121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #99193
    Nyilván 11-ért adja Logan, és feleztek(ahogy ti is Antival). Ehhez megint óriási lángésznek kellett lennem :DD


    /lassan megszületik bennem az a vicc, hogy alapvetően mindenki Darksectornak születik, csak van, aki továbbtanul...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.10. 17:02:44
  • darkSectorxxx #99192
    No várj, nem azt mondtad hogy kipróbáltad és nem tetszett?
    5500-é ki ad el neked DS-et? az vaami másodlagos account?

    Linkeld már nekem ezt az eladót pl mert veszek akkor ajándékba ismrősnek születésnapra! :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.10. 16:49:46
  • darkSectorxxx #99191
    Miért veled élek együtt? Nem tudtam. :D
  • darkSectorxxx #99190
    Pont erről beszéltünk, akkor ez a funkció nem olyan ugye mint a Dark Souls-ban hogy a lerakott jeleket csak online multi előfizetéssel láthatod....
  • darkSectorxxx #99189
    Tény hogy ez így egy fasza dolog a játékban.... 1-2 dologról tudtam, de a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kitaposott talajról nem, mármint hogy a világ változna...
  • Moby
    #99188
    Chapter 2.
  • TDC Geronimo
    #99187
    nem
  • bardocz
    #99186
    És ehhez szükséges az online előfizetés?
  • TDC Geronimo
    #99185
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugye látod más tábláit, otthagyott köteleket, létrákat, ugyanúgy látják ők is a tiédet. Aztán látod mások által kitaposott utakat, rendesen megváltozik talajtextúra is és úgy néz ki, mint egy kitaposott ösvény, ezeket szintén lehet lájkolni. Aztán később mások vagy te általad épített postaládákba tudsz elhelyezni cargot vagy egyéb tárgyakat más játékosok számára segítségként. Most már lehet építkezni is. Van, hogy pl elkezdesz egy hidat és mire visszamész 1 óra múlva más játékos már befejezte helyetted. Aztán lehet kérvényezni azt is, hogy más vigyen el csomagot pl egyik helyről másikra. Aztán most kaptam egy olyan opciót, hogy látom azokat a játékosokat, akikkel már valamiféle interakcióba léptem, ezekkel tudok köteléket kialakítani és akkor sokkal gyakrabban látjuk egymás cuccait pl. Tudod fejleszteni pl te is mások építményeit, de kérvényezni is tudod, hogy segítsenek befejezni. Tele van ilyen megoldásokkal és ahogy hallottam ez még csak bővül
  • Ulthanito
    #99184
  • Ulthanito
    #99183
    Hát a Death Strandinget.
  • darkSectorxxx #99182
    Metal 4 nem volt azért vészes, de az 5 elé le nem ültem játszani, nem érdekel kinek volt hozzá köze, az egy rakat szar, olyan szemmel hogy a régebbi 3 részhez képest.

    Kojima-t mint embert nem bálványoztam soha, nem érdekel annyira, de a játék érdekelt, csak kifulladt sajna a sorozat.... legalábbis kifullasztották.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.10. 15:13:03
  • darkSectorxxx #99181
    Már megint mi a szart vettél? :)
  • Ulthanito
    #99180
    Berendeltem a kódot Logantól, holnap érkezik. 5500-at biztos megér, holnap este én is aláírom a FedEx-es szerződésem.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.10. 15:05:12
  • darkSectorxxx #99179
    Ha esetleg írnál pár példát az online-ra, akár spoiler tag mögé megköszönném, cska szimplán kíváncsíságból, hogy milyen megoldások vanna, mert eddig amikről hallottam:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eddig úgy tudtam, random megjelennek üzenetek, vagy tárgya, objektumok amiket hátrahagynak, vagy te elhagysz és ezt használattal lehet like-olni, és így segíteni egymást.

    Van még más funkció is?
    Mert amig néztem az is kb a chapter 2 végéig volt.... azt mondták a chapter 3 az majdnem olyan hosszú mint egy átlag másik játék story modja.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És 14 chapterből áll, ennyit tudok.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.10. 14:50:38
  • TDC Geronimo
    #99178
    Hol tartasz? Azért a prologue elég vad volt :)
  • AntiHero
    #99177
    Tényleg nagyon jól adagolja a jâték a dolgokat. Max chapter 2be lehet elbóklàszni sok időt mert ott még nagyon nem kapsz még semmit.

