121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #99753
    1 nem tudod miről veszélsz
    2 DS magyar és lehet benne csapkodni

    Nem kelk a szubjektív véleményed ráerőltetni másra, ne adj a számba olyat amit soha nem mondtam...

    Egy magyar, csapkodós játék is lehet lassabb játékmenet.

    De a viccelődést értem a kommentedbe.
    Télleg vicces, màr sokadszorr nevet mindenki ezeken a poénokon, de én komolyan beszéltem.
  • Ulthanito
    #99752
    Akkor nem sokat fogom használni :)
  • Ulthanito
    #99751
    Ja, nem kell benne csapkoraszni meg túl sok az angol szöveg. :-D
  • Ulthanito
    #99750
    Darky, te vagy jesszusom baszki. Akkora világ baromságokat írsz, hogy rossz olvasni. Attól nem Sekiro valami egybol, hogy a fejére lehet ugrani!

    Lofasz köze nincs a játéknak hozza. Nincs benne pusture damage, nincs benne deflect, azért mert parryzni lehet meg nem Sekiro, ennyi erővel DaS is lehetne....

  • TDC Geronimo
    #99749
    elveszik, más játékos használhatja, amíg el nem rohad az esőben :D
  • darkSectorxxx #99748
    Télleg igazad van, nincs benne protézis.
    Hogy ez nem jutott eszembe...
  • darkSectorxxx #99747
    Próbáltam, a gameplay sajna nem az én stílusom...
    Kicsit lassú nekem Kojima stílusa.
  • Ulthanito
    #99746
    Ha a DS-Ben a motort a pusztában hagyom, akkor elveszik vagy visszakerül a garázsba?
  • darkSectorxxx #99745
    Jesszusom.
  • TDC Geronimo
    #99744
    Amúgy meg nagy hiba hogy kihagyod. Legalább próbálnád ki. Lehet ráfüggenél te is nem is kicsit. Játszani meg nézni teljesen más, de ezt már írtuk páran és a story akkor lesz teljes, ha letolod.
  • Ulthanito
    #99743
    Már miért tudnád jobban, már ne is haragudj? :-D

    Azért, mert táncikaltal a Sekiroban is kicsit! :-D

    Lofasz köze nincs a Sekirohoz, Darky. Nincs benne item-rendszer, nincsenek protezisek, semmiben sem Sekiro.

    Miért gondolod, hogy azért mert itt respawn van, egybol Sekiro lesz? :-DDD
  • darkSectorxxx #99742
    Tudom, lehet azt is akár egy oldalt nyitni neki :)
  • TDC Geronimo
    #99741
    rakat dolog van, amit átvezetőn kívül magyaráznak el, úgyhogy csak átvezetőkkel nem leszel képben :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.17. 20:13:59
  • darkSectorxxx #99740
    Az fasza, fedi azt amit írtak neki.
    50-60 óra.
    Mert ugye úgy mondták, hogy 20 óra után indul be a játék, ami a kb 1/3-a. :)

    Várom mikor lesz neten majd magyar felirattal az összes cutscene..
  • AntiHero
    #99739
    Folytatni meg nem nagyon lehetne. Nem érne fel semmi ezzel a storyval. De majd a végén ezt úgyis megtudja aki végigjàtsza.

    Darky: 54 óra lett nekem.
  • TDC Geronimo
    #99738
    Én imádom a gameplayt, tőlem jöhet még ilyen :)

    Én eddig 1 percig nem untam
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.17. 20:08:57
  • darkSectorxxx #99737
    Nekem hány óra volt a DS?
  • darkSectorxxx #99736
    Ja azt lehagytam, hogy a piros támadás az a Sekiro-ban volt a Kanji jel, ami védhetetlen, kizárolag "deflectelni lehet"
  • AntiHero
    #99735
    Gameplay azért ilyen mert a story miatt lett így megcsinàlva. De ezt el is magyaràzzàk. Azt akarjàk elérni, hogy azt érezd amit Sam.

