121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #99554
    Not Found
    The requested URL /listazas . php3 was not found on this server.

    Apache/2.4.25 (Debian) Server at m.sg.hu Port 443

    Ezt dobja ki sokszor nekem.
  • AntiHero
    #99553
    Story milyen eddig?
  • j0nNyKa
    #99552
    mi a bug benne?
  • n000rbi
    #99551
    Nekem ezekkel nincs bajom, sőt, némelyik puzzlenél erős BotW érzésem volt.
  • kutyakiki81
    #99550
    Megint erősen Tomb Raider feeling....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Addig nyitogatni ablakot, amíg a szél azt a szart mozgatni kezdi, majd ráugrani...
  • darkSectorxxx #99549
    Jo lesz emélem is, csak nagy hazugság volt eddig...lennének legalább őszinték mikor gameplay.--eket mutogatnak, akkor senki nem rinyálna szerintem, ha nem igértek volna sokat.
    Itt ez a probléma főként, meg tudták ezt magk is, nem véletlen nem engedték ki launch előtt, rengeteg refund lett volna.
  • darkSectorxxx #99548
    Hát nem tudom mit kéne csinálni, de hinnem a mesébe, meg a túl korai gameplay demo-kba nem szabadna már....
  • darkSectorxxx #99547
    persze azért írtuk, hogy az animációk is szánalmasak. :)
  • AntiHero
    #99546
    Ami nàlam bugos. :D
  • Kandurex
    #99545
    Dikk, van szerkesztés mobil módban...
  • Kandurex
    #99544
    Ketté szarok mindent, ami nem nextgen. Mintha meg se történt volna!
  • kutyakiki81
    #99543
    Ezt a Wall run-t nagyon átemelték a Titanfall-ból :)
  • Moby
    #99542
    Egyelőre nincs miért dicsérni se, valamit meg csak kell írni :)
  • AntiHero
    #99541
    0 elvàràssal fogok leüllni mellé. Még hype sincs.

    Ugyan ezt tettem DSnél is. Sőt azt nem is vàrtam. Fikàztam is megjelenés előtt, hogy uncsi lessz..aztàn mégsem lett az.

    Majd írok tapasztalatot milyen is első làtàsra nekem az SW.
  • Moby
    #99540
    Ja. Jó lenne, ha az ms összekapná magát. Meg egy lottóötös is jó lenne, és nagyjából mindkettőre azonos sansz van így, hogy vagy 20 éve nem vettem lottószelvényt :D
  • Seth
    #99539
    Tudom, nem Playstation, de fél óra múlva kezdődik az X019. Talán lesz valami finomság,amire csoroghat a nyálunk :)
  • TDC Geronimo
    #99538
    Nem kell itt szidni előre. Ilyen ronda képeket bármelyik játékból ki lehet szedni. Akik tolják azt mondják jó játék. Anim nem nóti színvonal meg graf se, de attól még lehet jó
  • Moby
    #99537
    Gondolkodtam, hogy visszamondom, de végülis, végigsztárvárszolom. Nagy dráma nincs, maximum kiderül, hogy
    - Stig Asmussen valójában egy pojáca, akik körül véletlenül jó szakemberek voltak korábban
    - A respawnnál egyszer volt L.A.-ben kutyavásár. Vagyis kétszer.
    - Az EA-től mostmár tényéleg el kell venni a SW jogokat, és arra érdemeseknek adni
  • TDC Geronimo
    #99536
    andromeda futás animot kölcsönkérték Biotól :D
  • AntiHero
    #99535
    Amúgy ha megfigyeled itt is furàn fut a karakter.
  • darkSectorxxx #99534
    Hát legyen szerencséd azt mondom, De ekkora ostoba hogy lehetek, tudtam hogy nem lesz jó ötlet, de megint lyukra futottam.

    Nem tudom emlékszetek-e mikor írtam a legelső ingame videónál, hogy ez szerintem nehezen fog kinézni így a véglegesben, hát éreztem valahogy.

