121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #99273
    Ilyennel.
  • gregoryan
    #99272
    Azt elfelejtette mondani, hogy a From software-nél van a barátnője főállásban!! :)
  • Moby
    #99271
    Nem létezik lemezesen. Amúgy Bnő szokott ilyen soulsokkal-bloodborne-okkal játszani? Nem igazán casual nehézségű játék.
  • Ulthanito
    #99270
    Nem vagy béna, csak nem kellően tájékozott.

    Csak digitálisan jelent meg.
  • gregoryan
    #99269
    Próbáltam neked utánanézni, nem látoms sajnos sehol, hogy létezne physical copy.
    Szerintem ez csak Digital..
    A saját oldalán sem hirdetik.

    sorry
  • Ulthanito
    #99268
    Milyen kuponkódot kell oda beírni? Van alzás kuponkód füzetem, de nem találtam meg benne a vonatkozó kategóriát.
  • Mephike
    #99267
    Bnőmnek szeretném karácsonyra megvenni a remnant from the ashes-t PS4-re lemezes formában.
    Megnéztem pár magyarországi boltot, de nem találtam. Biztos én vagyok béna, de ha van ilyen link betenné ide valaki? Köszönöm!
  • Moby
    #99266
    15-ért kuponnal alzától e percben is meg tudod venni lemezen. Ha minden nagyon szarul alakul, akkor buktál rajta kétezret, de lett egy DS-es kulacsot, tehát inkább semmit :)
  • Moby
    #99265
    Jó az alapötlet. 1 év múlva, ha a ps5 elérhető közelségben lesz, csinálok egy hordárvidit, hátamrakötöm a pécét, kimegyek vele az erdőbe, és meghempergek vele a sárban :D
  • Ulthanito
    #99264
    Amúgy Mobynak igaza van ebben a lemezes dologban, ebben a pillanatban vették át tőlem a Diablo III-at, fóliásan vettem 5990-ért, most elvitték 4 ezerért. 2 ezerért játszottam vele 15 órát, és jól szórakoztam!

    A DS-t is így vettem volna meg, csak a home-os barátommal akartam jó fej lenni, hogy ő is játszhasson most vele. 17-ért meg tudtam volna venni, 13-ért egy hónap múlva is garantáltan eladható lesz.
  • Ulthanito
    #99263


  • TDC Geronimo
    #99262
    Nem, mert a timefall lebontja az épületeket egy idő után
  • mucsácsó
    #99261
    valami offline mód van benne, mert ha rest mode-ba rakod a gépet játék közben, akkor utána nem tud (magától) reconnectelni, csak ha manuálisan logolsz be. bár ez nem tudom hogy műxik, lehet cache-eli a dolgokat, vagy én nemtom, de online nélkül totál szar lenne az egész :\

    ..de amúgy ezen én is agyaltam játék közben, hogy most oké, hogy valaki lerak valamit, de kitudja, hogy az mennyi ideig van ott - meg ha én építek egy postot valahova, akkor azt mindenki fogja látni, vagy vannak valami szerverek/instance-ok, amibe 1-1 adott játékoscsoport x fővel kerül?

    mert azt kötve hiszem, hogy mindenki egy helyre kerülne, akkor szét lenne építve minden pár hónapon belül...

    meg ugye vannak a nagy hidak, ott se látni szerintem mindenkiét, aki építette..


    _____________________________________________________________________



    @Kandurex: #99242 - nem hoztam meg a kedved? :DD
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.11. 11:24:13
  • FEARka
    #99260
    Amúgy DS-ben ez az online rész kikapcsolható vagy van valami beállítás rá, hogy mennyi dolog jelenjen meg? Mert, ha valaki mondjuk egy év múlva kezd bele annak telel lesz hányva az egész map minennel?
  • Tikal #99259
    DS

    hát én már RDR2-ben is ellovagoltam 200 órát, szóval egy kis sétától nem hátrálok meg :D

    Chapter 3 játékmechanika
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a közösségi építés nekem nagyon bejön egyelőre, nem tudtam hogy ez ilyen lesz :) Bár néha agyfaszt kapok mikor totál ostoba helykre pakolnak építményeket, pl Postbox rögtön valami város mellé, vagy nem látja, hogy 50 méterre már valaki rakott egy Generator-t ...

