121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #98793
    és ez egy agyontömörített fos 1080p videó... 4k HDRbe tvn. Na ott fog odabaszni

    Már a DFes 4k videó is durván nézett ki TVn
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.03. 22:39:16
  • mucsácsó
    #98792
    lastgenszar

    /mármint úgy értem, hogy fú, ez kurvajól néz ki! :D kíváncsi leszek mostmár nagyon... /
  • Kandurex
    #98791
    Meglátjuk, mi lesz. Max. eladom a genyóba és pipa. A lényeg, h nem előrendelős, viszont a tél hosszú.
  • TDC Geronimo
    #98790
    ahhh


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.03. 22:19:56
  • TomStorm
    #98789
    Hát még jó hogy nem lehet mindenhová eljutni vele.Még egy Days Gone nem kell:)
    De lesz benne amikor kell..
  • TDC Geronimo
    #98788
    Azért az a motor sok mindenre nem lesz alkalmas a terepviszonyok miatt :D
  • TomStorm
    #98787
    Tisztelet a kivételnek!..
  • TomStorm
    #98786
    Még mindig nem kell gyalogolni.Lesz motor.
    De most komolyan 2 embert kell itt fűteni a topikban egyfolytában DS-al kapcsolatban??
    Eszméletlen.Se DS,se Jedi,se D4 és ha megtudunk többet Cp2077-ről az sem!
    4 különböző világ hogy ne legyen copypaste de semminemjó:O
  • TDC Geronimo
    #98785
    de ha tudod, hogy te nem bírod az ilyen játékmenetet, akkor mi változtatna rajta? Mi véleményünk biztos nem.
  • Kandurex
    #98784
    Nem. Azt nem. Itt van még a hosszú - unalmas december, addig meglátom a többiek véleményét is.
  • Moby
    #98783
    Ez nem a játékot, Kojimát vagy a helyzetet minősíti, hanem az ismetőseidet. És ebből se tömeg se sokaság nem lesz, pusztán rosdzul választasz mintavételt. Válassz jobban.
  • TDC Geronimo
    #98782
    Neked nem való. Youtubezd le
  • Kandurex
    #98781
    Nekem annyira tetszik a világ, a karakterek, a kidolgozás, a színészi játék, tényleg, minden! De a játék,...serpa szimulátor 2077.
  • TDC Geronimo
    #98780
    Nem. Skill up is elmondta. Ez végig ilyen, ne számíts másra
  • Tikal #98779
    És te látsz mindent...
  • Moby
    #98778
    Én ezt nem gondolom. Én azt gondolom, hogy a játék pontosan az, ami. Ami látható volt a TGS-en is. Nincs itt semmiféle felpörgő action. Ami itt felpörög egy idő után, az a sztori, és ezzel együtt a motiváció. A core gameplayben nem kell várni semmilyen kibontakozó, hidden teljes vagy részleges átalakulást, mert ilyen szvsz nincs a játékban az alapján amit eddig tudok róla.
  • mucsácsó
    #98777
    jha, valszeg amúgy pont ezek azok a részek, amikről nem szabadott beszélnie a sajtónak :)
    annyit mondanak csak, hogy első egyharmada az tutorial meg battyogás, ami miatt sokan feladják - de tippre utána jön az eksön majd leginkább, meg amikről nem tudunk még egyelőre :)
  • Seth
    #98776
    De szerintem annál mégis több akció lesz benne, mint amit itt sokan hisztek. Nem folyamatos túrából áll a játék. Rengeteg bázis van, ellenfelekkel, illetve a "másvilág"-os szakaszokból még kb semmit sem mutattak azon az 1. világháborús lövészárokban lövöldözős és tank mögött bujkálós részen kívül. Lesz ott még Vietnámi háborús szakasz is, meg még kitudja mi
  • darkSectorxxx #98775
    Nem.
    Nem MGS-ot vártak, hanem egy hasonló szellemi folytatást, egy akció játékot, lövöldözésekkel stb...
    Hogy miért, azt őket kérdezd. :) pont ezért nem értettem én sem.
  • darkSectorxxx #98774
    Ez nem statisztika, hanem az ismerősök, de le is írtam a kommentben szó szerint ha jól rémlik. :P
  • darkSectorxxx #98773
    Mert ezt látom. Nem azt mondtam hogy a lakosság nagy része, vagy azt hogy 10-3 millióan, annyit mondtam hogy még mindig akadt bőven akinek a szeme előtt lila köd volt, Kojima neve miatt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.03. 19:46:25
  • darkSectorxxx #98772
    Ismerőseim pl dc-n.
    Valamint egy szóval nem mondtam hogy ez miatt nem veszik meg, csak nekem mondták hogy tévesen ítélkezem elsőre, mert az az 1 orás gameplay nem a teljes játékot tükrözi... Most a story-t kivéve értendő.