    De volt olyan ( nem egyszer) ,hogy gondolkodtam miért nincs ez meg az a jàtékban..ha màr a jövőben vagyunk. Aztàn ràjöttem, hogy igenis amit hiànyoltam a jàtékbol (fejlesztések, eszközök, stb) benne van a jàtékban..gondolt Kojima is rà..csak mindent a maga idejében kapunk meg.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.10. 14:36:36
  • Moby
    #99176
    Na hát a metal gearekben is ami van...geeez. Nála a sárkányokon lovagló, szivárványt okádó ss tisztek szint az a sztori beköszönése :) Nekem a négy és az öt vége is az lett: a hülyebaromságokat nem vitte el a hátán az aligközepes játékmenet.

    / A Castlevania LotS-hoz kojimának sok köze nem volt. Kojimáék pár karakter átterveztek, de amúgy az egészet a spanyolok csinázták.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.10. 14:22:25
  • Tinman #99175
    Mosmá' megkérdezem: Mi az a Kojima agyfasz?

    A (Goichi) Suda-féle agyfasz az tudom mi, mert k. egyedi cuccok vannak mögötte, de a Kojima agyfaszt nem értem.

    Ez a csávó n+∞ Metal Geart szült megfelé, örülünk neki, köszönjük. A Boktai sorozattal szerintem innen talán csak Seth játszhatott, de még vele kapcsolatban is kételyeim vannak. A Zone of Enders mély nyomott nem hagyott szerintem senkiben, olyan hú' de eredetinek se mondanám, elborult dolgok se rémlenek belőle. A Castlevania LotS nekem is nagyon tetszett, de semmi elborult dolog nem volt benne, csak egy k. jó csapkodós téma. A többi Sega Saturnos, meg NDS-es cuccait szerintem dettó nem ismeri innen senki, max névről.

    Kérlek, világosítsatok fel. Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.11.10. 14:10:23
  • TDC Geronimo
    #99174
    Az a durva hogy mennyire pozitív a játékosok véleménye mindenhol. Reseteran a hivatalos topik is tele van pozitív hozzaszolasokkal. Este végre tudom nyugodtan folytatni, de 2 napja ezen agyalok már :D

    Ezért zseni ez az ember. Séta szimulátort úgy meg tudja csinálni hogy az ember teljesen racsavarodik. Az online meg mint mondtam már zseniális és ahogy hallottam chapter 2ben ahol vagyok még alig érhető el pár dolog. Egyre jobban nyílnak meg a cuccok, egyre több mindent lehet csinálni. Az atvezetok meg... Zseniális. Kojima zenei ízlése is rettentő jó és nagyon tudja mikor mit kell a játékos elé rakni. Én sose voltam kojima fan, nekem is mgsv volt az első, de aki tud az tud... Ezt el kell ismerni.
  • AntiHero
    #99173
    Sose voltam Kojima rajongó. Bàr ez betudható annak, hogy nem is játszottam régen a jàtékaival. MGS 5 meg nem tetszett egy idő utàn.

    De a DS-el elérte, hogy rajongjak a Kojima dolgokért.
  • Moby
    #99172
    Hát persze. Ugyanis (és szerintem ez a legmeglepőbb ebben a játékban) szinte semmi kojima agyfasz nincs benne. Nem több, mint bármelyik japó játékban, de az sem kojimaspecifikus. Azaz kb nulla polgárpukkasztás, nulla öncélú agyfasz. Van egy kibontakozó történet és karakterek tele misztikummal, de a misztikum nem az agyfaszt növeli, hanem a sztorit teszi még izgalmassá.
    Nagyon fura, szerintem erre senki nem készült. Kojima teljes hatalmat és szabaddágot kapott, erre kojima...felnőtt? Nem beszél angolul jól kojima, de vannak olyanok mondatok, amiben tapinthatóan üzenettel ugyanannak a szónak több értelmét használja (bridge, beach, stb.), egészen elképesztő finomságok ezek egy videójátékban. Ezek a nagyon jó minőségű fordítás ellenére sem fognak átjönni a lokalizációban, ami amúgy hatalmas segítség az angolul értőknek is, a játék témája és a rengeteg kitalált kifejezés miatt (meg a nagy mennyiségű írott szöveg miatt). Egyébként ha a játékmenet nem is, a sztori és annak tálalása simán telibetalálná a legtöbb videojátékost.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.10. 13:40:18
  • AntiHero
    #99171
    Én max majd DS fő story utàn kezdem el. Addig nem akarok ebből a vilàgbol kiszakadni. :D


