121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Seth
    #99113
    #99110
  • TomStorm
    #99112
    De kell hozzá?
  • Moby
    #99111
    Pörög hát. Nem akarok még róla bármit érdemben írni, természetesen teljesen leköti a figyelmem. Sajnos nagyon hamar fáradok, nagyon keveset bírok játszani is.
    Egyébként nagyon teljesen más az élmény, mint amire számítottam. A kojimaságát sokkal-sokkal jobban viselem mint gondoltam, a nyomasztó és melankólikus hangvételét pedig sokkal "nehezebben" mint eddig bármiét. Bitang kemény érzelmi húrokat penget meg a mester.
  • Seth
    #99110
    Hard, plusz min. 150 óra Good Luck!
  • TomStorm
    #99109
    DS platinához nehézségi fokozat mindegy melyik?
  • TDC Geronimo
    #99108
    Na mivan pörög? :)
  • TomStorm
    #99107
    Na az nem sokáig jut:D
  • Kandurex
    #99106
    Utat a futárnak

  • sgfool
    #99105
    Emailben kaptam meg a kódot
  • mucsácsó
    #99104
    PC-n is kurva idegesítő amúgy, hogy minden rohadt update-nél, ami nem volt ritka az elmúlt 1-2 hétben - és igen, még ha battle.net kliens is frissül, akkor is! - rebuildeli a shadereket, és minden játékrészre (single/multi/co-op) külön-külön teszi ezt meg, ami meglepő módon nem 1-2 pillanat...
  • Ulthanito
    #99103
    Moby, most figyelj!

    Gondoltam, hogy mielőtt holnap elviszik a CoD-ot, gyorsan befejezem a kampányt. Indítom a konzolt, a játék csempéjén látom, mintha a lemezről akarna valamit másolni. Csodálkoztam, mi a szar, már 102 giga fent van a HDD-n, de az egész megfagyott. Konzol újraindít, nagy nehezen észhez tér, majd kiírja, hogy elérhető az 1,07-es patch, 61,06 Gb!!!!

    Mivan? WUT? 102 giga már a lemezen, mi az apja faszát akar frissíteni, egy teljes AAA-kategóriás játék méretében? Gondoltam magamban, na a kurva anyád, akkor itt ért véget a rövid ideig tartó frigyünk, és abban a pillanatban töröltem le az egész kócerájt.

    Ne szórakozzanak már, de tényleg. Ez a játék közel nem néz olyan jól ki, hogy 102 giga után még 60+ gigát kelljen letölteni hozzá úgy, hogy előtte már lemezről 40 gigát feldobott!! Aztán meg még várja meg az ember utána, amíg még egy órát telepíti a szar konzol.

    Anyátok. No, thank you.

    Utána szép kényelmesen hátradőlve rányomta egy újabb havi EA Access-előfizura, és szépen indítottam a Battlefield 5-öt.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.08. 18:21:22
  • TomStorm
    #99102
    Most így hirtelen rávágtam volna hogy megosztom de aztán beugrott az is,hogy nem én acc.-n van:/
  • Ulthanito
    #99101
    Meghirdettem az új CoD-ot hardveraprón, ilyen még nem volt, kettő perc múlva(!) jelentkeztek érte és viszik. És még csak túl jó áron sem hirdettem, 14500 forintért, van ott 14-ért is.
  • TDC Geronimo
    #99100
    Na hajrá. Jó szórakozást. Szerintem meglesz :)
  • mucsácsó
    #99099
    hirtelen nem tudtam, hogy milyen kulacsról van szó, de mostmár világos :D

    jók is ezek, melóban nem tudnék már nélküle létezni, meg kondiba is folyton hurcibálom magammal, így legalább mindig szem előtt van, hogy inni kell :P

    nyugi Seth, én még hétfőn se fogom tudni tolni :'D
  • Moby
    #99098
    Te nem tudod mivel fizettem érte. Engem tuti ne irigyelj ezért :)


    /meg egy héttel ezelőtt még a hétfővel is nagyon kiegyeztem volna :)