    A story miatt nem fogok 50-60 órát gyalogolni azért.
  • mucsácsó
    #98771
    what?! :'D
    én írtam ilyet, hogy MGS-t vártak? :D
  • Moby
    #98770
    Eddig azt írtad, hogy sokan vártak MGS-t. Most azt mondod, hogy szvsz senki nem várt MGS-t.
    Én má ezt nem értem, de ne érts félre: istenments, hogy elmagyarázd :D
  • mucsácsó
    #98769
    szvsz senki nem várt MGS-t, max még a játék bejelentése előtt - főleg hogy az 5 az "szar" lett ugye állítólag -, ráadásul Kojima megaszonta már az elején, hogy ez egy teljesen új stíló lesz, mint ahogy MSG-sel be lett hozva a tactical espionage action, szal más műfajtól miért várnánk MGS-féle lopakodást? :D
  • Moby
    #98768
    Dark mindig tömegeket haluzik a véleménye mögé. Nincs itt statisztika, csak a szokásos :)
    Valójában ő az akinek nem tetszik, hogy nem mgs lett, és így kimarad neki, és ennek feldolgozását azzal könnyíti meg, hogy sok, szintén csalódott jàtékost képzel bele a sztoriba. Ez ilyen pszichó dolog, nem stat :)
  • Tikal #98767
    te ezeket a statisztikáidat honnan húzod elő?
  • Moby
    #98766
    Sőt mondok mást,. A pushsqare-en fut poll. Jelenleg 2000 szavazat körül jár, és magasan, 31%-al vezet az előrendelők aránya, és mindössze 19% szavazott arra, hogy nem veszi meg.
    Szal Dark, megint milyen sokakról képzelegsz már megint? :)
  • Moby
    #98765
    Hol van az a sokaság? Én nem látom őket. Se olyat nem olvastam egyik fórumon sem, hogy visszamondta volna bárki az előrendelését.
    Szal kik azok a sokan?
  • darkSectorxxx #98764
    Szerintem pofon egyszerű.

    Mindkettő kell, de egyik se legyen kötelező.
    Ettől egyszerűbb kérdésre még nem volt alkalmam reagálni :)
  • darkSectorxxx #98763
    Nagyon sokan nem erre számítottak...
    Azt hitték ez is egy Metal Gear-hez hasonló akciójáték lesz.
    Sōtt még máig vannak akik nem hallották a revïvet és azt hiszik ez a mászkálás csak egy gameplay elem a sok közül és lesznek benne rendes akcióelemek. Mondjuk engem is meglep ugyanügy ahogy titeket... De akkora volt a hype hogy ilyeneket gondolnak... Sokan....
  • mucsácsó
    #98762
    nem tudom mikorra lesz kódom, de ha day1-ra, akkor én is :D
  • AntiHero
    #98761
    De ebbe pont ez a kiràly, hogy tök "egyedül" építjük fel amerikàt/vilàgot.

    Hozzà teszem màs jàtékosok àlltal épített utak, létràk, csomagok ott lesznek a jàtékban. (Igaz nem tudom mi alapjàn fogja nézni a jàték, kinek a dolgaival talàlkozhatsz..)

    De ez nagyon jól hangzik, hogy random barangolàs közben talàlsz olyan helyeket ahol màr màs jàrt ezelőtt.

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.03. 14:09:12
  • bardocz
    #98760
    Nekem bejött, de lehet az is közrejátszik, hogy a witcher 3 óta szinte semmivel sem játszottam szimulátorokon kívül és így megvolt az újdonság varázsa is.
  • davidka003
    #98759
    RDR2-t már rég kukáztam volna ha az utat se mutatná. Ígyis sokat kell benne lovagolni és túl van nyújtva a sztori is.
  • TDC Geronimo
    #98758
    de itt az egész játék lényege a mászkálás. Megkeresni a helyes utat, felszerelést stb, ha mutatná merre menj az tönkretenné az egész koncepciót, hiszen erre épül a játék
  • bardocz
    #98757
    Ennek inkább opciónak kéne lennie, aki a story miatt játssza, annak foghatja a kezét, mert nem sétával akarja elbaszni az összes idejét, akinek meg úgy tetszik kikapcsolja, és magától fedezi fel az útvonalakat.
    Én pl örültem neki, hogy az RDR2-ben pontosan mutatta az útvonalat, így is mászkáltam benne eleget.
  • n000rbi
    #98756
    Nagy valószínűséggel én is.
  • TDC Geronimo
    #98755


  • TDC Geronimo
    #98754
    Belehallgattam IGN beyondba. Negatívumként hozták fel, hogy pl amíg RDR2be beraksz egy markert az pontosan mutatja merre menj, addig DSbe te tervezed az utat és egyáltalán nem fogja a kezed. Nekik ez NEGATÍVUM. Na most ki vásárol ezek után játékot reviewk alapján? :D