121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #99713
    ....És már el is vitték szerencsére.
  • AntiHero
    #99712
    De akkor is 6 chapter van. :D
  • darkSectorxxx #99711
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    6 bolygó de nem 6 chapter, vagy akkor jó nagy chapterek. :)

    7 bolygó a bevezető pálya a legelején. ;)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.17. 13:12:57
  • AntiHero
    #99710
    Amúgy van chapter a jàtékban. Questeknél írja. 6 van összesen.:)
  • darkSectorxxx #99709
    Nem a parry miatt, hanem hogy ugyanaz a mechanika, folyamat védekezés és csak akkor sebezhető ha támad, vagy pedig a posture csik, sőtt a skill pont mechanika is olyan, ha ezt nem érzed akkor necces, Sőtt van olyat is a játékban mint a Sekiro, hogy ha egy helyről ledöföd a miniboss-t akkor eleve fél élettel megy a harc.... de ezt ha le kell írni, és nem érzed akkor ezután se fogod. )


    De nem vitaképpen, csak te nem úgy látod.

    Pedig erről bezséltek a fejlesztők hogy a Sekiro stamina rendszerén alapszik a játék, de amúgy nem olyan ja. :P
  • mucsácsó
    #99708
    dehogynem, meg azért mondom, hogy ott a Steam-es user értékelés, az meglepően jó belőle :)

    viszont hát jha, ezt sose tudni előre, valakinek valami nagyon bejön, valaki meg hányni tudna tőle már 10 perc után :D
  • Tikal #99707
    Nem mindegy melyik újság mit ír, mikor az egyik fórumtársunk imádja a játékot másik meg szívből gyűlöli? Na, hát az újságok is ilyenek...
  • mucsácsó
    #99706
    nem tűnik rossznak :D ha nem lenne több más játék, simán ránéznék, de így se látok ki belőlük, ráadásul még a Shadow of the Tomb Raidert is felraktam (lehet kár volt?:D), mert nekem kimaradt - és még DMC5-öt se fejeztem még be, úgyhogy van bőven mit toljak.
    még COD MW single is hátravan, mert csak multiztam kb. eddig jóformán :D
    ..jha, és még Borderlands 3 is ott rohad
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.17. 12:11:13
  • mucsácsó
    #99705
    Sekiro harcrendszere szerintem még egyetlen egy játékban nem szerepelt másutt a mai napig bezárólag, de javítsatok ki, ha tévednék :D
    (Jedivel nem játszottam még, de biztos, hogy nem olyan így videók alapján :D)
  • Kandurex
    #99704
    Attól, h van benne parry....á, még magyarázni sincs kedvem. Hagyjuk.
  • Ulthanito
    #99703
    Na, én már meg is hirdettem a SW-t.

    Szívből gyűlöltem minden percét.
  • AntiHero
    #99702
    Ha a DS nekik 6.8 akkor az sw az 5 kell legyen. :D (de az ign rég nem tud pontozni)
  • darkSectorxxx #99701
    Ezzel egyetértek, hogy sok ládáért nem éri meg.
  • darkSectorxxx #99700
    Nem váglak srác.
    EGYAZEGYBEN Sekiro harcrendszer van benne, de neked hiányzik. Oké.... Talán ne Story módba menj. :)
  • AntiHero
    #99699
    A pàlyàk tényleg jók. Viszont az, hogy csak cosmetic itemek vannak a làdàban az kiakasztó. Vagyis nem is itemek hanem színek...ugyan arra a ruhàra, robotra.
  • darkSectorxxx #99698
    Szerintem is a filmel együtt nagyon szigorúan értékelték a játékot!
  • Kandurex
    #99697
    Nah, 12 órányi SW Orderezés után, kialakult az ítélet.

    Megállja a 85-87 körüli pontok. Ez egy jó játék, végigfogom vinni, ami már önmagában jelent valamit. Átlag feletti, kiváló pályatervezéssel (Fromsoft ostobid partvis pályái után kész felüdülés) és jó hangulattal, amit koronáz az innen - onnan való ötletlopások (DaS, GoW, TR, Uncharted).

    Ami nem jön be. Kiherélt tárgyrendszer. Nem is értem, hogy a mikro-tranzakciók, amik csak küllem megváltoztatásra mennek, hogy pitába lehetnek sikeresek? Egyetlen érdekes dolog az a fénykard színe.
    Nincs igazán Jedi - Jedi harc (legalább is eddig). Felemás, hullámzó grafika, néhol teljesen fasza, néhol meg fapados, ami nem nélkülöz textura töltés gondot. Hiányzik a Sekiro harcrendszere, nekem azaz etalon.
  • TDC Geronimo
    #99696
    IGNt hagyjuk már. Azok a szerencsétlenek DSre is radobtak egy 6.8at
  • j0nNyKa
    #99695
    nem is tudtam a létezéséről, nem néztem videókat, review-kat, csak úgy játszom és élvezem
  • n000rbi
    #99694
    Hmm, pedig nagyon gyengének tűnt az eddigi gameplay videók alapján. Egyedül az adott okot a bizakodásra, hogy a hivatalos T1-2 licensz alatt fut. Majd egyszer olcsón biztos beszerzem.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.11.17. 10:38:35
  • j0nNyKa
    #99693
    nem irónia, én nagyon nagyon élvezem, igazi szolid lövölde ami nem akar több lenni annál
    - normális grafika, jól fut
    - klisés sztori meg karakterek (ahogy kell :D), de a szerethető módon, mindig elmosolyodok amikor jön egy következő iszonyatosan-tipikus-npc
    - frankó irányítás, nincs túlbonyolítva
    - terminátor-feeling, sokféle robot
    - fully voiced (a főkarakter is)
    - kicsit (néhol nagyon) darkos hangulat
    - fejlődési rendszer 3 skillfával
    - átgondolt crafting
    - skyrimes lockpick rendszer

