121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #98993
    Én bevallom őszintén egy f2p killzone multi launch titlenek örülnék psre :)
  • TDC Geronimo
    #98992
    Ah de várom már DSt, éjfélkor neki is ugrok
  • Moby
    #98991
    Igen, pontosan. Egy kicsit erről szól Hermen Hulst kinevezése, meg a nyilatkozatok, hogy a sony elkezdett erősen az eura, és az európai játékkészítésre koncentrálni.
  • Moby
    #98990
    Ez már nem fog változni, de ezért van szükség mégtöbb stúdióra.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.07. 13:31:01
  • TDC Geronimo
    #98989
    Attól félek PS5re még tovább tart majd a fejlesztés. Ebben a genben szinte az összes nagy stúdió, ami prevgenbe elkészült 3-4 játékkal, azok itt max egyet csináltak
  • Moby
    #98988
    Nem így értettem. Tehetségben nem volt ott hiány korábban sem. De mostanra meghatározó erővé nőtték ki magukat, nemcsak bele a topligába, hanem mostmár döntéshozói szintig. Egy európai kisstúdió.
  • TDC Geronimo
    #98987
    Már azzal, hogy magyarul jönnek ki a játékok is előrébb vagyunk.

    Amúgy most sony tiszta EU lett :D
  • Moby
    #98986
    Folytatják. Sőt, ez az eddig nem túl szimpatikus, de rakétasebességgel imázst váltó Jim Ryan olyanokat nyilatkozik, hogy a komoly befektetéseket akarnak kelet európában eszközölni, és Mo-t is említi. Felkerültünk a sony térképére.
    Mindent a játékokra tesznek fel. Kegyetlendurva generációnak igérkezik a ps5.
  • mucsácsó
    #98985
    hát mostmár hozzák a Nóti szintet szerintem :D
    kíváncsi leszek, hogy PS5-re mit pirítanak majd... HZD2 biztos odabaszarint majd, bár én _ANNYIRA_ nem voltam oda-vissza az elsőtől, de sztem az egész topicban egyedül vagyok így ezzel :D végefele vártam azért már, hogy legyen vége...

    de ha a közelharccal valamit kezdenek, akkor megbocsátok :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.07. 13:21:16
  • Moby
    #98984
    Jaja. Iszonyú milyen karriert futott be 10-15 év alatt az a kis garázsstúdió :O
  • TDC Geronimo
    #98983
    11 óra... alig várom
  • TDC Geronimo
    #98982
    a GG fejes?? Na fasza nekem az a csávó szimpatikus volt mindig
  • mucsácsó
    #98981
    Nah zsír :)
    remélem a felvásárolgatásokat folytatják (és nem MS-módra, hogy futottak még kategóriás studiókat rántanak be), úgyhogy méginkább minőségi cuccokat tudnak majd odapakolni mégtöbb tőkéből :)
  • Moby
    #98980
    Meglett Shawn Layden utódja.
    És nem más, mint Hermen Hulst.
    Igen. Tök meglepő, egyúttal tök szimpatikus, és egyben szerintem tök inspiráló lehet a többi sony stúdió számára. Egy ízig-vérig szakmabéli. Tényleg minden a stúdiói köré épít a sony. Moar gigaex szaga terjeng a levegőben :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.07. 12:45:13
  • AntiHero
    #98979
    Ez a story DS-ben. Meg az a vilàg meg amik itt vannak..hangulat..ötletek..:O
    30 percet néztem a jàtékbol..de az egész màr most 5*

    Btw.: TheVR strímeli.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.07. 12:27:56
  • darkSectorxxx #98978
    Pontosan a régiek változatosak voltak pályadizájnban... Ezek meg meh.

    DmC vel csak dizájnbeli gondjaim voltak.
    A karakter nekem túl buzis volt.
    A pályák olyanok, mintha valami álomszerű összevisszaság lenne
    Illetve a boss-ok, amikből kb 2-3 volt fasza.

    Pl azt a tv bemondós emberfejet nem tudtam máig megemészteni.

    De mechanikában pont elég tempó volt.
    De a mostani az kuvagyors nekem, és pont ebbe nem illik bele Nero kezei, a protézisek, ilyen tempójú harchoz nem illik ez a taktikus téma.

    Max ha fejből valaki vágja melyik színű kar mire jó... Vagy ignore-álja a dolgokat.
  • Moby
    #98977
    Nekem rohadtul bejött az új DMC. Igazi oldschool móka volt. Én kiütést kaptam már ezektől az újkori, DMC címeken futó buziskodásoktól, hosszú idő után az első olyan volt, amit élveztem is. Ezen a vonalon, csak így tovább!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.07. 10:10:09
  • Kongy
    #98976
    Egyet kell értenem, az új DMC engem sem igazán kötött le. Jók voltak a karakterek meg a harc is fun volt, csak egyéb gameplay nem szorult ezek mellé, és a helyszínek is egysíkúak voltak. DMC4 meg a DmC ezen a téren azért jobb volt, meg ott akadt némi platforming is. De itt kb 90% hent...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.11.07. 10:01:40
  • darkSectorxxx #98975
    Ja pedig ez technikailag jól is néz ki.
  • mucsácsó
    #98974
    valahogy engem se kötött le (nekem is meg van), de valahogy nekem nem jött át annyira, pedig a DMC4-ért és a DmC-ért (IGEN, azért :D - szvsz iszonyat király lett) én odavissza voltam, de ez... majd valamikó végigszenveden, vagy sem :P
  • Ulthanito
    #98973
    Miért kéne nehéznek lennie?

