121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #99434
    De ha már veszed (ami hát...tudjuk ugye :D ), akkor szerintem X-re vedd.
  • Moby
    #99433
    Még kéne valami olyan poszt, amiben az van, hogy 2019-ben ez már kevés, hogy hétfőn szaladhass érte a boltba
  • Ulthanito
    #99432
    Mondjuk az se sejtet túl jót, hogy péntekig embargó van.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.13. 10:45:19
  • Moby
    #99431
    És ők nem fogják verni ugyanúgy megjelenéskor? Mit nyerne az EA ezzel? pár száz vagy ezer előrendelő lemondását? Nem az előrendelők fogják megmondani, hogy sikeres lesz-e, hanem az első heti eladások.
    Ha tényleg tíz óra, az kiderül a megjelenés napján is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.13. 10:34:04
  • Kandurex
    #99430
    Az igaz, de ők elkezdhetik verni a tam - tam dobot, hogy ez genyó rövid, meg milyen ez ez már!? És az eladások már csökkenhetnek a negatív kampány miatt.
  • Moby
    #99429
    Egyébként korábban számtalanszor volt ilyen, és simán benne volt. Ott volt a 2015-ös NFS, amit a 10 órás triallal nyomtunk le, vagy kb bármelyik BF kampánya. Emiatt még nem maradt ki early access, mert nem volt 10 óra.
    De ami a leglényegesebb: a premium előfizetők sem kapnak early access-t, pedig ők megkapják a teljes játékot. Nekik aztán hótmindegy milyen hosszú ebből a szempontból. Szal sokkal inkább hihető az, hogy a spoiler miatt nincs early access.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.13. 10:00:06
  • Moby
    #99428
    Még ez is könnyebben hihető attól, hogy azért nincs benne, mert nincs 10 óra.
    Merthogy rögtön: melyik nehézségen nem volt 10 óra a négyből?


    Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen blamát már tényleg már nem engedhet meg magának az EA SW-al kapcsolatban.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.13. 09:54:22
  • Ulthanito
    #99427
    Én meg kihagyom ezt most. Reggel még arra gondoltam, berendelem lemezesen 16-ért, de egyrészt még meg sem száradt szinte a tinta a FedEx-es szerződésemen, másrészt meg egy 8 órás kampány miatt ebbe most nem ugrok bele. Majd ha lement a DS, hardverapron behúzom.

    Még a Remnanttal mindig szemezgetek, biztos lesz BF-akcióban, de nem tudom biztosan, hogy kell-e az nekem..
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.13. 09:48:12
  • darkSectorxxx #99426
    Nem, valszeg bullshit, az mellett hogy mindent amit eddig trial-ba tettek, ugyanúgy spoiler lehetett volna, de nem feltétlen gondolom, hogy az EGÉSZ játék belement volna, max azt hogy nagy része.
    Vagy pedig easy fokon rohanva.

    De megmondom neked majd szombaton, mert a pénteki napom erre fog elmenni. :)

    Igazából nem is izgat, mert nekem a trial amúgy se téma, nem érdekel 15 euro-ért az a 10 ora megszabott idő, ezért nem fizetek. :)
    Pláne nem egy többszörjátszós játékért. :)
    Mert ha arról beszélnek, hogy posture rendszer át lesz emelve kb a Sekiro-ból az nekem nem 1 körre kell csak.
  • Ulthanito
    #99425
    Darky, el tudod képzelni azt az EA közleményt, hogy "Star Wars Jedi: Fallen order takes 7 hours to complete therfore there will be no 10 hour trial access available for the game."?

  • Ulthanito
    #99424
    Ezt te magad se hiszed el, ugye? Mert ezzel az indokkal akkor semmilyen játékból nem kéne early access.

  • Moby
    #99423
    Jut eszembe Fallen Orderről: tegnap óta tölthető csúnyaoldalakról a The Mandalorian első része.
    Ismerten SW fanboi vagyok, engem megvettek vele kilóra :) Nagyon szépen poroltak le mindent. Csodálatos!
  • darkSectorxxx #99422
    Igen a járművezetésben, mindenki egyetértően sajnos rossz fényben beszél, tezsteken is megemlítik, hogy a járművek nagyon rosszul irányíthatóak....
    Ebben egyetértés van.
  • darkSectorxxx #99421
    Lehet nem lezs 10 óra, de mást írtak oknak.
  • darkSectorxxx #99420
    "Viszont kevesen ismerik,ismerősök/haverok/kollégák DS-t."

    Basszus nekem PS-en meg twitchen stremerek nagy része ezzel játszik, de olyanok is akik ilyen multi fanok R6S vagy Overwatch, Fortnite. :)
  • Moby
    #99419
    Fasság.

    EA twitje:
    We've opted not to have early/timed access (Play First Trial), in part to reduce the risk of spoilers.
  • Ulthanito
    #99418
    Tegnap olvastam valahol, hogy a SW azért nincs bent EA Accessben 10 órás Trial formájában, mert az egész jatek nincs 10 óra.

    Ez kurva szégyen! :(
  • LBandi77
    #99417
    Nekem xe van.A képe jó játszani jó de az Android rendszer miatt néha tetü lassú és ha a gyerek nyomkodja a távirányítót akkor sikerül úgy lefagyasztania hogy csak az áramtalanítás segít.
  • TomStorm
    #99416
    Régebbi posztodhoz visszaemlékezve azzal egyetértek hogy DS járművezetés borzasztó de nagyon:(
    A többi bekezdéssel viszont nem!:)
  • TomStorm
    #99415
    Sarkokban ott lehet probléma a Sony-nál
  • TomStorm
    #99414
    Azért nézz utána a Samsung QE55Q70RA tv-nek.Ugyanannyi most és Qled.
  • mucsácsó
    #99413
    ööö izé, van valakinek itt SONY XF90-es TV-je, vagy esetleg valami tapasztalata vele?
    most 290k az 55"-os a MM-ben és euronics-ben, ANNYIRA talán nem rossz ár érte, mert simán 350-370k között ment évközben..

