121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #99153
    Most jöttem haza egy túráról ülök is le folytatni a DS-t :D
  • sgfool
    #99152
    Jó felfedezést kívánok a DS-hez :)
  • mucsácsó
    #99151
    nálam már tőtikéződik lefele a DS (meglepő módon a semmiből jött a dolog), de nem onnan van:)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.09. 19:42:42
  • Tatyla
    #99150
    Logan88-nal van DS, Medievil, és Con genie kód, jatekaim.hu
  • mucsácsó
    #99149
    Why? :D dark! :D

    Én értem mire gondolt a kollega, nyilván jobb átélni a dolgokat, mint csak kívülállóként szemlélni, még ha jól is néz ki:D
  • darkSectorxxx #99148
    Hát oké de a hasonlat elég rossz volt, mi a nehéz a szex-ben? :D
  • sgfool
    #99147
    Ma délelőtt folyamán végre én is eltudtam kezdeni a death strandinget, sikerült egyhuzamban 6 órát beletennem, ami nálam nagyon nagy szó.
    Ez tipikus olyan cím, ami.... gameplay videók alapján belehetett határolni hogy miket kell majd csinálni, de azokból ítéletet nem lehet alkotni, amíg az ember nem próbálja ki. Mint a szexnél, nézni egy dolog, de csinálni a legjobb :)
  • Moby
    #99146
    Senki nem fog semmit írni. Kb minden spoiler. Vagy mire gondolsz? Írjuk le mennyire baszó a graf? Ott a df video. Majd ha a végére értem leírom mi volt henne jó, és mi nem. Addig én semmit nem fogok írni. Értelme sem lenne. Minden leírtakna review-k, én ahhoz nem tudok hozzátenni. Nem mindenki játéka ez. Ésatöbbiésatöbbi. Hogy mit gondolok róla, az majd a végén.
  • TomStorm
    #99145
    Fantasztikus nagy Game ez!Hát ezt nekem csinálta Kojima az biztos!!
  • Kandurex
    #99144
    Nem mondtam, hogy rossz, csak azt, hogy kuss van róla.
  • TDC Geronimo
    #99143
    Csak ugyan az megy, mint reseteran. A review topik tele van negatív kommentekkel olyanoktól, akik nem tolták és valószínű nem is fogják soha, a hivatalos topikban pedig 95% nagyon pozitív post. Ők az, akik játszanak is vele :D
  • TDC Geronimo
    #99142
    Én pl nem játszok csak vasárnap este legközelebb. Mit meséljek róla? :)

    Nekem nagyon bejön, de ezt már írtam
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.09. 13:25:18
  • TomStorm
    #99141
    Ja persze közben lepakoltam 2x pihenőre meg kapott egy vállmasszázst na meg 1-2 MONSTER ivás:))
  • Moby
    #99140
    Bele ne őrülj már az önigazolásba :D Igen, azért nem megy a játék, mert ROSSZ! :DD

    Beszarok komolyan :D
  • TomStorm
    #99139
    Én egyfolytában tolom és oda koncentrálok!:)
    Mondjuk Hardon kezdtem így tuti lassabban haladok.Így csak egyelőre hidat építettem,őrtornyokat és kisebb postákat.
    Ja és persze PV mentes kristálymezőket keresek és gyűjtögetek.

    Utolsó küldetésem 8km-esre sikeredett pl.110kiló súllyal lol
    Szegény Sam teljesen kivolt már:D
  • AntiHero
    #99138
    Nem nehéz a jàték. Még rendesen tanít mindent. Na még mindenki jàtszik vele elvakultan annyira érdekes a jàték.