    Tegnap végignéztem (belenéztem) a Stan és Pan-os gyötrelembe, hááát, 8 és fél órád ráment így is, mire meglett a végén. :)

    (amúgy hogy a viharban tudsz 10 és fél órás közvetítést lenyomni egyhuzamban??)
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.07. 08:01:10
  • darkSectorxxx #98972
    Pont ez a baj vele hogy nem a DMC egy tank játék, hogy nekik kell menni ész nélkül.

    Tegnap egy csaj lezúzta legnehezebb fokon elsőre, csak neki az ellenfeleknek és nyomkodta a gombokat összevissza a kontrolleren, ha véletlen meghalt akkor volt 20 sárga orb kb azt felélesztette a karaktert harc közben.

    Vicc ez a játék nehézségre.
  • darkSectorxxx #98971
    :)
  • Ulthanito
    #98970
    Ismét toltam vagy két óra CoD-ot az este. Hát, sokkal beljebb nem lettem. Még az sem segített, hogy FFA-meccset is nyertem (1.78-as K/D aránnyal, amit a BF-ben sosem voltam képes megcsinálni), bár ez nem engem minősít, hanem a játékot, ugyanis béna vagyok. :)

    Szerintem ebből eladás lesz néhány napon belül.
  • Ulthanito
    #98969
    Pedig ott is táncolhatsz, kedvedre...
  • Ulthanito
    #98968
    Csak amíg nem ért véget a sétálás.
  • darkSectorxxx #98967
    Durva hogy 5-7 éve még a fél karomat odaadtam volna egy ilyen DMC-ért ami most utoljára megjelent, most meg képtelen vagyok utólag is ingyen végigjátszani, annyira elszoktam ettől a durva henteléstől.... Pedig a játékkal semmi gond nincs. Érdekes
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.07. 00:08:28
  • darkSectorxxx #98966
    Ja Jedi-t én is ki akarom próbálni, remélem ilyen "fogd a kezem, story-s, látványos, harcos, nehéz fokozatos játék lesz. :)
    Egy körre szerintem jó lesz majd.
    RDR2 ugye nekem nem játszik már.
  • TomStorm
    #98965
    De nem ám!Ráadásnak lesz Jedi is és RDR2-t sem adtam fel!:)
  • darkSectorxxx #98964
  • darkSectorxxx #98963
    Akkor 60 órán át legalább nem leszel elérhető? :)
  • darkSectorxxx #98962
    Szerintem meg Nincs is semmi fontos ami érdeklejen bárkit a családján kívül. :)
  • TomStorm
    #98961
    Szerintem meg nekem a legjobb mert 24h és kezdhetem:D
  • Kongy
    #98960
    Nekem a legjobb szerintem: Se a SH nem érdekel, se a DS, se Kojima, se Norman Reedus. :D Nekem épp elég volt pár óra MGS4 meg 5 a Kojima-féle agymenésből, aztán azokat sem fejeztem be. Többet nem kérek köszönöm.
  • TomStorm
    #98959
    Nyitottam DS-nek topikot!
    Mélyebben ott is bele lehet merülni:)
  • darkSectorxxx #98958
    Igen a Downpour, én szerettem nagyon, és részben nyitott pályák voltak benne, bár a szellemrendőrautó inkább csak idegesítő volt, de kikerülhető azért kis odafigyeléssel.
    És a downpour befejezés... imádtam.

    nem mondom, hogy nem láttam már 10-15 filmben ugyanezt a befejezést, vagyis témázást, de nem számítottam rá egyeltalán.
    De a best SH a 2. rész volt, egyértelműen számomra. valahogy így:

    SH2>SH3>SH1>SH4>SH6>SH5
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.06. 21:02:25
  • Kandurex
    #98957
    ...ravasz.. ;)
  • Moby
    #98956
    Mi a tököm az az SH6? A downpour?
  • darkSectorxxx #98955
    Na ebben egyetértek veled, nem szeretem ezt kimondani, de ebben nem tudok vitatkozni, sajnos nem tudom megcsinálni!

    Viszont még annyit a SH-hez hogy a 6. részt sokan lehuzták, nekem pl minden SH baromira tetszett de a 6 rész még az 5.-től is jobban, vagyis ha valamelyik részt gyengének mondanék a többiehze képets az a 5., ezért sem hinném hogy rossz silent hill-t csináltak volna, sőtt én akkor is ugranék rá, ha most a Konami mégiscsak csinálna, akár más név alatt.

    meg tudom senkit nem érdekel.
    De ha már horror szóba jött, egy Fatal Frame kellene még azt megnéznék, mai technoval....
    De ilyen már nem lesz. Csak a Blair Witch meg a hasonlók.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.06. 20:36:53
  • Moby
    #98954
    Fogadjunk, hogy nem tudod letolni halál nélkül a das1-3 -at egymás után?
    Na?
    Tuti nem tudod :(