121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #98753
    Jah. A TGS után különösen meglepő, hogy a DS az lett, ami. Erre aztán senki sem számított! :)
  • darkSectorxxx #98752
    De amígy igen iróniával élve ez ritkaság, hogy valami télleg olyan mint a trailerekben.... Mert nagy számban inkább gyengébb szokott lenni a final. :)
  • darkSectorxxx #98751
    Nekem soha nem meglepő az X360 kezdete óta nem lep meg semmi.

    Csak haverokat, ismerősiöket, akik azt mondták ez biztos nem így lesz. Kojima tuti nem csinálna csak egy mászkálós játékot, nem lőtt le mindent gameplay-ben mérve.

    Nem a francokat nem.
    Sokan egy illuziót teremtettek a játékhoz, a nagy hype miatt, képtelenek voltak elhinni, hogy márpedig ez télleg csak erről fog szólni a story-t kivéve...
  • TDC Geronimo
    #98750
    Hát pont az lett amit mutattak. Tudom ez manapság meglepő :D

    igazi chill játék, beteg átvezetőkkel, brutális graffal, nagyszerű kameramunkával, zenékkel és voice actingal
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.03. 12:44:54
  • darkSectorxxx #98749
    Aki szeretné tudni spoiler mentesen, mire számíthat a Death Stranding-el kapcsolatban:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.03. 12:40:17
  • darkSectorxxx #98748
    Szerintem sokan még nem. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.03. 12:37:56
  • darkSectorxxx #98747
    Támogatom a feliratot.

    Amúgy megint igazam lett.
    Ez a játék pont az amit én vártam a legelső gameplay alapján.

    Meglestem a beszámolót az IGN-től.
    Ezzel még utólag később se fogok játszani.

    2 okból veszem meg.

    1. Támogatom a magyar felirat miatt
    2. Így Anti bácsinak is segítek hogy neki olcsóbb legyen ezálltal, mert ő viszont játszana már vele. Legalábbis tudtommal.

    :)

    Nekem lesz más játék amit nyúzhatok :)
    Annyi hogy magát a story-t majd meglesem neten.
  • TDC Geronimo
    #98746
    Látom akkor jó páran megveszik :)

    Remélem tudjátok is mit vesztek :D
  • darkSectorxxx #98745
    Jobbulást.
  • Rage47
    #98744
    jelen
  • Moby
    #98743
    Geez :D
  • TomStorm
    #98742
    Elég megdöbbentő lenne számomra is ha tudnám pontosan hányszor játszottam végig Diablo részeket,minden karakterrel.Egy biztos,az összessel minimum egyszer végigtoltam összes részt.
    Miért pont a D4 maradna ki?!
    Annyi,hogy nem Ps4-en hanem még Pc-n és X360-on.
  • j0nNyKa
    #98740
    átneveztem, ízlelgessétek :)
  • Moby
    #98739
    Nem kell fenekestől felforgatni egy stílust. Én pl tökre el tudnék képzelni egy olyat, hogy a izo és a közelit tudnám váltogatni harc közben, ahogy pár rpg is hozza (DAI-ben ez jól van megcsinálva). Meg amikor a mesélés van, akkor kapnék egy közelit kapnék arcokkal, facial animmal, a bitang minőségű szinkron mellé. Csomó jó dolgot találtak már ki az immerzió növelésére, ami mind arról szól, hogy a játékos résztvevője legyen az eseményeknek, ne csak kvázi nézője. Ez persze nyilván ilyen egyperces ötletelés, de hogy lehet ezt úgy csinálni, hogy közben ne legyen a játék gyökeresen más.

    /Amúgy írhatnál sűrűbben, nem csak akkor, ha valami kiveri a biztit. Látom, hogy neked sincs már annyi időd játékra sem, de szívesen olvasnám a véleményed más témákban is.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.03. 09:21:23
  • yesname #98738
    A hasonlataidnak semmi köze ahhoz amiről szó van. A 2MB-os ADSL ugyan olyan típusú termék, mint a mai netek csak jobb lett a minőség és többet lett, amit ad ugyanabból. A rántott hús ugyan úgy hús, csak más a minősége. (Mellékesen rántott húsokon belül is van ez +az :D)
    A D2, D3, D4, Van Helsing, POE stb. ugyan úgy ARPG, csak más minőség, más világ. Máshogy táűlalja ugyanazt.
    A Dark Soulsok és klónjaik, a COD-ok, a Doom-ok, az autóversenyek stb. csoportja ugyan azt a stílust képviselik. Megveszik, megveszitek ugyan azt stílus változtatás nélkül X alkalommal, mert az a stílus tetszik.
    Minek változtatni a stílusán? Akkor más lenne a célközönség is. Azért, hogy akiknek nem most inge azok vehessék magukra? Ennyire fáj egyeseknek, hogy nem passzol rájuk ez a ruha? :D
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2019.11.03. 08:32:55
  • Moby
    #98737
    Nyugi, Tom a mindennek a rajongója :) 6-7 percig, aztán vége, de azon én is komolyan csodálkoznék, ha pont a D4 lenne az első játék, amit végig is játszik
  • Ulthanito
    #98736
    Így van! Minek változik a világ? Ne változzon, jó az úgy, ahogy volt 20 éve! Kérjük vissza a 2 Mb-os ADSL-vonalat, esetleg hozzá egy kis 55 centis CRT Funai tévét a nappaliba! A rántott hús is remek étel, minek ide sous vide szűzérme?!
  • Ulthanito
    #98735
    Azért hibásan mégse írjuk le a nevét! Még ha az is lenne, akkor is PlayStation.
  • Ulthanito
    #98734
    Évek óta szajkózom, hogy a videojáték ugyanolyan termék, mint bármi más, így azokkal egyező szavatossági és fogyasztóvédelmi jogok illetik meg a vásárlóit, azaz minket. A kiadók erre fittyet hánytak eddig, azonban rövid időn belül ez már a második eset, hogy fizetniük kell az ócska végtermék miatt.

