121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #99353
    igen, olyasmi :)
    gyakarolatilag bármit meg lehet benne csinálni, láttam redditen ilyen Dead Space meg Alien Isolation koppintásokat is - persze nyilván javarészt csak pár perces dolgok ezek, de poén :) bár én játszani biztos nem játszanám egyiket se :D de vannak nagyobb volumenű fejlesztések is ugyanúgy..

    meg valaki megcsinálta a PT-t újra benne :)

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.12. 09:50:52
  • Tinman #99352
    Akkor ez egy ilyen game maker cucc PS4-re? (Nem tudom, kérdezem, még nem beszéltetek róla itt, ha jól rémlik.)
  • ppista
    #99351
    Az benne a szenzációs, hogy a Dreams-ben ezt is meg lehet csinálni egy hozzáértőnek. Meg még kismillió mást is.
  • Tinman #99350
    K. sokat játszottam már Wipeout-tal, de ebben most semmi olyat nem látok, ami azoknál jobb lenne, hacsak nem a posztapok hangulatra gondolsz, mert amúgy hót' kihalt, élettelen az egész, már pedig a Wipeout-feelin' egyik fő jellemzője, hogy miközben ezerrel suhansz közben minden csillog-villog, lüktet, sodor, űz, adrenalinfröccs ezerrel. Ebben én ezt pont nem látom.

    A pályatervezés pedig n+1. Wipeout klón, de cáfolj meg. Mit látok rosszul?
  • Moby
    #99349
    Azé az betonkemény, hogy Dreams-ben csinálnak olyan wipeoutot, amilyennek a wipeoutnak kéne ma lennie :OOO

  • Moby
    #99348
  • Tinman #99347
    Iszonyúan qrvára nehéz lenne a játék topikjába betenned az ilyeneket, hogy ne qrd el másnak a felfedezés örömét, ugye? Vagy ha már nem megy a kereső használata: A spoiler tag minek van szerinted?
  • Ulthanito
    #99346
    Na, ezt meg tudom érteni, én így voltam vele. Megvettem megjelenés után pár héttel Zeldácskával együtt, azt hiszem 125 ezer volt így. Végigtoltam Zeldácskát, ami szép volt, jó volt, aranyos volt, egynek pont jó volt, majd utána fél évet porosodott a tévé mellett, és eladtam.

    Utólag azt mondom, hogy egy játék miatt nem éri meg venni egy konzolt. Semmilyen konzolt.

  • Ulthanito
    #99345
    Most nem értelek.

    "Ki a faxomat érdekel a SZERINTED világbaszó Nintendo játékok?"

    Előtte meg azt írod, ha nem lenne olyan rohadt drága a konzol, tuti vennél egyet az Astral Chain miatt.

    WUT?
  • Ulthanito
    #99344
    Ennyi játék után azt gondolom, hogy igen. Én ezt végig fogom tolni, mert nagyon érdekel, hogy mi ez az egész, és olyan szakmai igényességgel van tálalva, amihez képest szinte a teljes videojáték-ipar elbújhat, nagyon kevés kivétellel.
  • Tatyla
    #99343
    DS spoiler
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.11.12. 09:41:12
  • AntiHero
    #99342
    Igen ott. :)

    Helyes. Tudtam én, hogy lesz haszna ha kiépítem. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.12. 01:52:35
  • darkSectorxxx #99341
    Szerintem azt kell reagálni, hogy megérted hogy neki ez a véleménye és ennyi, a stream nézés ugye nem kötelező. Szíve joga, ha neki unalmas, jáátszani se kötelező vele.

    Én nem is értem azt amikor egy új hype-olt játékkal valaki azt hiszi, hogy követelmény hogy neki tetszen, meg hogy akkor azt kötelező játszani...

    Bullshit..
  • kill3r21
    #99340
    Én azon agyalok, hogy ha valaki felveti a streamen, hogy szerinte a DS egy full unalmas postás szimulátor, hogy erre mit reagáljak, ugyanis tök átérzem hogy pl streamet nézve, sokszor nem túl izgalmas a dolog, úgy egybe és játszva meg nem semmi élmény! Elején én is néztem némi steamet, és eskü refundon gondolkoztam kipróbálás nélkül, aztán meg behúzott mint az állat, ha nem lenne meló meg egyébb tennivaló a való életben, akkor szétfüggtem már volna :D
  • sgfool
    #99339
    5. fejezetben vagy ? Ott a hegyekben fontos lesz egy jó utat kialakítani vagy a járműveket előtérbe hozni, mert majd egy nagy távolságot kell megtenni a fejezet vége felé, nem is akármilyen szállítmánnyal :)
  • TDC Geronimo
    #99338
    Engem még egyszer se kaptak el és gránátot se használtam csak boss ellen
  • AntiHero
    #99337
    Ugyan ez. Igaz én hardon tolom.

