémeket - ott mondjuk valszeg előítéletes is az ember, de valahogy ők a reskin magasiskolája - eltekintve az AC Originst (meg talán Odyssey-t(?), amivel egyelőre még mindig nem játszottam, de nekem nagyon Origin-reskin szagú az is)..
  • Moby
    #98663
    Hát eddig a sony mereven elzárkózott a crossplaytől, de épp most vannak nagy nyitásban. Szal az eddig az nem igazán mintavétel, de valszeg ez lesz, hogy a ps5 tulajnak szebb lesz és ennyi, hisz eddig is ez volt ebben az igen zárt rendszerben is a pro kontra fat/slim tulajokkal.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.02. 11:06:12
  • j0nNyKa
    #98662
    áh szóval lehet mindkettő igaz, zsír
    genváltásnál hogy szokott lenni, mondjuk egy ps4 tulaj tud játszani egy ps5 tulajjal? tehát koncepcionálisan változik valami, vagy lényegében a ps5 tulajnak szebb lesz a játék, és kb ennyi..?
  • Moby
    #98661
    2021 elején még nagyon sok játék meg fog jelenni a mostani genre, de az hogy akkor már ne jönne nextgenre is, az azért valószínűtlen.
    Bár teljesen nyilvánvaló, hogy azokra is jönni fog valamikor, bármikor is jelenjen meg.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.02. 10:54:26
  • j0nNyKa
    #98660
    haverral azon agyaltunk hogy vajon megoldható-e és lesz-e crossplatform multi d4ben, merhogy az nemkicsit adná
    más: ő azt mondja hogy úgy lett bejelentve, hogy még ps4/x1 generációra, én meg 2021 elejét láttam leakelve
    ez a két infó az én fejemben eléggé szembemegy, mi itt most a szitu?
  • Tinman #98659
    Adja :-)

    Ez egy remek h&s lesz, de ahogy már párszor írtam: más irányokat is szívesen látnánk már. Pl. lehetett volna úgy, hogy jön a classic D4, meg jön egy spin-off TPS megoldásban mondjuk 8 óra single contenttel D4 - "random alcím" névvel. Ezzel a Blizz csak nyerhetett volna, hiszen a rajongók kapják az adagot, az újdonságra várók meg kapnak egy kis ízelítőt abból, hogy mi lesz akkor, ha bevállNA az új recept. Szerintem van a Blizznél bőven annyi erőforrás, hogy ezt meg tudták volna oldani.
  • Tinman #98658
    A küllemét tekintve mobilos szint, de erről a N üzletpolitika tehet: lehető legolcsóbb, de szériában jól gyártható hw-re kiadott minőségi játékok.
    De belbecsét tekintve ezek a játékok már nem mobilos szint. Azért nem sok Mario Odyssey, Zelda, meg Xenoblade szintű cucc futkos mobilon... ha így is néznek ki, a content bennük a töredéke annak amit a N szállít.

    Nézd... én is utálom, hogy a N nem figyel jobban a hw belbecsre, de ők mindig is ilyenek voltak, nem tudunk egyebet tenni, mint elfogadni és morogva tolni a csodás játékaikat :-)

    D4-ben... izé... a Diablokban levő gameplay csak szerintem öregedett meg már kissé? A videón is jól látszik a szokásos séma, klikkfesztcunami, amivel nincs is baj, mert ez ilyen, csak lehetne ez több is! Mondjuk a GoW korábban dettó leginkább csak arról szólt, hogy a mérges Kratos szétszabott mindenkit, miközben spammelted a gombokat, de az új GoW ezt iszonyú jól megreformálta. Na hát valami ilyesmi reformot várunk el páran egy Blizz kaliberű stúdiótól, de könnyen lehet, hogy ebben az egészben vastagon ott van a "Kína affér", nem akartak tovább feszt generálni, inkább biztosra mentek.

