121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #99474
    Vedd meg boxra is. Meg pécére!
  • darkSectorxxx #99473
    Star Wars gameplay

    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

    Mondjátok hogy álmodom és ez a kibaszott játék nem is ilyen kibazsott csúnya valójába és csak pc-n low grafon tólják, vagy ez valami áprilisi tréfa?


    Mondom pár percet belenézek mielőtt éjfél után elkezdem.

    Ugye nem így néz ki ez a fos.... meg ugy a pályák, mert elhányom magam, KÖZE SINCS ENNEK ahoz amiket mutogattak a neten.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.14. 16:56:24
  • Moby
    #99472

    Szerintem nekem még holnap sem jön meg.
  • TDC Geronimo
    #99471
    pron tolod? Nézd már meg hogy fut res modeban. Mert ha nem locked 30 jó framepacingel, akkor marad a performance mode
  • kutyakiki81
    #99470
    Stormtrooper pale ale-k behűtve, játék indítva :)
  • Evoluti0N
    #99469
    +1 Tűkön ülve várom.
  • TDC Geronimo
    #99468
    másfél napja nem tudtam tolni DSt, de csak arra gondolok :(
  • Ulthanito
    #99467
    @Darky. szinte már közfelkiáltással követeli a nép a választ, így ne kímélj minket. :)
  • ppista
    #99466
    Ha van még hely, én is jelentkeznék.
  • Kandurex
    #99465
    Feliratkozok én is a témára.
  • TDC Geronimo
    #99464
    Én őszintén szólva leszarom. Egyáltalán nem zavar. Írhattak volna az italra bármi mást is
  • mucsácsó
    #99463
    én sem emlékszem dark :D dióhéjban összefoglalnád nekünk?
  • Ulthanito
    #99462
    Most nem fogom előkeresni a pár ezer hozzászólás között. :)
  • darkSectorxxx #99461
    Hát ezt leírtam párszor már. :)
  • Ulthanito
    #99460
    De most komolyan. Nekem is van két konzolom, mégsem veszem meg ugyanazt két platformra is. MI értelme van annak? Ráadásul úgy, hogy azért ha jól tudom, nem vet fel a pénz annyira, hogy mindegy legyen, hogy 15 ezret vagy 30-at dobsz ki egy játékra.
  • Tatyla
    #99459
    Mikrotranzakciós dolog már majdnem minden játékban van, na itt nincs ezzel kompenzálnak
  • Seth
    #99458
    "mondjuk én az gondolkoztam, hogy valszeg gyárak sincsenek, de mégis ennyi Monster be van tárazva az asztalokra és a kulacsba?! "

    Minek a gyár? A folyókba és minden állóvízbe monster energiaital van :)
  • Moby
    #99457
    Absz nem zavar. Nem lopja az időmet, nem takar ki semmit, nem bántó sem semmi egyéb. Tele van a játék amúgy reklámmal, nem csak a monster. Ez is csak azért tűnik fel, mert ismeri mindenki. De ugyanígy gyak reklám szerepeltetése, stb.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.14. 10:15:27
  • AntiHero
    #99456
    Engem nem zavar. Ha ebből nekik pénz jön be és ezért lett ilyen jó a jàték, akkor felőlem lehet benne.

    Emberek ök is. Valamiért dolgozni kell.

    Ennyi reklàm meg simàn belefér. Nem szakítja meg a jàtékmenetet.
  • mucsácsó
    #99455
    szerintem se olyan para, főleg hogy az egyetlen egy energiaital, ami ér valamit és fogyasztható :D (annak ellenére hogy évente max 1-2x max ha iszom energiaitalt..)

    gáznak gáz, hogy ide fajult a gaming, de valszeg a mikrotranzakciók helyett erre futotta... meg biztos Monster-buzi is Kojima :D

    mondjuk én az gondolkoztam, hogy valszeg gyárak sincsenek, de mégis ennyi Monster be van tárazva az asztalokra és a kulacsba?!
  • Rage47
    #99454
    Nem igazán érdekel
  • n000rbi
    #99453
    Engem legfeljebb akkor zavarna, ha a játékmenetet megszakítaná egy-egy Monster-reklám. Mindemellett nem tartom követendő példának.
  • Seth
    #99452
    Nem is érdekelhetne kevésbé. Meg az AMC reklám sem , amikor a budin ülök :)
  • Ulthanito
    #99451
    Kinek mi a véleménye a DS-ben a Monster-reklámról?

    Én azt gondolom, hogy 60 dolláros játékban nincs ilyennek helye, vagy akkor legyen free-to-play, és akkor felőlem még mekis sajtburgert is zabáltathatnak velem a játékban.
  • darkSectorxxx #99450
  • darkSectorxxx #99449
  • darkSectorxxx #99448
    :P
  • Moby
    #99447
    Mert ha ostboid csapkoldává lehet silányítani, akkor mindenhova meg kell venni. Biztos, ami biztos. Mondjuk én ilyen alapon mindenből kettőt vennék, és megvenném digitben és lemezen is (kétszer-kétszer), hátha valami eltérés van köztük.
    A zember sose tudhassa!
  • Ulthanito
    #99446
    Várj, ezt nem értem. Azt mondtad, holnaptól tolod. Akkor min tolod? PS4-en? De ha ott játszol vele, és elkap, akkor miért nem folytatod ott? Ugye nem veszed meg utána X-re csak azért, mert ott egy hangyafasszal szebb lesz?

    Két platformra miért veszed meg ugyanazt?
  • Ulthanito
    #99445
    Neked lehet, hogy egy hét elég, nálam egy 60-80 órás játék az alsó hangon 4-5 hét, de lehet, hogy több.
  • darkSectorxxx #99444
    Multiplatform címet megveszik X-re...
    Én is fogok venni, amúgy meg simán nekem még ha nem is ebben a honapban azt digiben is vehetjük akár.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.13. 14:54:25
  • darkSectorxxx #99443
    Nem kell azonnal nekiesni, amúgymeg a DS 60-80 óra állítólag 1 hét elég hozzá.
  • darkSectorxxx #99442
    +1
  • darkSectorxxx #99441
    X-re minden multi cím szebb, én oda is meg fogom venni majd a Star Wars-t ha elkap a játék.
  • darkSectorxxx #99440
    Megértelek ilyen téren.
  • Ulthanito
    #99439
    Jó ötlet! :)

    Csak ki a vihar fogja utána megvenni használtan X-re?
  • Ulthanito
    #99438
    Jó, de a DS mellett hogy fér ez bele?
  • n000rbi
    #99437
    Ezekkel nem is lehet vitatkozni :)
  • Moby
    #99436
    Nekem 4 érvem is volt, amit miatt berendeltem:
    - SW :)
    - Souls-like harcrendszer
    - Stig Asmussen
    - Respawn
  • mucsácsó
    #99435
    én csak a Respawn miatt érzem azt, hogy biztosan nem lesz szar :) bár tuti így sem kell egy GOTY-t várni, de egy ilyen korrekt egyszervégigjátszós 8 pontos valamit szerintem simán :)