121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #99632
    Érdekes alapból jedi knight-ra raktam, gondolom ez a normal,...mán túrom át master-re...

    ..,.az első pálya graf teljesen vállalható.
  • Kandurex
    #99631
    Nálam is, de még Mandalorian,...hangolódás van :)
  • sgfool
    #99630
    A mandzsettán keresztül, azon belül is a bridge kapcsolatokban tudod megtekinteni a játékidődet
  • Ulthanito
    #99629
    Akkor ezt meg januarban is tolom majd. :)

    Jatekidot mutatja? Azt meg nme neztem, bevallom.
  • AntiHero
    #99628
    14 chapter van + bevezetés.
  • Ulthanito
    #99627
    Alzaban vetted?
  • Ulthanito
    #99626
    En most kezdtem a harmadik fejezetet. Egyelore imadon. Troy Baker elso jelenete zsenialis volt! Nem tudom, meddig tart a lendulet, ha jol tudom 11 chapter van, szoval meg elleszek ezzel. Most nem ferek oda a gephez, asszony nyomja az Astrobotot. Addig nezem, hogy utnek agyon az uruguayiak.


    A SW-t lemondtam, majd hasznaltban bepotlom a karacsonyi szunetben.
  • Moby
    #99625
    Hát én ezzel a kiszállítással rendesen lábonlőttem magam :D
    Majd hétfőn.
  • n000rbi
    #99624
    Gyenge vagyok, mint a sz@r.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    települ a Fallen Order
  • sgfool
    #99623
    Én is a 9 chapterben vagyok, de most kisebb adagokban fogom tolni és egy kicsit el akarok időzni a mellékküldetéssekkel, még nem akarok a történet végére érni, inkább kisebb kortyokban szeretném fogyasztani, mint a jó italt, mert sajnálnám, ha már véget is érne :)
  • Moby
    #99622
    Én megelégszem azzal, hogy talán ez lesz az első elborult Kojima játék, amit végigjátszok :)
    Ha ez megtörténik persze. Azért a csávó rajongója így sem leszek, de ez azért legalább egy GOTY-el felérő teljesítmény :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.15. 18:56:57
  • Kongy
    #99621
    DS nálam is GOTY magasan. 2. és 3. helyezett nagyon nincs is, nálam annyira ver ez mindent idén.
  • TDC Geronimo
    #99620
    Nálam DS első lesz az biztos idén
  • TDC Geronimo
    #99619
    Most értem át oda kíváncsi vagyok miért mondod ezt
  • ppista
    #99618
    Detto ugyanaz. Most játszom másodjára, az elsőnél sajnos rohannom kellett, és kiütköznek nagyon a túlságosan elnyújtott epizódok. Ez jobb lenne megvágva, akkor sokkal feszesebb let volna az egész. Sokszor már herótom van az állandó ide-oda grasszálástól a baszott nagy pusztában.
  • AntiHero
    #99617
    Chapter 6nal nálam is megfáradt kicsit. Aztán megint beindult.
  • Moby
    #99616
    Élvezem nagyon a ds-t, bár egyszer már elfáradt, de ha őszinte akarok lenni, akkor nálam nincs benne az első ötben(mondjuk a sekiro sem). Különleges, egyedi, fantasztikus alkotás, de sokszor fáraszt, sokszor dühít, és sokszor kívántam, hogy lenne inkább film az egész. Sokszor meg olyan, mint a drog.
  • AntiHero
    #99615
    Most akarok ( ma vagy holnap). Chapter 9 jelenleg.
  • Moby
    #99614
    Végeztetek már a DS-el?
  • AntiHero
    #99613
    Nálam idei top 3.:

    1: Dead Stranding
    2: Days Gone
    3: Remnant vagy Star Wars (majd eldől még.)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.15. 17:51:17
  • Kandurex
    #99612
    Nálam biztosan Sekiro az első. A többi passz.
  • TomStorm
    #99611
    Ja nálam is.
    1.Death Stranding
    2
    3
  • Moby
    #99610
    Értik azt, mer az alap-alap az ingyen lesz. Az extra lesz havifizetős.
  • mucsácsó
    #99609
    igen, csak ami itt ugye nem tiszta sokaknak, hogy hiába van egy alap előfizu, az nem azt jelenti, hogy mindennel játszhatsz - ala Gamepass -, hanem itt még külön meg is kell venni (bérelni?) a játékot még az előfizu mellé, vagy mi a szösz :D
  • AntiHero
    #99608
    Ugyan ez az Amerika IGN meg a DS-t lehúzta. :D
  • AntiHero
    #99607
    Tesztek, SW:

    IGN (amerikai) - 9/10
    Game Informer - 8,75/10
    The Sixth Axis - 8/10
    GameSpot - 8/10
    God is a Geek - 8/10
    GamesRadar+ - 4/5
    The Guardian - 4/5
    US Gamer - 3,5/5
    Eurogamer - nincs pontszám
    Polygon - nincs pontszám

