121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Zóanagyvarázsló
    #98873
    Meg hát évek múlva jelenik meg a játék, és - nem a grafikára gondolva - a D3 még launch után is sokat változott (PC-n látványosabban, mert oda előbb jött az alfa).

    A D2-t meg annak idején több helyen újrarivjúzták, mert a félkész 1.0-t lehúzták. És a kiegészítőig (2001) 640x480 volt a plafon, utána kapta meg a 800x600-at. Csak lestem annak idején, hogy ezt mégis hogy képzelték.
  • mucsácsó
    #98872
    pedig ég és föld... megnézel egy D3-as modellt, azokat baltával faragták, full lowpoly az egész, itt azért már lényegesen jobb a helyzet.
    meg a fények/árnyékok full dinamikusak, ergo már full más :D meg nulláról írt új engine.
  • gregoryan
    #98871
    gameplay alapján, nekem kb Diablo 3.1 nek tűnik.. semmivel sem szebb.. legalábbisha mégis valamivel az elhanyagolható..
    mondjuk én is úgy voltam vele mint a kolllégák lejjebb, hogy vgig toltam coop ban illendőségből, de hogy még1x elinditsam, sohatöbbet...
    baromi unalmas votl nekem.. nem az én stíluom.
  • Zóanagyvarázsló
    #98870
    De nem biztos, hogy ezúttal is lesz offline mód konzolokon. Ami baj, mert nálam PC-n simán tud lag lenni, akármennyire is 60 az fps. Remélem, nem cseszik el (megint).
  • mucsácsó
    #98869
    igazából ha nem egy kókány szar az engine, akkor futnia kell jól :) márpedig biztos nem lesz gané, meg hát nagyon semmi se indokolja ezt a látványvilágot, hogy ne fusson jól PS4-en - persze ettől még kurvajól néz ki :P
  • Moby
    #98868
    Szerintem mintavételnek tökéletes az is, hogy switchen is úgy néz ki, és úgy fut a dio3, hogy a pofám leszakad. Nem tudom elképzelni, hogy egy currgen nagykonzolon ne legyen majd az élmény tökéletes.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.05. 11:08:27
  • mucsácsó
    #98867
    isometric action-RPG developed for PC, Playstation 4 and Xbox One

    sztem ettől hivatalosabbat az egész interneten nem találsz :D

    csak hát jah, ~2021-ig még bőven lesz ideje szerencsétlennek porosodni :( :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.05. 11:00:03
  • j0nNyKa
    #98866
    thx - merhogy emiatt siman leporolom a ps4et es raprobalok hogy milyen lesz
  • mucsácsó
    #98865
    tudjuk, hogy jön, 110% - bejelentéskor a csávó konkrétan mondta, hogy PC, PS4 and Xbox One - majd mindjárt keresem :D
  • j0nNyKa
    #98864
    valaki mas esetleg? barki mas?
  • darkSectorxxx #98863
    1. Forrás
    2. Project Scarlett
  • j0nNyKa
    #98862
    ah, koszi, makes sense
  • Moby
    #98861
    Nextgen xbox. Nincs még neve.
  • j0nNyKa
    #98860
    van egy ilyen leakelt info dio4rol:
    "Will be coming to PC PlayStation 5 and Project Scarlett."
    namost:
    - tudjuk biztosan hogy ps4re is jon? ha igen, kerek forrast
    - mi a banat az a project scarlett?
  • j0nNyKa
    #98859
    az mindig egy erdekes vita hogy ki kitol milyen otletet nyult, eleg sokaig kene visszamenni hogy talaljunk egy "eredeti" cimet :) teny hogy a blizzardnak szoktak lenni eredeti otletei, de valszeg a poe-ban is, meg barmilyen jatekban is lehet talalni ha akar az ember
  • ppista
    #98858
    Szerintem egyik sem jobb a másiknál, legfeljebb az, hogy a POE a Diablo pofátlan lenyúlása.
  • ppista
    #98857
    Amikor egy társammal játszottam, az jobb volt egy kategóriával, de ugyanúgy meguntam, mert az egész semmi másról nem szól csak az állandó, minél jobb felszerelés farmolásről. Az Act 1. még elment, de az utána levők egyre rosszabbak lettek, gondolom az időhiány miatt. A később kiadott plusz fejezet, megint jobb volt, mert gondolom ott volt idő megcsinálva. Emlékszem a statisztikára a végén, hogy lemészároltam 45000 lényt. Uramatyám!
  • mucsácsó
    #98856
    PoE nekem se jött be...bár valszeg előítéletes is vagyok és hendikeppel indult az egész, mert nehéz őszintén szeretni egy F2P játékot számomra :D
    De jah, köszönőviszonyban sincs mondjuk egy D4-el. PS4-en meg pláne hulladék sztem :)
  • Tinman #98855
    Nekem talán közel 100 óra belecsúszott. Akkor és ott elvoltam vele, végül is szórakoztató volt, de nem estem hanyatt, hozta a kötelezőt, ahogy a 4 is hozni fogja, nyilván modern köntösben.

