121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Seth
    #99873
    Én néztem, és
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kijött az ágy alól egy ilyen trutyimanus és elkapott, szerintem Kojima volt,mert olyan szemüvege volt :D De volt még BB-vel is kétfajta amit láttam. Egyik mikor BB a fejével szétveri a tartályt, a másik mikor BB feje helyén Deadman feje van és fuldoklik :D Viszont a Monster energiaitalos animációból csak egyet láttam, pedig preview-ban volt vagy 5 féle
  • n000rbi
    #99872
    Köszi a spoilertaget és mindenki mást is megkérnék, hogy lehetőleg használja már... köszi!
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.11.19. 16:33:03
  • Moby
    #99871
    Van azért ettől ettől kevébé egyértelmű, pl. nem tudom, hogy valaki
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nézte-e Sam lábfejét, amikor az ágyon ül a pihenőszobában...

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.19. 16:32:03
  • ppista
    #99870
    Vagy mikor bevered a pihenőben az összes sört. Vagy amikor grimaszolsz a mosdóban, attól függően, hogy a kart melyik irányba tolod.
  • Moby
    #99869
    Ezért (is) jó, hogy nem vagyok én seholsem
  • Moby
    #99868
    Tény, hogy nem jártam cipő nélkül :D
  • Moby
    #99867
    És akkor ma is rácsodálkoztunk, hogy a fizikát nem lehet megtoszni (google Stadia).
    /bár az is igaz, hogy a legtöbb review-nak nem ezzel van gondja, hanem a szar árazással, meg a béta indulással

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.19. 16:22:07
  • AntiHero
    #99866
    Szerintem az benne van. Ha sokàig mész cipő nélkül és lepihensz a vadonban. Gondolom. :D

    Ilyen. Kis rejtett dolog ez. Mint a fütyülés BBnek pl.
  • j0nNyKa
    #99865
    ha én lennék modi akkor is
    .. de sajnos ez nem így működik, az a másik is csak egy vélemény, még ha mondjuk más....... szintről való vélemény, mint amit mondjuk te képviselsz
    ugyanígy a laposföldeseket se lehet kipakolni sehonnan, ami számomra is szürreális, dehát ilyen elbuzult pc világot élünk, ahol ez a fajta van védve :\
  • Moby
    #99864
    Újranéztem a DS 2018-as E3 videóját. Nekem nem volt benne a játékban a nagylábujjköröm letépős rész, de most újranézve ezt nem is bánom :DD
  • darkSectorxxx #99863
    Miköze a látványnak a gameplay-hez?
    Azért se értelek a gunyolódással, mert ebben ponthogy vagdalkozok végig.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.19. 16:06:12
  • Moby
    #99862
    Ez kurvaszép még 2020-ban is. Csakhát nem sikerült ostoboid csapkoldává silányítod, ezért szar ÉS csúnya :D

    Mondjuk ha én lennék modi, repülne minden fórumról mindenki, aki évszámmal próbálja aláhúzni a tyúkszaros véleményét. Ez már annyira paraszt szint, hogy kb. a facebookon látni ilyet az írástudatlan laposföld hívőktől.
  • AntiHero
    #99861
    Pc-n amúgy szép a jàték. :)
  • darkSectorxxx #99860
    ja hogy ez a szép 2019-ben.... :)
  • darkSectorxxx #99859
    De én arra írtam hogy ha baj hogy újratermelődnek, nem nekem gond. :P
  • Kandurex
    #99858
    Majd a következő pályák lesznek zseniálisak, ha rám hallgatsz 2. helyszínről a kék bolygóra mész....telibekúrtan jó!
  • n000rbi
    #99857
    Mintha a soulsokban nem lehetne végigszaladni az ellenfelek mellett...
  • darkSectorxxx #99856
    Igen játékmechanika, de cserébe ki is kerülheted a 90%-át ez a vicc.
  • j0nNyKa
    #99855
    na az úgy ja, faszább lett volna ahogy írod, hogy a kis ellenfelek... ja szerintem -nyilván fingom nincs- az lehetett a fejükben, hogy annyira marhára fun a harc, hogy szivesen ölsz le 123madjára is erős ellenfeleket - ami itt-ott igaz is volt, de a harc nekem inkább ezaz "élvezem, fasza, de nem kiemelkedő" kategória
  • AntiHero
    #99854
    A respawn arra értem, hogy miért kerülnek vissza pl. a purge trooperek, nagyobb élőlények.. ha màr megöltem. Ez az univerzum ellenes a többi mechanika nem.