    Tudom élőbe nem próbáltam, de eddig nem így néz ki a játék szerintem:
    Ha télleg ilyen élőben akkor majd utólag elnézést kérek...

    Nem kell egymás mellett néznetek a videóval a final verziót, egymás után nézve is szerintem egyértelmű lesz.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.14. 20:13:43
  • AntiHero
    #99533
    #99509
  • darkSectorxxx #99532
    Ja nem, nem a psoiler miatt, hanem hogy nem látok linket boss-hoz. :)
  • AntiHero
    #99531
    Tény. HZD szebb volt ez is igaz.
    De összképben akkor is jó.
  • Moby
    #99530
    Én most már imádkozok, hogy legyen tényleg 10 órás, és kétezer bukóval ki tudjak szállni belőle :( Amúgy nem a játékok ára a veszteség, hanem ez, amikor szar lesz.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.14. 19:59:31
  • Moby
    #99529
    És azért tegyük mellé azt is, hogy közben olyan végtelenül statikus a játék, hogy egy kavicsot el nem lehet benne gurítani. Szal a DS szépsége azért legyen mindig dupla zárójelben, mert ez nem vetíthető ki semmilyen más játékra. És szerintem egyébként a HZD szebb volt, pedig ott jóval több az élet világában. Szóval én azért azt látom inkább, hogy a Decima csodálatos, de leginkább a Guerrila kezében.
  • AntiHero
    #99528
    Amúgy pl a boss harcok egy hónapja kint voltak a neten. Szóval nincs meglepi.
  • darkSectorxxx #99527
    Temetni nem kell, de azért lehet ha ezt látom akkor megfontolom az a deluxe kiadást. :D

    komolyan még az hiányzik hogy karácsonyra kapjon egy 40%-off-ot és dudnába ugrok komolyan.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.14. 19:55:09
  • darkSectorxxx #99526
    jah ezt a Kojima játékkal nem is lehet egy lapon említeni. EA kiadott kamuból egy single-t gondolta ezzel betömheti a szánkat. Gondolom én.
  • AntiHero
    #99525
    Én szeretem az sw vilàgàt. Meg eltud kapni az sw làz.

    Kiderül majd milyen érzéseket okoz a jàték. Egyenlőre én sem temetem.
  • darkSectorxxx #99524
    1.02 és még 1 nap kb mire elindithatom....pfff
  • kutyakiki81
    #99523
    A harc egész jó, de eddig nem sok volt belőle. Inkább ugra-bugra Uncharted és Tomb Raider módra
  • Tinman #99522
    Nem szeretem a SW-ot különösképpen, de ez funnak (és kicsit könnyűnek) tűnik :-)
  • AntiHero
    #99521
    És itt jön a képbe Kojima milyen szintű mozgàs animàciót csinàlt..és milyen karaktereket.

    Ennyit jelent szívből csinàlni egy jàtékot.
  • darkSectorxxx #99520
    Kínomban megfordult a fejembe hogy belépjek csomagokat vinni, az legalább nem érdekel de szép játék.
    Viszont a peccsek nem segítenek, ehhez egy új engine kéne szerintem, úgy néz ki az U4 ennyire képes. A kezükben legalábbis.

    a pccsekről jut eszembe ez MA reggeli:
    És hol van még a launch?


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.14. 19:52:32
  • darkSectorxxx #99519
    Én is kipróbálom , de már nem egy látványos kalandot várok tőle. :D

    Miylen link?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.14. 19:47:26
  • n000rbi
    #99518
    Egyelőre nem akarom elhinni, hogy ennyire szar a Fallen Order. Hagyok nekik időt patchelgetni egy DS végigjátszás erejéig
  • darkSectorxxx #99517
    Igen az Anthem, az full mint 2 tojás....
  • AntiHero
    #99516
    Videóban (amit linkeltem)làthatod az első bosst.

    Na màr most..hagyom ezt megemészteni.

    De amúgy majd este kiderül milyen is ez a jàték. Azért is kipróbàlom éjféltől.
  • darkSectorxxx #99515
    Ja ne is mond. WD1