121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #99833
    PS4 pron zökkenő mentesen fut. Grafika szerintem bőven rendben van.
    54 óra alatt 1 hibàval nem talàlkoztam.

    Szerintem kàr pc verzióra vàrni. :D
  • Evoluti0N
    #99832
    Addig ajnározzátok itt a játékot, h megveszem ahelyett, h kivárnám a PC verziót.
  • TDC Geronimo
    #99831
    Nekem akkor is a fejembe jár, ha nem játszom vele. Most pedig leülök és fel nem kelek a fináléig.
  • n000rbi
    #99830
  • Moby
    #99829
    Semmi más nem jár a fejemben tegnap óta, csak a DS. Képtelen vagyok más játékot elindítani.
    Ilyen idén még nem volt.
    GOTY
    :D
  • HeadHunter86
    #99828
    Én még csak tegnap kezdtem a Death Strandinget. De kapásból 6 óra beleröppent, pedig mostanában nem igazán játszom ennyit, egyhuzamban.
    De látom mást is teljesen beszippantott, eszméletlen mennyire egyedi élmény ez a játék. Kicsit szkeptikus voltam, hogy megvegyem-e, de eddig úgy vagyok vele, hogy nagyon nagy hiba lett volna kihagyni. Remélem ez a lelkesedés kitart a végéig és fenn tudja tartani, mind a gameplay és mind a sztori az érdeklődésem.
  • n000rbi
    #99827
  • j0nNyKa
    #99826
    javitva mobilon a video beszuras
  • sgfool
    #99825
    Azokban csillagos ötösek voltak :) Én le is töltöttem külön az átvezetőket, jó vissza nézni, hallgatni.
    Az egyik különösen megmaradt bennem, a 12 chapterben, mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a parton vannak Amelive és haza akarnak menni és mondja, hogy fussanak, mint mario és a hercegnő, az azt követő rész, mikor ott futnak és megszólal a hegedű, az a hangulat ott....nagyon szép egyveleget alkot.
  • n000rbi
    #99824
    Igen, pc-n, premiumban.
  • davidka003
    #99823
    Mert most akkor mégis csak benne van valamelyik platformra a bérlésben?
  • Moby
    #99822
    Zenileg és az átvezetőkben nálam tuti benne van minden idők topötjében.
  • darkSectorxxx #99821
    Nekem nem gond a warez, nem azért veszem az eredetit, mert tiltva van a warez...
    Szerintem addig nincs is baj míg nem linkelgetjük.
    Beszélni róla szerintem belefér.
  • darkSectorxxx #99820
    Köszönöm.
  • Moby
    #99819
    Ez az ötezres egyhónapos bérlés mellett már a szánalmasnál is alábbvaló kategória.
  • AntiHero
    #99818
    A BB themet azóta is minden nap meghallgatom.
    Az tuti, hogy maradandó élmény nyújt a jàték érzelmileg.
  • Ulthanito
    #99817
    A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!
  • davidka003
    #99816
    Virágboltban fent van PC-re annak aki rá akar próbálni.
  • Moby
    #99815
    Az csak annyi, hogy access tagok megvehetik 21 helyett 19-ért.
  • darkSectorxxx #99814
    Köszönöm.

    Csak kint van egy EA Acces csík, logoként a store-ban, de mégis azt mondták megjelenéskor hogy nem lesz benne...

    Ezért voltam meglepve...
  • Moby
    #99813
    Nincs benne. PS4-en nincs premium.
  • darkSectorxxx #99812
    Kedves ismerősöm kérdezi, hogy az EA Access-be benne van a Star Wars és ha igen akkor milyen opciókkal?