    A Fallen Order PS4-es változata Metacriticen 84 ponton áll, ami alapján remek játéknak tűnik. A tesztelők közül többen is elismerték, hogy más sok más játéktól kölcsönöz ötleteket (Dark Souls, Uncharted, Metroid Prime), de ezek úgy tűnik, hogy jól működnek. A történetet és a harcrendszert többnyire dicsérték, azt azonban többen is megjegyezték, hogy a PS4-es verzióban feltűnő technikai problémák vannak.
  • Moby
    #99606
    Szerintem aki mondjuk a netflixet érti fizetési szempontból (éshát elég sokan értik), az ezt is fogja érteni :)

    Egyébként azért csak sikerült ezt nekik olyan szarra megcsinálni, hogy adott esetben hiába lesz technikailag is jó, nem lesz ez így sikeres. Olcsóbban kap többet az egységsugarú a ms-től.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.15. 16:13:23
  • Kandurex
    #99605
    Pusztuljon a fíreg!
  • mucsácsó
    #99604
    na ezaz...
    legalább akkor már a Doom Eternal kijött volna rá előbb a jövő héten, vagy valami timed-ex...

    szerintem is off lesz rövid időn belül, pláne hogy sokan rohadtul nem értik az egész működését (mármint fizetési szempontból), és ez rohadtul nem lesz javukra..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.15. 15:58:24
  • TDC Geronimo
    #99603
    Oh ez borítékolható. Eleve félkészen jön piacra. Rengeteg ficsőr hiányozni fog launchkor. Én csak azokat a fejlesztőket sajnálom, akik stadia exet csinálnak, mert lehet mire elkészülnek vele már szolgáltatás se lesz :D
  • Kongy
    #99602
    Őszintén remélem, hogy megbukik a g.cibe.
  • TDC Geronimo
    #99601
    cloud gaming... ez a stadia is jön jövő héten. Akkorát fog perecelni öröm lesz nézni.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.15. 15:14:19
  • darkSectorxxx #99600
    Ebben egyetértek, DE MINDEN INGYEN lesz.
    Game Pass ingyen dobálják és minden lesz benne:

    sokszáz játék.
    Discord Nitro
    Spotyfy
    Xbox Live

    Benne lesz az xCloud is!!! vagyis minek vegyél új konzolt? :D

    És még sorolhatnánk. :D
  • Rage47
    #99599
    Ne hagyd abba a DS-t, kellenek új utak még :D
  • TDC Geronimo
    #99598
    DSt toljad és várjál patchekre. Én is ezt teszem. Performance ahogy hallottam nem a legjobb. Reméljük javítják. Addig meg pörög DS
  • AntiHero
    #99597
    Na toltam még bele pár órát az SW-be.

    Őszintén nem rossz a játék. Már mint ez a Dark Souls\Tomb Raider egyveleg bejön.
    Kellően el kell gondolkozni a puzzleken, meg elég fejben tartani néha, hol is jártunk már.

    Harc az Master meg Garnd master szinten csak mazoistáknak való. Nyugodtan mehet 2. nehézségi szinten a játék, ha nem akarsz 2 percenként halni. (ami fél perc töltést eredményez)
    Még így is van kihívás a harcokban. (2. nehézségi szinten)

    Grafika már kezd pofásodni ahogy haladunk előre. De semmi eget rengető. (PC-n szebb meg jobban is fut)
    Pályák jól fel vannak építve.


    Viszont a mozgás nem javult..Az, hogy 10x megpróbálok csúszásból ráugrani egy kötélre...és gyakorlatilag nem kapja el..és meghalok...na az kiakasztó. Ugyan ez a platformer ugráloknál..van mikor azt csinálja amit kell..van, hogy nem.

    De amúgy betud szippantani ez is. Mert most bajba vagyok, hogy ezt toljam vagy a DS-t. :D



    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2019.11.15. 12:49:29
  • Kandurex
    #99596
    Hát uraim, engem is beszopatott a Konzolbirodalom. Másodjára próbáltam tőlük rendelni, de semmi. :( Szóval kerülni!

    Kénytelen voltam "Moby Style" -ba nyomni.

  • Ulthanito
    #99595
    Nálam még nem, de ha a mai nap kéne mondani valamit, akkor ez lenne:

    1. Death Stranding
    2. The Outer Wordls
    3. Gears 5.
  • Ulthanito
    #99594
    Jogos.

    Időközben lemondtam a SW-t.
  • Tatyla
    #99593
    Mivel az idén már semmi érdemleges nem jön így kialakult nálam a végleges év játéka top 3 ami így néz ki:

    1. Death Stranding
    2. Borderlands 3
    3. Remnant from the ashes