121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #98953
    Amint lesz kedvem bármit játszani, megtörténik hidd el. :)
    Csak az a baj a játék nálam nagyon kedv kérdése.
  • Moby
    #98952
    Tolj inkább twitchen csapkorászást. Annak több értelme van, és sokkal kevésbé zavaró.
  • darkSectorxxx #98951
    Ennek semmi köze hozzá, itt nem a DS-ról van szó, az nem izgat, jó alkotás, csak nem érdekel, de nem is utálom, szimplán nem foglalkozom vele.
    Ki a fenét érdekel szerinted a ds? Nem is a DS-ről beszélek.
    MEGINT a számba adsz olyat amit NEM is mondtam!

    Ellenben a Sillent Hill az egyik klasszikus, kedvencem, és ez a senkiházi itt bevette a Kojima vs Konami harcába és felhasználja ebben a sárdobálásban, holott ....

    Nem a DS érdekel, meg Redus meg Kojima, de még csak nem is a Konami, ezek nem érdekelnek, csak a Silent Hill, úgy beszél róla mintha a DS miatt a SH egy hulladék lenne, holott nem is riválisok, játékok terén, mert 2 külön stílust képviselnek. Ez ami nem szép.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.06. 20:27:33
  • Moby
    #98950
    Told még..neked elment az eszed attól, hogy kojima olyan játékot csinált ami neked nem gyerebe.
    Én ennek örülök. Élvezettel nézem ezt a vergődést.
  • darkSectorxxx #98949
    Köszönöm szépen ez nem változtat semmit azon hogy megy a sárdobálás, értelmetlenül... a Silent Hill-hez még mindig semmi köze Reddus pofáját kivéve a DS-hez.
    Hogy lehetne jobb egy alma a körtétől? ha a körte nincs ?

    Végülis mivel nem történik már meg soha bármit állíthatott volna, azt is akár hogy a SH-ben csillám lámák lettek volna.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.06. 20:22:29
  • Moby
    #98948
    Nem mentegetek senkit, pusztán a helyzetet vázoltam kontrázásképp dark őrületére
  • Tikal #98947
  • darkSectorxxx #98946
    Konami is balfax, de Kojima-t se kell mentegetni.
  • darkSectorxxx #98945
    Pontosan, bár a PT demo tudtommal csak egy dmeo, egy techdemo, a Silnet Hill 7 nem tartalmazta volna ezt, ez csak egy alternatív demo, nem a SH gameplay-t mutatta. Legalábbis ezt olvastam róla akkoriban.
  • Moby
    #98944
    Igen. És pont azt nem engedte tovább a Konami. Amúgy igen. Kurvakár egy olyan játékért, aminek esélye nem volt megszületni.
    Talán a sony kötelêkben születhet valami hasonló, de az nem SH lesz.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.06. 20:14:59
  • TDC Geronimo
    #98943
    kicsit több, mint 1 nap
  • darkSectorxxx #98942
    Jah igen így a botránnyal már valóban nem, de a lehetett volna az akkor lehetett volna ha nem van botrány....
    És ha a Konami újrakezdte volna ez a Kojima nélkül.

    Alternatív jövőbe nem látnk bele, csak FELTÉTELEZTE... itt meg, tényként hivatkozik rá. a paraszt.
  • mucsácsó
    #98941
    de azért lássuk be, hogy kurvára kár érte, mert P.T.-től mindenki huzatosrafosta a gatyáját :D meg hát azért jócskán megelőzte a korát is azzal a kinézettel...az öreg Fox engine :D

