121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #99394
    Az biztos, hogy DSről évekig beszélni fognak. Nagyon remélem Kojima nem új IPt csinál megint, hanem ezt folytatja
  • Kongy
    #99393
    Leszarom mivel játszol, nem érdekel senkinek sem a szegénysége, mert szerintem szegényebb lesz az ember, ha ilyen címeket kihagy. Ez egy fórum és leírtam a véleményemet. :D Lépjünk tovább. Kár is ide írni, inkább magamban röhögök readonlyban, ahogy általában szoktam.
  • TDC Geronimo
    #99392
    Najó chapter 5ben az új építmény



    hatalmas. Istenem ez a játék :D

    Hihetetlen jól adagolja a játék folyamatosan az új cuccokat és fejlesztéseket. Szerintem ha végzek is a storyval, tuti elszórakozok a világban majd még egyszer ennyit a többi mellékszállítással meg online építésekkel :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.12. 17:52:12
  • darkSectorxxx #99391
    :D

    Dark Souls-t is nézd és utána játszd, nem ugyanaz. :D
  • Ulthanito
    #99390
  • Ulthanito
    #99389
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Ízléseken vitázni meg ismét csak szélmalomharc kategória"

    Ahhoz képest az egész "vita" a te ostoba hozzászólásodon kezdődött: "PS4 mellett szinte kötelezőegy Switch, annak aki tényleg igazi gamernek mondja magát. :D"

    Nekem semmi bajom azzal, ha valaki ezzel játszik, de láthatóan te nem tudod elfogadni, ha valaki nem.

    Úgyhogy felesleges ezt itt magyaráznod tovább, minél tovább teszed, annál kínosabb ez neked.

    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.12. 13:25:06
  • Tatyla
    #99388
    Ja nézni dög unalom volt mikor első nap néztem kicsit Antiherot
  • TDC Geronimo
    #99387
    Nem egészen. DS egy különleges eset :D
  • darkSectorxxx #99386
    Ez MINDENNEL így van.
  • TDC Geronimo
    #99385
    Pontosan. Ezért mondtam, hogy játszani kell, mert nézni teljesen más.
  • darkSectorxxx #99384
    Ez egy durva kép mondjuk. :)
  • Moby
    #99383
    Lassan haladok, CH3-ban vagyok még.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megépítettem valami utat,
    annyian használják, hogy 57-es szintről egy lépésben léptem 120-ra :D
    Amúgy tökre megértem az öszvéreket. Ha nem basztatnának állandóan, világi cimboráim lehetnének, mert amúgy tökre átérzem, hogy mennyire lehet ráfüggni a futárkodásra :D Kezdek Porter szindrómás lenni :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.12. 13:06:20
  • Moby
    #99382
    Tőlem még egy harmincast beletolhatnak bátran :D
  • Kongy
    #99381
    Nem érdemes veled vitatkozni, mert olyan berögzült gondolataid vannak, amiket aztán senki sem fog megváltoztatni :) A baj csak ott kezdődik, hogy ezeket a rögeszméket másra akarod rákényszeríteni. Ízléseken vitázni meg ismét csak szélmalomharc kategória. Btw, itt nem csak a Zeldáról van szó, de kb olyan ezt itt most magyarázni, mint mikor a nagymamámnak próbálom elmesélni, hogy a Youtuberek pénzt keresnek azzal, hogy videókat töltenek fel. :D