    nekem bejött
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.11.17. 10:36:27
  • mucsácsó
    #99692
    Ez komoly, vagy irónia?:DDD
    Steamen meglepően jó a user score (9/10?!), viszont IGN 3/10
    Jah, és köszönjük a szerk. gombot :P
  • mucsácsó
    #99691
    Hmm, mondjuk ez megnyugtató :D
    Lehet majd kap még egy uccsó esélyt, csak tegnap iszonyat felcseszett az egész..
    Már csak azért is, mert első cikk amit megláttam ma, hogy milyen jó a Ch4 :D
  • j0nNyKa
    #99690
    btw ha lecsengett a DS fanboy-időszak, két napja megjelent az euban a Terminator Resistance, és igenjó féle lövölde, ajánlom
  • j0nNyKa
    #99689
    főleg a csávó a végén kurvanagy aszongya eltértetek a témától :D:D hónap hsze
  • Tinman #99688
    A topik utolsó pár hsz-ét olvassátok... hihetetlenül zseniális! Ha akarnék se tudnék ilyeneket és így írni, ez már művészet
  • Moby
    #99687
    Amúgy én megértem, absz chapter3 volt a mélypont a játékban. Cikkek és guiedok foglalkoznak a hogyanéljüktúlachapter3at témával. Az itt sokat emlegetett chapter6 sem hosszú, sem nehéz nem volt, ráadásul addigra a játékosnak kb mindene is van. Nálam is határértékes volt chapter3, de nem adtam fel, viszont ez aligha a játék érdeme.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.17. 08:32:15
  • j0nNyKa
    #99686
    elég lesz belőled, ne szítsad a semmit megint, olvasgassál
  • Ulthanito
    #99685
    Meglepve láttam én is, mondjuk nem értem, miért kaptad. Ezé? #99644
  • Ulthanito
    #99684
    És akkor most rákomposztálod az accountodra? :)

    Szerintem meglehetősen egyszerű kikerülni őket. Semmi mást nem kell csinálnod, mint a szádat befogva szép csendben kilopakodni a fertőzött területről.

    Persze én elfogadom, ha unalmas, akkor nincs mit tenni vele. :)
  • TomStorm
    #99683
    Most látom kaptam figyelem felhívó jeleket!Vigyázzatok veszélyes vagyok lol:DDD
  • TomStorm
    #99682
    Ne sajnáld!Nem lehet ez mindenki játéka,olyan nincs!
    Sok pénzedbe nem került,sztorit azért nyomd végig szerintem.
    Vagy pihentesd és néha ránézel sztorira.

    Én még mindig nem várom,hogy vége legyen,imádom az egészet,elfogultság van innentől véleményem nem számít:D
  • Tikal #99681
    hm, kb szándékosan futok a kezükbe, hogy legyen boss fight, nem tudom mi olyan nehéz a bujkálásban, van egy radarod, nem? :)
  • mucsácsó
    #99680
    Valszeg egyedül vagyok, de én asszem elvéreztem a DS-sel...
    Chapter 3ig bírtam, nekem valahogy egyszerűen mocskos unalmas és érdektelen, pedig Isten lássa lelkem, próbáltam szeretni...
    Frusztráló ez az állandó ide-oda és BT-k elől bújdosás, amik szinte mindig el is kapnak, mert balfasz vagyok :D Szóval jah, asszem ez nem az én játékom, nem ér ez ennyi időt :(
    Next please!
  • Kandurex
    #99679
    Passz. Ez a divat. Souls like? Nekem bejön, jól lehet vele fejlődni.

    A másik,...eddig, én, nem vettem észre ilyen melléd ütök és eltalál...ellentétbe a DaS játékokkal, ahol szó - szerint visszarántott a játék.
  • AntiHero
    #99678
    Viszont a harc..sokszor úgyis sebeznek, hogy nem is oda ütnek ahol vagyok.

    Még ez a respawn rendszer. Értem én, hogy újra születnek az ellenfelek...de ez Star wars ellenes. Mivel magyaràzzàk?
    Az, hogy ez jàték mechanikai elem az nem indok.
  • Kandurex
    #99677
    Pont, hogy a mappok az egyik legnagyobb erőssége a játéknak, de ha ‘cső’ az igény, akkor megértem. Amúgy lesz az állejtősen szép is, nem is kevés helyen.
  • Ulthanito
    #99676
    Én nem vagyok egy SW fan egyáltalán. A látványvilág elmegy (X1X), a széptol messze van.

    Aki azt a térképet kitalálta, örökre el kene tiltani a videojáték fejlesztéstől. A karakter mozgása elég béna, mintha egy hordón ülne, úgy fut.

    Sztoriról eddig nem nagyon tudok nyilatkozni. Holnap folytatom, de nekem nem jön be ez a “nyílt világ” koncepció.

    Lenne inkább egy feszes tempójú csőjatek.
  • Kandurex
    #99675
    Pont most akartam írni, hogy nálam bekerült a top3-ba idén. Szerintem állat az SW. Beletoltam csekély 3 órát a 3. map-ba, de még mindig vannak helyek amiket nem láttam ...és megyek vissza a 2.-ra ..megnyíltak lehetőségek :)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.11.16. 20:56:25
  • Ulthanito
    #99674
    Hu bakker, ez a Star Wars tuti GOTY. Ja, nem.

    Hat ez eros kozepes eddig minden tekintetben. Vagyis inkabb kozepes kozepes...