    Nyilvàn a jàték rendszere kívànja ezt meg. Ahogy fel van építve. Ne legyen üres pàlya egy idő utàn.

    De akkor oldjàk meg úgy, hogy kis trooperek, lények vissza kerülnek meditàlàs utàn. De a komolyabb ellenfelek meg nem. Mert az swben azért nem rohangàlt ennyi "elit" ellenfél. Nincs megmagyaràzva miért is kerül mindenki vissza..ilyen meg nincs az univerzumban.

    Dobozokat én is felfedezés élménye miatt keresem. De legalàbb akkor ne csak skinek lennének bennük. Poncho...hordtak azért màst is a jedik.

    Kamera mozgàsa: enemy locknàl hagy némi kivetni valót szerintem.

    Irànyitàsra meg nincs tényleges vàlaszom. Nekem sokszor idióta dolgokat csinàl a jàték. (Lehet PS4 hiba)
  • darkSectorxxx #99853
    Van közük egymáshoz mindketőt egy másik cég adja ki, és vagyis portolja, és NEM.
    SW mindenhol kecironda.
  • j0nNyKa
    #99852
    Univerzum ellenes enemy respawn rendszer.
    (Azért beletették mert ez tetszett nekik)
    - szerintem az hogy van sok-sok-mégtöbb ellenfél egy starwars világban, nem univerzum ellenes
    - a zárójeles mondatodat nem is értem, te tudod miért tették bele, és... na szóval azt skipeljük
    - én azt a rendszert úgy éltem meg, hogy tökjó, választhatsz, hogy felgyógyulsz, de felélednek, vagy kockáztatsz, éltem nagyon

    Súlytalan làdàk (kivéve a stim làdàk) kb nincs értelme őket keresni. De mégis meg keresed őket mert mindent fel akarsz fedezni. Majd konstatàlod, hogy ezért kàr volt szenvedni.
    - van az a szemszög hogy a felfedezés öröméért keresed őket, tehát lehetséges amúgy élevzni is a játékot, nem mindig a következő célért rohanni - én így játszottam, és marhajó volt
    - valóban nem olyan loot van benne, hogy eldobod a hajad, de mondjuk ha már univerzum ellenes, akkor mit raknál ládákba, hogy ne legyen az? mit gyűjtögetett mondjuk obivan vagy luke?

    Harc ami néhol működik, néhol nem. Egyszer eltudom lökni purge troopert màskor nem. (Erő lökés)
    - én mindig el tudtam lökni őket, mondjuk billentyű+egérrel toltam, lehet ezért?

    Kamera idióta mozgàsa néha.
    - ö? hol és hogyan?

    Csúszàs nincs jól kidolgozva. Idegesítő. Ugyan ez néha az ugràlàs és kapaszkodàsnàl.
    - ez megint ilyen szubjektív mondat amire nem tudok mit írni, mert nem tapasztaltam ilyesmit, mondjuk nem idegeskedni jártam a játékba, az lehet segített :) az ugrálás-kapaszkodás nekem egy az egyben tomb raider volt a legutolsó mozdulatig + titanfallból falonfutás, neked nem?
  • n000rbi
    #99851
    A ládákkal kb. egyetértek, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem csak stim ládák vannak, hanem health és ha jól emlékszem force update-es is
  • AntiHero
    #99850
    Univerzum ellenes enemy respawn rendszer.
    (Azért beletették mert ez tetszett nekik)

    Súlytalan làdàk (kivéve a stim làdàk) kb nincs értelme őket keresni. De mégis meg keresed őket mert mindent fel akarsz fedezni. Majd konstatàlod, hogy ezért kàr volt szenvedni.

    Harc ami néhol működik, néhol nem. Egyszer eltudom lökni purge troopert màskor nem. (Erő lökés)

    Kamera idióta mozgàsa néha.

    Csúszàs nincs jól kidolgozva. Idegesítő. Ugyan ez néha az ugràlàs és kapaszkodàsnàl.

    Hirtelen ennyi.

    Nem fikàzom a jàtékot, mert elvagyok vele én is. Sokszor szórakoztat. Vannak benne jól kitalàlt dolgok. De sokszor elküldeném a fejlesztőket a p*csàba a fél megoldàsokal.
  • j0nNyKa
    #99849
    mik zavarnak?
  • AntiHero
    #99848
    Olyan kis elvagy vele jàték részemről. Még szórakoztat is. Pàlyàk paràdésak sokszor. Csak sok kis dolog zavar benne.