    Most azzal szopok, hogy mászom a hegyet és építek kötélhidat (2 óràja lassan!!) . Se cipőm, se semmi..megfagyok...mindig visszacsúszok...,de rohadjon meg megépítem! :D Még egyszer tuti nem fogok gyalog jönni ide.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.11. 23:28:56
  • Moby
    #99336
    Walking sim a f.szt. BT-t keménykednek mindenhol, feszt esik az a kurva eső is...50 kilónyi felszerelést cipelek magammal csak az életbenmaradáshoz :( Én nem küzdök ezekkel a tetvekkel. Ha elkapnak, mielőtt kipucolom az utat hemagránáttal, már tolom is reloadot.
  • darkSectorxxx #99335
    Amúgy mindez csak azért látszódik így a szemedben, mert én írok valamit, valamiről, egy témában, vagy kérdezek valamiről valamit, és te meg szinte 90%-ban belekezdesz valami mellékes hülyeségbe, aminek semmi köze hozzá, senkit nem érdekel, és úgy állítod be mintha kéne hogy érdekeljen, de nem érdekel ugye és naná hoyg úgy tűnik mintha nem érdekelne, a mellékes hülyeség.

    mégpedig azért mert igazad van valóban nem érdekel és hidegen hagy, majd ha egyszer elvesztem az itélőképességem és szeretném ha mások szablyák meg mivel játszak, vagy mi teszen, vagy mivel legyek el 10-20 órákat, akkor neked szólok először ígérem....

    Senkit nem akarok megsérteni, aranyosak vagytok hogy ajánlotok játékokat, dde nekem egy gameplay trailer és tudom hogy azzal én elleszek vagy nem. Számomra ez évek óta már full egyértelmű. Nem szarom le a tippeket, de már mielőtt lenne tipp látom a gameplay-eket és már tudom mikkel fogok valaha is játszani... <3
  • darkSectorxxx #99334
    Én arról beszéltem amikre mondod hogy MÉG az AC-n kívül vannak, ne kelljen magyarázni az t ami egyértelmű, érdekes ez reggel még a DS kod miatt rám mondtad hogy nem értem mit irnak, most neked kell szájbarágni mindent?
    Ja nem, te szimplán szereted fordíott esetben félreolvasni, és érteni ami egyértelmű.

    Fogyatékos? Én nem értem mit írsz vagy fordítav? :)
  • Tikal #99333
    Nem is az a baj, hanem hogy szerencsétlenek össze vissza építenek...olyan épületeket tesznek egymás mellé amiknek semmi értelme, engem inkább csak ez zavar.
  • Moby
    #99332
    Ugye nem jutott ilyen az eszedbe, hogy megvetted ps storeból, amikor egyrészt lemez, másrészt 15 dodóért kibérelheted egy hónapra origin premiumban?
  • Moby
    #99331
    >Ki a faxomat érdekel a SZERINTED világbaszó Nintendo játékok?
    >Ha nem lenne irreálisan drága a Switch, akkor az AC (Astral Chain is érdekelne), vagyis vennék az miatt konzolt. :)

    Sajnálom, hogy ezt nekem kell kimondanom, de te darksector szellemi fogyatékos vagy. Méghozzá súlyosan :((
  • darkSectorxxx #99330
    HA BÁRMIT LETÖLTÖTTÉL.
    AKÁR EGY NYAMVADT avatar-t, akkor már nem. Én régen belefutottam ebbe a hibába, automata letöltésen volt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.11. 22:22:02
  • n000rbi
    #99329
    Mivel elindítani nem is tudod még, így elvileg igen.
  • TomStorm
    #99328
    Akkor neked is ennyi,elkapott,nem fog ereszteni:D
  • TomStorm
    #99327
    Akkor most Jedit tudom még refundolni?
  • darkSectorxxx #99326
    ja és igen kurva drága az a 80-90. Nem önnmagában mint összeg, hanem arra drága amennyit használnám.
  • darkSectorxxx #99325
    Mi köze a világbaszó JÁTÉKAINAK ahoz hogy nekem mi tetszik.