    A Path of Exile viszont iszonyat csalódás volt. Gyűrtem 1 hétig, de nem bírtam elviselni, iszonyat unalmas volt. Soha többé látni se akarom.
  • darkSectorxxx #98854
    Kövezzetek amúgy meg én semmit nem szeretnék már, az lenne a legjobb ha nem vonzana már 1 játék sem, nem akarok pénzt költeni már se 200k-s hardverekre se játékra, de magamtól ezt nem tudom megtenni, ehhez az ipar fog kelleni. :P

    és eddig egész ügyes benne. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.05. 09:43:46
  • darkSectorxxx #98853
    Moby mostanság ingerlékeny kicsit. :)
  • mucsácsó
    #98852
    jóvanna, mindenkinek megvan a maga gyengéje
    nekem Diablo mindig szent volt :) én ebben tényleg vállalom, hogy betegesen és/vagy elfogultan rajongok érte :D

    még egy BB2-ért lennék szerintem ennyire betegesen oda, meg hát Psychonauts 2 is nagyon-nagyon-nagyon jöhetne már :)

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.05. 09:25:58
  • darkSectorxxx #98851
    Tudod melyik az egyetlen Fight, ami NEHÉZ a Das1-ben? és élveztem ez miatt a kedvencem és élveztem?
    Astorias....

    Ő télleg nehéz, mert nem a hátad mögül támad mind egy buzi meg nem bugos szar, hanem télleg face to face harcolni kell ellene, mert rohadt jó ellenfél.

    Igaz ez is 1-2 óra alatt megtanultam, és valszeg visszamegyek hozzá még no hit party-ra de ő egy nagyon jó ellenfél, kár hogy a többi nem. Szerintem.

    Ha valamiért megérte játszani az első résszel nekem, az ez a csávó:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.05. 08:51:10
  • ppista
    #98850
    Életem leghaszontalanabbul eltöltött harminc órája a Diablo 3. A felénél abba kellett volna hagynom, mivel kifizettem érte tízezret, nem akartam hogy kárbavesszen. Megtanultam a leckét. Ha nem jön be valami, került amibe került, hagyni kell a francba.
    Kipróbáltam az ingyenes Path of Exile-t, de az is ugyanaz az unalmas felszerelés gyűjtés, mint a Dio. Séta.
  • darkSectorxxx #98849
    Nem, nem jogos összeolvasni 2 külön kijelentést és ezt prezentálnod egybemosva egy 3. általam mondott szöveggé.
    Mindig ebből vana baj, mondok valamit és nem azt mondod vissza, mintha nálatok teljesen más lenen az amit leírok itt a gépemen.

    Na segítek picit:

    1. Kurvaszar az a bossfight. Bugos, kurvanehé. ezt írtam először.
    2. Azt írtam második hsz-nál hogy MIUTÁN rájöttem hogy nem szabad lock-olni ennél a harcnál mert minden esetben hátrányba kerülsz, AKKOR már easy

    Vagyis a 10 óra szarakodás az azért volt mert eleve nem jól próbálkoztam, nem pedig azért mert bármilyen kikerülhetetlen dolog lenne benne. Ja bocs amikor a semmiből hátba vágnak az kikerülhetetlen.