    Mondjuk úgy, hogy ha sok sw jàték lenne akkor ez kimaradnak. De mivel nincs sok..ezért jó ez is.
  • n000rbi
    #99847
    Én ugyan egy szóval nem írtam pár óra után, hogy baj lenne a játékkal (pályatervezés, stb), sőt. A futás animációja béna és ezt továbbra is tartom (de a poncho ápol és eltakar :D)
  • Evoluti0N
    #99846
    Mi köze van a kettőnek egymáshoz? Azért, mert egyik szar PC átiratot kapott, nem azt jelenti, h a másik is azt fog. Valamint habár nincs meg a RDR2 nekem PC-n, 100% biztos vagyok benne, h jobban nézne ki és jobban futna a gépemen, mint a Pro-n.
  • Kongy
    #99845
    Én sem bírtam még a Jedi-re koncentrálni, kicsit üresnek érzem az életem mióta befejeztem a DS sztoriját. :) Nagyon jól össze volt rakva az egész, minden nap újabb kalandok, hogyan jutok oda, mit vigyek, mit építsek. Itt nem azon járt az agyad, hogy hogyan lőj szét mindenkit az úton, hanem eleve, hogy hogyan vágj neki az útnak. Ilyen játék nem készül minden évben, az tuti. De ma majd csak rápróbálok már a Jedi-re is, mert imádom a SW-t is. :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.11.19. 14:25:52
  • j0nNyKa
    #99844
    most végeztem épp a játékkal, és marhakirály, az egyik legjobb cím idén
    ezek a "jaj csak 10 óra lesz" "jaj ronda" "jaj szar az animáció" meg a többi baromság... hogy is mondjam, örülök hogy a helyén kezeltem őket :) btw nemtom ps4en milyen, pcn nagyon szép és fix 160 fpssel fut fullhdban egy közepes gépen

    szerintem valamikor jövőre elő fogom venni újra, ami nálam ritka
  • Moby
    #99843
    Én ezt nem tudnám hova dugni, nehogy valaki véletlenül is meglássa :DD
  • Moby
    #99842
    Csak rávettem magam a Jedi elindítására, ha már befizettem miatta.
    Én nem nagyon értem miről írtatok itt. Ez a játék kikúrt jól néz ki. Az átvezetők parádésak, a facial mocap lényekre átültetve zseniális. Jó a mechanika, jónak tűnik a pályatervezés is. Jó mókának tűnik ez nagyon. Mondjuk konzolon azon kívül, hogy szarul fut, nem igazán értem miért olyan mosott minden képen. PC-n éles, mint a beretva. Nincs ezzel a világon semmi baj sem. Ráadásul annak az itt fotózgatott "csúnya" első pályának is van más nézete is, mint a sarokba belefotózott izé.

  • TDC Geronimo
    #99841
    Én is ezért kérdeztem, hogy lehet-e CEt kapni :D
  • Ulthanito
    #99840
    Ezt én is elfogadnám! :-D Nagyon kiráy lenne. És ott lebegne a vízben :)
  • AntiHero
    #99839
    Ugyan így vagyok vele. Olyan szinten, hogy kellene egy gyűjtői BB a polcra. .:D
  • Ulthanito
    #99838
    Nem tudom ti hogy vagytok vele a játékban, de én BB-t imádom. Nem tudom, még mi szerepe lesz később, így ne is spoilerezzétek el, de azok a flashbackjei, meg ahogy az meg van csinálva, az valami über jó. Bírom, ahogy mozog a tartályban, meg az egész kis pofáját is. Nekem nincs gyerekem még, így lehet, hogy ez már erős jelzés, hogy kéne, hogy legyen, de én nagyon bírom a kis szarost!
  • Ulthanito
    #99837
    Szerintem én is így leszek vele, bár vagy két hete még azt mondtad, hogy nálad tuti a Nintendo-n lesz valami év játéka. :)

    Alig várom, hogy hazaérjek ma, és már indíthassam is. Én eddig minden porcikáját imádom.
  • AntiHero
    #99836
    :D

  • darkSectorxxx #99835
    Akarsz várni pc-re az RDR2 után?
  • Kandurex
    #99834
    Nekem is ez jutott az eszembe, hogy mindjárt berántom a Jedi közepén :)