    Konami meg a világ balfasza, még Resi7-től is nagyobbat durranhatott volna akár az egész, ha hagyják őket nyugodtan dolgozni... bőven volt benne potenciál, dehát rip... :(
  • Moby
    #98940
    Mi a feltételezés? Feltételezés az őrületrage volt, amit egyel korábban toltál. Az SH projektet lelőtte a konami úgy, hogy az összes nyomát is el szerette volna takarítatni az internetről, a sonyval viszahívytta a P.T.-t a storeból. A konami nélkül viszont nincs SH, mert ő a jogtulajdonos. De velük se lehetett SH, mert rohadtul nem akarták azt, amit Kojima csinált. Jó játék lett volna, ha ilyen feltételekkel elkészül valami?
    Nyilvánvalóan gecire nem. Ehhez se Norman Reedusnak, se lángésznek nem kell lenni.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.06. 19:15:12
  • Seth
    #98939
  • darkSectorxxx #98938
    Oks de ez csak feltételezés, hiszen nem végleges változatról van szó, meg érted a DS kategóriát hogy hasonlíthatja egy horror játékhoz, amiben más a játékmenet, más a célközönség?

    Nekem akkor is inkáb odaszúrás szaga van ennek, erre miért lenen szükség? más okot nem látok ebben a megnyilvánulásban, minthogy a Konami-nak egy ilyen fricska, mint annó a Sony a Micro-nak a használt lemezzel, vagy harcolnak a EA vs Activision.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.06. 18:47:39
  • darkSectorxxx #98937
    Oks, azt tudom, de Reedus is szerepelt volna benne?
  • TomStorm
    #98936
    Thx
  • Moby
    #98935
    Pl az, hogy Reedus benne volt az elkezdett, aztán lelőtt projektben. És ő látta, hogy a konami mit engedett volna meg, mi lett volna belőle. Azóta pontosan tudjuk, hogy mennyire toxikus munkakapcsolat volt ez már akkoriban Kojima, és a Konami között, és ezzel nem is mondott el semmi újdonságot. Nyilván nem véletlenül lett ilyen csúnyán lelőve az egész.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.06. 17:33:14
  • AntiHero
    #98934
    Mivel azt akartàk elsőnek megcsinàlni Kojimaval.
  • darkSectorxxx #98933
    "Norman Reedus szerint a Death Stranding sokkal jobb lett, mint amilyen a Silent Hills lehetett volna"

    Ez a gyökér tag, mi faxságokat beszél nyilvánosan? Mennyit fizethettek ezért neki?

    Máár lassan ott vagyok hogy még ha a gameplay érdekelne akkor se érdekelne a játék, mert annyi faxságot tólnak a marketingekben.
    Mifax köze van egy DS-nek akármilyen szempontból egy Silent Hill-hez, ami el sem készült?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.06. 15:41:17
  • Ulthanito
    #98932
    Amikor a napok kezdődnek, úgy általában. :) Péntek az 0:00-kor indul, tehát akkor.
  • TDC Geronimo
    #98931
    Mint minden más, éjfélkor
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.06. 14:10:20
  • TomStorm
    #98930
    Azt lehet tudni órára pontosan mikor?
  • TDC Geronimo
    #98929
    Másfél nap

  • TomStorm
    #98928
    Témát miért nem engedi??
  • TomStorm
    #98927
    Látom AntiHero letöltötted te is,megkaptad Chibi Ludens-t:D
  • Zóanagyvarázsló
    #98926
    Az Infinite Warfare-re gondolsz. Az a DICE-tól és a BF-től leginkább a Battlefront 2-re hajaz (sci-fi képességek, dodge fighting, "űrepika"), vagy inkább fordítva. Nálam ott az IW nyert, mert az jelent meg előbb és került az utamba, illetve Star Warstól többet vártam volna (a BF2-ben a klasszikus karakterek nálam óriási mínuszként sültek el).

    Nekem már a CoD 4 se jött be igazán, sőt a CoD 2-ből is vegyes érzésekkel szálltam ki pár pályával a vége előtt (a multi azért ment), BF-ből meg a Bad Company 1(-2) volt a csúcs, de a többi közül egyik sem lett volna alkalmas, hogy megszerettesse velem az FPS-kampányokat.