    Amúgy 21 óra utàn azt mondom eddig év jâtéka nekem. (még ha nagy szó is ez.)
  • Kandurex
    #99137
    Kicsit fura, hogy ennyire nem megy a DS-ről a téma, más játékoknál, GOW vagy Sekiro, Detroit stb egésznap ment pofázás, hogy “mi történt”, “hogy kellett”, “hol járok” ....érdekes...
  • Moby
    #99136
    Egyébként tök okos, hogy így csinálják. Egy ilyen hálózat kiépítése végtelen pénzbe kerül (vagy többe). Sokkal ésszerűbb nekik egy jobbat keresni a piacon, míg ők a megkeresett pénzt játékok készítésébe teszik bele. Ez nem a beleszarás, ez a konzol sikeressége-hozta egyik megoldandó probléma. Most csináltak egy ideiglenes megoldást, ami a usernek nem túl jó. Aztán majd lesz erre jobb megoldás is. Épp az MS által.
  • darkSectorxxx #99135
    Nem a párbeszéd a baj, mert a story-t ismerem már haver végigvitte miközben kommentálta, de rohadtul hidegen hagy ez a féle világ, meg ez az egész. Számomra érdektelen.

    Valszeg kiégés oka, mert kurvasok film meg játék unalmas nekem. Hellblade-re sem mozdultam meg, hiába audioviz orgia mások szerint.
    Már túl sokat fogyasztottam ezekből a tartalmakból kiégtem, a horrro pl már nem is érdekel egy ideje, pláne amik ma vannak.

    Filmekről ne is beszéljünk inkáb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.09. 10:44:07
  • darkSectorxxx #99134
    Microsoft-nál kisebb peccseket tölt a gép?
  • Moby
    #99133
    Nekik nem kell ilyenekkel trükközni. A világ egyik legnagyobb szolgáltstójáról beszélünk, gyak végtelen CDN rendszerrel. Nem véletlenül kuncsorog náluk a sony is, hogy hadd vigye át hozzájuk a psn-t, a now-t meg kb mindent.
    Csak ez nekik nem a konzolgyártásból van. Persze ez a user szempontjából irreleváns.
  • Ulthanito
    #99132
    Mondjuk tényleg ne ülj le vele játszani, mert semmit nem értenél belőle. Angolul van. És tele párbeszéddel. Az meg úgysem az erősséged. :)
  • Ulthanito
    #99131
    A baj csak az, hogy 2019-et írunk, és van olyan konzolgyártól, aki normálisan meg tudja ezt csinálni, Microsoftnak hívják. Akkor nem gondolom, hogy ez a japánoknál ne lenne lehetséges. Csak szarnak bele.
  • Tinman #99130
  • Moby
    #99129
    Days gone óta most került fel új cím. Én ebbe már nem teszek semmit. Több időbe kerülne a gyerekek játékainak a visszatelepítése, mint amennyit nyernék akár egy holotároló heépítésével.
  • darkSectorxxx #99128
    :) ja
  • Tinman #99127
    Élvezzétek a stock HDD-t :-P

    Montam', hogy vállalhatatlan. Nem számít mibe kerül (olcsó) az SSD. Kell bele. Mer' life is short. Ezekben a műveletekben is az SSD gyorsabb, még akkor is, ha gagyi Sony-s megoldással SATA-USB átfordítás zajlik. Korábban már írtam, hogy gyak. 50%-os sebességnövekedést jelent a cucc benne, amit minden alatt érzek.

    Azt is kiszámoltam, hogy a BB esetében stock HDD-ről a !töltőképernyő bámulása! egy platina alatt egészen pontosan 3.5 óra, ergo SSD-vel "csak" ennek a fele!

    Tipikusan az az eset, amikor a munkavállaló megmagyarázza, hogy neki jó a WinXP + IDE HDD combo, mert ráér várni, az a pár perc nem számít. Neki... pontosabban a főnökének is számolgattam, hogy napi nettó 30 percet "vár" az alkalmazott, az évi cirka 111 óra, vagyis majdnem egy teljes hét tétlenség a semmibe.

