121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #99594
    Jogos.

    Időközben lemondtam a SW-t.
  • Tatyla
    #99593
    Mivel az idén már semmi érdemleges nem jön így kialakult nálam a végleges év játéka top 3 ami így néz ki:

    1. Death Stranding
    2. Borderlands 3
    3. Remnant from the ashes
  • Moby
    #99592
    Én végigcsapattam megjelenéskor. Meg amúgy sincs xboxom.
  • j0nNyKa
    #99591
    szoljal ha pcn raprobalnal, meg Moby te is ha ujra elovenned, csapathatjuk
  • mucsácsó
    #99590
    csak Xboxon, PC-s passban nincsen :)
    és szerintem Moby már kimaxolta a Remnantot, legalábbis nekem úgy rémlik :D

    ...én viszont adnék simán még1 esélyt neki, ha lenne PC-n is, főleg egy haverral együtt próbálnám meg :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.15. 11:11:32
  • Ulthanito
    #99589
    A Remnant nem érdekel? Tegnap került bele a kínálatba.
  • Moby
    #99588
    Ezzel nem térrnek vissza sehova. Ez arra jó, hogy a hétfői meetingeken be lehet mutatni, hogy milyen jól "fogyott" pl. a gears5.
    Darabonként 300-ért. Valszeg az a baj, hogy hülyére fizetik a vezetőket, és nincs senki, aki felállna az asztalnál, és közölné, hogy amit csinálunk az szar, és nagyon máshogy kéne csinálni. Jó ez így nekik. Megy a híg fos lassú kavargatása, mindenki a pénzénél van (nem ebből, nade kit érdekel ez?), jó ez így mindenkinek. Nekünk nem biztos, illetve korlátozottan, mert jó-jó ez a 300Ft-os gamepass, csak a helyzet az, hogy egyetlen játékot sem játszottam még onnan mióta létezik. A gears5-öt elvittem a feléig, aztán érdekmúlt. Egy kurva játékot le nem töltöttem, talán az outer worlds lesz az első. 1 év alatt. Szóval a bánat tudja, hogy a semmi az megéri-e párszázért. A semmi az csak semmi. Lehet jobb lenne a valami, piaci árakon.
  • Moby
    #99587
    Én le akartam mondani, de már nem lehet. Funniest fact: életemben először rendeltem kiszállításra. És egyben utoljára. Soha korábban nem csináltam ilyet, mindig elmentem átvenni a játékokat. És a legszebb, hogy csak hétfőn szállítják ki :D Valami azt súgja, hogy jó nagy bukta lesz nekem ezen. Hétfőn tele lesz már vele minden tizenpárezrekért :D
  • n000rbi
    #99586
    Tehát pontosan az van, amiről tegnap beszéltünk. Kihagyni nem fogom, az biztos, de úgy érzem ráérek megvenni.
  • ppista
    #99585
    Megtippelni sem tudom mennyibe fáj ez a Gamepass rendszer ezen az áron az Ms-nek, de hogy nem milliókról van szó az egészen biztos. Persze tudom, fájdalmas nekik visszatérni a versenybe, de egyelőre ezen kívül nem sokat tudnak felmutatni, így kényszerpályán mozognak.
  • Ulthanito
    #99584
    Persze, ha ezt megcsinálta valaki az Ultimate indulásakor, akkor így járt. :)

    Most már nem lehet, de még retkes 3 ezerért is megéri felülni a vonatra, ha épp valakit érdekel egy-egy címük.

    Na, térjünk vissza PS-re.
  • Moby
    #99583
    Jó, akkor mutatok mást. Ilyenem sajnos sosem lesz psplusból, meg semmi másból, legfőképp nem 300Ft-ból, és ez a legjobb kép az ms-féle agónia hatásairól
  • Ulthanito
    #99582
    Vót valamikor.

    Most már nem lehet. Ugyanazon az accon egyszer engedi, utána már 3490-ért ajánlja fel a GP Ultimate-ot.
  • sanya200
    #99581
    10-ből xd
    Én a gearst is 300 Ft-ból, most az Outer Worlds is annyi volt
  • Moby
    #99580
    Hónapokig volt 300Ft-os gamepassom. Simán be tudtam nyomni újra meg újra, ha lejárt.
  • Ulthanito
    #99579
    (A 300 forintos játékot egyszer tudod ellőni, utána már nem).

    Pont most olvastam, hogy a Remnant bekerült GP-be, tegnap óta, úgyhogy akkor legalább nem kell megvennem 12 ezerért PS-re. :) Meg jön a Life is Strange 3-4. epizódja, az első kettő is megvolt, ezt is örömmel veszem. Így lehet megint benevezek.