    Szóval engem már sikerült lebeszélni az új CoD-ról :)
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2019.11.06. 11:33:24
  • Ulthanito
    #98925
    Senkinek nem akarom a kedvét elvenni, de ez nekem elég középkategóriás. Az utolsó CoD amivel játszottam az Infinity War (?. van ilyen?), aztán BF1 és BF5. Nekem az utóbbi kettő sokkal grandiózusabb, mint a CoD.

    Ebben a sztoriban a ******-i pályán az autók olyanok, mint a műanyag matchboxok, ahogy mozognak is, nekem a pályák is sok helyen mintha műanyagból lennének kiöntve, Mindent ilyen fényes csillogással vonnak be, az egész plasztik hatású.

    A multiban meg nem értem, miért kell olyan hangot adni, amikor megölnek, mintha egy üstdob szólalna meg, vagy robbanás lenne. Egy idő után baromi idegesítő.

    Sose álltam egyik oldalon sem, sőt, az FPS műfaj messze nem a kedvencem, a BF5 multiba unokaöcsémmel beletettünk kb. 50 órát, azt élveztem, de egyáltalán nem vagyok egy multigyurka. Szóval ez nem a kötelező másik oldal fikázása, de nekem a két játék között komoly kvalitásbeli különbség van a BF5 javára.
  • TomStorm
    #98924
    DS-t lehet tölteni 50GB
  • darkSectorxxx #98923
    Hát ettől nem kell félni! :D Hogy neked a kedved elmegy valamitől....
  • TDC Geronimo
    #98922
    Rosszul van TVje szerintem beállítva :D
  • Moby
    #98921
    Akkor sem veszed el a kedvem tőle :D
  • darkSectorxxx #98920
    És mi ezzel a baj? magamnak nem játszhatok így? Ártok ezzel valakinek?
  • Ulthanito
    #98919
    Nem lettem nedves ettől a COD-tol.

    A multit a BF5 minden tekintetben felülmúlja az eddigi 3 meccsem alapján. Hangulat, látvány, zene, fegyverek, elvezet stb.

    Ettől én sokkal többet vártam, plane a felszopás alapján. Remelem változni fog a véleményem.

    Belenéztem a kampányba is, egyes pályák nagyon szépek, mások meg messze nem. Nem ájultam el attól se eddig.

    Szóval eddig mehhh.



  • mucsácsó
    #98918
    érdekesség, ha már így téma volt a napokban az "újítás" a D4 kapcsán:

    Blizzard considered a free third-person camera for Diablo 4, but isometric just felt right
  • Moby
    #98917
    Ostoboid csapkorászássá silányítja ezeket a kiváló játékokat. Pont ezt írtam a minap.
  • sanya200
    #98916
    Csak kérdezném hogy a ps store-ból leszedtem a destiny 2-t de ha elindítok a destiny 1 kampányával indul
  • mucsácsó
    #98915
    na majd a PS5-ben, ott pontosan így lesz :) bár a nyelveket nem tudom, de nem kizárt, hogy arra is rámennek majd - úgy lenne értelmes, ha már az ilyen moduláris install dolgot nyomatják majd..
    de amúgy jah, okádék ez az copying dolog, én már ezért nem is updateltem csomó játékot se, ami csak úgy vinyón volt, vagy inkább töröltem a picsába... gusztustalan, és az UI is olyan laggos hányadék lesz azon időre, hogy vmi veszedelem...
  • darkSectorxxx #98914
    Igen, én a saját részemről ha választani kéne 2 dolgot említek meg:

    1. lusta vagyok használni
    2. mindig menet közbe az van bennem, hogy tuti nem lesz belőle sok, valszeg elpazarlom majd később jó lesz, ez a skótság

    azt kiderül a játék végére hogy addig-addig spóroltam míg nem is kellettek.

    Kb igen. :)

    Ilyen téren, Amon-t, Bandi-t nagy szemekkel csodálom mikor ügyesen kihasználnak minden kis aproságot a játékban, ami nekem , nem menne mikor magamnak játszok, de nézni szeretem. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.05. 17:48:17