    Első körben 1TB-os SSD-t rendeltem bele, de aztán módosítottam 512-re, mert ráébredtem, hogy 2-3 címnél több soha nincs a gépen, meg úgyis fixen csak eggyel tolom, akkor meg minek. (Költséghatékony megoldás.)
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.11.09. 09:41:48
  • Moby
    #99126
    Najó, akkor tegyük ezt tisztába egyszer és mindenkorra, mivel már volt itt téma.
    A PS4 patchelési eljárása jelentősen megváltozott a generáció során. Korábban a végtelennek tűnő másolgatás nem volt. Azért nem volt, mert ha egy 20 gigás file-ban kellett patchelni, akkor a rendszer letöltötte a 20 gigás file-t. Ami ha lejött hibátlanul, akkor egyszerűen bemozgatásra került a helyére (ami egy logikai művelet, tényleges lemezművelettel nem jár), így a letöltés jóval hosszabb ideig eltarthatott, viszont ha lejött, onnan egy pillanat volt az egész. Ez persze a sonynak kellemetlen volt, mert egy népszerű játék (nagyméretű)patchulláma iszonyú terheltséget okozott a psn rendszeren. Szóval áttértek inkább a bytepatchelésre. Ami annyiban különbözik, hogy ha mondjuk az előbb elképzelt 20 gigás fileban kell 5MB-ot megváltoztatni, akkor csak az 5MB-ot fogja letölteni. Viszont azt már valós lemezművelettel ki kell cserélni az eredeti file-ban, majd vissza kell ellenőrizni a teljes file-t, hogy az jó lett-e. Azaz ugyanezen példánál maradva, nem 5MB-al kell lemezműveletet végezni, hanem adott esetben 20GB-al. Ez persze nem túl jó a usernek, annál jobb a sonynak.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.09. 09:12:50
  • Moby
    #99125
    Nem, én nem ezt mondtam. Én azt mondtam, hogy ismét tájékozódás, és fogalom nélkül írsz olyanról, amihez lövésed sincs.
  • Kandurex
    #99124
    Nem az enyém, csak szúrtam.
  • darkSectorxxx #99123
    Szóval te azt mondod ha van egy 2 vagy 3 gb-os fájl, akkor ha abban csak 1 textúrát javítanak nem kell letölteni a maradékot? Azt mondod azért kell letölteni 60+ gb-ot mert annyit változtatnak meg ténylegesen a CoD-ban, akkor az előtte nem volt játék.
  • Moby
    #99122
    Mondanom sem kell nem így működik, de persze te csak irogassál fájlrendszerről, mintha értenéd a szó jelentését egyáltalán :D
  • darkSectorxxx #99121
    Miért is? Egy olyan játéknaál, amivel a büdöséletbe nem ülnék le? Legalább ne a legutáltabb stílusú játékkal kéne. :D

    FPS, Fallout szerű gameplay? A legmesszebb tőlem áll ez a játék. :)
  • Ulthanito
    #99120
    Darky! Egy újabb kihívás neked!

    The Outer Worlds, legnehezebb fokozaton, a teljes játék úgy, hogy senkit nem ölsz meg.

    Adod?


    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.09. 06:56:43
  • Ulthanito
    #99119
    Hát ezen beszartam!

    A FedEx ezért vagyonokat fizetne neked. :)
  • darkSectorxxx #99118
    Gratula...
  • AntiHero
    #99117
    Na 2 nap múlva folyt.köv. Egyenlőre ennyi ment bele...de még mindig tetszik és folyamatosan mutatja az új dolgokat.

  • darkSectorxxx #99116
    Jesszusom, beteg vagy
  • darkSectorxxx #99115
    Nagy fájlokba van a játék ahoz hogy javitanak egy 4 gbos packból 3 mb ot ettől még a 4gbis pack fájlt neked le kell töltened a fos fájlrendszer miatt azt fellülirja, vagyis nem 170gb lesz utána aa játék hanem lehet ugyanakkora csak ugye neked le kekl töltened a modositott fájlokat
  • TDC Geronimo
    #99114
    Most meló miatt nem tudom folytatni csak vasárnap este, de tuti ezen fogok agyalni megint 2 napig :D