    Szóval ha irritál legközelebb valami, olvass vissza. :)
    Magadnak megspórolsz irritációt, nekem meg azt hogy feleslegesen adsz a számba MINDEN EGYES téma kapcsán olyat amit nem is állítottam.
  • Moby
    #98848
    Igazából nem gond, megoldod, meg minden easy, de akinél 10 órát rohangálsz tátott szájjal a faszerdőben, az bug :D
    Annyira kibaszottul irritáló, ahogy ezt az egészet kommunikálod, hogy ideje lenne ignoráljalak.
  • darkSectorxxx #98847
    De das 3-ban is van hogy beragadnak boss-ok vagy a Ni-oh-ban, vagy pl Magától meghal az első fázisa Prince-nek.... iylenek, sokat játszol vele akkor belefutsz ilyenekbe, de ez nem bug. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.05. 08:35:10
  • darkSectorxxx #98846
    Hát hogy kilép a karakter egy animációból, ami megszakad vissza alaphelyzetbe és azonnal ugrik egyet az animáció abba a pózba aminek lenie kellett volna, hát ezt mai játékokban bugnak vagy glitch-nek irnád le te is, de akkor nem értem innentől kezdve milyen játék hibákról beszélünk? Ennyi erővel akkor minden játék Direkt ilyen amilyen... :D

    Igazából nem gond, megoldom, csak hogy én azt mertem feltételezni, hogy egy mai játékban nevezett hiba régen is hibának számított, de akkor nagyot tévedetem, sorry. :D

    Viszont ha ez direkt ilyen akkor már inkább a VICCES jelzőt használnám erre a jelenségre. :)
    Csak kérdezem akkor miért van 2 féle animációja direkt? Van egy amikor nem áll vissza alap pózba és van amikor visszaáll?
    Ez ilyen szuper extra fícsör? a Végső Bossfight-ra meg már nem maradt idő megoldani hogy küzdeni is kelljen ellene? :)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.05. 08:32:58
  • Moby
    #98845
    És ez miért lenne bug? Mert neked nem tetszik a működése? :D
  • darkSectorxxx #98844
    Mármint az a kérdés milyen 1-2 emberről van szó. :)
  • darkSectorxxx #98843
    Pontosan ott is vannak biztos.
    De a Das 1-ben a kicsi ezer százalék hogy az.

    Van pl az a becsúszása amikor előre tolja a dárdát és suhan feléd, akkor pl van hogy megpattan a oszlopok alapzatán meg nem tudom merre és irányt vált. Sőtt van olyan felvétel amikor előretolja a dárdát és nem suhan, MEGAKAD elrakja magamellé a dárdát és hirtelen elkezd suhanni, csak úgy, ilyen faszságok vannak benne, lehet nem figyeltél ezekre de vannak, van róla felvétel neten. Nem kitaláció. :)
  • Ulthanito
    #98842
    Annyira bugos Stan és Pan, mint ahogy a Prince tesó teleportál, vagy Friede faterja a hugyos bilijét borítgatja...
  • Moby
    #98841
    Sőt, szerintem ne is jelenjen meg már semmilyen más játék, se előtte, se utána.
    Kezditek kimaxolni az agyatlan fanboiságot.
  • Tatyla
    #98840
    Sajnos szerinte is a Blizzardot jól ismerve :'(
  • TomStorm
    #98839
    Dehogynem kell DS,megőrültél??:D

    De igen,D4-el is mit tolnám te jó ég:(
    Barbár elsőre ofkorsz!!Aztán Druida majd Sorci meg meg áá kell:(
  • TDC Geronimo
    #98838
    Új behind the scenes videóban elmondja kojima, hogy 7+ órányi átvezető van a játékban
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.04. 22:55:46
  • Tikal #98837
    "Nagyon sokan nem erre számítottak..."
  • TDC Geronimo
    #98836
    2021 eleje leghamarabb
  • mucsácsó
    #98835
    ámen!
    de szerintem egy 2021-ig várnunk kell...
    én 2021 tavaszt (május? mind D3 anno..) tippelnék, de ne legyen igazam!
  • j0nNyKa
    #98834
    soon™