    (Igaz kicsit túl van tolva néha a gameplay és idő húzàs csak a csomag szàllítàs)
  • darkSectorxxx #99734
    Nem tudom mitől van, de más játék megy rendesen, már arra gondoltam, hogy újra leszedem, mert gondolom már peccsel együtt szedbé le, és lehet nekem az a peccs tett keresztbe.
  • darkSectorxxx #99733
    Amúgy igen senkitől se hallottam még hogy a DS-be valami bajuk lenne, se frame, se hiba.
    És ott nem kis terület van.
  • darkSectorxxx #99732
    Vannak jó részek, amikor fasza az összhatás, de ha beteszeed ma a SW Force Unleashed 1-2-őt, nem mondod meg, hogy ez 2019-es játék...

    De leszarnám ugye a látványt, azon túllépek, a harc miatt, ellenben az a sok tetves bug, pláne olyanok ezek fele hogy miattuk halok meg, indítom újra a játékot.

    Jobban felbasz, mint a játék nehézsége.
    Ja 3és a töltési idők, mint a Bloodborne 0day.
    Csak az legalább szép volt.

    Ja és 0day már 1.02 volt a fájlok állapota... Mert eleve peccsel jelent meg.

    Vicc kategória szerintem.
    Legalábbis konzolon ez egy vicc.
  • TDC Geronimo
    #99731
    Nem feltétlen ugyanezzel a gameplayel, hanem tovább gondolva. Kojimának szerintem ez nem jelentene gondot.

    Amúgy amit marhára szeretnék, hogy bepatcheljenek az egy MP3 lejátszó, amivel menet közben is lehetne számokat hallgatni. Miután végigvittem és visszamegyek csinálni az elmaradt mellék szállításokat, jó lenne hallgatni a játék zenéit.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.17. 19:57:44
  • Seth
    #99730
    Van még pár földrész, ahol el lehetne játszani még vele, de én inkább azt mondom, hogy ennyi és netovább.
  • darkSectorxxx #99729
    24:30 perc alatt ennyi bugot találtam, ennyi FAJTA bugot...
  • TDC Geronimo
    #99728
    Nagyon remélem Kojima DSt sorozatnak szánja és nem csak ez az 1 rész készül belőle, mert ez a világ megér még egy pár játékot
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.17. 19:51:32
  • TDC Geronimo
    #99727
    Ja hát DS után gondolom még durvább lenne, mert az nemcsak kicseszett jól néz ki, de iszonyat polisholt is 0 buggal kb
  • Kandurex
    #99726
    Akkor neked valami Special Darky Edition, továbbiakban SDE, mert én ezekből semmit nem tapasztalok. Add el géped.
  • darkSectorxxx #99725
    Nem voltál a streamjeimen, segítek.

    Ps4 Pro.

    - crash-el a játëk
    - bekadnak az ellenfelek
    - ugráskor nem kapaszkodik meg
    - oldalugráskor elakad egy láthatatlan falba
    - az ellenfelek random üjratöltéskor eltűnnek, csak akkor lesznek ott újra, ha közel sétálsz, akkor bebassza a játék, vagy újrainditod a játékot
    - minden textúra belelóg mindenbe
    - van pl hogy egy ellenfél, elōtte álsz és elteszi a fegyverét majd elkezd visszasétálni.
    - ha átmész egy ajtón, a pályát nem tölti be másodpercekig
    - a respawn után 20mp mire aa textürákat betölti a mapon
    - ellenfelek testére nem tesz textúrát

    Rendesen bossfight is volt hogy a boss MEGÀLLT aa pálya szélén.

    Agyrák ez a játék.
    Senkinek nem ajánlom full áron.
    Mindez 2019-ben egy konzolon, teljes áron.
    Hányás a játék technikailag, ja és sokszor ronda...
  • darkSectorxxx #99724
    Nem értek veletek egyet bocs.
    Pláne azért mert maguk a fejlesztők is ezt írták, hogy onnan vették.

    És várj ne értsétek félre nem a játék lett Sekiro.
    Hanem CSAK a harcrendszer.