    Mi sem fanyalgunk, csak jelezzük, hogy lassan 25 év után illendő lenne ezzel az univerzummal mást is kezdeni azon kívül, hogy végigklikkeljük.
  • Moby
    #98657
    Codot sosem vettem, de kapta az is rendesen
    BFV-öt nem vettem meg pont ugyanezen okból, fifával meg sosem játszottam. Mindemellett azt látom, hogy a sokadik ismétlés után már sok játék bizony megkapja a magáét ha nem képes a fejlődésre. Ld ubi játékok, ésatöbbi.
    Én azt gondolom, hogy ott, ahol sok pénz van, sok szakember van, nagy projektek vannak, ott dől el az, hogy merre felé haladnak a játékok. Ilyenformán egy blizzardnak, egy biowarenek, egy ea-nak, egy sonynak vagy ms-nak, stb különösen nagy felelőssége van abban, hogy ez hogyan alakul. Ha másért nem, hát azért, mert jóval szélesebb lehetőségeik vannak. Én kvázi érintettségtől függetlenül szívesen látom, ha élnek a lehetőségeikkel, és nem szívesen látom, ha ezt nem teszik. Mondom: érintettségtől függetlenül, azaz mindegy ilyenformán, hogy játszom-e fifát.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.02. 10:46:36
  • mucsácsó
    #98656
    Hmm fura tényleg, hogy sokatoknak ennyire nem adja a D4 :D
    Hát én meg vagyok őrülve teljesen az egészért.. bár ez a féligmeddig openworld dolog annyira nem biztos, hogy jó, de majd kiderül, emiatt biztos nem hagynám ki :D
    Igazából akkor se értem, hogy miért kéne más műfajnak lennie...
    Ott a Call of Duty, ami szó szerint kb 25x-re jött ki FPS-ként, ahogy kezdte, és mégis odavissza megbasz mindent, és mekkora kasszasiker :D vagy ott a Doom, ő se lesz TPS, pedig 25 éves - mégha esetleg ott volt anno a Doom RPG mobilon (ami amúgy adta :D)

    Értem én, hogy újítani kell, de a GoW-féle reformot szerintem nagyon kevés fejlesztő merné bevállalni, és nagyon necces, hogy jól is sülne el..

    Amúgy meg higgyétek el, szarásig lesz a D4 új dolgokkal / D2-ből visszatérőekkel, csak nyilván nem lőnek el mindent egyelőre :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.02. 10:40:24
  • Moby
    #98655
    A graf mobilos szint persze, ami abban van hw az egy gyenge mobilszint mára. Én a diablo kapcsán nem csak erre gondoltam.
    Hogy hol nem számít a gameplay, vagy ez miből következik azt nem értem, de szerintem hagyjuk mert kezdesz ilyen mániákusba átmenni, csakmert elmondtam a véleményem. Amivel képtelen vagy megbírkózni csak azért, mert a tied más. Őrület...pedig ebben a sztoriban kb annyi van, hogy te nyilvánvalóan megveszed, ên meg nem, és nincs ebben semmi de semmi több. Teljesen mindegy mit írunk itt le, csak magunknak tesszük, meg hogy legyen valami beszélgetésféle.
  • yesname #98654
    Attól, hogy a gameplay jó Switchen (nagyon jó szerintem is), de még mindig csak mobilos szint. Tény, ha fáj ha nem. Ez van. Take it.
    A D4-ben és ARPG-kben pedig úgy tűnik nem számít a gameplay szerinted vagy csak ez is kettősmérce? :D

