121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #99073
    Én nem igénylem az intenzív történést. Nekem okék a lassú, vagy egyszerű játékok, HA az harmóniában van a történettel, és a világgal. Nem feltétlenül a játék interaktív része kell, hogy megfogjon, ha a többi képes erre. Csak ehhez nekem kell egy lelkiállapot, ami nem mindig van meg. Sokszor vagyok-voltam feszült, ingerült, stb, ilyenkor nem megy. Ez most nemcsakhogy megvan, hanem eü előírás a chill, ha karácsonykor szeretnék itthon lenni.
    És ezzel együtt sem biztos, hogy tetszeni fog, a DS. Vagy igen. Délután remélem már többet tudok. Alza nem kapkodja el.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.08. 10:16:02
  • Zóanagyvarázsló
    #99072
    De a link alapján lehúzni, hogy linkelni is szomorú ezt a véleményt, talán mégis túlzás volt ;)

    Hogy Ulthanito valóságával mely vélemények vágnak össze, azt nem tudom, de tölem eldöntheti ö. Mondjuk, hogy éppen ö hagyta ki a szerintemet, az mélységesen megdöbbentett.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2019.11.08. 10:09:37
  • Tinman #99071
    Ezek a régi gamerek sajnos jellemzően abban a betegségben szenvednek, mint amiben pl. Moby, meg én is: gameplay. Ha az k. jó, akkor odáig vagyunk, meg vissza. Ha az sántít, uncsi, lassú, akkor morgunk.

    Amiben Moby-val pl. én nem tudtam egyetérteni az a Hellblade, az nekem annyira nongame volt azzal a kamu harccal, az ostoba, semmire se való, repetitív szimbólumkereséssel, hogy szenvedés volt végigtolni. Moby meg zabálta.

    A Death Strandingről persze nekem semmilyen véleményem nincs, majd PC-n tolom, nem szenvedek vele ezen a gőzturbinán.
  • n000rbi
    #99070
    Igazából teljesen mindegy, az övé is csak egy vélemény, nem pedig a "kiábrándító valóság".
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.11.08. 10:04:57
  • Tinman #99069
    Konkrétan az egyik legnagyobb régi motoros, ős Gurus. Konkrétan n000rbi még meg sem született, amikor ő már gamer volt :-D
  • Moby
    #99068
    Nem ellenkeztem én akkor sem :)
  • Zóanagyvarázsló
    #99067
    Index vagy nem Index, a cikket a régi motoros, IDDQD-s Stöki írta.
  • Ulthanito
    #99066
    - Nagyon sokan mondták, hogy bugos a második küldetés a játékban.
    - Kik azok a nagyon sokan?
    - A haverom, az egyik kollégám, még a neten is olvastam pár hozzászólásban...
  • Ulthanito
    #99065
    Ott tényleg panaszkodtam, de hát az röhej is, nem?!
  • Moby
    #99064
    Nem a játékra írtakra gondoltam a codnál, hanem a peccselésre :)

    /Hogy a játék nem tetszik, az nekem oké. Mindig.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.08. 08:22:51
  • Tatyla
    #99063
    Nem mostanról van szó hanem nagy általánosságban mindig :)
  • Ulthanito
    #99062
    Egy szóval nem mondtam, hogy ez rossz játék. Hol olvastál ilyet? Leírtam, hogy amit én láttam a játékból, olvastam róla, az alapján nekem nem tetszik. Tessék már megtanulni olvasni, de tényleg. Nem angolul, magyarul írom. Nem írtam, hogy szar játék, azt se, hogy hülye, aki játszik vele, sőt, még csak azt se mondtam, hogy valamikor nem nézek majd rá.
  • Ulthanito
    #99061
    Az minimum másfél óra lenne! :-D Töredéke annak, amit gyalogolni kell a játékban.

    A hisztizés a te szádból elég érdekes, ahhoz képest, amit levágtál már pár játékkal kapcsolatban.