    Inkább beszéljünk a Death Strandingről, az amúgy sem off.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.11.12. 12:58:39
  • Tatyla
    #99380
  • warass
    #99379
  • ppista
    #99378
    Fantasztikus játékokat készít a Nintendo, ez nem lehet nálam sem vita tárgya, csak picit már túl van tolva az utóbbi időkben, nem erre a helyre gondolok, ez a Ninty az igazi "gémer"-nek való dolog. Én is fogok majd Switch-et venni, mint ahogy a Wii-t is megvettem, meg az utánna levő gépeiket, majd amikor lesz rá sok olyan ami engem is érdekel. Ez általában két-három évvel a generáció váltás után van.
  • j0nNyKa
    #99376
  • j0nNyKa
    #99375
    a kovetkezo beszolasodnal kihajit innen vegleg
    moderator letere
  • TomStorm
    #99374
    Köszi a szerkesztés/törlés opciót mobilra!Profi
  • darkSectorxxx #99373
    Engem pl napról-napra meglep, amit Jonnyka művel moderátor létére.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.12. 11:45:35
  • n000rbi
    #99372
    Meglepő, nemde? :D
  • j0nNyKa
    #99371
    nahat
  • darkSectorxxx #99370
    Részemről nem tartom gyerekesnek meg bugyutának vagy torznak egyiket sem, én mostanában szinte a legtöbb játékot gameplay-be nézem elsőre.
    De az tény, hogy pl a Bayonetta hiába lenne kb jó a harcok miatt, nekem a csaj karakter alapon negatív és nem tetszik a dizájn se ahogy átalakul stb... de ez már egy másik story.....

    Nem is akarok beemenni ebbe, tegnap lezártuk, mindenkinek más tetszik azt ennyi, egymást így kell elfogadni szerintem.
  • Ulthanito
    #99369
    De azt el tudod fogadni, hogy a felszopott Zeldácskád lehet másnak szart se ér?! Fogadd el, könnyebb lesz mindenkinek.

    Én például nem szeretem a szarvasgombát, akkor sem, ha Michelin-csillagos séf készíti el, se boltból, üveges formában, sehogysenem. Akkor se, ha tízmilliók szeretik a világon. Teccikérteni?

    Szerintem lépjünk ezen tovább.
  • TomStorm
    #99368
    Köszi!
  • Kongy
    #99367
    Nemtom a '80-as években milyen Zeldák voltak, de olyan mint a BotW tuti nem volt :D De persze, nyilván mit tudhatok én erről, hisz akkor gondolat sem voltam.

    #99366

    Szerintem meg az a balga, aki rendre fikáz mindent, amit még ki sem próbált. Nyilván a Nintendo exeknek van egy sajátos, "gyermekded", családbarát képi világa, de azért akadnak olyan játékok bőven, amik nem feltétlen ilyenek. Pl az emlegetett Astral Chain, de igen az is ilyen kacagós akármi, mint amit mondtál. LOL. :D Mielőtt valakit lehurrogsz ilyen hülyeséggel, nézz utána a dolgoknak. htx.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.11.12. 11:28:44
  • Ulthanito
    #99366
    Túlzásokba azért nem kéne esni, pláne ekkorába. Nekem semmi bajom nincs azzal, ha valakinek a Switch egy állat konzol, és a játékaik odabasznak.

    De hadd ne kelljen már szarul éreznie magát annak, akit kurvára nem kötnek le a gyermekded, bugyuta játékok, a kacagó répákkal meg a torz karakterekkel. Nem, a Doomot sem Switchen akarom tolni, meg a Witchert se, meg az Outer Worlds-öt se..

    15 évesen még lógtam a suliból a Mario miatt, de most már kurvára nem köt le az ilyesmi.

    Az igazi gamer megjegyzésed meg ugyanolyan balga, mint ahogy Stöki DS-kritikáját jöttmentnek tekinteni és legyinteni rá.

  • TomStorm
    #99365
    De sajna igen,ott vettem:/
    Most megcsináltam refundot,úgyhogy vissza kell kapjam pénzt!
  • darkSectorxxx #99364
    Félre ne értsd, a NINTENDO-val semmi ellenérzésem.
    Szerettem a játékait, Donkey Kong régen pl meg ilyenek.
    De a mostaniak, a 3d-s remake-ek, már nem mozgatnak meg, ennyi. De nem útálom.
  • darkSectorxxx #99363
    Pontosan, ez tök jó, szerinted, meg a kritikusok, meg Moby meg sokan vagytok így, ez szubjektív.
    Én sem azt mondom hogy ami van az rossz, hanem hogy NEM ÉRDEKEL.

    vagyis érteni ezt úgy, hogy hiába a FORZA A LEGFASZÁBB AUTÓS ha egyész egyszerűen NEM ÉRDEKEL AZ AUTÓS JÁTÉK, mert nem szeretem és nem köt le.

    Ha nem játszok vele, nem veszem elő, akkor hiába vannak 10/10-es tesztek a neten, megbaszhatom....