    Utoljára szerkesztette: yesname, 2019.11.02. 10:27:53
  • yesname #98653
    Akkor az összes klón dio3 kieg, mégis fizetnek érte. A D4 sem kieg. Akkor már a D2 is az volt. De ha már kiegnek nevezzük inkább D2 kiegnek néz ki, mint D3 kiegnek. :D
    Ilyen alapon az összes COD, BF, FIFA és sorolhatnánk végtelenségig kieg mégis megveszik és nem őrjöngenek. Te is.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2019.11.02. 10:31:11
  • Moby
    #98652
    Na mindegy, én ezen nem akartam rugózni, meg semmi bajom nincs nekem azzal, ha sokan játszanak vele, meg sokan élvezik is, csak furcsa volt látni-hallani az örjöngő tömeget egy dio3 kiegre amit teljes játékként fognak megvenni, de ha ezt más csinálja, akkor felnégyelik, halálát kívánják, stb. Durván kettősmérce ez.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.02. 10:11:38
  • Moby
    #98651
    Egyébként azt sem osztom, hogy nem az én világom. Mármint a dio valóban nem az, de pl a victor vranba nagyságrendekkel több időt toltam, és ugyanennyivel értékelem többre a csodálatos 2d rajzok, és sok más miatt, pedig tippre ötvened pénzből készült, mint a dio.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.02. 10:06:47
  • Moby
    #98650
    Hiddel, én örülnék a legjobban, ha így lenne, de nincs így. Nincs más nálam gyak 26 napja csak a mobilom, annyira vágyom a gémingre, hogy nemigaz, de mobilra sajnos nincsenek olyan játékok mint a konzolexkluk, beleértve a switchet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.02. 10:04:04
  • Tinman #98649
    - Nem. Érdemes lenne megnézni a PS4 excluk javát és utána kijelenteni, hogy mobilos szint, hogy a PC-s topról már ne is beszéljek.
    - Nem. A Switch egy másik utat jár, de olyan magas gameplay minőséget tol az emberek kezébe, aminek köze nincs a mobilos mikrotranzakcióval fertőzött mocskok sokaságához. Nem véletlenül tud a Switch siker lenni egy olyan világban, ahol "az összes játék mobiljátékszint mára."
    - A jó darkos ARPG-re abszolút van igény, reneszánszukat élik, elvégre a Soulsborne-ok és klónjaik is darkos ARPG-k. Bőven a mi világunk, mindig is az volt. Rohadtul nem erről beszélt ám senki, hanem a változásról, a megreformálásról, mely nagyon is időszerű lenne egy lassan negyedszázados játék esetében, mely a franchise létezése óta elég komoly konkurenseket kapott.
  • yesname #98648
    Az összes játék mobiltelefonjátékszint mára. Igazából az egész Nintendo Switch maga is az.
    Igény pedig mint látod van egy jó darkos ARPG-re. Nem a Te világod, sosem volt az. Ennyi.
  • Tinman #98647
  • Moby
    #98646
    Nekem ebből az egész dio hypeból anyi jutott, hogy kb 1 éve negvettem switchre a hármat, kicsit nyomogattam, és ennyi. Se előtte, se azóta.
    Nekem inkább az rohadt furcsa, hogy ennyi, és ilyen minőségű klónok mellett tényleg van igény még egyre?
    Én értem, hogy szórakoztató, de nekem a dio kapcsánmindig ugyanaz a problémám: ennyi rengetegsok pénzből tényleg csak ennyire futja? Én értem, hogy ez 20 éve odacsapott, de pont a klónok mutatják, hogy ez ma már az a szint, amit ilyen minimálbüdzséből is összehoznak, és kb ilyen is az egész zsáner mára. Kbmobiltelefonjátékszint.
  • Tinman #98645
    Biztonsági játék. Amivel nem lenne gond, ha lassan 25 év nem telt volna el a széria első részé óta. Mosmá' nagyon kéne a frissítés, kb. pont úgy, mint ahogy a felejtős Ascension után mennybe ment a GoW.

    A Dio 3-at Day1 toltam, multiztam is vele, nightmare-ig vittem el, de számomra már az is csak egy biztonsági játék volt, ami nem volt rossz, de nem is estem tőle hanyatt, pedig nem ártana. Ergo szerintem már az is kissé fáradtság szagú volt, ez meg u.a. csak szebb. Van ilyen játékból még egy rakat, elég jók... éppen a Blizztől lett volna esélyes egy nagy reform, de elmarad és elnézve a Dio életútját olyan 2030 körül jöhet a folytatás, ami talán majd végre mer újítani.
  • Ulthanito
    #98644
    @Darky: Stan és Pan lecsatolta már, vagy még mindig az lesz a mai program?
  • Ulthanito
    #98643
    Én csak a D3-mal játszottam, azt is csak egy bő hónapja, de bíztam benne, hogy eldobják az izometrikus nézetet. :( De ha már megmaradt, akkor egy kicsit lehetne szofisztikáltabb a harcrendszer annál, mint ahogy a ray of frost-tal (R1 végig húzva) 0 halállal végigmentem hardon a D3-on.

    Kíváncsi leszek rá, biztos teleszarják mikrotranzakciókkal is.
  • Ulthanito
    #98642
    Sürgősen menj el szemészhez, ha ezt tényleg így látod!
  • TDC Geronimo
    #98641
    5 class lesz nem 3, csak 3 van bejelentve
  • Tatyla
    #98640
    Nálam is, te szent szar bár úgy látom mivel három kaszt lesz csak egyelőre itt nagy pénz lehúzások lesznek a többi plusz karakternél
  • TomStorm
    #98639
    Jesszus hol van az még:/
  • TDC Geronimo
    #98638
  • TDC Geronimo
    #98637
    leak szerint 2021 eleje körül jön. Persze ismerve blizzt ez még tolódhat
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.01. 22:00:14
  • mucsácsó
    #98636
    hát nálam top1 legjobban várt gáma lett, még a CP2077et is eldobnám ezért szerintem :D
    ezt max egy BB2 rengethetné meg
  • Kandurex
    #98635
    Mitudomén...mérhetetlen mennyiséget az eggyel és kettővel, mérhetőt a hárommal. Én csak változást akarok. Mást, mint eddig.
  • Kandurex
    #98634
    Tény, hogy a Blizzard évek óta szivárványt szaró pónijaitól ez a naturalista ábrázolás jobban mutat.
  • TDC Geronimo
    #98633
    Igen streamen sokkal jobban néz ki dio. Gameplay trailer fos volt