121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Seth
    #98913
    Az item használattal nem vagy egyedül. Én egyik soulsborn-ban, Nioh-ban, Sekiroban sem használtam semelyiket az alapvető gyógyítás, mérgezés,negatív hatás elleni szer, hazateleportálás-on, lélek,vér etc.. adó cuccokon kívül. Jó hogy vannak, látom, hogy van pár OP kombináció velük, de nekem nincs kedvem kikísérletezgetni őket, mert igazából nincs rájuk szükség :)
  • darkSectorxxx #98912
    Mondtam, a twitch-en nem akarok én senki lenni, csak játszom, és tárolom a gameplay-eket és töltöm fel youtube-ra, nem érdekel semmi, ha nem nézné senki max nem beszélnék, de akkor is menne a live.

    Nekem kedv szerint megy a játék.
    Itemekhez nem kell akkora angol, eddig is tudtam volna mi mire jó, el tudom én olvasni.

    A probléma mélyebben gyökeredzik4

    Konkrétan ott indul a probléma, hogy nem is érdekel, és nem is vagyok kíváncsi rá hogy mi mire jó az itemekből, mert nem érdekel.
    Ez a legnagyobb hibám, hogy egy fikarcnyit se köt le bogarászni az itemlistát, full érdektelen vagyok irántuk.

    Sőtt nekem konkrétan ismerősök szájbarágósan elmagyarázták, nem is kellene elolvasni, mi mire jó.
    Csak szimplán nem mutatok érdeklődést ezek iránt.

    Ne kérdezd miért, lehet kiégtem és vén farok vagyok már. :)
    A NioH egyeltalán nemm is izgatott, a demo free volt ezért néztem bele, eszem ágába nem lett volna pénzért, sőtt a megjelenést se figyeltem meg a trailerekből is 1 darabot néztem csak végig.
  • darkSectorxxx #98911
    Nekem védekezés se megy a legelső boss leveszi a staminámat ha védekezek.
  • darkSectorxxx #98910
    Miafasz? konzolra? nebaszfel.
  • Seth
    #98909
    Utánanéztem, olyan 110 körül van most. A 175 csak egy becslés volt Activision részéről ,mire kifutja magát a kiegészítőkkel
  • Ulthanito
    #98908
    Nem inkább angolul kéne már megtanulnod? Hogy tudjad az itemeket menedzselni? Ez a hobbid, ráadásul úgy még nagyobb Twitch-sztár lehetnél! :)
  • Ulthanito
    #98907
    Az komoly...

    Most írta ki, hogy An update is needed to complete the installation. 57,223 Gb (!). Azok után, hogy 35-öt felmásolt a lemezről.

    Ezzel sem játszom ma, mire nekem ez levánszorog, az legalább 3 óra, de így este inkább 4.

    És még a tetves sztorit sem engedi elindítani! Legalább azt baszatták volna a lemezre, idióták.
  • LBandi77
    #98906
    Itt még annyira nem lehet buildezni,skill pontokat rakosgathatsz különböző új mozdulatok tanulása érdekében.Meg ugye itt védekezni kell inkább mint dodgeolni.
  • Seth
    #98905
    COD vége olyan 175 GB körül van(legalábbis ennyit adftt meg az Activision tárhelyként) :D Ebből nem tudom mennyi a single meg a multi. Várom már az időt, mikor kiválaszthatom mit szedek le. Teszem azt én csak single-t akarom, és csak az angol szinkront. Mennyi helyet és időt lehetne spórolni
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.11.05. 16:56:41
  • darkSectorxxx #98904
    PS4 egy fos, de PS5 pont ezekből lesz sokkal gyorsabb, ott ilyen gond nem lesz.
  • darkSectorxxx #98903
    Pontosan, nekem a Souls játékok, a NioH, BB ezért jó mert a saját táncommal meg tudom csinálni.

    De ezt mindig is mondtam, hogy én semilyen játékba nem szerettem ezt az item menedzseléseket én szinte minden játékot alap felszerelésekkel játszok....
    Ha nem lehet, vagy nem tudom, akkor skip. De nem is hiányzik a NioH, hogy őszinte legyek.

    A látványvilága meg a pályák nekem annyira nem vonzanak mint egy BB-DAS vagy Sekiro.

    Sekiro is japán, szamurájos, mégis letisztultabb a látványa...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.05. 16:48:37
  • Ulthanito
    #98902
    Ez szánalom, de komolyan.
  • TDC Geronimo
    #98901
    2 gigás updateket is 30 percen át másolja :D

    Ilyen sajnos ez. PS5 SSDnél azért más lesz a helyzet
  • darkSectorxxx #98900
    NioH rettenetesen buides játék, ott nem elég csak ügyesen kitérni meg ilyenek, mert szerintem a legnehezebb Souls játék, oda nem mindegy milyen fegyverrel mész, hogy válogatod össze a spec képességeket stb.

