121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #98833
    Szerintem sokan így gondolják, remélem azért a Blizz nem fog túl sokat váratni minket
  • yesname #98832
    Rám is jöhet a kőzápor. :D
  • TBTPumpa
    #98831
    13 perces (wtf) Final Fantasy VII Remake reklám Japánból:
  • mucsácsó
    #98830
    úrissstennnnnnnn, jöhet a kőzápor, de én ezért akár sztem 3 új játék árát is kifizetném most instant, ha játszhatnék vele (a végleges verzával persze) :D

    embertelen... és ahogy a tag is mondja, videókról lehet nem tűnik annyira funnak (pedig de), de játszva tuti sokkal-sokkal jobbat ad :)

    egyetlen egy furcsaság van számomra, hogy a moboknál az életcsík + név nem a klasszikus felül a képernyő közepén van, hanem közvetlen a mob felett, és eléggé apró betűkkel - de nagyobbal meg valszeg már fos lenne, vagy nemtom... az eventes bossnál viszont a klasszik csík volt. bár ez még bőőőven változhat (szvsz fog is)

    nem kell ide semmiféle DS, ide DIABLO 4 KELL! :D idevéle!


    btw, sokat agyaltam, hogy melyik game grafikájára emlékeztet nagyon, és rájöttem: GOW3! :D de imádom :)
    asszem bajban leszek, hogy druidot vagy barbot kezdjek :) meg hát a másik 2 kaszt is érdekel, de tuti melee leszek... sztem lehet megjátszanak egy paladint vagy amazont, de DH se kizárt ...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.04. 21:02:50
  • j0nNyKa
    #98829
    annyi ide vonatkozó infó van benne, hogy konzolon nem lesz billentyűzet/egér támogatás
    amúgy meg sima fanservice
  • darkSectorxxx #98828
    Nem tudom mire gondolsz most, mit ne vonjak le meg mire írtam hogy minden játékosnak sok?
  • Tikal #98827
    akkor meg a saját kis mikrokozmoszodból ne vonj le semmilyen következtetést...ami neked nagyon sok, az egy két ember valójában, maradjunk ennyiben :)
  • n000rbi
    #98826
    Mindig bírtam ezeket a ps reklámokat:

  • darkSectorxxx #98825
    Büdös faszt nem bugos, nem látad a stream-et majd kiszedem neked klippekre mik vannak abba a fight-ba, vagyis nálam mik voltak.

    Ja és erre jött ré hogy nem láttam sokszor mindkettőt és hátbatámadnak mert nem mutatta a kamera, így könnyü nehezíteni egy fightot, ennyi erővel be is csukhatom a szememet harc közben. :)

    Ja és átütnek minden, míg teneked meg minden faszba elakad aafegyvered, ez végülis egyfajta nehezítés.... csak én tartom csalásnak a gép részéről.
  • AntiHero
    #98824
    Lehetne már Péntek. DS


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.04. 15:36:30
  • Ulthanito
    #98823
    Az a boss nem bugos, Darky. Azért, mert neked nem tetszik, hogy nem látod mindig mind a kettőt, az nem bug. Direkt így lett megcsinálva, ettől nehéz a két csóka.
  • Ulthanito
    #98822
    Maradjunk annyiban, hogy nekem nincsenek.
  • mucsácsó
    #98821
    Én bele se mertem kezdeni a DS3 DLC-kbe, már a Nameless King-gel se bírtam el, inkább abbahagytam ott a picsába:D
  • darkSectorxxx #98820
    Hát izlés kérdése, nagyon szar pl a Ringed City-ben amikor a varázsló idézget ellenfelet, azt eskü egyszerűbb lelőni nyilpuskával.
    A másik 3 nagyon nagyon nehéz, de betanulhatóak.

    2 Sárkány az elején talán a legidegesítőbb
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.04. 13:56:13
  • darkSectorxxx #98819
    Bugos fos boss és valóban ott kellett keresnek egy a stílusomnak megfelelő megoldást a kamera miatt, hogy lássam mindkettőt, amint lock nélkül próbáltam egyből megvolt a megoldás, utána cska azt kellett kitalálnom melyiket hozzam át a másik fázisba. Persze nem ismertem a taktikákat, volt 4-5 boss a 22-ből akik ráksztettek hogy tanuljak ki ellenük valamit. :) De ez még mindig easy-bb mint a 3. :)
  • Moby
    #98818
    Egyszer mán végig kéne csapatnom azon a das3 dlc-n, csak nekem ez az egész das3 nemgyerebe. Oké friede meg a faterkája jóvót, de a többi nagyon meh.
  • Kandurex
    #98817
    Alapvető fogalmi zavaraid vannak az objektív és szubjektív dolgokról. Tényleg nem szeretnék ezzel foglalkozni, szóval kérlek, haggyá' mán! :)
  • Ulthanito
    #98816
    Az ígéret szép szó....