    Sima 10 óra... Vagy van premium és mint pc-n akkor korlátlanul?
  • Mephike
    #99811
    Nyugi, ezzel nem csak Te vagy így. Hétköznap max 2 óra jut nekem is a játékra, ekkor általában kártyázom, vagy kedvenc mmo-ban farmolok. A konzol elé tartósabb időre hétvégén van időm leülni. Ezért is vagyok úgy a konzollal, hogy ráérek később beszerezni a fontosabb nekem tetsző címeket. Nemrég végeztem a Plauge Tale-vel, és most a Shadow of Tomb Raidert nyúzom, ha ezzel végzek a legutóbbi Assassin Creedet fogom beszerezni. Ráérek, nem sietek, mire pl a DS-hez vagy SW elérek, addigra féláron fogják árulni, megkapja a patcheket.
  • Ulthanito
    #99810
    Nem versenyezni akarok bárkivel is, csak furcsa, hogy ekkora különbségek vannak.

    Én mondjuk soha nem játszom már éjszaka, este 9-ig max, utána családi életet élek és bealszom. Hétköznap esténként jut napi 1-2 óra, hétvégén programoktól függően összesen azért 5-6 órát igyekszem játszani.
  • n000rbi
    #99809
    Nem verseny ez. Sokáig én is képes voltam meló után akár hajnalig nyomatni a játékot, de már átrendeződtek a prioritások. Most már csak néha ragadok a gép előtt hajnal 4-ig
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.11.19. 08:25:32
  • Ulthanito
    #99808
    Én nem értem, ti mennyit játszotok ezzel? Megjelenéskor behúztam, azóta tolom minden nap legalább egy kicsit, és eddig 17 órám van benne, chapter 3-ban, hozzátok képest sehol nem tartok.
  • darkSectorxxx #99807
    Minek a végén...?
  • mucsácsó
    #99806
    Valve announces Half-Life: Alyx, its first flagship VR game

    :OOOOOOOOOO

    bakker, még a végén tényleg lesz egyszer itt HL3, de akkor fixen felrobban az internet :D
  • mucsácsó
    #99805
    Stadia rivjúk