    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2019.11.11. 10:29:57
  • Tinman #99258
    Ezt megtudom érteni. Ez olyan akkor, mint nekem BÁRMELYIK Assassin's Creed. 1x hajlandó vagyok letolni, néha még egész jól szórakozom is, de kimaxolni, vagy újratolni? Kizárt. Egyedül anno az AC 2 Goty maxolásnak nem bírtam ellenállni, mert annyira jó lett az értékelhetetlen 1. részhez képest, hogy teljesen belelkesültem.
  • Tinman #99257
    Így van, csodás lett, a superior verza. Az, hogy pár AMD-snek, meg Win7-en próbálkozónak mi volt a kínja (amit amúgy napok alatt javítottak), annak semmi köze a port minőségéhez.

    Az már más kérdés, hogy a játék önmagában walking sim-szerűen rossz :-D
  • Ulthanito
    #99256
    Így van. Azóta se toltam végig, mert akárhogy játszom vele, rám jön idővel a hányinger. :)

    De lehet, hogy adok még neki egy esélyt.

    Erről jut eszembe. Tegnap a csajom leült és elkezdett játszani az Astrobottal. Úgy, hogy soha életében nem játszott, nem is érdekelték a játékok, még mobiljáték szinten sem. De megtetszettek neki ezek a kis robotocskák.

    Gyerekek, öröm volt nézni, ahogy játszott, két órát egyfolytában a fején volt, közben kacarászott, mosolygott, lóbált nagyokat a karjával, forgatta a fejét, ámult és bámult, Mint egy gyerek, olyan volt. <3 Azt már csak láthatatlan tintával írom le, hogy ügyesebben nyomta, mint én.

    Na, a VR pont erre való, és ezt jelenleg semmi más nem tudja.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.11. 08:23:57
  • Ulthanito
    #99255
    Figyi, én nem láttam, hogy elérhetőséget kértél, komolyan.

    Adtam én volna neked, ha látom. Itt van: jatekaim.hu

    Ott keresd Logant. Ez az elérhetőség.
  • darkSectorxxx #99254
    Na mindegy eleresztem a témát. Mindenről szó van, csak arról nem amit kérdeztem nem kell ilyenkor a sallang meg terelnetek a témát, mert rohadtul nem érdekel.

    Unalmas kicsit.
  • darkSectorxxx #99253
    De ugyanúgy megy a Home-olás.
    Igen én ezt úgy vettem, hogy inkáb nem akarsz venni felesbe, akkor lehet én értettelek félre, de ugyanugy működik amúgy, mint ps4-en.

    De baszki, az előbb mondtad hogy én nem értelek téged.

    Most te se figyelsz.
    2x leírtam, hogy nekem megvan.
    Nem mondtam hogy szar a játék, azt mondtam, hogy nem az én stílusom, ennyi.
    De nem útálom a játékot.

    És valakinek a születésnapjára gondoltam megvenni, nem az miatt hogy velem megossza, nekem nem kell.
    Ajándékba gondoltam. (kapna mást, ha ez nem lenne, csak lehet ez jobb lenne, vagyis lehet ezt adnák)

    De miért kell magyarázkodni, hogy miért kérek egy elérhetőséget?
  • Moby
    #99252
    Fú tényleg. Doom VFR-t talán?
  • Moby
    #99251
    >Ezekszerint nincs hozzá link. Ok
  • Ulthanito
    #99250
    Megvan? Hogyhogy? De hát szar játék, azt mondtad, neked ez tuti nem fog kelleni. Akkor mégis megvetted?
  • Ulthanito
    #99249
    Vettünk is, a Quantum Breaket feleztem veled anno. Akkor azt mondtam, hogy mivel Xboxon nem úgy megy a homeolás, mint PS4-en, nem akarok azzal szarakodni, hogy mindig létrehozzak egy második fiókot, amin csak akkor tudok játszani a játékkal, ha épp a felezős társam nem játszik vele.
  • darkSectorxxx #99248
    Nekem ne írd le milyen a sétaszimulátor. Nem érdekel, amúgy is megvan.
    Egy szimpla kérdés volt.