    ...báááár lehet megvárom a jövő ilyenkort és mostmár kihúzom még 1 évig W7-tel... vagymiafasznakvárni? :D
    vagy van valami alternatív bestbuy TV (esetleg LG, Samsungot én annyira nem csípem) esetleg, hasonló árkategóriában, NORMÁLIS nemcigány HDR-rel, ami majd PS5 mellé jó választás lehet akár?
  • TomStorm
    #99412
    Na de mindegy is,kitérdekel ez ugye,hajrá reggelig DS:D
  • TomStorm
    #99411
    Hát ja.Azt remélem,hogy amire számítottak eladásokra az bejött nekik!
    Megérdemelnék!
  • TDC Geronimo
    #99410
    Nálam friendlistem 90%a DSel tolja
  • TomStorm
    #99409
    Képtelen lennék bármi mást elindítani mellette/helyette nagyon jól írtad!
    Még 1-2 Fifa meccs se fér bele.
    Most 2 napig dolgoztam rendesen remegtem,hogy mikor folytathatom már:D

    Viszont kevesen ismerik,ismerősök/haverok/kollégák DS-t.
    Jó 20 közeli haverból akikkel beszélni szoktunk játékokról ill.játékosok közül 1 aki megvette+én.
    Tisztelik persze figyelmükkel az élménybeszámolómat de nem fogja meg őket.

    De persze megértem én ezt mivel MGS5 sem volt közkedvelt a körömben!!
  • darkSectorxxx #99408
    350-et, bocs, ne sérts meg a 200-al... :D

    Ma egy ismerőssel fogadtam milyen hosszú lesz a Jedi.
    Ő ilyen 6-8 órát mondott, én 12-15-re tippelek...

    Only single, szerintem nem lesz kis projekt.
  • TDC Geronimo
    #99407
    Hát ahogy téged ismerlek te ebbe beleraknál 200 órát :D
  • n000rbi
    #99406
    Köszi! Ne is mondd, szerintem én örültem a legjobban, hogy a TLoU2-t is eltolták februárról, mert akkor talán lesz is alkalmam játszani vele :D
  • darkSectorxxx #99405
    Gratula!
  • darkSectorxxx #99404
    Én is pont ma mondtam egy ismerősnek, HA játszanék a DS-el vagy bárki, pont ez az a játék ami mellett nem szabad mást játszani!

    Nekem fontos a Jedi. Ezért is nekem eleve szóba se jöhetett volna hogy akárcsak belekezdjek, mert a Death Sranding az a játék, amiben nem engedheti meg a játékos hogy ki-be ugráljon.
  • TDC Geronimo
    #99403
    wow gz! Akkor addig toljad, amíg lehet :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.12. 23:07:21
  • n000rbi
    #99402
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A szándék mindenképpen megvan, de rengeteg a meló mostanában, plusz olyan édes terhek, mint babaszoba építése/szépítése, mert ha minden jól megy bő két hónap és apa leszek :) Szóval egyelőre sajnos nem, de már eléggé szeretném letépni róla a fóliát :)
  • TDC Geronimo
    #99401
    Norbi te elkezdted már? :)

    SW nálam tutira csúszik, neki nem állok másnak, amíg ezzel nem végzek
  • Rage47
    #99400
    Hát engem elkaptak egyszer és
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy bazinagy kráter lett a helyén :D Másodjára, mikor elkaptak, már észnél voltam, és legránátoztam a boss-t.

    Nálam is év játéka.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2019.11.12. 21:58:45
  • Tinman #99399
    Na de nem azért van felhopva amiért pl. a nyomorult Halo, vagy a Gears volt... úgy értem nem nettó idióták hopták fel, hanem komolyan vehető gamer arcok. Szerintem nem túl bölcs dolog úgy leírni a Zeldát, hogy nem játszottál vele pár órát.
  • Tinman #99398
    "PS4 mellett szinte kötelező egy Switch, annak aki tényleg igazi gamernek mondja magát"

    Emberileg szinte lehetetlen normális életvitel mellett ennyi mindennel játszani. Nekem is tervben van a Switch 2.0, de még se híre se hamva, plusz embertelen lemaradásom van több platformon.

    Egyszerűen felnőtt egy olyan gamer generáció is, akiknek a Nintendo totál kimaradt. Amúgy a minap emlegetett ősgamer Stöki is éppen ilyen. Nekem mákom volt én a C64 mellett nyomtam a NES-t, a SNES és N64-es cuccok közül jópárat pedig NDS-en toltam, azóta meg lett NES és SNES minim is, amin bármily meglepő már vittem végig Nintendo játékot mióta megvannak, meg még szeretnék is, de irdatlan a backlog.
  • Tinman #99397
    Zs.e.n.i.á.l.i.s!

    Egy nagy baj van vele: Casualnak túl komplex lesz ebben csodát alkotni - persze elmókázhat vele pár napot-, hardcore-nak (kb. itt mindenkinek), meg túl casual, nem érünk mi erre rá, mi kérem itten' fogyasztunk!
  • Tinman #99396
    Ha ez nem irónia, akkor tényleg őszintén köszi. Ha az akkor, csalódtam :-(
  • Tinman #99395
    Wow! Mindig tanulok, köszi!