    Meghagyom a kattintás örömét :)))))
  • TomStorm
    #99804
    De az én szarságom.Ezt nem szabad Hardon játszani!Mostmár mindegy..
  • TomStorm
    #99803
    Engem már kezd idegesíteni a végén ez a rohanás
  • TDC Geronimo
    #99802
    Én most léptem ki chapter 12nél,de atyaég. Nálam ez a játék odakerült az all time top 3ba és még nincs vége. Holnap befejezem (vagyis ma). Eszméletlen minőség és kojima hogy a fenébe csinálta ezt meg a nulláról dev team, engine meg minden nélkül 3 év alatt az számomra hihetetlen.Lehet valakinek annyira nem jön be a gameplay része, amit én szintén imádtam, de ilyen játékot 6 meg 7re pontozni... Az menjen kapálni inkább és ne videójátékokkal foglalkozzon.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.19. 01:02:01
  • Moby
    #99801
    Lepörgött a DS credits.
    Nem az a kérdés, hogy az év játéka-e, sokkal inkább az, hogy vajon hova kellene sorolni?
    Az egészen biztos, hogy videójátékokba ennyi érzelmet ilyen szêles spektrumon azok hagyományos eszközeivel beletölteni nem lehet. Filmnél is nagyon ritka ez, a könyvekkel már könnyebb, de a DS biztosan nem könyv, nem is film igazán, de videójáték sem, vagy a többi nem az.
    Nagyon különleges, felkavaró és egyben csodálatos élmény volt az egész. Nem lettem Kojima rajongó, de Death Stranding rajongó lettem örökre, és az élményért hálás vagyok Kojimának.
    Egy dologban biztos vagyok mindazonáltal. A Death Stranding az év legkihagyhatatlanabb élménye. És amúgy a videójáték részét kiemelve, mégha nem is tökéletes, nagyon sok újító, működő dolgot mutat, amiből sokat átvehetnek a jövő játékai, és fognak is.
    Kösz Kojima, kösz sony!
  • sanya200
    #99800
    Hát gyerekek ez a Jedi Fallen Order elég megosztó egy játék nálam.Egyrészt a hangulat azért ott van, meg egész jó tud lenni.De néha olyan f@szságokba fut bele az ember.10 éves játékmenetbeli problémák,mint a láthatatlan fal..stb érdekes hogy hol le lehet esni/lelökni az ellenfelet hol pedig nem.Pl ha nem szakadék szélén vagy hanem csak magaslat pl lépcső és éppen harcolsz de kitérnél ahelyett hogy leugrana..stb láthatatlan falba ugrasz bele,ha az ellenfél pl az a hegyi kecske vagy mi az nekifut szintén megakad a pálya szélén,lelökni pl azt sehonnan nem lehet a többi állatot meg igen.Az irányítás valami katasztrófa sokszor szerencsétlenkedik , késik a blokkolás a kitérés és sokszor nem lehet kitérni az ellenfél elől vagy csak későn,még időlassítás alatt ha megkerülöd is képes baszki blokkolni de ha nekem támadnak pl ketten nem tud blokkolni se vagy áttörik ,mikor az ellenfél staminája elfogy se lehet támadni mert akkor is képes blokkolni a támadást is.Egyszerűen nem értem hogy lehet valamit ennyire retek szarul megcsinálni.Nem azért nehéz mert tápos az ellenfél hanem az ilyenek miatt.A puzzle részeknél ha ugrani..stb kell többször meghalok mint harc közbe a karakter úgy ugrál mint valami rigólyancsi ha van közél képes melléugrani ..stb az ellenfelek beakadnak meg még sorolhatnám.
    Maga a játék jó lenne de ezek teljesen ki tudják idegelni az embert főleg a kisebb bossok is pl a fekete páncélos kardos csávó.Hogy a bánatba nem lehet megsebezni se szinte,lökés semmit nem ér ha lassítasz az se mert akkor is képes blokkolni.Egy támadást nem lehet bevinni neki hiába csapkodom.Nem értem hogy tudták így megcsinálni,tényleg egy shadow of mordor szerű harcrendszer kellett volna.Felesleges volt dark souls féle agyon szopatós ,bugos játékmenetet csinálni.Mikor kiugrik a föld alól valami fos és lelök a pályáról baszki.Az ellenfelek is érdekesek,ha van rakétavetős csávó simán belelő a társai közé ha ottvagyok xd
  • Kongy
    #99799
    Lepörgött nálam is a DS. Nekem 2019 év játéka, bár a végén már enyhén kezdett frusztrálni a rohangálás A-ból B-be, de hála más játékosoknak azért enyhült sok helyen ez a frusztráció. :D Illetve a járművek irányítása érdekes még, de ettől függetlenül zseniális, kihagyhatatlan darab.
  • mucsácsó
    #99798
    na, hát attól viszont lehet előbb jön a D4 is.. :D
    azt írták, hogy early alfa/beta teszt legeslegjobb esetben 2020 vége, de még az is necc...
  • yesname #99797
    Na faxa. Jön Path of Exile 2 is. Most néztem meg gameplayt és lehet nem a D4 lesz a nyerő.
    Már csak időt adjon az isten eleget. Vagy az 5-ös lottó. :D
  • n000rbi
    #99796
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    PC-t nem akartam már az ssd köré építeni, de kétségtelenül ez a legjobb megoldás :)
  • mucsácsó
    #99795
    dettó...
    Witcher 3-ban meg Horizonban térképgomb volt (utóbbiban geciidegesítő volt, de valszeg én vagyok az egyetlen a földön ezen a véleményen... nem egyszer és nem 2x értem hozz véletlen az ujjam hegyével :D), meg vmelyik multis címben stat nézésre volt jó...oszt kb ennyi ami rémlik hírtelen 5 év után :D
  • Kandurex
    #99794
    Szinte csak gombként használtam...