    Gondolatolvasó nem vagyok.
    Nem is érdekel az amiről most szó van, max titeket.
  • darkSectorxxx #99247
    Na ezt mondom.
    Köbö onnan vettem, hogy volt egy alkalom vagy 2 mikor mondtam hogy vegyünk Xbox-ra felesben, és azt mondtad, te inkáb nem mert jobban szerted ha neked megvan a játék a saját profilodon egyedül.

    Ezért csodálkoztam, már nem tudom melyik játék kapcsán volt.

    Na látod ezaz, honnan lehet szerezni kulcsot eleve fél áron.

    Ezekszerint nincs hozzá link. Ok
  • Ulthanito
    #99246
    Figyi, engedd ezt el. :) Nem értetted, hogy mit írtam és miért, arról meg most tényleg ne cseréljünk eszmét, hogy miért nem értetted. Mert abból csak rosszul jönnél ki.

    Majd leírom, hogy milyen a sétaszimulátor.
  • darkSectorxxx #99245
    Te írtad ezt. ? Nem én, most a futâr nem érdekes, engem nem izgat, a lényegről beszéljünk....
  • Ulthanito
    #99244
    Ezt nem tudom honnan veszed, példának okáért még Mobyval is sikerült vennem közösen egy db VR-játékot. :)

    Amúgy a klasszik címeket meg egy barátommal szoktam felezni, immáron csupán vagy 6 éve. :)

    Amúgy most már leírom a megfejtést, bár mások ezt egyből vágták. Logan 11k-ért árulja a kódot a jatekaim.hu-n. Tőle vettem, a barátommal meg felezem az árát, így jön ki 5500-ra a DS.

    Az, hogy honnan van a kód, nem tudom, és azt sem, hogy hogy tudja fele áron árulni, mint a lemezes játékot. Gondolom ugyanúgy, mint annak idején Iceakos.

  • Ulthanito
    #99243
    "5500-é van Ulthanito-nak DS kod
    Aláír valami szerződést, aminek még a nevét se ismerem..."



    Úúúú Darky, inkább ne szólaltál volna most meg. :-D De tényleg.
  • Kandurex
    #99242
    Nem, nem. Nem lesz karácsony :(
  • TDC Geronimo
    #99241
    RDR 2 PC portja is csodásra sikeredett, ahogy hallom. Jó várakozást :D

    Egyedül ami gyenge és sokszor erősen látszik az a kb 0 AF :/

    Ennek a gennek az egyik legnagyobb gyengéje. PS5 valószínű ezt orvosolja már
  • darkSectorxxx #99240
    Mindennel ez van ami nagy hype-ot kap.

    RDR2? :)
  • darkSectorxxx #99239
    Bocs de télleg nem ismertem ezeket. <3 :D
  • darkSectorxxx #99238
    Télleg nem tudtam, soha a büdös élebe nem találkoztam velük, valszeg erre mifelénk nem nagyon járatos a dolog délen, meg rendelni sem rendeltem már évek óta... :) Magyaroszágról ah igen többnyire pikk-pakk-ba. :)
  • Moby
    #99237
    Hosszú időre munkát adott a mémgyáraknak Kojima :D
  • mucsácsó
    #99236
    ...nnnnnna nincs az a pénz, amiért én ezt újra elkezdeném az elejéről, az 110% :D
  • Tinman #99235
    Vagy vár fél évet és tolja a fullrapatchelt verzát, HDR-el PC-n erősen szebb formában... szóval, csak finoman a bűnözéssel :-D
  • mucsácsó
    #99234
    hát azt elhiszem, hogy nagyon durva úgy - de sajna se prő, se négykáhádér :(




    az a kutya :DDDD