    Srácok ne legyetek már butuskák, te nyomod a fanboj dumát Nintendora?
    Mikor másoknak meg írkálsz hogy más platformokon ne tólják túl?

    Ki a faxomat érdekel a SZERINTED világbaszó Nintendo játékok?
    Ja mert te azt állítod róla mert neked tetszik? és akkor mivan?
    Igen képzeld el az Xbox az RDR2 miatt már megérte, ahogy a többi játékért ami mind szebben fut rajta mint ps4-en, mert nekem ezek a játékok passzolnak a stílusomhoz, nekem ezek a világbaszó játékok.

    Én értem hogy mindent jobban tudsz, de had ne te mond már meg nekem hogy nekem mi a jó. :D
    Szerintem a jövőre nézve ezt itt le is tárgyaltuk, hogy majd én megmondom mi a nekem jó és vagy fontos. :)

    Hiába adnak ingyen nintendot vagy ingyen világbaszó nintendo játékokat, ha nem érdekel és egy percet nem kapcsolnám őket be.

    Sőtt nem tudom mennyire hallottál erről, más emberek is vannak így, Valaki csak BB miatt vett pl ps4-et stb. Mert éppen az Uncharted meg tárai nem érdeklik, és akkor mivan? :D


    Ja és ez mind magánügy, hogy mit veszek. ;)
  • n000rbi
    #99324
    Az én DS-em meg még mindig fóliás.
    Hiába, az élet felülírja olykor a terveket.
  • Ulthanito
    #99323
    Lement a prologus és az első fejezet. Nehéz szavakat találni erre az igényességre. Újra szintet léptünk a God of War után. Minden bitjet imádom eddig.

  • Moby
    #99322
    Irreálian drága 70-90e forint egy olyan konzolért, amire világbaszó játékok vannak. Szerencsére az xboxod nem volt az, amire hótugyanaz van, ami ps4-re is, csak kevesebb :DD
    De nem szeretném, hogy megmagyarázd, jó ez így, ahogy van. Minden.
  • darkSectorxxx #99321
    Na látod te sunyi! :P
    Amúgy nem a játék ára a gond, közbe helyesbítettem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.11. 21:28:09
  • darkSectorxxx #99320
    +moby

    A gépről beszélek, csak kicsit összefolyta a komment...

    Vagyis elnézést, így értettem:

    Ha nem lenne irreálisan drága a Switch, akkor az AC (Astral Chain is érdekelne), vagyis vennék az miatt konzolt. :)
  • Moby
    #99319
    Najó, ezen a ponton füllentettem azért. A GTAV-t megvettem négyre is :D
  • Moby
    #99318
    Ja. Benne is volt vagy...legalább...háromezerben. Az év egyik legjobb játéka. Skandallum :D
    Jó, mondjuk én nem veszek meg jófejségből játékokat, amikkel nem játszok, meg nem veszek meg 3 platformra is valamit, hogy twiccselhessem, meg ilyenek. Szóval, valahogy nehezen azért kiizzadtam :)
  • Kongy
    #99317
    Normál ára van, 18k egy átlag új játék ára. :D
  • darkSectorxxx #99316
    Ha nem lenne irreálisan drága az AC engem is valszeg érdekelne.
  • sgfool
    #99315
    Húú basszus az Astrail Chain......Az ősz elején vettem egy nintendo switchet az Astrail Chain miatt, meg egyéb nindendo exkluzív címek miatt, de szégyellem bevallani, kb 2-3 órát játszottam vele eddig :( Végülis karácsonyi ajándéknak szántam magamnak a switchet, a karácsonyi szünetben majd bepótolom, addigra a Death strandingel végezni fogok :)
  • Moby
    #99314
    Jaj, ha már a klasszik videójátékok: el is felejtettem megemlékezni a Luigi's Mansion 3-ról, ami párhuzamos megy a DS-el. És akkor a klasszik játékok terén volt idén is sok jó cím, de a GOTY a nintendo. Így. Slussz. Az Astral Chainnel, a Link's Awakening-el, és az LM3-al a ninty elvitte az évet nagyon messze mindenki előtt, de ez a 3 között én már nem tudok külön goty-t is hirdetni :D