    //ja, és kurvajó a death strandinges kulacs!!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.08. 17:09:26
  • Seth
    #99097
    Rohattyatok meg! Az osztrákok most elcsesztek vmit és lehet csak hétfőn jön meg
  • Moby
    #99096
    Itt is települ! :)
  • mucsácsó
    #99095
    vagy majd lehet blekfrájdéjen lesz akcilyózva

    mostmár én is rohadt kíváncsi vagyok rá, asszem első dolgom lesz, hogy megcsodálom az új monitoron

    ....vagy megvárom, amíg TomStorm megveszi nekem ugye
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.08. 16:11:06
  • Kandurex
    #99094
    öngyilkos típusba tolom
  • TDC Geronimo
    #99093
    Te ne. Mondtuk már nem neked való
  • Kandurex
    #99092
    Majd 2 hét múlva, amikor lemegy a vörös köd, újra futunk egy kört benne. Aztán, ha mégis, akkor karácsonykor én is beszállok a serpa bizniszbe.
  • TDC Geronimo
    #99091
    Mennek bizony. Az online cucc is nagyon jó benne
  • MrDevil
    #99090
    és megkaptad hozzá erlőrendelői bónuszokat?
  • Kandurex
    #99089
    Na mi újság van GLS földön? Mennek a csomagok?
  • Tinman #99088
    Stökinek is azért vannak ám csúnya fehér foltjai... elég sok alapvető cucc, meg úgy kb. a full sok évtizedes Nintendo paletta totál kimaradt neki.

    A másik folt a hátán pedig a mennyiség. Valóban rengeteg játékkal játszott, de végig meglehetősen kevéset vitt. Ezeket egyébként nem én találom ki, hanem az IDDQD korábbi podcastjeiben hangzik el szépen halkan. Ettől függetlenül ősöreg arc a szaGmában és abszolút a legjobbak közül való.
  • j0nNyKa
    #99087
    meglepő hogy ki körül történik a flame

    na szóval ja, szerintem kiveséztétek a témát is meg egymást is, mindenki okosabb mindenkinél, léphetünk is tovább, aki akar DSezni az úgyis fog, aki nem akar az úgyse fog, right? jóvanakkor
  • n000rbi
    #99086
    " szerintem több játék ment át a kezén életében, mint amennyi neked valaha fog, és ismeretlenül is bátran állítom, hogy sokkal jártasabb a videojátékokban, mint amilyen vagy."

    Valóban nem volt semmi személyeskedés. Jézusom, na szevasztok, majd DS után jövök valamikor.
  • mucsácsó
    #99085
    igazából mindenki eldöntheti magának, hogy mennyire érdemes adni 1-1 ember szavára...
    hiába nagy szakmedve állítólag az öreg Stöki, semmit nem jelent, hogy ő miről mit mond... ráadásul megközelíthetjük akár úgy is a dolgot, hogy ő már kiégett a sok játéktól :D

    Days Gone is pl. valaki szerint év játéka, szerintem meg a leghitványabb PS4-ex, amit sikerült a generációban kiadni... nem vagyunk egyformák :)

    szvsz ha valamit érdemes nézni és valami képet ad, akkor maximum az átlag a tesztek alapján... de persze legjobb, ha mindenki maga dönti el :) ...vagy EDGE magazine

    btw, ha már EDGE, akkor novemberi pontok:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Luigi’s Mansion 3 – 7
    Disco Elysium – 9
    John Wick Hex – 6
    Destiny 2: Shadowkeep – 7
    Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint – 4
    The Outer Worlds – 8
    Indivisible – 6
    KINE – 9
    Afterparty – 5
    The Bradwell Conspiracy – 4
    Inmost – 6
    Felix the Reaper – 5
    Neo Cab – 7
    Pilgrims – 7


    ez a Disco Elysium biztos jó, de a tököm akarna ennyit olvasni :'D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.08. 13:47:19
  • Ulthanito
    #99084
    Semmi személyeskedés nem volt benne, azt gondolom, tényeket írtam le. Nem mellesleg te kezdted az egész hülyeséget azzal, hogy téged mi aggaszt, meg ki mivel ne játsszon anélkül, hogy vetted volna a fáradságot, hogy egyáltalán megnézd, mit/kit is minősítesz.