    Remélem ezzel egyetértesz hogy ez így müködik a világban.

    Sőtt engem nem érdekel a GTA5 és a Switch sem.
    Világbaszóak, DE ANNAK akit eleve leköt és érdekel.

    Világbaszóan finom valaki szerinte egy milka csoki is, de nem eszek édességet én pár éve (ha igen az évente 1-2 alkalom) , nekem nem az, mert eleve a csoki nem érdekel.
    Ha érted mit mondok.
  • ppista
    #99362
    Vagy csak aki már nyolcvanas években ott volt a Nintendo-val, az a kétezertizes évek végére már picit megcsömörlött tőlük, hiszen ugyanazt nyomják. Tudom, egy újszülöttnek minden vicc új, de én már a Wii óta nem tudok rajtuk nevetni. Kötelező egy Switch az igazi gamernek, ja persze.
  • darkSectorxxx #99361
    Nem lényeg, lebeszéltük ezt az anjánlok Dark-nak olyat ami neki nem tetszik.

    De így van a story:

    Mondtam hogy az Astral Chain érdekelne, de KURVA drága nekem így a konzol.
    HA, vagyis HA olcsóbb lenne a KONZOL, vagyis mindjuk 40k amit techben megérdemelne, akkor 40k-ért kb csak az Astral miatt megvenném, mert egyelőre más cím nem érdekel.

    És erre mondta Moby hogy vannak még rá csodajátékok, hogyne érne meg az a gép még 100k-t is????
    Mert 160-ért vettem Xbox-ot.
    És erre mondtam hogy egyrészt a 2 gépet és a tartalmait maximum szubjektíven tudjuk összemérni, hiszen ami neki, vagy másnak szuper játék, az lehet jó játék, de ha nem érdekel , nem ülök le játszani elé, akkor nekem az nem létezik.

    Ezért nekem teljesen más éri meg mint egy másik játékosnak.

    Ami Moby véleményével ellentétben nem GÁZ, ettől nem lettem igénytelen, csak szimplán más az érdeklődési körünk, ahogy mindenki másnak.
    Becseszne ha mindenki aki nem vesz nintendo-t az igénytelen lenne, mert ő vezs annyi pénzből egy pc-t vagy másik konzolt.

    Én erre mondtam.
    Vagyis akkor vennék konzolt érte, ha nem 100k lenne....
    Így értettem a leírtakat.
  • Kongy
    #99360
    Szerintem is világb.szó játékok vannak Switchre, meg még kb két tucat kritikus szerint is. Játékosok szerint is, mert magát a konzolt is viszik, mint a cukrot, mert k.rvajó. Persze nem itthon, hanem USA-ban, itthon van sok embernél valami ellenérzés a Nintendoval szemben vagy nem tudom. PS4 mellett szinte kötelező egy Switch, annak aki tényleg igazi gamernek mondja magát. :D Szerintem.

    Btw, Nálam is eddig a Death Stranding a GOTY. Magasan. Persze pénteken Fallen Order, de kötve hiszem, hogy a közelébe fog érni. :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.11.12. 10:50:21
  • darkSectorxxx #99359
    wow, nem rossz!
  • Mephike
    #99358
    Megtaláltam az ideális karácsonyi ajándékot!
  • Moby
    #99357
    Normál esetben ez egy sokadik wipeout klón lenne (bár a hangulata zseniális), de ebben ez a baszó, hogy ez ezzel készült.

  • j0nNyKa
    #99356
    ez szuper de ne kelljen utanad spoilertagezni, masok is vannak a topicban akik lehet hogy szeretnek maguknak felfedezni, meg ilyesmik
    kosz
  • Tatyla
    #99355
    Bocsánat többet nem fordul elő
  • Tatyla
    #99354
    Kövezzetek meg de nálam ez a DS előre lépett az első helyre az év játéka listán. Miért? Tegnap azon kaptam magam hogy még negyed tizenkettőkor játszok, én aki 4.20-kor kel, nem is tudom mikor játszottam hétköznap ilyen sokáig. Olyan addiktív a játék, tipikus az az érzés tudjátok na még ide elmegyek ezt még megnézem stb...