    Kongy #99170
    Ja és igen ez a single&multi ötvözete nekem is adja a DSben.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.10. 12:42:16
  • Kongy
    #99170
    Nem bírtam ki, csak behúztam én is a DS-t. :D Nem gondoltam, hogy ezt mondom majd, de rohadtul tetszik. Ennél a játéknál valahol képes vagyok tolerálni a Kojima-féle elborultságot. Az online rész egyszerűen zseniális, meg úgy az egész játék. Végre nem a megszokott, unalomig ismert recept. Olyan ez a játék, mint 1 pincében eltöltött nap után végre kimenni a szabad levegőre és a napsütésre.
  • TomStorm
    #99169
    Ööö öt nap és Jedi:D
    De hogy DS mellett mennyi időm lesz rá na azt még nem tudom:)
  • AntiHero
    #99168
    Mi a baj a vezetéssel? Még ugràlni is lehet a jàrművekkel ha elakadsz. :D
  • darkSectorxxx #99167
    Embere válogatja nekem bellülről is.
  • darkSectorxxx #99166
    Mit nézek csak?
  • Rage47
    #99165
    Igen, igazán játszva érzi át az ember. Kívülről egész más volt a játék.
    Tegnap meghaltam, mert nem voltam elég türelmes... ami utána jött... tanultam belőle :D
  • ppista
    #99164
    Lehetetlen visszaadni azt bármelyik DSvideóban, amikor botorkálsz mondjuk egy sűrű erdőben, elered az időeső, majd kisvártatva, berobban BB figyelmeztetése, és te lélegzetvisszafojtva próbálsz gugolva kikeveredni a területről. Még a harmincadik alkalomnál is ugyanúgy áll a tarkómon a szőr, és szűkül be a kloákám 1 mm-re. Hihetetlen az egész.
    Csak azt a kibaszott járművezetést csinálták meg volna normálisan(több dolog is van benne ami nem tetszik, de talán ez zavar a legjobban), és akkor nem enném az ideget.
  • Ulthanito
    #99163
    Irtam nekik, valaszoltak is. Rajtam kivul meg egy felhasznalo ugyanezt jelezte felejuk, de nem tudjak mi a hiba. Ok nem tudjak reprodukalni. Szoval tori(k) a fej(uk)et.
  • Moby
    #99162
    Ja. Megy, ahogy kell.
  • Ulthanito
    #99161
    jatekaim,hu-ra ti böngészőből be tudtok jelentkezni? Nekem hetek óta nem megy, semmilyen böngészőből a laptopról. Ugyanazzal a fiókkal pedig mobiltelefonról be tudok lépni.

    Weben mindig azt írja ki, hogy "Hiba történt a bejelentkezés közben, kérlek próbáld meg később".
  • Ulthanito
    #99160
    Így közel vén fejjel már úgy látom, hogy nekem pont azok a játékok jönnek be, amiket rétegjátékként aposztrofálnak. Amit a mainstream kedvel, és benedvesedik tőle, azok meg általában - vannak kivételek - nem.

    A DS szerintem tipikusan ilyen vagy megfog, és kapsz tőle egy olyan játékélményt, hogy "arrókódulsz", vagy esetleg egy óra játék után üvöltve törlöd le, és teszed fel az apróra.

    Ahhoz, hogy ez kiderüljön nálam melyik, nem marad más hátra nekem úgy néz ki, hogy ki kell próbálnom. Mert videókból és tesztekből ez nem derül ki milyen játék.

    Olyan ez, mint a repülés. Aki nem ült repülőn, hiába néz meg landolós videókat cockpitből felvéve, vagy utasvideókat, gőze nincs arról, hogy az milyen ÉRZÉS.
  • Ulthanito
    #99159
    "Mint a szexnél, nézni egy dolog, de csinálni a legjobb :)"

    Darky azt is nézi csak!
  • darkSectorxxx #99158
    Mondok neked egy jót!

    RENGETEG tezstet néztem, videókban.

    MINDENKI UGYANÍGY ÉLEKEDIK A JÁTÉKRÓL, és hellyelközzel ugyanilyen szallagcímeket adnak nekik, mert nehéz eldönteni a megosztottsága miatt. Vannak akik imádják, vannak akik nem utálják a másik oldalon, csak szimplán nekik ez sok. ÉS mindenki ugyanezeket mondja aiket néztem hogy csináltak a játékról vélemény videót. :)
  • darkSectorxxx #99157
    KÍvülállóként?de azt mondta nehéz. :)
  • AntiHero
    #99156
    Na ő kb ugyan azt mondta el a jàtékrol amit én is gondolok eddig. (Nem reklàm!)
  • TDC Geronimo
    #99155
    Ma nem akartam játszani még, mert reggel meló, de csak beleraktam 2 órát megint :D

    Durva hogy nyílik ki egyre jobban az online része. Marha jó dolgokat lehet csinálni.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.09. 23:41:56
  • AntiHero
    #99154
    Amúgy eddig aki jàtszott a DS-el valamire való időt is az nem nagyon mondja rà, hogy szar. Legalàbb is eddig nem talàlkoztam ilyennel.