    Az előző a WWE2K20 volt.

    Remélem, hogy ez egyre elterjedtebb gyakorlat lesz, és végre eljutunk ezen a területen is oda, ahová már vagy két évtizede kellett volna.
  • Moby
    #98733
    Elő van rendelve, de sajnos átvenni sem fogom tudni. Majd pár hét múlva, ha kiszabadultam.
  • Seth
    #98732
    Minek veszed, mikor előre megmondtad, hogy nem fog tetszeni ? :
  • darkSectorxxx #98731
    Vesszük, ahogy Anti mondta.
    Gondolom te is, Moby is.
  • darkSectorxxx #98730
    Szerintem simán lehetne az a 2 ember aki betéved ide mostanság, mi meg ügyis tudjuk mivan.
  • Kandurex
    #98729
    Most akkor ez a Diablo valami MMO Lite lesz? Lesz havidíj, mert már ilyesmiket is olvasok..
  • Moby
    #98728
    >Sokan másnak akarják de közben nem érdekli őket,nem rajonganak a sorozatért de mégis legyen más.

    Én pl nem akarom, hogy más legyen, nekem jó így is, én csak azt mondtam, hogy abból a rengetegsok pénzből valamit lehetne virítani(nem nekem, rajongót az sem csinálna belőlem). Egyébként ennek analógiájára a ubisoftot se kell szidni, csináljanak csak olyan assacreedeket mint eddig, hisz assacreedben ők a legjobbak, és jól van ez így! :D
    És random behettesíthető bármelyik nagy, copycat franchise.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.03. 06:39:09
  • TDC Geronimo
    #98727
    Nekem az tetszik D4ben hogy MMO lite lesz. Remélem lesz crossplay is, de még nagyon távoli az a játék
  • mucsácsó
    #98726
    szívemből szóltál :D
    csak nagyon messze van még az a megjelenés.. :(
  • TomStorm
    #98725
    Na 5 nap és DS:O
    El se hiszem..
  • TomStorm
    #98724
    Ráadásul D3 úgy sikerült konzolra,hogy minden Pc-s csak lesett,emlékszem rá:)
  • TomStorm
    #98723
    Nem tudom felfogni ezt a Dio 4 antipátiát ami itt is meg máshol is megy:(
    Sokan másnak akarják de közben nem érdekli őket,nem rajonganak a sorozatért de mégis legyen más.
    Hát rohadtul nem lesz más:D
    Így van ez,ne is legyen,áldom őket!!

    Maradjon meg a Diablos,felülnézetes HC hack&Slash!Ebben a legjobb volt és az is lesz!Lehetnek klónok,nyomába se érnek
  • TomStorm
    #98722
    Én már előrendeltem úgy 100 napja kb:)
  • AntiHero
    #98721
    Én meg Darky tuti.
  • TDC Geronimo
    #98720
    DSt ki veszi day 1 amúgy?
  • Moby
    #98719
    Ja, az árak tényleg okésak. Stardew Walley 2k meg ilyenek. Én eddig egyszer be nem néztem a játékszekcióba, pláne nem az árakra, szal egyúttal kicsit Moby előbújt a barlangból nap is van ma.
  • Moby
    #98718
    Még vagy 1 hónapra való táp kell, szal minden jól jön. És közben 8 nap alatt lezabáltam a mobilnetem, a kórház nyíltwifije meg egy rakás fos. Kbmindenjó, ha lekapcsol kicsit. Az ilyenek meg tudják ezt, nem kő ehhez minőség
  • n000rbi
    #98717
    A Sanitarium önmagában sokszorosát éri annak, amit összesen fizettél. Bár a mobilverzióhoz nem volt szerencsém, de kölyökként imádtam a játékot, mert olyan volt, mintha S. King hozta volna össze egy nem túl tiszta pillanatában.
  • Moby
    #98716
    A mobil mindenkié, és tényleg nagyon sok olyan játék van, ami minden korcsoportot elér. A nejem is játszik néha, sőt, anyósom is. Ebben rejlik az ereje, amit az ilyen tencentek rendkívül ügyesennfejnek le. Nincs ezzel semmi gond, az üzleti modell közben azért olyam, hogy relative olcsó marad. A room2-ért és a sanitariumért fizettem összesen valami 780 Ft-ot talán...szal ez tényleg olyan mindenkié.
  • j0nNyKa
    #98715
    ne várj Room sorozat-minőséget, merthát olyan.... nincs
    de nekem aki állandóan ezt a szart nyomkodom, a kiemelkedő játékok közt vannak ezek, és amennyi van belőlük, végtelen ideig el lehet velük baszkurálódni :)
  • Moby
    #98714
    Ú kösziek, ránézek!
  • mucsácsó
    #98713
    persze, de valszeg nem is "nekünk" vannak címezve ezek a játékok :) mármint nemtom, én egy percet nem bírnék ilyen mobilos PUBG-vel vagy Fortnite-tal tolni, de mégis milliószámra tolják mindkettőt mobilon (is) - nekem pl. egyik spanom rendszeresen tolja mobilján ezt a COD-ot, de neki semmi gaming platformja, meg nem is szeret játszani - na kb. pont ezeknek a koca, még csak casual játékosoknak se mondható rétegnek tökéletes a mobil géming. meg amúgy meglepőmódon elég sok csaj nyomja ezeket :D

    nekem Monument Valley volt a best talán így hirtelen :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.02. 21:25:15