    Én csak leírtam, hogy nem tetszik a CoD.
  • Tatyla
    #99060
    Nem de az zavar ha valaki annyira arrogáns hogy próbálja elhitetni minden fórumozóval hogy csak az a jó játék amivel csak ő játszik és ő dicsér.
  • Moby
    #99059
    >fullra peccselve esetleg ránézek

    Mit peccseljenek rajta? Ott a DF cikk, technikailag tökéletes. Bugokkal sem találkoztak. Ráadásul itt hisztiztél a COD kapcsán is.
    De legyen ahgy kívánod: remélem kapsz a nyakadba egy 50 gigás peccset :D Na azt várd ki, míg bemásolja. Ne mondd, hogy nem peccselték fullra. :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.08. 07:56:08
  • Ulthanito
    #99058
    Majd egyszer, harmadáron, homeolva. fullra peccselve esetleg ránézek. Amit eddig erről láttam, olvastam, az nem fogott meg.
  • Ulthanito
    #99057
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "A www.leet.hu és kapcsolódó honlapokon található tartalmaknak és a LEET Gaming Kft. kiadványainak reprodukálása bármely módon és bármely nyelven, egészében vagy részében a LEET Gaming Kft. előzetes írásos engedélye nélkül szigorúan tilos. Minden jog fenntartalva."

    Ez mondjuk elég érdekes annak függvényében, hogy az oldal maga is külföldi videojátékos oldalak híreit fordítja le és teszi közzé.
  • n000rbi
    #99056
    Ezért írta lejjebb Gero is, hogy ki kell próbálni és aztán vagy elkap vagy sem.
  • Ulthanito
    #99055
    Egy percig se aggasszon! Az indexen a játékról író pont ugyanolyan ember, mint az, aki az Eurogamernél ír, vagy a VG247-nél, vagy bárhol máshol. Vágod. Egy ember.

    (ha az Eurogamerről linkelem, azt meg nem érti!)
  • Ulthanito
    #99054
    Fura ezt egy fórumozótól hallani...
  • n000rbi
    #99053
    Engem ebben leginkább az aggaszt, hogy egy magát játékosnak valló ember egy index tesztet linkel be.
    Szerintem messziről kerüld el a játékot, mindenkinek jobb lesz :)
  • Tatyla
    #99052
    A vélemény olyan mint a segglyuk, senki sem kíváncsi a másikéra
  • Ulthanito
    #99051


    "milyen mélyen kidolgozott a gyaloglás"

    No, thank you. 2019-ben ennél azért több kell.
  • Ulthanito
    #99050
    Itt a kiábrándító valóság.
  • j0nNyKa
    #99049
    PS5: Már készülnek az új játékok – Könnyű a programozás
  • AntiHero
    #99048
    Tényleg brutàlis a mozgàs. Mikre nem kell figyelnünk ha cipekedünk.

    Eddig nekem is 5* a jàték. A story meg a vilàg/hangulat brutàlis eddig.

    Az meg, hogy a jàték elkezd jàtszani egy olyan zenét amit ma délelőtt hallgattam elsőnek youtuben..mert ma jelent meg..biztos véletlen..de hàtborzongató volt. Olyan mintha a jàték figyelné mit csinàlok/hallgatok. :D

    Ja és van benne GPS. Neked kell beàllítani, de jelzi az utat. ;)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.08. 02:52:07
  • TDC Geronimo
    #99047
    na belement 2+ óra. Hát ha legalább 3* nem rázott ki a hideg ez idő alatt, akkor egyszer se. Amúgy ezt játszani kell, hogy az ember érezze milyen mélyen kidolgozott a "gyaloglás" a játékban. Bitang jó lesz ez már előre látom.
  • darkSectorxxx #99046
    ;)
  • TomStorm
    #99045
    Oké,semmi gond.Jöhet ez is:DDD
  • TomStorm
    #99044
    Azonnal menj és vedd meg!Ha nem én veszem meg neked:D
    Brutális:)
  • TomStorm
    #99043
    Na enged egy kis szünetet huhh.Talán egy lélegzettel toltam eddig nem is tudom:))
    Hard-on kezdtem eddig S Class volt.
  • darkSectorxxx #99042
  • mucsácsó
    #99041
    ajjj ne szopassatok má, énisakarom!!! :( :'DD
  • darkSectorxxx #99040
    :DDDDD
  • TomStorm
    #99039
    Akkorát taknyoltam a hegyről hogy nemigaz:DD
    Miket mondott lol
  • TomStorm
    #99038
    Az első perctől érezteti a karakter hogy ő az.Vigyázz rá,okosan!Eszméletlen
  • TomStorm
    #99037
    Sírok az egésztől áhh kész vagyok:)
  • TomStorm
    #99036
    A legigényesebb audio/vizuális game amit eddig életembe láttam!Ez most áá kész
  • AntiHero
    #99035
    A jàték kezdésekor van egy érdekes àtvezető ha:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meghalsz rögtön mikor megkapod az irànyitàst. Érdekeeees :o
  • TomStorm
    #99034
    Bakker ezt nem éjjel kellett volna kezdeni lol:D