    Ugyanaz a skill pont megoldás.
    Ugyanaz a posture, mindent védenek alapból az ellenfelek megoldás.
    Ugyanaz a 4 lehetőség alapmozgásban.
    1. Deflect-be terel a játék, az a leghatásossabb.
    2. Ugrás ugyanaz, fasza de vannak kombok ami elől nem lehet elugrani mert pot egy picit elér a támadás.
    3. Dodge, nagyon lassú, 2 dodge között van delay és kevésbé éri meg, ha használod, akkor vagy nehéz vagy kombinálni kell a védekezéssel.
    4. A futás majdhogy nem a karakter előrehajolt beállása full megegyezik a Sekiro-éval.

    Ja és az úszást ugyanügy elsōnek a vizen lehet majd visszatérve később kapod meg egy perk gyanánt.

    Van olyan boss akivel megküzdhetsz, vagy mint te sugtad is, a hátába kerülve leszúrható az élete.

    Ráugorva fentről, amíg nem vesznek észre az ellenfelek egy gombnymással kivégezhetőek...
    Deathblow...

    A skillpontok.
    Stb. Skillek ugyanúgy mint Sekiro-ban ha megszerzed használod, kiegészül a harcstílus.
    Ugyaanúgy van megoldva a csik hossza, a Force, ha összegyűjtesz 3 fityulát, akkor megy a incres.
    Ez Sekiro-ban nyakláncok formájában volt...

    Meg van bolondítva aa játék.
    Vannak nehézségi fokozatok, mert nem akarták hogy csak a souls játékosok tudjanak vele játszani.
    De ez harcrendszerben ugyanaz mint a Sekiro.


    Ez 2 játék egyben.
    Story meg kb a Jedi Knight, alkalmi játékosoknak, a Jedi Master és Grand Master meg souls fanoknak...

    Első 2 módban lehet elég a Jedi Force-al varázsolgatni csak.
    Nehezebb fokon 100% az agresszió, egyfolytában támadnak, nincs 2 támadás közt hogy megpihennek.
    100%-os a támadás, csak akkor pihennek, ha charge piros támadás után 1-2 másodpercre megint visszanyerik az erejüket.

    Más játszaani nehezebb fokon.

    Vagyis a nehézség vâlasztás nem ugyanaz, de maga a játék harcrendszerét onnan emelték át.

    :)
  • TDC Geronimo
    #99723
    Belenéztem SW DF elemzésbe. Hát ezzel én várok pár patchet az biztos
  • TDC Geronimo
    #99722
    Holnap alig várom folytassam DSt, keddre nekem is le fog pörögni vége :(
  • darkSectorxxx #99721
    Szerintem ezt jobban tudom.
    A fejlesztők is mondták, meg a játék is így működik.

    Ilyen témában rossz emberrel vitatkozol.
  • mucsácsó
    #99720
    najó, de nem is lehetne azért ilyen hc cuccot egy ilyen játékba berakni, amit 13 évesek is játszanak.. :D
    akkor lenne ám igazán fanyalgás... (pedig innen mindenki nagyon adná szerintem - ahogy én is :))
  • AntiHero
    #99719
    Azt akartàk utànozni, csak nem sikerült.

    Eleve ott megbukott, hogy vàlasztható a nehézség. Ha sekiro vagy Dark Souls klónt akarunk csinàlni akkor nincs olyan, hogy nehézség vàlasztàs.
  • Ulthanito
    #99718
    Sekiro-harcrendszer. Ne viccelj már!

    Ennek annyi köze van a Sekirohoz, mint neked az RPG-khez.
  • TomStorm
    #99717
    Megnézem majd mit alakít hátha megkedvelem így:D
  • Ulthanito
    #99716
    Számomra baromira antipatikus volt ez a főhős a kalács képével. Többek között az egyik ok ez volt h megszabadultam tőle.
  • Myselor
    #99715
    igen igaz. ^^ a második joker aki jedi is xd
  • TomStorm
    #99714
    Az igaz hogy ez a Jedi gyerek alakítja Gotham-ba Jokert(még nem tartok ott a sorozatban)??
    Tegnap hallottam ismerőstől