    Mert alap mechanikákkal szinte esélytelenek a harcok, abban a NioH-ban ha valaki könynen tud haladni, azok mint build-ekkel mennek, a sok item, meg szir-szart ismerni és használni kell benne.

    Nekem ez már az első részben sok volt, de a táncolós stílusommal legalább egyszer végig értem a játékon.
    Itt a legelső boss-t nem tudom megölni, mert gyenge a karakter.
    Nem beszélve hogy BRUTÁLIS 1-2 mob a pályán, amihez hasonlót még souls játékban nem láttam.

    Köszönöm nekem is elég volt egy életre, már az első részt befejezve tudtam hogy nekem többet nem kell a NioH, de a demo ingyen volt, kipróbáltam, rá is erősített erre. :)
  • Ulthanito
    #98899
    Igen, az nem neked való. A DaS-on is itemek meg anélkül mentél végig, hogy bármit értettél volna belőle. :-D
  • Ulthanito
    #98898
    Copying add-on...34,015 GB

    40 perc!

    WUT?

    Mifaszom tart a másolásban ennyi ideig?

    Ha a PS5 ilyen lesz, kibaszom a gecibe.

    Amúgy meg egy lemezről milyen add-on-t másol fel egy játék? A játékot kéne telepítenie, nem add-ont másolni (CoD MW).

    Ha ezek után még majd a Day 1 patchet is az arcomba tolja vagy 30 giga méretben, isten bizony miszlikbe töröm a lemezt!
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.05. 16:43:57
  • darkSectorxxx #98897
    Bocs Bandi de sohatöbbet, a NioH nem az én világom, oda buildezni kell, az meg más mint amiket én csinálok.
  • Ulthanito
    #98896
    Elkezdtem a demót, 10 perc után abbahagytam. Nekem nagyon nem gyere be az egész.
  • LBandi77
    #98895
    Toljad a nioh 2,ha kihívás kell,engem a kígyó taknyosra szopat és az oda vezető út is kurva nehéz volt.
  • darkSectorxxx #98894
    :D
  • TBTPumpa
    #98893
    Termékkapcsolás. El kell adnia azt is, főleg a Black Friday/Advent/Karácsony szezonban, különben nem lesz bónusz/prémium az év végén.
  • TDC Geronimo
    #98892
    Amúgy a multi jelenleg ilyen :D


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.05. 16:13:49
  • darkSectorxxx #98891
    Ki kell rúgni az ilyet a boltokból.
  • TDC Geronimo
    #98890
    lol baromság
  • Ulthanito
    #98889
    Nem, az üzletben mondta a srác, hogy a sztori mellé is kell előfizetés, mert "a szerveren generálja le a sztori pályákat". És anélkül nem megy. Vissza is kérdeztem tőle, hogy ez biztos, mert ilyet még nem hallottam, és azt mondta, hogy kell hozzá.

    Én is furcsának találom.

    Nem a garázsbolt volt amúgy, hanem a Konzolvilág.
  • Seth
    #98888
    "Viszont az komoly, hogy PS Plus-elfőfizetés nélkül a sztoriját se lehet tolni!!"

    Valami félreértés lesz ez nem ?
  • TDC Geronimo
    #98887
    "Viszont az komoly, hogy PS Plus-elfőfizetés nélkül a sztoriját se lehet tolni!!"

    Ez tuti bullshit
  • Ulthanito
    #98886
    Csatoljátok fel, de megvettem az új CoD-ot.

    Jókat olvastam róla, itt is dicsérte néhány egyed, és most se X-en, se PS-en nincs olyan játék, ami lekötne. BFV multiba beletoltam vagy 50 órát, ennek érdekel a sztorija is, és mivel lemezes, eladom, ha már nem gyere be.

    Viszont az komoly, hogy PS Plus-elfőfizetés nélkül a sztoriját se lehet tolni!!
  • TomStorm
    #98885
    Jedi is már csak 10nap:O
  • TBTPumpa
    #98884
    Voltak benne elb@szások, de a waifu csajszi Leah-Diablo azóta is nagy kedvencem.
  • Zóanagyvarázsló
    #98883
    A DA-ra és a WoW-ra értettem a sikoltást, hiszen azokról írtam. A GTA egy másik komment volt, de annyira nem venném egy kalap alá a Diablóval, hogy lenne okom miatta sikoltani, bár a váltás ott valóban sikeres volt, és jó játékot eredményezett. De akkor már találóbb lenne a Zelda is. Melyből a nép máig el van a különböző számú D-sekkel.