    Részemről befejeztem.
  • n000rbi
    #99083
    Egész nyugodtan befejezheted a személyeskedést. Szart se tudsz rólam. Köszi
  • Ulthanito
    #99082
    Nem tudom, mit vársz a játéktól. Ha atom ütős kampányt, akkor szerintem nem jó helyen jársz. Én eddig háromszor fogtam neki, fél óránál tovább nem kötött le (jó pillanatai azért vannak). A multi meg szubjektív, tegnap is verettem vele vagy két órát, de egész biztos, hogy több 10 órát engem ez nem fog érdekelni, tucatjáték. Semmi extra nincs benne, amit máshol ne láttál, hallottál volna, csöppnyi újítást sem látok.

    Szerintem nem vesztesz semmit ha kihagyod.
  • Ulthanito
    #99081
    Ja, bocs, még valami. Megnéztem, hogy ki írta a tesztet, és Stöcki volt az. Azért rá mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy távol állnak tőle a videojátékok. Járt az összes nagy gémer expón (E3, TGS, gamescom stb.), több alkalommal, szerintem több játék ment át a kezén életében, mint amennyi neked valaha fog, és ismeretlenül is bátran állítom, hogy sokkal jártasabb a videojátékokban, mint amilyen vagy.

    Lehet, hogy az ő benyomásai sokkal balanszoltabbak, mint bármelyik divatfirkásznak a hazai vagy külföldi IGN-en.

    // most látom, hogy ez másnak is feltűnt.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.08. 13:13:27
  • n000rbi
    #99080
    Igen, most vettem át kb. egy órája.
  • AntiHero
    #99079
    Mindenkinek szíve joga akkor játszani a jàtékot amikor akarja. Felesleges győzködnöd.

    Kritikàk alapjàn nem nézek filmet.
    Ahogy jàtékot se jàtszok tesztek alapjàn.

    Az hogy màs így àll hozzà azt fogadjuk el..felesleges győzkődni.
    Én sem teszem.. hanem 5 óra alvàs utàn megyek vissza DS-ezni, mert engem is elkapott ahogy téged. :D (hétvégén meg màr meló..pedig akkor is ezzel jàtszanék.)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.08. 11:14:20
  • sgfool
    #99078
    Én a konzolvilágból rendeltem elő, a futár már megjött vele.
  • MrDevil
    #99077
    Sziasztok,
    Van aki a Konzolvilágból vette a Death Strandinget?
  • TomStorm
    #99076
    Tényleg?Hát kurvára nem érdekel.Bele se olvasok:D
    Én itt látom ami van és ami lenyűgöz!
    2:30-kor hagytam abba,8:00-tól folytattam most már enni inni is kell nekem is:)))
    Kis pause..
  • n000rbi
    #99075
    Nem tudom, a magam 37 évével és abból 30 játékkal eltöltött évvel én is a régi gamerekhez sorolom magam. Ebben az egész DS jelenségben az számomra a legérdekesebb, hogy valami olyat kap(hat)ok, amit eddig sehol nem láttam/tapasztaltam (mert ugye a régi gamereknek már nehéz újat mutatni és felcsillan a szemük minden ilyen próbálkozás hallatán). Ha pedig van olyan ember a játékiparban, aki képes újítani és azokat zseniálisan implementálni egy játékba, akkor az Kojima.

    @Zó: Stöki nevét ismerem természetesen még az írott sajtóból és elismerem, hogy az index és link elnevezése láttán reagáltam rá úgy, ahogy. Ezért elnézést kérek azoktól, akiket ezzel megbántottam. (Stöki nem hinném, hogy sg-t olvas, de ha igen, akkor elsősorban tőle)
    A tesztet nem fogom elolvasni, esetleg majd a végigjátszásom után érdekességből, hogy ő hogy látta.
  • Moby
    #99074
    Ezen a CODMW-n agyalok. Rohaadtul érdekel, de szinte esélye nem lesz most a DS és a LM3 mellé. Viszont az most látom, hogy már 14-ért is vannak eladóban használtak. lehet, erre inkább várnom kéne addig, amire tényleg lesz is nekem erre időm.