    Lehet, hogy easy, bár amit Stan és Pan valamelyik este művelt veled, az minden volt, csak nem easy. :-D
  • gregoryan
    #98815
    dehogynem...
  • Ulthanito
    #98814
    Nem vágyom rá, hogy hájjal kenegessenek! :-D
  • Ulthanito
    #98813
    Sajnos még ez sem igaz. Ha azt mondod, hogy a Föld a Nap körül kering, akkor az nem egy vélemény, hanem egy tény. Attól, hogy te mondod, még nem jelenti, hogy az a véleményed.

    De egy hétköznapibb példa: Kolléganőd elmegy fodrászhoz, levágatja a haját. Nem mindegy, hogy azt mondod neki, hogy nem lett jó a hajad, vagy azt, hogy nekem a korábbi frizurád jobban tetszett.

    De ne menjünk bele, alapfokú kommunikációs tréningek anyaga mindaz, amiről most beszélünk.
  • Kongy
    #98812
    Úgy szeretem olvasgatni azt a mély filozofálgatást ami néha itt a topikban folyik. :D Ilyenkor ha otthon vagyok mindig hozok egy kis popcornt is az olvasgatáshoz.
  • Moby
    #98811
    Én csak azt tudom mondani, hogy aki azt várja, hogy én minden posztomba beleírjam, hogy szerintem, az ott várjon türelemmel, ahol most van, majd érkezem! :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.04. 13:20:02
  • yesname #98810
    Nézzenek oda. Ulti olyant mondott rendesen meglepődtem. Kezdem becsülni és tisztelni. :)
  • j0nNyKa
    #98809
    amúgy milyen az objektív vélemény? vagy inkább úgy kérdezem hogy milyen az objektív szubjektum?
  • Kandurex
    #98808
    Nem és nem. A vélemény, ha magán, akkor szubjektív. Ha én azt mondom, hogy szar, az csak nekem szar. Az, hogy ki mennyire azonosul vele az más kérdés.
  • darkSectorxxx #98807
    Még 1x Gratulálok hogy Midir-t legyőzted. Kicsit késve de az ígéretemet betartottam!

    Minden boss meghalt, mind2 befejezést meglestem.
    Igazából az volt amit mindig mondtam, easy játék a 3. részhez képest.
    Ruha nélkül 1 karddal, egy pajzsal, és 5-7 szituban elővéve a Havel armort, végigverheő minden.

    A legtöbb bonfire-nél nem is kell 20 estus, iszonyat easy annyival.
    Inkább a DLC-hez fontosabb de csak ha siet valaki mint én.

    Egy szóval most kiegyenlítettem a tartozásom. :)

  • Ulthanito
    #98806
    A tökfőzelékre azt mondani, hogy szar étel, az nem vélemény, hanem tény. Azt mondani, hogy neked nem ízlik, az vélemény, ami ugye nem jelenti azt, hogy a tökfőzelék szar. Vagy nem feltétlen az.
  • Kandurex
    #98805
    Persze, úgy híjják' szubjektív vélemény.
  • Ulthanito
    #98804
    És azt te döntöd el, hogy mi az értelmetlenül felszopott, igaz?! Tehát, ami neked értelmetlenül felszopott, az másnak is az kell legyen, sőt, ad abszurdum akkor már objektíve is értelmetlenül felszopott.
  • gregoryan
    #98803
    Szerintem nem érted sajnos.... de legyen szép napod!
  • Kandurex
    #98802
    oké.... minden nagyon szép akkor, minden fasza
  • gregoryan
    #98801
    Te mindent bántasz...
    csak nem tudom kivárni, mikor hagyod már abba....Ha ennyire keserű az élet, nem lehetne csendben elviselni?
  • Ulthanito
    #98800
    Ilyenkor kell levenni a polcról a még nem olvasott könyveket.

    Ja, hogy ez nem az a hely? Bocs :-D

    Miután befejeztem az Outer Worlds-t szombaton, gondoltam jó, hogy még vasárnap lesz időm játszani. Csak épp nem volt semmi, amihez kedvem lett volna. Még a VR-t is előszedtem, Rush & Blood-on összefostam magam az egyik pályán, bekapcsoltam X1X-et, Game Pass kuka, semmisekell, majd ismét a PS4-et be, ott se kellett semmi.

    Így hát egész délután olvastam. És ma is azt tenném, ha nem kéne itt ülnöm az irodában ebben a szotyadék időben.
  • Ulthanito
    #98799
    Mondjuk ha egy játék első egyharmada tutorial, akkor ott komoly bajok vannak.
  • darkSectorxxx #98798
    Még mindig nem irtam ilyet egyik kommentbe se.
    Nem tudom ezt honnan vesszük.
  • darkSectorxxx #98797
    Még mindig nem ezt írtam.
  • darkSectorxxx #98796
    Végülis 10 óránként egyszer táskával tudsz hadonászni majd kb... De lepjenek meg, azt mondom :)
  • TomStorm
    #98795
    Óóó addig Pc-n is kijátszhatod Über-Ultra grafikán sokcázezeré:)
    Én kezdem most 4K HDR-be;)
  • Kandurex
    #98794
    Pedig az lesz az! Ezzel a motorral PS5 alatt bizony mágia leszik/vanik!