    Az, hogy a mikro bénázik, nekem kurva jó. Múlt hónapban 10 dollárból letoltam a Gears of War 5-öt meg az Outer Worlds-t, ez a hülyének is megéri!
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.15. 07:57:34
  • Moby
    #99578
    De legalább úgy néz ki, hogy több fejlesztőt nem kényszerítenek bele a fosgyártásba:
    Xbox has hinted that it’s “shifting focus” from purchasing developers to a new phase of “execution and delivery”.
    Látva a tegnapit, a többit is jobban tennék, ha szélnek eresztenék. Ez a mindenjátékputtógrafikás-mindenjátékmulti már nekem is hánytató, és a legnagyobb dobásuk az, hogy megjelenik ÚJRA egy kilenc éves Halo Reach. Évek óta kiírták magukat ebből az egészből, és remélem még jópár éveg megy majd ez az agonizálás. Addig lesz nekünk ingyen meg 300Ft-os játék.
  • Ulthanito
    #99577
    Háme hogy néz ez ki, de komolyan. Tegnap este DS-ben egyetlen, azaz egyetlen küldetést csináltam egy órán keresztül (kurva messzire kellett menni), de komolyan, amilyen látványvilág abban van, kétszer lepippantottam magam közben. Pedig csak bandukoltam benne.

    Ez meg hogy néz ki? Mint valami utánpótlás önképzőkör műhelyében készült volna.
  • sanya200
    #99576
    Az meg nincs ps4-en, fasza.
  • Moby
    #99575
    Hámé?
  • Ulthanito
    #99574
    84 a metaszkórja most.

    Moby, most figyelj!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet lemondom az X1X-es előrendelésem az alzában
  • Moby
    #99573
    Csak a premiumban van benne.
  • sanya200
    #99572
    Nincs benne az Origin acces-be a jedi fallen order vagy később lesz? Legalább 10 óra játékidőig?
  • Kandurex
    #99571
    Nem is annyira rossza a grafika. A játék meg jó lehet.
  • AntiHero
    #99570
    Ress.
    Az a vicc ress módban jobban fut mint performancba. :D
  • TDC Geronimo
    #99569
    performance mode ez vagy ress mode?
  • AntiHero
    #99568
    Akkor 2+ óra Jedi Fallen után..

    Mi a fos ez? Már mint grafikailag? Mint egy mobilos játék..rezeg,ficeg,mosódik, mosódik bakker ha forgatom a kamerát, pedig blur/croma/film grain kikapcsolva...kamera érzékenység halál...
    Még mozgásban talán néz ki valahogy néha, tényleg csak néha...de ahogy megállsz...de beszéljenek a képek lent.

    Akkor negatívumok eddig:

    - Mit tölt ennyit? (grafika nem indokolja) (mégis fél perceket vagy többet tölt egy halál után)
    - Animációk darabosak. Néha felmegy a párkányon..néha meg 10x kell ugrálni egy helyben, hogy felugorjon valahova.
    - Grafikát már írtám..Akad, zizeg, előtted tölti be a texturát. (PS Pro)

    Ami tetszik:
    - Pálya dizájn. (Dark Soulst idézi a sort cutokkal, kis eldugott dolgokkal, nem csak egy csőbe kell menni.)
    - Nem rág a szádba semmit. Hogy ide-meg oda menj max a fő storyt mutatja.
    - Van benne kihívás harcok terén.
    - Kis robot nem csak azért van, hogy idegesítsen. Van haszna is. (gyűjtögetés pl)
    - Fejlődés rendszer is Dark Soulsos meg a harc is.
    - Star Wars zene, hangulat.
    - Puzzlek se szájbarágósak.

    Szóval eddig nem rossz a játékmenet. Meg igazából annyira játék sem.
    Ha túlteszed magad a grafikán meg az animációkon.
    Utazgatsz a bolygók között és felfedezed a dolgokat. Közben megölsz mindenkit.

    Képek (több bolygórol is!):

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.15. 02:35:36
  • mucsácsó
    #99567
    hígfos, sajnos... :( rajtuk már az se segítene, ha Nótiék átmennének hozzájuk
  • Mephike
    #99566
    Megnéztem ezt az Xbox showt. Hááááát ha volt két játék, ami tetszett, akkor lehet sokat mondtam.
  • AntiHero
    #99565
    Epizódonként kiadtàk volna teljes àron. :D

    Amúgy azt senki nem mondta, hogy a pre-order meg deluxe edution extrài annyiba kimerültek, hogy 4/8 arany festést kapsz. (DS)
  • TDC Geronimo
    #99564
    Szerintetek kojima DS ötletével elment volna mondjuk EAhez vagy activisionhöz azok mit szóltak volna hozzá? :D
  • AntiHero
    #99563
    Nem tudom mit kell erőltetni az indiket. Kezdenek azok is kiégni.

  • Seth
    #99562
    Mintha 3x 4x látnám ugyanazt a játékot :)
  • Moby
    #99561
    Én kinyomtam. Az ms hülye a játékokhoz. Nem készül ott más, csak a debil fasságok, elbaszott indiefeszt az egész.
    Most sem lesz ötösöm a lottón :(
  • TDC Geronimo
    #99560
    MSnek brutális lemaradása van 1st party téren. PS5nél szerintem még durvább lesz sony felhozatal...
  • n000rbi
    #99559
    Már volt vagy 20 “world premiere”, de még egytől sem rohantam a boltba boxot venni. Obsidian is survival multiakármit csinál?! Beszarok.
  • Moby
    #99558
    Nagyon fain játékok készülnek boxra. Ez a bleeding edge különösen jól sikerült darab.
  • TDC Geronimo
    #99557
    DSt toljad inkább :D
  • n000rbi
    #99556
    Fura érzéseim vannak, ahogy most Stig áradozik a játékról a MS eventen.
  • j0nNyKa
    #99555
    holnap nézem köszi