    Én az igényeidet értem meg, nem hiszem, hogy nekem kellene példákkal alátámasztanom. Mindazonáltal vannak lootoldák más nézetben, kidolgozatlanabb közelharccal (Borderlands 1, 2, PQ - a 3 eddig kimaradt) és kidolgozottabbal (Dying Light) is. Nyilván a nézet miatt IS mások, ez elkerülhetetlen.
  • mucsácsó
    #98882
    tudom, ott voltam az imádók között :))) bár ott volt ilyen hiszti, hogy "nem elég dárkos" - és végtére tényleg nem lett az, de mégis fasza játék lett, és belecsúszott néhányszáz óra :D
  • gregoryan
    #98881
    Tőlem írhatsz jobb példákat, ha alátámasztják, amit azt mondod értesz..
    Nekem ez volt a szubjektív véleménem. Ami olyan jellegű hatással volt rám, hogy példának tudom felhozni.
    Monndjuk egy GTA sorozattól hogy kapsz sikoltást azt nem értem, de izlések és.......
  • Zóanagyvarázsló
    #98880
    Én az első Dragon Age-t játszottam végig, de PC-n. Na most az egész látvány jobban működött felülről (de az tök jó volt, hogy be lehetett zoomolni, és úgy IS irányítani), a harcrendszer is (ott ugye party is van), sőt egy puzzle is azt igényelte. Ezt a puzzle-t a konzolos verziókból kivágták, és az AI-t is lebutították a nézet hátrányai miatt.

    A többi rész már konzolosabb gyökerű volt, de a második rész demója annyira visszataszító volt, hogy messzire menekültem a szériától. És valahogy te is ott tartasz, hogy sokkal jobb játék kéne tőle.

    A WoW harcrendszerét inkább nem minősítem.

    Értelek én, de olyan példákat írtál, hogy sikítok tőlük.
  • AntiHero
    #98879
    De a grafikai vàltozàs teljesen màs mint egy kamera(nézet) vàltàs.

    Vannak példàk ahol jót tett a vérfrissítés..GoW pl. Nem vitatom, hogy fel lehet dobni egy jàtékot teljesen màs tàlalàssal. Resi 7 is itt van példànak.

    De mindent azért nem kell újítani. Egy Diablónak pont ez az eszenciàja, hogy felülről nézzük. (Legalâbb is véleményem szerint)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.05. 13:06:30
  • gregoryan
    #98878
    végülis... a Wolfenstein 3d meg a doom 1 is kinézett valahogy.. pixel grafikával.. az ethernal is remélem olyannal jön ki, mert újítani felesleges.. vagy a GTA 1-2 és a 3 ami óriási váltás volt..
    szerintem nem vált be nekik. az 5-el is a konyhapénzt keresték csak meg, mert nem tetszett az embereknek..
    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.11.05. 13:00:38
  • AntiHero
    #98877
    Miért kell mindent újítani? Ez ilyen új generàciós berögződés, hogy a jól bevàlt alapokat el kell dobni? A diabló így jó ahogy van. Nem kell ezt vàltoztatni. Max több tartalom kell bele.

    De ha màr mindent vàltoztatni akarunk...akkor a Dead Strandingot miért nem fogadjuk el? Az szembe megy sok dologgal ami megszokott. Az se jó sok embernek...

    Sok a hiszti azt veszem észre a jàtékosoknàl. Még megsem jàtékokat húznak le egy trailer alapjàn..
  • gregoryan
    #98876
    aztán mi lett a vége.......
  • TBTPumpa
    #98875
    Igen, a Diablo 3 egy 2012-es játék. 2008-ban jelentették be, hasonló imádattal és érdeklődéssel a játékosok részéről.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.05. 12:41:01
  • gregoryan
    #98874
    Deeee.. ezek a kritikák nem 2019 ben születtek, mármint a vélemények..
    amikor kijött a game, akkor is pontosan ezt gondolta sok ember.. hogy idejétmúlt erre jön a 4... ujabb fényekkel!! Csodálatos!!!
    ugyanaz a kaptafa.. képtelenek elszakadni..
    Nekem annó a WOW egyik varázsa az volt, hogy ott voltam kvázi benne a TPS től, előtte meg csak mgasan az egységek fölött..
    Én adnám ha lenne egy Diablo, tps nézetben, ,mint a Dragon age.. (csak egy sokkal jobb játékként)